اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌ها برای راه‌اندازی نیاز به ابزارهایی خواهند داشت. ازجمله ابزارهای موردنیاز در راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خدمات ارائه‌شده توسط این نوع گاز را معرفی خواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مناسب برای استفاده در این مکان امری ضروری خواهد بود. اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب می‌کنید. از بهترین گازهای ارائه‌شده برای رستوران، کترینگ و آشپزخانه، اجاق گاز صنعتی است. بهره‌مندی رستوران‌ها و آشپزخانه از اجاق گاز صنعتی به‌خوبی می‌تواند صاحبان این کسب‌وکار را از داشتن یک ابزار مطمئن بهره‌مند کند. ما در جویشگر برای شما شرایطی فراهم کرده‌ایم که بتوانید اجاق‌گازهای صنعتی خود را ارائه دهید و همچنین اگر قصد خرید اجاق گاز صنعتی را دارید، بتوانید بهترین نوع آن را برای استفاده در محل کار خود انتخاب کنید.شما نیز با مطالعه این مطلب به‌خوبی می‌توانید ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی از مزایای استفاده از آن آگاه شوید.
 

اجاق گاز صنعتی چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است. اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.
هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.
چنانچه در یک رستوران و آشپزخانه بزرگ مشغول به فعالیت هستید باید اجاق گاز صنعتی مناسب با نوع کسب‌وکار خود را خریداری کنید. به‌طورقطع برای راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها باید اجاق گازی با امکانات بالا و ظرفیت مناسب خریداری نمایید. مراجعه به جویشگر به شما اطلاعات کافی جهت آشنایی با اجاق گاز صنعتی خواهد شد.
 

کاربرد اجاق گاز صنعتی

از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت. ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.
علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند. جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است. بسته به نیاز خود شما باید جهت کاربرد اجاق گاز صنعتی گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
انواع اجاق گاز صنعتی

انواع اجاق گاز

با توجه به نوع کاربری اجاق گاز می‌توان آن را در انواع مختلفی دسته‌بندی کرد. در حالت کلی اجاق گاز را به سه دسته اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز میله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.
بر اساس نوع مصرف نیز اجاق‌گازها دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به‌طور مثال اجاق‌گازهای با مصرف گاز، اجاق‌گازهای با مصرف برق و اجاق‌گازهای با ترکیبی از گاز و برق برای شما طراحی و تولید می‌شود.
بااین‌وجود به جهت استفاده در رستوران‌ها بیشتر از گزینه اجاق گاز صنعتی با مصرف گاز استفاده می‌شود. با توجه به اینکه مصرف این اجاق گاز از گاز شهری است علاوه بر پایین آوردن هزینه، گرمادهی بسیار بالاتری برای شما در پی خواهد داشت.
آشنایی با اجاق گاز صنعتی مدل برقی نیز به شما خصوصیات این اجاق گاز را معرفی خواهد کرد. اجاق‌گازهای برقی برای کاره‌ای سبک‌تر طراحی می‌شوند. این نوع اجاق گاز دارای صفحات زیباتری نسبت به اجاق‌گازها با مصرف گاز هستند.
برای آشپزخانه‌های کوچک که ظاهری زیبا را در نظر می‌گیرند، می‌توان از اجاق گاز توکار استفاده کرد. اجاق گاز توکار  با شکلی زیبا در انواع مختلفی مانند اجاق گاز توکار استیل، اجاق گاز شیشه‌ای و ترکیبی از اجاق گاز شیشه‌ای و استیل طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. 

اجاق گاز صنعتی دست‌دوم

برای پایین آوردن هزینه‌های پرداخت می‌توانید اقدام به خرید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم کنید. هنگام خرید اجاق گاز دست‌دوم دقت کنید که کیفیت اجزای آن به‌صورت مناسب باقی‌مانده باشند. متریال به کار رفته با کیفیت بالا در ساخت صفحه و اجزای گاز به شما کمک می‌کند که با اطمینان بالا بتوانید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم را خریداری کنید.
برای بهره‌مندی از انواع اجاق‌گازهای صنعتی دست‌دوم می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید. ما در این زمینه هم خدماتی ارائه داده‌ایم که شما بتوانید این نوع اجاق گاز را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. 

ساخت اجاق گاز صنعتی

طراحی و تولید انواع اجاق‌گازهای صنعتی به‌خوبی توانست نیاز مدیران و صاحبان رستوران‌ها را برطرف کند. در ساخت اجاق گاز صنعتی از شعله‌های مختلف و با کیفیت گوناگون استفاده می‌شود.
اجاق‌گازهای صنعتی معمولاً با استفاده از استیل با کیفیت بالا، سرامیک و شیشه طراحی می‌شوند. بسته به نیاز خود و مکان موردنیاز شما باید گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
همان‌گونه که بیان کردیم اجاق‌گازهای صنعتی با طرح‌ها و تعداد شعله‌های مختلف و جهت کاربرد در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها طراحی و تولید می‌شوند.
برای مصارف صنعتی شما باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. اجاق گاز مبله طرح فر از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت استفاده در این مکان‌ها خواهد بود. دقت داشته باشید چنانچه زیبایی را مدنظر قرار دهید استفاده از این اجاق گاز به شما توصیه نمی‌شود.
در ساخت اجاق‌گازهای صنعتی از وسایل و اجرا با کیفیت مختلف استفاده می‌شود. شما ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی باید گزینه مناسب و با کیفیت بالا را جهت استفاده در محل کار خود انتخاب کنید. بانک اطلاعات نرم‌افزارهای جویشگر با فراهم کردن شرایطی به شما اطلاعات مناسبی در این زمینه خواهد داد.

خرید اجاق گاز
راهنمای خرید اجاق گاز صنعتی 

برای خرید اجاق گاز صنعتی شما باید کیفیت تک‌تک اجزای سازنده آن را بررسی کنید. علاوه بر این متناسب با نیاز خود باید گزینه موردنظر و کاربردی را انتخاب کرده و نسبت به خدمات آن آگاهی پیدا کنید. معمولاً مرغوبیت اجاق گاز بسته به اجزای آن مانند ورق به کار رفته، ضخامت فلز و کیفیت اجزای دیگر موردبررسی قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که گستره وسیعی از اجاق‌گازهای صنعتی در بازار عرضه می‌شوند، شما باید هنگام خرید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.
شما باید جهت آشنایی و خرید اجاق گاز صنعتی کیفیت و جنس آن را بررسی کرده و مقاومت آن در حرارت بالا را نیز مدنظر قرار دهید. برخی از مدل‌های اجاق گاز صنعتی با طراحی‌های مدرن و زیبایی که دارند، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک کاربردی خواهند بود. علاوه بر این قابل شستشو بودن و استفاده از چربی گیر در سینی و صفحه را مدنظر قرار داده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

تا اینجای کار و آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف را بیان کرده‌ایم. همان‌گونه که اشاره شد اجاق‌گازهای صنعتی در طرح‌ها و با تعداد شعله‌های مختلف طراحی می‌شوند. قیمت اجاق گاز صنعتی با توجه به شعله‌های مورداستفاده، متریال به کار رفته در آن و حرارت ایجاد شده توسط اجاق گاز با تفاوت‌هایی همراه هستند. دقت کنید که چنانچه قصد دارید از اجاق گاز در مصارف صنعتی استفاده کنید باید کاملاً شرایط اجاق گاز خانگی را فراموش کنید.
برای آگاهی از قیمت انواع اجاق‌گازهای صنعتی می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. ما در جویشگر ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به شما خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهیم.
 

1400/3/9
جویشگر


دیگر محصولات


محصولات مشابه
 • فروش وقیمت پروفیل آلومینومی صنعتی

  فروش وقیمت پروفیل آلومینومی صنعتی

  ♦استحکام در برابر فشار بالا ♦سیقلی بودن سطح مقطع پروفیل ♦سهولت در ساخت میز ها صنعتی ♦شیاردار بودن سطح مقطع پروفیل پروفیل های صنعتی که جنس آنها از آلمینیوم می باشد در صنایع صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد که این پروفیل ها به صورت تولید داخل و یا وارداتی می باشد و از نظر کیفیت پروفیل ها آنالیز شده است. پروفیل شیاردار صنعتی دارای طراحی های ویژه سطح مقطع در سایز های مختلف می باشند که با استفاده از یراق آلات اتصال تنها با برش پروفیل ها طبق سفارش مشتریان امکان ساخت هرگونه فریم را دارا هستند. ساخت فریم و پایه های مختلف با این پروفیل ها بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاص و یا ابزار پیچیده برای سر هم بندی ندارند . بنابراین می توان به هر طرحی به آسانی جامه عمل پوشاند. این پروفیل های مهندسی دارای سایز های مختلف سطح مقطع از سایز های پایین مانند سایز۲۰ *۲۰میلیمتر ، برای فریم های کوچک و یا شاسی های کم استحکام،‌ تا سایز های بزرگ ۴۵*۱۸۰ و ۹۰*۱۳۵میلیمتر با استحکام و تحمل وزن بسیار بالا صورت می گیرد. فروش پروفیل آلومینومی , قیمت پروفیل آلومینومی , پرفیل آلومینیوم صنعتی , استراچر آلومینومی CNC

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • خدمات خم و پانچ cnc کلیه لوله های فولادی  -استیل-الومینیوم و مسی

  خدمات خم و پانچ cnc کلیه لوله های فولادی -استیل-الومینیوم و مسی

  خدمات خم و پانچ cnc کلیه لوله های فولادی -استیل-الومینیوم و مسی با قطرها و ضخامت های مختلف و زاویه خم تا 180 درجه .موارد مصرف در صنایع . خودروسازان. موتورسیکلت سازان مبلمان اداری و شهری . دستگاهای بدن سازی. تبلیغات شهری. سازه های فضایی. ساختمانی وکلیه صنایع وسازندگان. و کلیه مقاطع پروفیل .نبشی تسمه. جهت سازه های مورد نظر . اشکال منحنی ودایره ودیگر اشکال دلخواه در انواع قطر و زوایای مورد نظر. درضمن اماده مشاوره در کلیه زمینه های خم انواع لوله و پروفیل و قالبهای مربوطه هستیم

