اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌ها برای راه‌اندازی نیاز به ابزارهایی خواهند داشت. ازجمله ابزارهای موردنیاز در راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خدمات ارائه‌شده توسط این نوع گاز را معرفی خواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مناسب برای استفاده در این مکان امری ضروری خواهد بود. اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب می‌کنید. از بهترین گازهای ارائه‌شده برای رستوران، کترینگ و آشپزخانه، اجاق گاز صنعتی است. بهره‌مندی رستوران‌ها و آشپزخانه از اجاق گاز صنعتی به‌خوبی می‌تواند صاحبان این کسب‌وکار را از داشتن یک ابزار مطمئن بهره‌مند کند. ما در جویشگر برای شما شرایطی فراهم کرده‌ایم که بتوانید اجاق‌گازهای صنعتی خود را ارائه دهید و همچنین اگر قصد خرید اجاق گاز صنعتی را دارید، بتوانید بهترین نوع آن را برای استفاده در محل کار خود انتخاب کنید.شما نیز با مطالعه این مطلب به‌خوبی می‌توانید ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی از مزایای استفاده از آن آگاه شوید.
 

اجاق گاز صنعتی چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است. اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.
هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.
چنانچه در یک رستوران و آشپزخانه بزرگ مشغول به فعالیت هستید باید اجاق گاز صنعتی مناسب با نوع کسب‌وکار خود را خریداری کنید. به‌طورقطع برای راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها باید اجاق گازی با امکانات بالا و ظرفیت مناسب خریداری نمایید. مراجعه به جویشگر به شما اطلاعات کافی جهت آشنایی با اجاق گاز صنعتی خواهد شد.
 

کاربرد اجاق گاز صنعتی

از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت. ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.
علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند. جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است. بسته به نیاز خود شما باید جهت کاربرد اجاق گاز صنعتی گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
انواع اجاق گاز صنعتی

انواع اجاق گاز

با توجه به نوع کاربری اجاق گاز می‌توان آن را در انواع مختلفی دسته‌بندی کرد. در حالت کلی اجاق گاز را به سه دسته اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز میله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.
بر اساس نوع مصرف نیز اجاق‌گازها دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به‌طور مثال اجاق‌گازهای با مصرف گاز، اجاق‌گازهای با مصرف برق و اجاق‌گازهای با ترکیبی از گاز و برق برای شما طراحی و تولید می‌شود.
بااین‌وجود به جهت استفاده در رستوران‌ها بیشتر از گزینه اجاق گاز صنعتی با مصرف گاز استفاده می‌شود. با توجه به اینکه مصرف این اجاق گاز از گاز شهری است علاوه بر پایین آوردن هزینه، گرمادهی بسیار بالاتری برای شما در پی خواهد داشت.
آشنایی با اجاق گاز صنعتی مدل برقی نیز به شما خصوصیات این اجاق گاز را معرفی خواهد کرد. اجاق‌گازهای برقی برای کاره‌ای سبک‌تر طراحی می‌شوند. این نوع اجاق گاز دارای صفحات زیباتری نسبت به اجاق‌گازها با مصرف گاز هستند.
برای آشپزخانه‌های کوچک که ظاهری زیبا را در نظر می‌گیرند، می‌توان از اجاق گاز توکار استفاده کرد. اجاق گاز توکار  با شکلی زیبا در انواع مختلفی مانند اجاق گاز توکار استیل، اجاق گاز شیشه‌ای و ترکیبی از اجاق گاز شیشه‌ای و استیل طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. 

اجاق گاز صنعتی دست‌دوم

برای پایین آوردن هزینه‌های پرداخت می‌توانید اقدام به خرید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم کنید. هنگام خرید اجاق گاز دست‌دوم دقت کنید که کیفیت اجزای آن به‌صورت مناسب باقی‌مانده باشند. متریال به کار رفته با کیفیت بالا در ساخت صفحه و اجزای گاز به شما کمک می‌کند که با اطمینان بالا بتوانید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم را خریداری کنید.
برای بهره‌مندی از انواع اجاق‌گازهای صنعتی دست‌دوم می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید. ما در این زمینه هم خدماتی ارائه داده‌ایم که شما بتوانید این نوع اجاق گاز را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. 

ساخت اجاق گاز صنعتی

طراحی و تولید انواع اجاق‌گازهای صنعتی به‌خوبی توانست نیاز مدیران و صاحبان رستوران‌ها را برطرف کند. در ساخت اجاق گاز صنعتی از شعله‌های مختلف و با کیفیت گوناگون استفاده می‌شود.
اجاق‌گازهای صنعتی معمولاً با استفاده از استیل با کیفیت بالا، سرامیک و شیشه طراحی می‌شوند. بسته به نیاز خود و مکان موردنیاز شما باید گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
همان‌گونه که بیان کردیم اجاق‌گازهای صنعتی با طرح‌ها و تعداد شعله‌های مختلف و جهت کاربرد در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها طراحی و تولید می‌شوند.
برای مصارف صنعتی شما باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. اجاق گاز مبله طرح فر از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت استفاده در این مکان‌ها خواهد بود. دقت داشته باشید چنانچه زیبایی را مدنظر قرار دهید استفاده از این اجاق گاز به شما توصیه نمی‌شود.
در ساخت اجاق‌گازهای صنعتی از وسایل و اجرا با کیفیت مختلف استفاده می‌شود. شما ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی باید گزینه مناسب و با کیفیت بالا را جهت استفاده در محل کار خود انتخاب کنید. بانک اطلاعات نرم‌افزارهای جویشگر با فراهم کردن شرایطی به شما اطلاعات مناسبی در این زمینه خواهد داد.

خرید اجاق گاز
راهنمای خرید اجاق گاز صنعتی 

برای خرید اجاق گاز صنعتی شما باید کیفیت تک‌تک اجزای سازنده آن را بررسی کنید. علاوه بر این متناسب با نیاز خود باید گزینه موردنظر و کاربردی را انتخاب کرده و نسبت به خدمات آن آگاهی پیدا کنید. معمولاً مرغوبیت اجاق گاز بسته به اجزای آن مانند ورق به کار رفته، ضخامت فلز و کیفیت اجزای دیگر موردبررسی قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که گستره وسیعی از اجاق‌گازهای صنعتی در بازار عرضه می‌شوند، شما باید هنگام خرید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.
شما باید جهت آشنایی و خرید اجاق گاز صنعتی کیفیت و جنس آن را بررسی کرده و مقاومت آن در حرارت بالا را نیز مدنظر قرار دهید. برخی از مدل‌های اجاق گاز صنعتی با طراحی‌های مدرن و زیبایی که دارند، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک کاربردی خواهند بود. علاوه بر این قابل شستشو بودن و استفاده از چربی گیر در سینی و صفحه را مدنظر قرار داده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

تا اینجای کار و آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف را بیان کرده‌ایم. همان‌گونه که اشاره شد اجاق‌گازهای صنعتی در طرح‌ها و با تعداد شعله‌های مختلف طراحی می‌شوند. قیمت اجاق گاز صنعتی با توجه به شعله‌های مورداستفاده، متریال به کار رفته در آن و حرارت ایجاد شده توسط اجاق گاز با تفاوت‌هایی همراه هستند. دقت کنید که چنانچه قصد دارید از اجاق گاز در مصارف صنعتی استفاده کنید باید کاملاً شرایط اجاق گاز خانگی را فراموش کنید.
برای آگاهی از قیمت انواع اجاق‌گازهای صنعتی می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. ما در جویشگر ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به شما خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهیم.
 

1400/3/9
جویشگر


محصولات مشابه
 • تولیدی انواع توری و فنس حفاظ / تولید و توزیع انواع مفتول گالوانیزه و گالوانیزه روکشدار ویژه همکار/تولید سیم آرماتور/توری مش / توری پلاستیکی / توری کلاسیک / توری پرسی / توری گابیون / توری مرغی / توری باغی / توری حصاری / توری فرنگی / آهن بیزینس

  تولیدی انواع توری و فنس حفاظ / تولید و توزیع انواع مفتول گالوانیزه و گالوانیزه روکشدار ویژه همکار/تولید سیم آرماتور/توری مش / توری پلاستیکی / توری کلاسیک / توری پرسی / توری گابیون / توری مرغی / توری باغی / توری حصاری / توری فرنگی / آهن بیزینس

  آهن آلات جعفری تامین کننده آهن آلات مورد نیاز شما با بهترین کیفیت و قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد . این مجموعه بر حسب نیاز مشتریان خود ، محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن به تمام نقاط ایران ارسال می نماید . از جمله فعالیت های این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد : ۱ - تهیه و توزیع انواع میلگرد ، تیرآهن ، نبشی ، . سپری . ورق ، پروفیل ، ورق پانچ . ناودانی ، تسمه ، بولت و ... ۲ - تولید و عرضه انواع توری حصاری روکشدار PVC و گالوانیزه ، گابیون ، توری مرغی ، توری فرنگی ، مش و توری کلاسیک در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتری با مفتول گالوانیزه گرم با ضمانت چندین ساله ۳ - تولید سیم آرماتور بندی در اندازه های مختلف تسمه و فابریک ۴ - تولید رابیتس در اوزان ، ابعاد و سایزهای مختلف برند و متفرقه ۵ - تولید پایه فنس ( تیر حصار ) ، آهن و گالوانیزه . در اندازه های مختلف . طبق سفارش مشتری / تولید و توزیع انواع مفتول گالوانیزه صنعتی ، ساختمانی و کشاورزی ۶ - تولید انواع سیم خاردار / خطی و حلقوی ۷ - تولید انواع حفاظ ، شاخ گوزنی ، بوته ای . سر نیزه ، آبشاری و... ۸ - تولید و توزیع انواع توری پلاستیکی در ابعاد مختلف ۹ - نصب انواع توری به صورت حرفه ای و با کادری مجرب / متعهد و کاردان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید : 02133464300 02133484300 02155445620 02155441290 02143859737 فکس از تولید کننده خرید کنید بدون واسطه و دلال https://www.ahanbiz.com

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • بریل زنجیری عکاسی

  بریل زنجیری عکاسی

  بریل زنجیری عکاسی یکی از لوازم آتلیه پرکاربرد است که در انواع یک تا چهار محوره تولید می شود. به کمک این نگهدارنده فون عکاسی به راحتی می توانید انواع بک گراند زیبا و دلخواه را برای تصاویر خود خلق کنید. برای بررسی قیمت بریل زنجیری و خرید آن وارد سایت تصویرکالا شوید. ناگفته نماند قیمت بریل زنجیری سه تایی در مقابل بریل زنجیری تکی در این فروشگاه با تفاوت اندکی تعین شده است. کیفیت و تضمین اصالت کالا از دلایل اعتماد کاربران به وسایل عکاسی و فیلمبرداری است.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • ترولی استیل

  ترولی استیل

  ترولی حمل ظروف جهت سرو غذا در رستوران ها ، تالارهای پذیرایی و هتل ها جهت حمل ظروف کثیف در آشپزخانه های صنعتی در دو مدل استیل و فایبرگلس ترولی استیل از جنس استیل ضخامت 0.6 میل ، 0.8 میل و یک میل در آلیاژهای 304 ضد زنگ نگیر و 430 بگیر در مدل استیل براق یا مات یا خش دار طبق درخواست تعداد طبقات طبق درخواست سفارش دهنده طبقات بصورت مسطح و عمیق ترولی فایبرگلس ساخته شده از پلاستیک مرغوب بهداشتی 3 ظبقه دارای 2 سطل بزرگ و کوچک قابل جدا شدن قطعات چرخ دستی از هم جهت حمل آسان تر

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • نبشی فولادی چیست؟ فولاد ضد سایش -فولاد آلیاژی

  نبشی فولادی چیست؟ فولاد ضد سایش -فولاد آلیاژی

  شرکت خشکه و فولاد پایتخت (( مدیریت : جواد دلاکان )) صنعتگران عزیز، افتخار داریم که سالها تجربه گرانبهای خویش را در زمینه عرضه انواع ورق آلیاژی و انواع فولاد آلیاژی برای خدمت رسانی به شما هموطنان کشور عزیزمان ایران ارائه می دهیم. پیشاپیش از اینکه شرکت خشکه و فولاد پایتخت را جهت خرید خود انتخاب می نمایید سپاسگزاریم. ارتباط با ما: ۰۹۱۲۱۲۲۴۲۲۷ ۰۹۳۷۱۹۰۱۸۰۷ تلفن: ۰۲۱۶۶۸۰۰۲۵۱ فکس: ۶۶۸۰۰۵۴۶ نبشی پروفیلی است که سطح مقاطع آن بر خلاف تسمه نوردی و تسمه فابریک و میلگرد ، دو ضلع بر هم عموددارد و یکی از پر کاربردترین محصولات فولادی میباشد. که در بخش های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد و همینطور مانند میلگرد یکی از مصالح اساسی و پرکاربرد در صنعت و ساختمان سازی میباشد. فرایند تولید نبشی بسیار پیچیده تر از سایر محصولات فولادی است. نبشی ها از لحاظ روش تولید به دودسته ی نبشی پرسی و نبشی فابریک تقسیم مبشوند و از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته ی نبشی بال مساوی و نبشی بال نا مساوی تقسیم میشوند

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران