اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

اجاق گاز صنعتی و ویژگی‌های آن

رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌ها برای راه‌اندازی نیاز به ابزارهایی خواهند داشت. ازجمله ابزارهای موردنیاز در راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خدمات ارائه‌شده توسط این نوع گاز را معرفی خواهد کرد. انتخاب اجاق گاز مناسب برای استفاده در این مکان امری ضروری خواهد بود. اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب می‌کنید. از بهترین گازهای ارائه‌شده برای رستوران، کترینگ و آشپزخانه، اجاق گاز صنعتی است. بهره‌مندی رستوران‌ها و آشپزخانه از اجاق گاز صنعتی به‌خوبی می‌تواند صاحبان این کسب‌وکار را از داشتن یک ابزار مطمئن بهره‌مند کند. ما در جویشگر برای شما شرایطی فراهم کرده‌ایم که بتوانید اجاق‌گازهای صنعتی خود را ارائه دهید و همچنین اگر قصد خرید اجاق گاز صنعتی را دارید، بتوانید بهترین نوع آن را برای استفاده در محل کار خود انتخاب کنید.شما نیز با مطالعه این مطلب به‌خوبی می‌توانید ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی از مزایای استفاده از آن آگاه شوید.
 

اجاق گاز صنعتی چیست؟

همان‌گونه که بیان کردیم رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز به ابزارهایی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین وسایل برای راه‌اندازی این کسب‌وکارها اجاق گاز صنعتی است. اجاق گاز صنعتی جهت پخت‌وپز سریع و با حجم بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد. وجود اجاق‌گازهای صنعتی در بازار نشان می‌دهد که این وسیله با انواع مختلف و تعداد شعله‌های متفاوت ساخته و به بازار ارائه می‌شود. بسته به نیاز خود شما باید اجاق گاز موردنظر با تعداد شعله مناسب را انتخاب و خریداری کنید. اجاق‌گازهای صنعتی در تعداد ۲، 4 و ۶ شعله به‌صورت برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق گاز پروفیلی، اجاق گاز تمام استیل و اجاق گاز کوره‌ای در دسترس شما قرار دارد.
هرکدام از این اجاق‌گازها بسته به نیاز شما با کیفیت بالا طراحی و ارائه می‌شوند. آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به‌خوبی می‌تواند شما را نسبت به خرید اجاق گاز موردنیاز آگاه کند.
چنانچه در یک رستوران و آشپزخانه بزرگ مشغول به فعالیت هستید باید اجاق گاز صنعتی مناسب با نوع کسب‌وکار خود را خریداری کنید. به‌طورقطع برای راه‌اندازی این نوع کسب‌وکارها باید اجاق گازی با امکانات بالا و ظرفیت مناسب خریداری نمایید. مراجعه به جویشگر به شما اطلاعات کافی جهت آشنایی با اجاق گاز صنعتی خواهد شد.
 

کاربرد اجاق گاز صنعتی

از کاربردی‌ترین وسایل در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها اجاق گاز صنعتی خواهد بود. استفاده از این نوع اجاق گاز در مقایسه با اجاق‌گازهای خانگی در رستوران و کاربردی‌تر است. با توجه به اینکه این مکان‌ها جهت ارائه محصولات خود با حجم بالایی سروکار دارند، نیاز به وسایل پیشرفته‌تر خواهند داشت. ازاین‌رو با طراحی و ساخت اجاق‌گازهای صنعتی نیاز مدیران رستوران‌ها و کترینگ‌ها به‌خوبی رفع خواهد شد. آشنایی با اجاق گاز صنعتی به شما خواهد گفت که حرارت این اجاق گاز و ظرفیت آن‌ها بسیار مناسب‌تر نسبت به اجاق‌گازهای خانگی هستند. به همین دلیل برای ارائه خدمات در رستوران‌ها باید با خرید اجاق گاز صنعتی بتوان به‌سرعت عمل کرد.
علاوه بر ظرفیت بالا و میزان حرارت بسیار بالایی که مشعل‌های اجاق گاز صنعتی دارند، به‌خوبی می‌تواند غذای موردنیاز را با سرعت‌بالا حاضر کند. جنس مشعل‌ها در مقابل صدمات شستشو با کیفیت بالایی که دارند، مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند. امروزه و با طراحی و تولید انواع اجاق گاز صنعتی برای مشاغلی مانند رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها نیاز مدیران به‌خوبی برطرف شده است. بسته به نیاز خود شما باید جهت کاربرد اجاق گاز صنعتی گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
انواع اجاق گاز صنعتی

انواع اجاق گاز

با توجه به نوع کاربری اجاق گاز می‌توان آن را در انواع مختلفی دسته‌بندی کرد. در حالت کلی اجاق گاز را به سه دسته اجاق گاز صفحه‌ای، اجاق گاز رومیزی و اجاق گاز میله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.
بر اساس نوع مصرف نیز اجاق‌گازها دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به‌طور مثال اجاق‌گازهای با مصرف گاز، اجاق‌گازهای با مصرف برق و اجاق‌گازهای با ترکیبی از گاز و برق برای شما طراحی و تولید می‌شود.
بااین‌وجود به جهت استفاده در رستوران‌ها بیشتر از گزینه اجاق گاز صنعتی با مصرف گاز استفاده می‌شود. با توجه به اینکه مصرف این اجاق گاز از گاز شهری است علاوه بر پایین آوردن هزینه، گرمادهی بسیار بالاتری برای شما در پی خواهد داشت.
آشنایی با اجاق گاز صنعتی مدل برقی نیز به شما خصوصیات این اجاق گاز را معرفی خواهد کرد. اجاق‌گازهای برقی برای کاره‌ای سبک‌تر طراحی می‌شوند. این نوع اجاق گاز دارای صفحات زیباتری نسبت به اجاق‌گازها با مصرف گاز هستند.
برای آشپزخانه‌های کوچک که ظاهری زیبا را در نظر می‌گیرند، می‌توان از اجاق گاز توکار استفاده کرد. اجاق گاز توکار  با شکلی زیبا در انواع مختلفی مانند اجاق گاز توکار استیل، اجاق گاز شیشه‌ای و ترکیبی از اجاق گاز شیشه‌ای و استیل طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. 

اجاق گاز صنعتی دست‌دوم

برای پایین آوردن هزینه‌های پرداخت می‌توانید اقدام به خرید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم کنید. هنگام خرید اجاق گاز دست‌دوم دقت کنید که کیفیت اجزای آن به‌صورت مناسب باقی‌مانده باشند. متریال به کار رفته با کیفیت بالا در ساخت صفحه و اجزای گاز به شما کمک می‌کند که با اطمینان بالا بتوانید اجاق گاز صنعتی دست‌دوم را خریداری کنید.
برای بهره‌مندی از انواع اجاق‌گازهای صنعتی دست‌دوم می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید. ما در این زمینه هم خدماتی ارائه داده‌ایم که شما بتوانید این نوع اجاق گاز را با قیمتی مناسب‌تر تهیه نمایید. 

ساخت اجاق گاز صنعتی

طراحی و تولید انواع اجاق‌گازهای صنعتی به‌خوبی توانست نیاز مدیران و صاحبان رستوران‌ها را برطرف کند. در ساخت اجاق گاز صنعتی از شعله‌های مختلف و با کیفیت گوناگون استفاده می‌شود.
اجاق‌گازهای صنعتی معمولاً با استفاده از استیل با کیفیت بالا، سرامیک و شیشه طراحی می‌شوند. بسته به نیاز خود و مکان موردنیاز شما باید گزینه موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.
همان‌گونه که بیان کردیم اجاق‌گازهای صنعتی با طرح‌ها و تعداد شعله‌های مختلف و جهت کاربرد در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها طراحی و تولید می‌شوند.
برای مصارف صنعتی شما باید گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. اجاق گاز مبله طرح فر از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت استفاده در این مکان‌ها خواهد بود. دقت داشته باشید چنانچه زیبایی را مدنظر قرار دهید استفاده از این اجاق گاز به شما توصیه نمی‌شود.
در ساخت اجاق‌گازهای صنعتی از وسایل و اجرا با کیفیت مختلف استفاده می‌شود. شما ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی باید گزینه مناسب و با کیفیت بالا را جهت استفاده در محل کار خود انتخاب کنید. بانک اطلاعات نرم‌افزارهای جویشگر با فراهم کردن شرایطی به شما اطلاعات مناسبی در این زمینه خواهد داد.

خرید اجاق گاز
راهنمای خرید اجاق گاز صنعتی 

برای خرید اجاق گاز صنعتی شما باید کیفیت تک‌تک اجزای سازنده آن را بررسی کنید. علاوه بر این متناسب با نیاز خود باید گزینه موردنظر و کاربردی را انتخاب کرده و نسبت به خدمات آن آگاهی پیدا کنید. معمولاً مرغوبیت اجاق گاز بسته به اجزای آن مانند ورق به کار رفته، ضخامت فلز و کیفیت اجزای دیگر موردبررسی قرار می‌گیرد. با توجه به این‌که گستره وسیعی از اجاق‌گازهای صنعتی در بازار عرضه می‌شوند، شما باید هنگام خرید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید.
شما باید جهت آشنایی و خرید اجاق گاز صنعتی کیفیت و جنس آن را بررسی کرده و مقاومت آن در حرارت بالا را نیز مدنظر قرار دهید. برخی از مدل‌های اجاق گاز صنعتی با طراحی‌های مدرن و زیبایی که دارند، جهت استفاده در آشپزخانه‌های کوچک کاربردی خواهند بود. علاوه بر این قابل شستشو بودن و استفاده از چربی گیر در سینی و صفحه را مدنظر قرار داده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

قیمت اجاق گاز صنعتی

تا اینجای کار و آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف را بیان کرده‌ایم. همان‌گونه که اشاره شد اجاق‌گازهای صنعتی در طرح‌ها و با تعداد شعله‌های مختلف طراحی می‌شوند. قیمت اجاق گاز صنعتی با توجه به شعله‌های مورداستفاده، متریال به کار رفته در آن و حرارت ایجاد شده توسط اجاق گاز با تفاوت‌هایی همراه هستند. دقت کنید که چنانچه قصد دارید از اجاق گاز در مصارف صنعتی استفاده کنید باید کاملاً شرایط اجاق گاز خانگی را فراموش کنید.
برای آگاهی از قیمت انواع اجاق‌گازهای صنعتی می‌توانید به جویشگر مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید. ما در جویشگر ضمن آشنایی با اجاق گاز صنعتی در انواع مختلف به شما خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهیم.
 

1400/3/9
جویشگر


محصولات مشابه
 • خدمات خمکاری و نوردکاری انواع پروفیل الوندفلز 02166670108

  خدمات خمکاری و نوردکاری انواع پروفیل الوندفلز 02166670108

  قبل از آنکه به بررسی خدمات خمکاری و نوردکاری بپردازیم، بهتر است این نکته را بدانید که پروفیل‌ها به عنوان پرکاربردترین مواد اولیه برای ساخت انواع مصنوعات فلزی شناخته می‌شوند. برای ساخت این محصولات از پروفیل معمولا از روش‌های خمکاری و نوردکاری استفاده می‌شود. ببینیم این خدمات به چه نحوی انجام می‌شود. خدمات خمکاری پروفیل خمکاری برای شکل دهی به مصنوعات تولید شده از پروفیل استفاده می‌شود که ظاهر زیبایی هم به آن می‌دهد. بسته به نوع کاربرد و پروفیل سازنده این روش دارای انواع متفاوتی است. خمکاری دستی، فاق بری، تابگیری ماشینی و تابگیری با دستگاه هیدرولیک از جمله متدهایی است که در خدمات خمکاری انواع پروفیل کاربرد دارند و روش پیاده سازی منحصر به فردی را دارا هستند. خدمات نوردکاری پروفیل یکی دیگر از متدهای مهم در تولید مصنوعات فلزی پروفیل نوردکاری است که بخش بزرگی از این صنعت را در برگرفته است. این روش هم به این مصنوعات شکل مناسبی می‌دهد. در واقع در این روش مواد اولیه درون غلط تحت فشار قرار می‌گیرند و سبب فرم‌دهی پروفیل می‌شوند. اگر به این خدمات نیاز دارید، شرکت آهن آلات الوند با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و شناخت خوبی که از بازار این صنعت دارد، آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی‌های لازم و همچنین بهره‌مندی از مشاوره رایگان ما می‌توانید با شماره‌هایی که در کادر پایین قرار دادیم، تماس بگیرید.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فروش سیم بکسل جرثقیل،سیم بکسل آسانسور،سیم بکسل ماشین-سیم بکس

  فروش انواع سیم بکسل : فروش سیم بکسل جرثقیل، سیم بکسل آسانسور، سیم بکسل ماشین-سیم بکسل نتاب فروش انواع برندهای سیم بکسل بر اساس استاندارد سیم بکسل و تأییدیه شرکت سازنده : سیم بکسل الفانت کره ، سیم بکسل کیس وایر کره ، سیم بکسل فایفر آلمان ، سیم بکسل گوستاو ولف آلمان جهت استعلام قیمت سیم بکسل و خرید سیم بکسل از سایت ما بازدید فرمایید: http://www.banagostar.com کلیه سیم بکسل ها این شرکت در حضور خریدار محترم نمونه برداری گردیده و در آزمایشکاه متالوژی رازی مورد آزمایش کشش قرار میگیرند و نتایج با تأییدیه آزمایشگاه متالوژی رازی به همراه کالا برای مشتری ارسال میگردد. تلفن:09120261810

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فروش وقیمت پروفیل آلومینومی صنعتی

  فروش وقیمت پروفیل آلومینومی صنعتی

  ♦استحکام در برابر فشار بالا ♦سیقلی بودن سطح مقطع پروفیل ♦سهولت در ساخت میز ها صنعتی ♦شیاردار بودن سطح مقطع پروفیل پروفیل های صنعتی که جنس آنها از آلمینیوم می باشد در صنایع صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد که این پروفیل ها به صورت تولید داخل و یا وارداتی می باشد و از نظر کیفیت پروفیل ها آنالیز شده است. پروفیل شیاردار صنعتی دارای طراحی های ویژه سطح مقطع در سایز های مختلف می باشند که با استفاده از یراق آلات اتصال تنها با برش پروفیل ها طبق سفارش مشتریان امکان ساخت هرگونه فریم را دارا هستند. ساخت فریم و پایه های مختلف با این پروفیل ها بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص خاص و یا ابزار پیچیده برای سر هم بندی ندارند . بنابراین می توان به هر طرحی به آسانی جامه عمل پوشاند. این پروفیل های مهندسی دارای سایز های مختلف سطح مقطع از سایز های پایین مانند سایز۲۰ *۲۰میلیمتر ، برای فریم های کوچک و یا شاسی های کم استحکام،‌ تا سایز های بزرگ ۴۵*۱۸۰ و ۹۰*۱۳۵میلیمتر با استحکام و تحمل وزن بسیار بالا صورت می گیرد. فروش پروفیل آلومینومی , قیمت پروفیل آلومینومی , پرفیل آلومینیوم صنعتی , استراچر آلومینومی CNC

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فروش میلگرد دابلکس 1.4462 معادل با 2205

  فروش میلگرد دابلکس 1.4462 معادل با 2205

  واردات و فروش میلگرد و ورق استنلس استیل دابلکس 1.4462 وجود نیتروژن به مقدار قابل توجهی مقاومت فلز در مقابل خوردگی را افزایش و در مقابل به علت نیاز به مقدار نیکل کمتر قیمت تمام شده تولید را کاهش میدهد . دابلکس 2205 با درجه سختی بالا توان کار در شرایط فشار مکانیکی را داراست و همچنین توان تحمل محیط های خورنده را نیز دارد . میلگرد استنلس استیل دابلکس 2205 از سایز 30 میلیمتر تا 250 میلیمتر میلگرد های 2205 ۱٫۴۴۶۲ = ۲۲۰۵ آلیاژ دابلکس ۲۲۰۵ با خاصیت فریتی ( بگیر ) دارای مقاومت مکانیکی خوب ، و مقاومت بسیار بالا نسبت به محیط خورنده ( مانند آب دریا ) میباشد . سایز های موجود : ( واحد میلیمتر میباشد ) میلگرد : از سایز ۲۵ الی ۱۰۰ میلیمتر ( شاخه ۶ متری دارای کیفیت سطح H9 ) از سایز ۱۱۰ الی ۳۰۰ میلیمتر ( در طول شاخه و با امکان برش در طول دلخواه خریدار ) (( کلیه اقلام موجود دارای برگ گواهی کیفیت از تولید کننده ( سرتیفیکیت ) میباشد . )) فروشگاه استیل رضا تهران بزرگ راه فتح - مجتمع تجاری پارس غدیر واحد 5 اداری همراه : 09123454890 تلفن : 02166391808 فکس : 02166391813 https://steelreza.com میتوانید مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران