رایج ترین مشکلاتی که حین تولید زغال فشرده به وجود می اید چیست؟

قطعا برای کسانی که به تازگی وارد این شغل شده اند مشکلاتی حین تولید زغال به وجود می اید که شاید راه حل آن را ندادند و این موضوع باعث میشود که در این کار به موفقیت نرسند و ورشکست شوند.

ما در این مقاله قصد داریم به طور مختصر به این مشکلات بپردازیم و راه حل انها را بیان کنیم.

مشکلات احتمالی در تولید زغال فشره :

1.نداشتن علم کافی

بسیاری از افراد به این امید که این کار سود خوبی دارد بدون شناخت و بررسی کافی وارد ان میشوند و در انتها نیز با مشکلات زیادی روبرو میشوند و به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی در این کار ناامید شده و ورشکست میشوند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از ورود به کار تحقیقات زیادی راجب ان انجام دهید و از کارگاه های فعال تولید زغال فشرده دیدن کنید تا با شرایط و سختی های ان اشنا شوید.

شما در این کار به یک پشتوانه نیاز دارید که تمام مراحل را به شما اموزش داده و شما را با تکنیک های کار اشنا کند.

شرکت تابناک زغال در این زمینه همراه شماست و شما را در این کار تنها نمیگذارد.با اموزش های ما در این زمینه میتوانید در کار خود موفق ترین باشید.

2.ماردون و سیلندر بی کیفیت(بریکت شل و شکننده)

قطعا استفاده از دستگاه های سالم و با کیفیت تاثیر زیادی ر کیفیت زغال تولیدی دارد.سیلندر بی کیفیت و ضعیف باعث تولید بریکت شل و شکننده میشود،روی بریکت سوخته شده و دود بیش از حد ایجاد میکند.

3.ترکیب مواد اولیه(زغال پوک مانند)

درصد مواد اولیه اهمیت بسیاری در کیفیت زغال دارد.ترکیب مواد اولیه باید به صورت 80% خاک اره ،15%پوست گردو و 5% خاک زغال باشد.برخی افراد خاک زغال را بیش از حد مجاز استفاده میکنند که باعث تولید زغال پوک شده و حتی باعث استهلاک و خوردگی ماردون میشود.همچنین وجود مواد شیمیایی و یا استفاده از چسب در مواد اولیه باعث میشود که زغال با کیفیتی نداشته باشید که باعث سردرد و دود اضافی خواهد شد.

4.سیستم خشک کن

تنظیم رطوبت مواد در فرایند تولید اهمیت بسیاری دارد.خشکی یا رطوبت بیش ازحد هرکدام باعث بروز مشکلاتی در تولید بریکت خواهند شد.

5.خشکی بیش از حد مواد(شیشه کردن،کمانی شدن،عطسه کردن)

خشکی بیش از حد مواد باعث شیشکه کردن بریکت (شیشه های 5 سانت 5 سانت)،بریکت سفت، پوک مانند، شکننده و کمانی شدن بریکت میشود.خشکی مواد باعث عطسه کردن ماردون میشود و همچنین باعث میشود مواد از اکسترودر بیرون بپاشد.

6.رطوبت بیش از حد مواد(بریکت قهوه ای و خمیری،شلیک کردن)

رطوبت بیش از حد که اکثرا در فصل های سرد مثل زمستان با ان روبرو هستیم باعث بروز ترک های ریز دربریکت و تولید بریکت قهوه ای و خمیری مانند میشود که در نهایت زغال خوبی تولید نمیکند. رطوبت بالای مواد باعث شلیک کردن ماردون میشود و هرچه رطوبت بالاتر باشد صدای شلیک قویتری به گوش میرسد .

7.کوره ی نامناسب

کوره اخرین مرحله و قطعا مهمترین مرحله در فرایند تولید زغال محسوب میشود بنابراین باید به استاندارد بودن ان توجه داشت.اندازه و ابعاد کوره باید استاندارد باشد.کوره نباید درز داشته و هوا بکشد.


۲۳ آبان ۱۴۰۱


دیگر محصولات
 • فروش 500 کارتن زغال برش خورده

  فروش 500 کارتن زغال برش خورده

  500 کارتن زغال برش خورده با قیمت مناسب بفروش میرسد کارتن ها 6 کیلویی میباشند

  متفرقه البرز
 • کارگاه تولید زغال فشرده.02636120274

  کارگاه تولید زغال فشرده.02636120274

  راه اندازی و تحویل کارگاه زغال اماده ی تولید،خدمت شما تولید کننده ی گرامی نصب و راه اندازی و اموزش از ما تولید از شما با شرکت تابناک زغال در مسیر تولید زغال نگرانی نداشته باشید بهترین کار با درامدی بسیار عالی جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  متفرقه البرز
 • خط تولید زغال فشرده،تابناک زغال 02636120274

  خط تولید زغال فشرده،تابناک زغال 02636120274

  فروش خط تولید نو و استوک زغال فشرده با ضمانت یکساله نصب و راه اندازی رایگان اموزش رایگان 15 روزه تامین مواد اولیه خرید زغال تولیدی شما پشتیبانی نامحدود انلاین برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  متفرقه البرز
 • فروش المنت،سیلندر،ماردون.تابناک زغال

  فروش المنت،سیلندر،ماردون.تابناک زغال

  ⚜شرکت تابناک زغال⚜ فروش انواع قطعات تولید زغال ✔️ماردون ✔️سیلندر ✔️المنت ????با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمینی ✅ضمانت برگشت کالا در صورت ایراد و نارضایتی ارتباط باما : ☎️02636120274

  متفرقه البرز


محصولات مشابه
 • نمک جاده. نمک شهرداری. نمک راهداری

  نمک جاده. نمک شهرداری. نمک راهداری

  چگونه خاک نمک یا همان نمک جاده کار می کند نمک جاده با کاهش نقطه انجماد آب از طریق یک فرایند معروف به افسردگی نقطه انجماد کار می کند . به طور خلاصه، نمک در مقدار کمی آب مایع به یون های مولکولی آن فرو می رود . ذرات اضافه شده برای آب برای یخ زدن مشکل تر می شود و نقطه انجماد آب را کاهش می دهد. بنابراین، برای نمک جاده ای برای کار کردن، نیاز به مقدار کمی آب مایع وجود دارد. این بخشی از دلیل است که نمک جاده در آب و هوای بسیار سرد موثر نیست، زیرا آب به راحتی از بین می رود. معمولا منبع اضافی آب ضروری نیست زیرا آب مایع به اندازه کافی وجود دارد، یا پوشش های  نمک هیدروکسیک را پوشش می دهد یا از اصطکاک ناشی از ترافیک تولید می شود. وقتی آب و هوای سرد پیش بینی می شود، پیش از آن که جاده ها را با آب نمک، که محلول نمک و آب است، پیش از آن درمان شوند، معمول است. این کمک می کند تا از تشکیل یخ جلوگیری شود و مقدار کالری جاده ای که نیاز به سطوح بعدی سطح یخ دارد، کاهش می یابد. هنگامی که یخ شروع به تشکیل می شود، نمک جاده ای در قطعات سنگی یا دانه نخود استفاده می شود. نمک جاده ممکن است با ماسه خشک یا مرطوب مخلوط شود تا پروسه نیز مفید باشد. سایر مواد شیمیایی مورد استفاده برای ضدعفونی کننده ها در حالیکه نمک سنگی ارزانترین و معمولترین مواد شیمیایی برای جاده های یخبندان است، ممکن است از شن استفاده شود. سایر مواد شیمیایی نیز موجود است. اکثر این مواد شیمیایی دیگر برای پیاده روها یا راه های ورودی بیشتر استفاده می شود. هر ماده شیمیایی، از جمله نمک جاده، دارای مزایا و معایب است. یکی از بزرگترین مزایای سنگ نمک این است که به آسانی قابل دسترس و ارزان می باشد. با این حال، آن را در شرایط بسیار سرد کار نمی کند و آن را به معنی زیست محیطی خطرناک است. نگرانی اصلی این است که سدیم و کلر به داخل زمین و آب می رسد و شوری را افزایش می دهد. همچنین، چون نمک سنگی ناخالص است، دیگر ترکیبات نامطلوب موجود به عنوان آلاینده ها به اکوسیستم آزاد می شوند. نمونه هایی از آلاینده ها شامل سرب، کادمیم، کروم، آهن، آلومینیوم، منگنز و فسفر است. هیچ "کامل" ضد انجماد وجود ندارد، بنابراین هدف این است که از بهترین مواد شیمیایی برای وضعیت استفاده کنید و از کمترین میزان موثر استفاده کنید. توجه داشته باشید که کلرید سدیم، کلرید پتاسیم، کلرید منیزیم و کلرید کلسیم همه از نظر شیمیایی " نمک" هستند بنابراین هر یک از آنها به درستی " نمک جادویی" نامیده می شود. مواد شیمیایی ذکر شده به عنوان خورنده ممکن است به بتن، وسایل نقلیه و سایر سازه ها آسیب برساند.

  متفرقه تهران
 • تولید و فروش نمک شیلاتی

  تولید و فروش نمک شیلاتی

  نمک نخودی یا همان نمک شیلاتی یا کراشری با خلوص بالا و آنالیز بیش از 98 درصد سنگ نمک خرد شده،نمک شکسته،نمک کوبیده شده،نمک میکس انواع دانه بندی شامل شیلاتی، نخودی، مش 90، مش 100، مش 110، مش 120 و 130، پودری ونمک میکس در کیسه های یک جداره،دوجداره یا لمینیت از 20 کیلو تا جامبو بگ یک تنی با درصد خلوص بالا، قابل مصرف کلیه صنایع و اصناف در کمترین زمان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به پشتوانه بزرگترین معدن سنگ نمک خاورمیانه و گروه کارخانه جات گل نمک در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. کمترین زمان، بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت همکاری جهت حمل تا بنادر و کلیه نقاط مرزی، ترخیص و حمل تا مقصد (به ویژه حمل دریایی) تماس بگیرید و از قیمت ما مطمئن شوید! سفارش دهید! مقایسه کنید!

  متفرقه سمنان
 • تولید انواع پالت پلاستیکی و پالت بهداشتی

  تولید انواع پالت پلاستیکی و پالت بهداشتی

  تهران پلاست پارسیان تولید و فروش انواع پالت پلاستیکی و باکس پالت پلاستیکی در ابعاد و رنگ های مختلف ، انواع سبد پلاستیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب پالت پلاستیکی سایز 15*60*90 پالت پلاستیکی سایز 15*70*100 پالت پلاستیکی سایز 15*80*120 سطح صاف و بهداشتی پالت پلاستیکی سایز 15*80*120 سطح مشبک پالت پلاستیکی سایز 17*80*120 سطح مشبک پالت پلاستیکی سایز 14*100*120 پالت پلاستیکی سایز 15*100*120 سطح صاف و بهداشتی پالت پلاستیکی سایز 15*100*120 سطح مشبک پالت پلاستیکی سایز 15*110*130 رنگ سفید پتروشیمی انواع باکس باکس پالت پلاستیکی باکس پالت پلاستیکی سایز 76*100*120 دور باز باکس پالت پلاستیکی سایز 76*100*120 دوربسته باکس پالت پلاستیکی سایز 91*100*120 دور باز باکس پالت پلاستیکی سایز 91*100*120 دور بسته با قابلیت حمل توسط جک پالت و لیفتراک مناسب جهت استفاده در شرکت های تولیدی و صنعتی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، ترانزیت و حمل کالا ، هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای ، رستوران ها ، مراکز طبخ غذا ، فست فود ها ، صادرات کالا ، انبارهای کالا ، داروخانه ها و مراکز بهداشتی ، بیمارستان ها ، پتروشیمی ، سردخانه ها فروش بصورت کلی و جزئی ارسال به کلیه شهرهای ایران و سطح شهر استان تهران تلفن تماس 02156229209 تلفن تماس 02146014459 همراه 09121758946 زمانی سایت : www.tehranplastparsian.com

  متفرقه تهران
 • نمک صنعتی - کارخانه نمک شایان

  نمک صنعتی - کارخانه نمک شایان

  شرکت سپید دُر شایان (کارخانه نمک شایان) نمک صنعتی محصولی است که از خردایش سنگ نمک بدست می آید، سنگ نمک پس از حمل به کارخانه توسط سنگ شکن به ابعاد کوچکتر تبدیل شده و توسط سرند در ابعاد مختلف جدا سازی شده و سپس در اوزان مختلف بسته بندی میشود. از جمله مصارف نمک در صنعت ریسندگی بافندگی ، خوراک دام و طیور ، شیلات، صنایع رنگ، سورت روده، احیاء رزینهای کاتیونی جهت کلیه واحدهایی که از دیگ بخار استفاده میکنند، جاده سازی، صنایع لاستیک، حفاری نفت و گاز ، صنایع پتروشیمی نیروگاه تصفیه آب سیمان.اسیدسازی.دباغی.ضدیخ. ،دامداری،شرکتهای پخش مواد غذائی و دیگر صنایع وابسته می باشد. از آنجایی که دانه بندی و نوع بسته بندی تاثیر مستقیم بر قیمت نمک دارد خواهشمند است جهت اخذ قیمت کارشناسی ، درخواست خرید درتماس باشید.

  متفرقه سمنان