اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌ها برای راه‌اندازی نیاز به ابزارهایی خواهند داشت. ازجمله ابزارهای موردنیاز در راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خدمات ارائه‌شده توسط این نوع گاز را معرفی خواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مناسب برای استفاده در این مکان امری ضروری خواهد بود. اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب می‌کنید. از بهترین گازهای ارائه‌شده برای رستوران، کترینگ و آشپزخانه، اجاق گاز صنعتی است. بهره‌مندی رستوران‌ها و آشپزخانه از اجاق گاز صنعتی به‌خوبی می‌تواند صاحبان این کسب‌وکار را از داشتن یک ابزار مطمئن بهره‌مند کند. ما در جویشگر برای شما شرایطی فراهم کرده‌ایم که بتوانید اجاق‌گازهای صنعتی خود را ارائه دهید و همچنین اگر قصد خرید اجاق گاز صنعتی را دارید، بتوانید بهترین نوع آن را برای استفاده در محل کار خود انتخاب کنید.شما نیز با مطالعه این مطلب به‌خوبی می‌توانید ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی از مزایای استفاده از آن آگاه شوید.
 

اجاق گاز صنعتی چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است. اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.
هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.
چنانچه در یک رستوران و آشپزخانه بزرگ مشغول به فعالیت هستید باید اجاق گاز صنعتی مناسب با نوع کسب‌وکار خود را خریداری کنید. به‌طورقطع برای راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها باید اجاق گازی با امکانات بالا و ظرفیت مناسب خریداری نمایید. مراجعه به جویشگر به شما اطلاعات کافی جهت آشنایی با اجاق گاز صنعتی خواهد شد.
 

کاربرد اجاق گاز صنعتی

از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت. ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.
علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند. جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است. بسته به نیاز خود شما باید جهت کاربرد اجاق گاز صنعتی گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
انواع اجاق گاز صنعتی

انواع اجاق گاز

با توجه به نوع کاربری اجاق گاز می‌توان آن را در انواع مختلفی دسته‌بندی کرد. در حالت کلی اجاق گاز را به سه دسته اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز میله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.
بر اساس نوع مصرف نیز اجاق‌گازها دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به‌طور مثال اجاق‌گازهای با مصرف گاز، اجاق‌گازهای با مصرف برق و اجاق‌گازهای با ترکیبی از گاز و برق برای شما طراحی و تولید می‌شود.
بااین‌وجود به جهت استفاده در رستوران‌ها بیشتر از گزینه اجاق گاز صنعتی با مصرف گاز استفاده می‌شود. با توجه به اینکه مصرف این اجاق گاز از گاز شهری است علاوه بر پایین آوردن هزینه، گرمادهی بسیار بالاتری برای شما در پی خواهد داشت.
آشنایی با اجاق گاز صنعتی مدل برقی نیز به شما خصوصیات این اجاق گاز را معرفی خواهد کرد. اجاق‌گازهای برقی برای کاره‌ای سبک‌تر طراحی می‌شوند. این نوع اجاق گاز دارای صفحات زیباتری نسبت به اجاق‌گازها با مصرف گاز هستند.
برای آشپزخانه‌های کوچک که ظاهری زیبا را در نظر می‌گیرند، می‌توان از اجاق گاز توکار استفاده کرد. اجاق گاز توکار  با شکلی زیبا در انواع مختلفی مانند اجاق گاز توکار استیل، اجاق گاز شیشه‌ای و ترکیبی از اجاق گاز شیشه‌ای و استیل طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. 

اجاق گاز صنعتی دست‌دوم

برای پایین آوردن هزینه‌های پرداخت می‌توانید اقدام به خرید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم کنید. هنگام خرید اجاق گاز دست‌دوم دقت کنید که کیفیت اجزای آن به‌صورت مناسب باقی‌مانده باشند. متریال به کار رفته با کیفیت بالا در ساخت صفحه و اجزای گاز به شما کمک می‌کند که با اطمینان بالا بتوانید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم را خریداری کنید.
برای بهره‌مندی از انواع اجاق‌گازهای صنعتی دست‌دوم می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید. ما در این زمینه هم خدماتی ارائه داده‌ایم که شما بتوانید این نوع اجاق گاز را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. 

ساخت اجاق گاز صنعتی

طراحی و تولید انواع اجاق‌گازهای صنعتی به‌خوبی توانست نیاز مدیران و صاحبان رستوران‌ها را برطرف کند. در ساخت اجاق گاز صنعتی از شعله‌های مختلف و با کیفیت گوناگون استفاده می‌شود.
اجاق‌گازهای صنعتی معمولاً با استفاده از استیل با کیفیت بالا، سرامیک و شیشه طراحی می‌شوند. بسته به نیاز خود و مکان موردنیاز شما باید گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
همان‌گونه که بیان کردیم اجاق‌گازهای صنعتی با طرح‌ها و تعداد شعله‌های مختلف و جهت کاربرد در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها طراحی و تولید می‌شوند.
برای مصارف صنعتی شما باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. اجاق گاز مبله طرح فر از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت استفاده در این مکان‌ها خواهد بود. دقت داشته باشید چنانچه زیبایی را مدنظر قرار دهید استفاده از این اجاق گاز به شما توصیه نمی‌شود.
در ساخت اجاق‌گازهای صنعتی از وسایل و اجرا با کیفیت مختلف استفاده می‌شود. شما ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی باید گزینه مناسب و با کیفیت بالا را جهت استفاده در محل کار خود انتخاب کنید. بانک اطلاعات نرم‌افزارهای جویشگر با فراهم کردن شرایطی به شما اطلاعات مناسبی در این زمینه خواهد داد.

خرید اجاق گاز
راهنمای خرید اجاق گاز صنعتی 

برای خرید اجاق گاز صنعتی شما باید کیفیت تک‌تک اجزای سازنده آن را بررسی کنید. علاوه بر این متناسب با نیاز خود باید گزینه موردنظر و کاربردی را انتخاب کرده و نسبت به خدمات آن آگاهی پیدا کنید. معمولاً مرغوبیت اجاق گاز بسته به اجزای آن مانند ورق به کار رفته، ضخامت فلز و کیفیت اجزای دیگر موردبررسی قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که گستره وسیعی از اجاق‌گازهای صنعتی در بازار عرضه می‌شوند، شما باید هنگام خرید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.
شما باید جهت آشنایی و خرید اجاق گاز صنعتی کیفیت و جنس آن را بررسی کرده و مقاومت آن در حرارت بالا را نیز مدنظر قرار دهید. برخی از مدل‌های اجاق گاز صنعتی با طراحی‌های مدرن و زیبایی که دارند، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک کاربردی خواهند بود. علاوه بر این قابل شستشو بودن و استفاده از چربی گیر در سینی و صفحه را مدنظر قرار داده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

تا اینجای کار و آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف را بیان کرده‌ایم. همان‌گونه که اشاره شد اجاق‌گازهای صنعتی در طرح‌ها و با تعداد شعله‌های مختلف طراحی می‌شوند. قیمت اجاق گاز صنعتی با توجه به شعله‌های مورداستفاده، متریال به کار رفته در آن و حرارت ایجاد شده توسط اجاق گاز با تفاوت‌هایی همراه هستند. دقت کنید که چنانچه قصد دارید از اجاق گاز در مصارف صنعتی استفاده کنید باید کاملاً شرایط اجاق گاز خانگی را فراموش کنید.
برای آگاهی از قیمت انواع اجاق‌گازهای صنعتی می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. ما در جویشگر ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به شما خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهیم.
 

1400/3/9
جویشگر


محصولات مشابه
 • تولید کننده ی حفاظ دیواری نیزه ای

  تولید کننده ی حفاظ دیواری نیزه ای

  با مواد اولیه ی مرغوب ، امنیت و زیبایی نمای ساختمان شما را برایتان به ارمغان می گروه صنعتی پناهی با تولید بهترین حفاظ های دیواری ، نرده حفاظ سر نیزه ای ، نرده حفاظ سرخم اورد. _ تضمین رضایت مشتری بعد از اتمام کار _ ساخت بهترین نرده حفاظ ها مطابق با سلیقه ی مشتری _ تولید بهترین نرده حفاظ ها با مناسب ترین قیمت شماره تماس : 09351259006_ 09121259006

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فروش شمش مس ایزوتوپ فقط تناژ بالا

  فروش شمش مس ایزوتوپ فقط تناژ بالا

  فروش قانونی با مجوزات و مدارکات رسمی و تاییده آزمایشگاه. 4000 تن موجود بالاتر از 4000 هزارتن هم موجود می باشد. ***** کاربرد مس ایزوتوپ : مس تعداد نسبتاً زیادی رادیو ایزوتوپ ارائه می دهد که به طور بالقوه برای استفاده در پزشکی هسته ای مناسب هستند. علاقه روزافزونی به استفاده از 64Cu ، 62Cu ، 61Cu و 60Cu برای اهداف تشخیصی و 67Cu و 64Cu برای رادیوتراپی هدفمند وجود دارد. کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار را می‌توان اینگونه بیان کرد: تشخیص و درمان بیماری ها: ایزوتوپ‌های پایدار به عنوان ماده اصلی و یا ماده خام جهت تولید رادیو دارو‌های مختلف کاربرد‌های وسیعی در علوم دارویی دارند. برخی از این کاربرد‌ها عبارتند از: تصویربرداری هسته ای، تصویربرداری PET و SPET، تشخیص‌های رادیودارویی، درمان‌های رادیو دارویی، رادیو تراپی خارجی، آنالیز‌های بیوشیمی. هر یک از این روش‌های فوق جهت تشخیص و یا درمان برخی از بیماری‌های صعب العلاج کاربرد‌های وسیعی دارند. در حوزه صنایع: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار در صنایع مختلف را می‌توان در عکسبرداری گاما، سیستم‌های اندازه گیری و ابزار دقیق، سیستم‌های تشخیص گاز و دود، آنالیز‌ها و فرآیند‌های معدنی مشاهده کرد. در حوزه علوم زیست محیطی: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار را می‌توان در تشخیص منبع آلودگی، نظارت بر گاز‌های اتمسفری جهت تشخیص منابع طبیعی و یا غیرطبیعی، مطالعات جوی و بررسی‌های چرخه آب شاهد بود. در حوزه علوم زیستی: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار در بوم شناسی، مسیرفتوسنتز، شبکه غذایی، چرخه مواد غذایی در داخل بدن، زادگاه‌های بشری، مطالعات متابولیک، طب ورزشی و سم شناسی است. علاوه بر موارد فوق ایزوتوپ‌های پایدار در بسیاری علوم دیگر از جمله زمین شناسی و، باستان شناسی کاربرد‌های وسیعی دارند.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • کفی تخت فلزی | کفی تختخواب جک دار

  کفی تخت فلزی | کفی تختخواب جک دار

  کفی تخت جکدار در تمام سایزها تولید می گردد و براساس نیاز مشتری توان تولید است، معمولا" ابعاد موجود در بازار به قرار زیر است: 90×200/ 120×200/ 140×200/ 160×200/ 180×200 و در ابعاد بزرگتر 200×200 می باشد که 90×200 برای تخت های استاندارد یک نفره و 160×200 هم برای تخت های استاندارد دو نفره است. فروشگاه مبل راحتی با تهیه و عرضه کننده انواع کفی تخت های فلزی، ساده و جکدار در ابعاد فوق الذکر می باشد و با بهترین کیفیت و ضمانت ارائه می نماید. مزیت کفی تخت جکدار یک نفره و دو نفره بدون نیاز به نصب قابل استفاده در تمامی مدل و ابعاد سفارشی سازی ابعاد حمل آسان و راحت استحکام بالا نسبت به مدل چوبی استفاده بیشتر از فضای زیر تخت خواب خلاصی از سر و صدا نسبت به مدل چوبی

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • مرکز فروش انواع لوله و اتصالات مانیسمان

  مرکز فروش انواع لوله و اتصالات مانیسمان

  بورس انواع لوله و اتصالات مانیسمان ،درزدار و گالوانیزه و...با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در مجموعه آهن شیری پور انواع لوله های بدون درز مانیسمان رده 20 ،40و 80 چینی ، اهوازی لوله گالوانیزه سبک و سنگین لوله گازی سبک ، سنگین api لوله استیل صنعتی درز دار و بدون درز مانیسمان در آلیاژ 304 و 316 - لوله های آلیاژی کربن استیل در سایزهای و استانداردهای مختلف : 1 . انواع لوله بدون درز ( مانیسمان) جهت صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی ، خط انتقال گاز ، آب و .... در استانداردهای API 5L, ASTM A106, Gr, A, B & C و..... انواع لوله های ضخامت بالا و ضخامت پایین لوله ی کارخانه های ارومیه ، سپاهان اصفهان ، سپنتا ، کیهان ، سمنان ، قزوین و... لوله مانیسمان نوعی از لوله‌های بدون درز است که به دلیل نبود جوش در آن‌ها کاربرد فراوانی در بخش‌هایی از صنعت که لوله درزدار نمی‌تواند پاسخگو باشد، دارد. این لوله ها به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایر لوله ها محکم تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله ها دارند. در نتیجه از نظر استحکام مکانیکی، مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر حرارت و فشارهای بالا کیفیت بالاتری دارد و برای بخش‌هایی از صنعت که نیازمند دقت بالا در این ویژگی‌ها باشد، موفق‌تر عمل خواهد کرد. و همچنین در مواردی که ماده در حال انتقال، ارزش بالایی دارد و یا نشت آن بسیار خطرآفرین باشد، از لوله مانیسمان استفاده می‌شود, ، این نوع لوله‌ها دارای طول عمر مفیدتری نسبت به انواع دیگر لوله هستند. آهن شیری پور آدرس سایت : https://ahanshiripour.ir/ تلفن تماس 09123112471 09194824214 دفتر فروش 021-66215631 021-66214946 با حرفه ای ها خرید کنید.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران