اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌ها برای راه‌اندازی نیاز به ابزارهایی خواهند داشت. ازجمله ابزارهای موردنیاز در راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خدمات ارائه‌شده توسط این نوع گاز را معرفی خواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مناسب برای استفاده در این مکان امری ضروری خواهد بود. اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب می‌کنید. از بهترین گازهای ارائه‌شده برای رستوران، کترینگ و آشپزخانه، اجاق گاز صنعتی است. بهره‌مندی رستوران‌ها و آشپزخانه از اجاق گاز صنعتی به‌خوبی می‌تواند صاحبان این کسب‌وکار را از داشتن یک ابزار مطمئن بهره‌مند کند. ما در جویشگر برای شما شرایطی فراهم کرده‌ایم که بتوانید اجاق‌گازهای صنعتی خود را ارائه دهید و همچنین اگر قصد خرید اجاق گاز صنعتی را دارید، بتوانید بهترین نوع آن را برای استفاده در محل کار خود انتخاب کنید.شما نیز با مطالعه این مطلب به‌خوبی می‌توانید ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی از مزایای استفاده از آن آگاه شوید.
 

اجاق گاز صنعتی چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است. اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.
هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.
چنانچه در یک رستوران و آشپزخانه بزرگ مشغول به فعالیت هستید باید اجاق گاز صنعتی مناسب با نوع کسب‌وکار خود را خریداری کنید. به‌طورقطع برای راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها باید اجاق گازی با امکانات بالا و ظرفیت مناسب خریداری نمایید. مراجعه به جویشگر به شما اطلاعات کافی جهت آشنایی با اجاق گاز صنعتی خواهد شد.
 

کاربرد اجاق گاز صنعتی

از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت. ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.
علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند. جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است. بسته به نیاز خود شما باید جهت کاربرد اجاق گاز صنعتی گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
انواع اجاق گاز صنعتی

انواع اجاق گاز

با توجه به نوع کاربری اجاق گاز می‌توان آن را در انواع مختلفی دسته‌بندی کرد. در حالت کلی اجاق گاز را به سه دسته اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز میله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.
بر اساس نوع مصرف نیز اجاق‌گازها دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به‌طور مثال اجاق‌گازهای با مصرف گاز، اجاق‌گازهای با مصرف برق و اجاق‌گازهای با ترکیبی از گاز و برق برای شما طراحی و تولید می‌شود.
بااین‌وجود به جهت استفاده در رستوران‌ها بیشتر از گزینه اجاق گاز صنعتی با مصرف گاز استفاده می‌شود. با توجه به اینکه مصرف این اجاق گاز از گاز شهری است علاوه بر پایین آوردن هزینه، گرمادهی بسیار بالاتری برای شما در پی خواهد داشت.
آشنایی با اجاق گاز صنعتی مدل برقی نیز به شما خصوصیات این اجاق گاز را معرفی خواهد کرد. اجاق‌گازهای برقی برای کاره‌ای سبک‌تر طراحی می‌شوند. این نوع اجاق گاز دارای صفحات زیباتری نسبت به اجاق‌گازها با مصرف گاز هستند.
برای آشپزخانه‌های کوچک که ظاهری زیبا را در نظر می‌گیرند، می‌توان از اجاق گاز توکار استفاده کرد. اجاق گاز توکار  با شکلی زیبا در انواع مختلفی مانند اجاق گاز توکار استیل، اجاق گاز شیشه‌ای و ترکیبی از اجاق گاز شیشه‌ای و استیل طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. 

اجاق گاز صنعتی دست‌دوم

برای پایین آوردن هزینه‌های پرداخت می‌توانید اقدام به خرید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم کنید. هنگام خرید اجاق گاز دست‌دوم دقت کنید که کیفیت اجزای آن به‌صورت مناسب باقی‌مانده باشند. متریال به کار رفته با کیفیت بالا در ساخت صفحه و اجزای گاز به شما کمک می‌کند که با اطمینان بالا بتوانید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم را خریداری کنید.
برای بهره‌مندی از انواع اجاق‌گازهای صنعتی دست‌دوم می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید. ما در این زمینه هم خدماتی ارائه داده‌ایم که شما بتوانید این نوع اجاق گاز را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. 

ساخت اجاق گاز صنعتی

طراحی و تولید انواع اجاق‌گازهای صنعتی به‌خوبی توانست نیاز مدیران و صاحبان رستوران‌ها را برطرف کند. در ساخت اجاق گاز صنعتی از شعله‌های مختلف و با کیفیت گوناگون استفاده می‌شود.
اجاق‌گازهای صنعتی معمولاً با استفاده از استیل با کیفیت بالا، سرامیک و شیشه طراحی می‌شوند. بسته به نیاز خود و مکان موردنیاز شما باید گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
همان‌گونه که بیان کردیم اجاق‌گازهای صنعتی با طرح‌ها و تعداد شعله‌های مختلف و جهت کاربرد در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها طراحی و تولید می‌شوند.
برای مصارف صنعتی شما باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. اجاق گاز مبله طرح فر از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت استفاده در این مکان‌ها خواهد بود. دقت داشته باشید چنانچه زیبایی را مدنظر قرار دهید استفاده از این اجاق گاز به شما توصیه نمی‌شود.
در ساخت اجاق‌گازهای صنعتی از وسایل و اجرا با کیفیت مختلف استفاده می‌شود. شما ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی باید گزینه مناسب و با کیفیت بالا را جهت استفاده در محل کار خود انتخاب کنید. بانک اطلاعات نرم‌افزارهای جویشگر با فراهم کردن شرایطی به شما اطلاعات مناسبی در این زمینه خواهد داد.

خرید اجاق گاز
راهنمای خرید اجاق گاز صنعتی 

برای خرید اجاق گاز صنعتی شما باید کیفیت تک‌تک اجزای سازنده آن را بررسی کنید. علاوه بر این متناسب با نیاز خود باید گزینه موردنظر و کاربردی را انتخاب کرده و نسبت به خدمات آن آگاهی پیدا کنید. معمولاً مرغوبیت اجاق گاز بسته به اجزای آن مانند ورق به کار رفته، ضخامت فلز و کیفیت اجزای دیگر موردبررسی قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که گستره وسیعی از اجاق‌گازهای صنعتی در بازار عرضه می‌شوند، شما باید هنگام خرید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.
شما باید جهت آشنایی و خرید اجاق گاز صنعتی کیفیت و جنس آن را بررسی کرده و مقاومت آن در حرارت بالا را نیز مدنظر قرار دهید. برخی از مدل‌های اجاق گاز صنعتی با طراحی‌های مدرن و زیبایی که دارند، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک کاربردی خواهند بود. علاوه بر این قابل شستشو بودن و استفاده از چربی گیر در سینی و صفحه را مدنظر قرار داده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

تا اینجای کار و آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف را بیان کرده‌ایم. همان‌گونه که اشاره شد اجاق‌گازهای صنعتی در طرح‌ها و با تعداد شعله‌های مختلف طراحی می‌شوند. قیمت اجاق گاز صنعتی با توجه به شعله‌های مورداستفاده، متریال به کار رفته در آن و حرارت ایجاد شده توسط اجاق گاز با تفاوت‌هایی همراه هستند. دقت کنید که چنانچه قصد دارید از اجاق گاز در مصارف صنعتی استفاده کنید باید کاملاً شرایط اجاق گاز خانگی را فراموش کنید.
برای آگاهی از قیمت انواع اجاق‌گازهای صنعتی می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. ما در جویشگر ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به شما خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهیم.
 

1400/3/9
جویشگر


محصولات مشابه
 • برج روشنایی ،برج نوری استادیومی،انواع دکل،پایه های روشنایی

  برج روشنایی ،برج نوری استادیومی،انواع دکل،پایه های روشنایی

  نورسازان پارسه تولید کننده برج روشنایی استادیومی ،برج روشنایی پرده ای ،،برج نوری 30متری ،برج نوری 12 متری ،برج نوری 24 متری ،برج روشنایی 30 متری ،انواع دکل ،برج روشنایی ورزشگاهی دارای سبد متحرک یا سبد ثابت دارای نردبان با سطح مقطع چند وجهی،پوشش گالوانیزه گرم ،همپوشانی به صورت اورلپ،

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • ورق تیتانیوم اینکونل مونل نایمونیک نیکل و انواع سوپر آلیاژها لوله ورق میله و انواع قطعات و اتصالات

  ورق تیتانیوم اینکونل مونل نایمونیک نیکل و انواع سوپر آلیاژها لوله ورق میله و انواع قطعات و اتصالات

  ورق 1 تا 10 میلیمتر تیتانیوم Titanium Gr2 Gr5 اینکونل مونل نایمونیک نیکل تیتانیوم اینکولوی و انواع سوپر آلیاژها لوله ورق میله و انواع قطعات و اتصالات سوپر آلیاژ مرکز WWW.SuperAlloyCenter.com www.AlloyCenter.ir قبول سفارش ساخت و تامین انواع قطعات از سوپر آلیاژها منجمله نیکل Nickel اینکونل Inconel Monel مونل Hastelloy هستالوی هستلوی Nimonic نایمونیک استیل Steel داپلکس دابکلس Duplex سوپر داپلکس کاپرنیکل تیتانیوم Titanium هاینس hainess ماریجینگ maraging ماراجینگ mariging و سایر سوپر آلیاژها و آلیاژهای خاص به روشهای ریخته گری دقیق سرامیکی و ریخته گری گریز از مرکز یا سانتریفیوژ CENTRAL CASTING و ریخته گری ماسه اس برای قطعات بزرگ و سنگین و فورج پرس گرم سنگین برای افزایش تراکم مولکولی قطعات نورد گرم ورقهای جهت کاهش ضخامت ورق لوله میله میلگرد گرد شافت تیوب پلیت دیسک فنر تسمه نوار فویل سیم سیم جوش پودر پیچ مهره واشر سوپاپ فلنج شیر شیرآلات مخزن تیوپ پایپ بولت و کلیه اتصالات و قطعات صنعتی و ماشین آلات و... , SCREW , BOLTS , NUT , WASHER COI SHEET , TUBE , DISC , PIPE , ROUND BAR , WIRE , connection , connections , valves ROD , FOIL , POWDER , VALVE , FLANGE , Industrial joints springs تلفن تهران:66781364-021 موبایل ( تلگرام ) 09121501916 و 09902255044 فکس: 66781364-021 ایمیل ( Email ) SuperAlloyCenter@Gmail.com کانال تلگرام : https://t.me/SuperAlloyCenter Nickel Inconel خریدار نیکل خالص اینکونل Monel مونل Hastelloyهستالوی هستلوی اینکولوی Nimonic نایمونیک تیتانیوم گرید 5 گرید2 gr2 gr5 617 600 625 718 Titanium داپلکس نسوز سوپر آلیاژ Super Alloy خالص صنعتی قراضه ضایعات سوفاله خرید و فروش ساخت و تامین سوپر آلیاژها Nickelاینکونل Inconel Monelمونل Hastelloy هستلوی Nimonic نایمونیک استیل Steel تیتانیوم Titanium به روش فورج و ریخته گری ریخته گری دقیق یا گریز از مرکز (سانتریفیوژ) و فورج ورق لوله میله میلگرد گرد شافت تیوب پلیت دیسک نبشی تسمه نوار فویل سیم سیم جوش پودر پیچ مهره واشر سوپاپ فلنج شیر مخزن تیوپ فنر پایپ بولت و کلیه قطعات صنعتی و ماشین آلات و... , SCREW , BOLTS , NUT , WASHER COI SHEET , TUBE , DISC , PIPE , ROUND BAR , WIRE , connection , connections , valves ROD , FOIL , POWDER , VALVE , FLANGE , Industrial joints springs

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • توری حصاری روکش دار, توری حصاری روکشدار, توری حصاری روکشدار pvc, توری حصاری روکشدار پی وی سی

  توری حصاری روکشدار pvc از دیگر محصولات با کیفیت تولید شده در مجموعه آهن بیزینس می باشد. برای اطلاع از مشخصات این محصول پی وی سی، مطلب زیر را دنبال کنید. خرید توری حصاری روکشدار pvc یکی از با کیفیت ترین و با دوام ترین محصولات آهن بیزینس محصول توری حصاری روکش دار PVC است. این محصول از مهمترین محصولات تولید شده توسط این مجموعه است که در عین داشتن دوام و ماندگاری بالا در زمینه ی صنایع فنسی و حصارکشی، نمای زیبایی دارد. این محصول از محصولات مشابه با توری های گالوانیزه می باشد. تنها تفاوت این محصول با توری حصاری گالوانیزه در داشتن یک روکش یا لایه ی PVC می باشد. روکش پی وی سی ساختاری نسبتا قوی تر از گالوانیزه دارد و به دلیل تحمل شرایط جوی مختلف و واکنش ندادن و اکسید نشدن، برای بسیاری از مناطق قابل استفاده می باشد. این محصول در رنگبندی متنوع و با نمای زیبا در آهن بیزینس موجود می باشد. از دیگر مزیت ها و مشخصات مهم این محصول می توان به مقاوم در برابر اشعه های مضر ماوراءبنفش نیز اشاره کرد. توری حصاری روکشدار pvc مشخصات توری حصاری روکشدار PVC این محصول در نمونه ها و اندازه های مختلف به فروش می رسد: قطر مفتول: 2-2.8 سانتی متر عرض: 1 متر تا 4 متر چشمه: 2.5 تا 7.5 سانتری متر قطر روکش: 1 تا 1.1 میلی متر طول و اندازه رول: 10 تا 20 متر قیمت توری حصاری روکشدار PVC قیمت این محصول بر اساس طول و عرض و قطر و رنگ مد نظر متفاوت می باشد. این محصول نسبت به مدل گالوانیزه گران تر بوده و دلیل قیمت بیشتر داشتن روکش PVC می باشد. توری حصاری روکشدار pvc فروش توری حصاری روکشدار PVC توری حصاری روکشدار PVC به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر در مقابل شرجی، رطوبت و آب فروش بیشتری نسبت به نمونه های مشابه دارد. برای دیدن محصولات مفتول گالوانیزه و سینی کابل و گریتینگ کامپوزیت و گابیون کلاسیک کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت توری حصاری روکشدار pvc و دیگر محصولات آهن بیزینس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • ورق 1 تا 50 میلیمتر داپلکس سوپر داپلکس

  ورق 1 تا 50 میلیمتر داپلکس سوپر داپلکس

  ورق 1 تا 50 میل داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 و 2304 super duplex 2507 2304 سوپر آلیاژ مرکز فروش ورق داپلکس و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 و super duplex 2507 صنعتی آلیاژی تولید و فروش پیچ مهره واشر داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 تولید و فروش سوپاپ فلنج پولکی داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 ساخت و تولید شیرآلات و مخزن داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 ورق لوله و میلگرد داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 تولید و فروش اتصالات داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 قطعات صنعتی داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 قبول سفارش ساخت از جنس انواع سوپر آلیاژها تامین و فروش سوپر آلیاژ و آلیاژهای مختلفInconel نیکلNickel اینکونل Monel مونل Hastelloy هستالوی هستلوی Incoloy اینکولویNimonic نایمونیک در اشکال مختلف فروش ورق داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 صنعتی آلیاژی شمش ورق آلیاژهای مختلف نیکل مونل ورق اینکونل 625 اینکونل 617 اینکونل 600 تیتانیوم داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 شمش ورق خرید و فروش خرید و فروش ورق لوله میله میلگرد شافت داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 صنعتی آلیاژی ضایعات Nickel Inconel خریدار داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 اینکونل Monel مونل Hastelloyهستالوی هستلوی اینکولوی Nimonic نایمونیک تیتانیوم گرید 5 گرید2 gr2 gr5 617 600 625 718 Titanium داپلکس نسوز سوپر آلیاژ Super Alloy نیکل ورق ساچمه خالص صنعتی ضایعات خرید و فروش ورق لوله میله میلگرد گرد تیوب دیسک نبشی تسمه نوار فویل سیم سیم جوش پودر پیچ مهره واشر خالص شمش ساچمه ضایعات پلیت صنعتی و... سوپر آلیاژ مرکز تلفن تهران:021 66781364 موبایل 09121501916 و 09902255044 بزرگراه فتح بعد از 3 راه شیر پاستوریزه پاساژ پارس امیر پ8 خریدار داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 شمش ورق ساچمه ضایعات خرید فروش اینکونل مونل هستالوی هستلوی اینکولوی نایمونیک تیتانیوم گرید 5 گرید2 gr2 gr5 617 600 625 718 Titanium داپلکس نسوز سوپر آلیاژ خریدار داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507 شمش ورق ساچمه ضایعات خرید فروش تولید و فروش حوض حوضچه مخزن داپلکس 2205 و 2304 و سوپر داپلکس 2507 duplex 2205 super duplex 2507

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران