کدام دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه شما مناسب است ؟

کدام دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه شما مناسب است ؟ کدام دستگاه حضور و غیاب برای مجموعه شما مناسب است ؟ 
راهکارهای حضور و غیاب برای مکانهای مختلف چیست ؟ 

آیا تا به حال به پاسخ این سوالات فکر کرده اید! پاسخی برای این سوالات یافتید پس در ادامه با ما همراه باشید.

در این قسمت قصد داریم توضیحاتی در خصوص دستگاه های حضور و غیاب جهت اطلاع رسانی به شما مدیران و علاقه مندانی که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب را دارند ذکر کنیم.
در واقع در حال حاضر جهت کنترل تردد ورود و خروج پرسنل از ساعت حضور و غیاب کارتی ، تشخیص چهره و اثر انگشت استفاده می شود.

هر کدام از این دستگاه ها برای مشاغل خاصی ، مفید و کاربردی می باشد. برای مثال یک دفتر وکالت با تعداد ۱۰ پرسنل نیازی به دستگاه تشخیص چهره نخواهد داشت و یک دستگاه کارتی و یا اثر انگشت بسیار کاربردی خواهد بود. همانطور برای یک کارگاه چوب یا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما باید این مجموعه از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده کند.

این مطالب کوتاه جهت اطلاع رسانی به خریدان دستگاه حضور و غیاب نوشته شده تا در زمان خرید به این نکات توجه داشته باشند.قبل از خرید محصولات حضور و غیاب باید اطلاعات کاملی در مورد تفاوت بین دستگاه های حضور و غیاب و سیستم های کنترل تردد داشته باشید. همچنین باید بدانید بسته به نوع کار خود چه نوع محصولی به صرفه و مناسب محیط کاری شما بوده و بهره وری و راندمان کارتان را افزایش میدهد.

 پس برای اینکه بدانید کدام دستگاه برای کدام شغل مناسب است. در زیر ما را همراهی کنید:
 • کارخانه ها و کار گاه های تولیدی به دلیل داشتن شرایط خاص محیطی  نیاز به یک دستگاه سخت افزار ویژه این محیط دارند.
 • بیمارستانها و درمانگاه ها  بدلیل دارا بودن پرسنل بالا ، شیفت های مختلف اعم از ثابت و چرخشی  این مجموعه ها را بر آن داشته تا بدنبال یک سیستم کنترل تردد کامل باشند.
 • در یک مدرسه ورود و خروج دانش آموزان برای مدیران مدرسه و همچنین اولیای دانش آموزان مهم است و همچنین تردد معلمان و حضور به موقع در سر کلاس بسیار حایز اهمیت است.
 • شرکت های کوچک با داشتن پرسنل کم نیازی به هزینه های گزاف جهت کنترل تردد ندارند. لذا ساده ترین دستگاه سخت افزار بهمراه نرم افزار پایه برای آنها کفایت میکند.
همچنین میتوانید به فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن که به تازگی افتتاح شده مراجعه کرده ، محصولات را در دسته بندی و ویژگی های مختلف مشاهده و یا بین آنها مقایسه انجام دهید.


منبع : سایت افق فرا ویژن 
1395/8/5


دیگر محصولات


محصولات مشابه
 • آب صابون نانو گیاهی

  آب صابون نانو گیاهی

  آب صابون نانو گیاهی -بدون افت pH -بدون بو گرفتگی - بدون زنگ زدگی - کاهش مصرف به دلیل تبخیر کم ترکیب شده از روغنهای گیاهی با تکنولوژی نانو – محصول فوق به حدی قدرتمند است که حتی میتوان بر روی مایعات فاسد شده درون دستگاه آن را سر ریز نمود و بر روی تمام فلزات در تمام دستگاه های تراش و فرز و ماشینکاری قابل استفاده میباشد . نمونه محصول فوق به شرط کیفیت و کارائی به صورت رایگان و به شرط ارائه میگردد ارتباط با ما: برای سفارش محصول و یا دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاورین شرکت، مشورت دریافت نمایید. تلفن: 33440522-031 09025274159 پاسخ به سوالات فنی واتساپ: 09024715357 ایمیل: chemames@gmail.com وب سایت: aryamavad.wotor.net

  صنعتی اصفهان