  آهن آلات و صنایع فلزی البرز
 • کمد بایگانی ریلی شرکت کارنو

  کمد بایگانی ریلی شرکت کارنو

  شرکت کارنو تواید کننده انواع سیستم بایگانی ریلی، کمد ریلی، قفسه ریلی، کمد بایگانی ریلی مکانیکی، قفسه بایگانی ریلی مکانیکی، کمد دوار، کمد فلزی، قفسه کتابخانه ای، کمد ثابت، قفسه دوار، قفسه ثابت، سیستم بایگانی ریلی اتوماتیک، کمد بایگانی ریلی، قفسه بایگانی ریلی الکترونیک، کمد کتابخانه ای، قفسه فروشگاهی، قفسه هایپرمارکتی، قفسه بندی انبار، قفسه فلزی قفسه بایگانی شرکت کارنو توسط جمعی از جوانان نخبه و تحصیلکرده در زمینه طراحی و تولید کمد بایگانی ریلی و قفسه ثابت تاسیس و مشغول به فعالیت در زمینه فروش قفسه بایگانی ریلی می باشد از آنجا که کمد بایگانی ریلی و ثابت تنوع بالایی داشته شرکت کارنو همواره کوشیده است در این زمینه طیف گسترده ای از محصولات نظیر قفسه بایگانی ریلی که امروزه یکی از پر تقاضاترین محصولات در زمینه کمد های بایگانی می باشد را تولید و عرضه نماید از دیگر محصولات می توان به قفسه ریلی ترکیبی کشویی اشاره نمود یا قفسه ریلی کتابخانه که امروزه با توجه به فضای حاکم بر کتابخانه ها شکل اداری به خود گرفته است همچنین در بخش تولید قفسه ثابت و کمد ثابت شرکت کارنو طیف گسترده ای از قفسه ثابت شامل قفسه دوار که حول محور عمودی گردش دارد یا قفسه نقشه که جهت نگهداری نقشه به صورت قفسه نقشه ایستاده به کار می رود را در دستور کار تولید قرار دهد در زمینه سیستم های قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک نیز کارنو تولید سیستم بایگانی ریلی اتوماتیک را با قابلیت های ویژه و انحصاری تولید نموده است همانند نسل قبلی قفسه ریلی اتوماتیک که در واقع قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی - برقی نام داشت در خصوص ملزومات اداری قفسه ریلی نیز انواع زونکن معمولی جهت نگهداری اسناد و یا زونکن آویز جهت نگهداری عمودی اسناد و همچنین فایل باکس فلزی جهت نگهداری اسناد به صورت طولی و پوشه در دو نوع پوشه معمولی و پوشه آویز و وسایل نگهداری اسناد به نام غش گیر (دیوایدر) را عرضه داشته ایم امید است با یاری کاربران و متقاضیان گرامی گامی بلند در صنعت تولید سیستم های بایگانی برداشته و رضایت خاطر شما گرامیان را کسب نماییم. تیم کارنو در همین راستا در زمینه فروش کمد بایگانی ریلی و برای جلب رضایت کاربران محترم خدمات بسیاری را در قالب سرویس های رایگان به خریداران گرامی ارائه می دارد جهت اطلاع از سرویس های رایگان کارنو در زمینه قفسه بایگانی ریلی می توانید با ارسال ایمیل لیست آیتم های مورد اشاره را دریافت کنید کلیه محصولات این مجموعه مانند کمد بایگانی ریلی که برای نگهداری اسناد و کالا کاربرد دارد و قفسه بایگانی ریلی همگی شامل خدمات رایگان این مجموعه هستند همچنین برای تهیه سیستم بایگانی ریلی یا صرفا به جهت مشاوره در خصوص قفسه بایگانی ریلی می توانید با برقراری تماس از مشاوره کارشناسان در زمینه کمد بایگانی ریلی، نوع نگهداری اسناد، ظرفیت اسناد و حجم مورد استفاده و.. در خصوص سیستم بایگانی ریلی استفاده کنید. مجموعه کارنو به عنوان تولید کننده سیستم بایگانی ریلی همواره تلاش خود را به کار گرفته تا با ارایه بالاترین کیفیت ممکن رضایتمندی کاربران در زمینه کمد بایگانی ریلی و همینطور قفسه بایگانی ریلی و دیگر محصولات نظیر قفسه کتابخانه ای ریلی و قفسه کتابخانه ای ثابت، کمد دوار یا در بخش نگهداری نقشه کمد بایگانی نقشه و نگهداری نقشه ایستاده و آویز همچنین تولید انواع قفسه فروشگاهی و قفسه هایپرمارکتی و طراحی قفسه بندی انبار را جلب نماید خواهشمندیم در این مسیر نظرات و ملاحضات خود را از طریق تیم پشتیبانی و خدمات کارنو به اطلاع ما برسانید تا در زمینه تولید انواع قفسه بایگانی ریلی در خدمت شما بزرگواران باشیم.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فولادck45 - ورقck45 - تسمهck45 - لولهck45 - میلگردck45

  فولادck45 - ورقck45 - تسمهck45 - لولهck45 - میلگردck45

  ورقck45 - میلگردck45 - تسمهck45 - لولهck45 - فولادck45 فروشگاه فولاد رسول دلاکان*** با ربع قرن تجربه در زمینه عرضه انواع ورق آلیاژی – انواع ورق آلیاژی با استانداردهای روز دنیا و با کیفیک و قیمت مناست در سراسر ایران در خدمت صنعتگران عزیز کشور فعالیت می نماید. تخصص و مشاوره صحیح در هنگام خرید محصولات فروشگاه فولاد رسول دلاکان توانسته است سالها رضایت مشتریانمان در صنعت کشور عزیزمان ایران را به ارمغان آورد. از اینکه ما را برای خرید انتخاب می نمایید سپاسگزاریم. ارتباط با ما: 09122136675- 02128423820 ایمیل: Info@fooladrasuldalakan.ir fooladrasuldalakan@gmail.com فولاد Ck45 از دسته فولاد های آلیاژی عملیات حرارتی شونده می باشد که در استاندارد DIN آلمان با نام 1/1191 و در استاندارد SAE(انجمن مهندسان خودرو) با نام 1045 شناخته میشود. این فولاد از دسته فولاد های کم کربن است. فولاد 1.1191 یکی از پرکاربرد ترینها در صنعت امروز می باشد که در بازار ایران به وفور یافت میشود. فولاد 1.1191 در آب و روغن خنک می شود و به علت کمبود کروم در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم نیست. این فولاد را می توان به عنوان یکی از معمول ترین و در دسترس ترین فولاد های موجود در بازار نام برد. فولاد 1.1191 با توجه به داشتن خواص مکانیکی مناسب و همچنین مقرون به صرفه بودن آن، مطالعات و آزمایش هایی روی آن انجام شد که فولاد آلیاژی Ck45 را برای مصارف کشاورزی نیز کاربردی کرد. طی این پژوهش این فولاد مقاومت به ضربه و سایش بهتری را ثبت کرد. فولاد CK45، فولادی با کربن متوسط است و جزو فولادهای مهندسی برای ساخت انواع قطعات و سازه ها است. از ویژگی های اصلی این فولاد می توان به قابلیت ماشین کاری و مقاومت کششی بالا اشاره کرد. جوش کاری این فولاد به دلیل داشتن کربن بین 0.4 تا 0.5 درصد، تا حدی دشوار است و باید به دست یک جوش کار حرفه ای انجام شود. این فولاد را می توان در محیط هایی مانند روغن و هوا کوئنچ کرد. دمای فول آستنیته شدن آن بین 820 تا 855 درجه سانتیگراد است و دمای تمپر آن بین 550 تا 660 درجه سانتیگراد است. از این فولاد می توان در کارهایی مانند ساخت انواع محورها، غلتک های فورج، یاتاقان، چرخ دنده و ... استفاده کرد. برخی محصولات : ck45 – ck60 – st52 – SAAB- -st37 AHSS– x52 – DILIDUR- GLA – MO40 – Hardox – steel – ALFORM - - AISIسوپر آلیاژ – دورستات – دیلیدور – مونل – نیکل – اینکونل – هسته لوی – هارداکس – هاردوکس – ورق استحکام بالا – گرید500 – گرید 450 – رائکس – فستالپین – فستالپینه – آلفرم – استنلس استیل – مانیسمان – ضد سایش – ضد اسید – فولاد آلیاژی – ورق آلیاژی – میلگرد – میل کروم – درز دار – بدون درز – ورق ضخیم – تسمه فولاد فنر – نبشی – ناودانی – قوطی – پروفیل –هاردکروم – میلگرد ساده – ورق روسی – ورق چینی – ورق اکراینی – ورق مبارکه – ورق دریایی – ورق مخازن بخار – ورق آجدار – ورق سیاه – گرید 400 – گرید420 – گرید600- ورق گالوانیزه - ورق آلمینیوم – تیتانیوم – سرد کار – گرم کار – فولاد ضد زنگ – فولاد زنگ نزن spk - spknl - spkr - cmsk - آموتیت – خرید – فروش – عمده فروشی

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران