آینه کاری برای چه قسمت هایی از خانه استفاده میشود؟

آینه کاری برای چه قسمت هایی از خانه استفاده میشود؟

آینه‌ کاری دیوار اتاق خواب

در هنر فنگشویی استفاده از آینه در اتاق خواب چندان پذیرفته شده نیست. با این وجود، تصور اتاق خواب بدون آینه کمی سخت است. اگر میخواهید در اتاق خواب آینه دیواری نصب کنید، آن را طوری نصب کنید که تصویر تخت داخل آن نیفتند. همچنین آینه‌کاری نباید بالای تاج تخت باشد. بهتر است آینه‌کاری دیوار اتاق خواب را طوری انجام کنید که کناره‌های تخت قرار بگیرد. به این صورت نه بالای تخت است و نه تصویر آن را به نمایش می‌گذارد و باعث بدخوابی شما خواهد شد.

آینه ‌کاری اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی جای خوبی است که می‌توانیم روی دیوارش این هنر را پیاده کنیم. تنها چیزی که به آن توجه کرد این است که تصویر آینه نباید در ورودی اتاق‌های دیگر، تلویزیون و گوشه زاویه دار سایر دیوارها باشد. گرچه کار سختی است؛ اما ارزشش را دارد.

آینه کاری کف منزل

انعکاس سقف در کف زمین بسیار شگفت‌انگیز است به‌گونه‌ای که هرکسی را به سمت خود جلب می‌نماید. آینه کاری کف جایگزین مناسبی برای ایده‌های پرشده در بازار ازجمله پارکت، سرامیک و ... است. مخصوصاً اگر یک لوستر شاخص یا یک گچ‌بری زیبا در سقف وجود داشته باشد آینه کاری کف بسیار خود را نشان خواهد داد.

از این خدمات میتوان در تالار ها و مکان های شیک و مجلل نیز استفاده کرد.

آینه ‌کاری راهرو

بهتر است در ورودی مستقیما به اتاق پذیرایی باز شود تا انرژی بیرون از خانه بدون برگشت به محیط خانه جذب شود. با این حال معمولا در ورودی خیلی از خانه‌ها به واسطه یک راهرو به اتاق پذیرایی متصل می‌شود. برای اینکه انرژی با یک دیوار یا یک راهروی طویل برخورد نکند و برنگردد، نصب یک آینه پیشنهاد می‌شود. التبه آینه نباید مستقیما روبه‌روی در ورودی باشد!

آینه ‌کاری آشپزخانه

آشپزخانه اصلا جای خوبی برای نصب آینه نیست. چرا که با دیگر عنصر فنگ‌شویی یعنی آتش سازگاری خوبی ندارد. اگر می‌خواهید گرمای آشپزخانه شما با وجود یک آینه از بین نرود، اصلا از آینه در طراحی آشپزخانه استفاده نکنید.

آینه کاری سقف پذیرایی

علاوه بر این هنر در قسمت‌های مختلف دیوار اتاق پذیرایی و اتاق خواب و سرویس بهداشتی ، گاها برای سقف پذیرایی را هم از این هنر می‌کنند و انعکاس تصاویر در سقف جذابیت و جلوه ویژه‌ای به دکوراسیون داخلی منزل می دهد البته ما به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا گچبری سقف منزل را انجام دهید و بعد از آن آینه کاری سقف را اجرا کنید تا جلوه ای ویژه داشته باشد.

برای آیینه کاری سقف پذیرایی باید کار به صورت یکدست و حرفه ای تر انجام شود و همچنین مدل های مختلفی برای سقف پذیرایی وجود دارد.

آینه کاری ستون وسط پذیرایی

شاید خانه های قدیمی دو طبقه را دیده باشید که برای استحکام خانه ها در وسط پذیرایی ستون قرار میدهند که این ستون اگر ساده باشد میتواند زیبایی داخلی منزل را کاهش دهد اما میتوان با خدماتی مثل آیینه کاری ، زیبایی خاصی را ایجاد کرد و خانه و ستون را از سادگی دور کرد.

آینه کاری پذیرایی

برای آینه کاری دیوار یا ستون های پذیرایی طرح های زیادی وجود دارد که هرکدام از طرح ها نیاز به آینه ها با مدل های مختلفی دارند.

مثلا باید بدانید وسعت دیواری که قرار است روی آن آینه کاری انجام شود چقدر است و بعد از آن نوبت به الگوکشی میرسد و بعد از اتمام این مرحله هم باید آینه ها را طبق سفارش ساخت.

در ادامه هم با دستگاه سی ان سی آینه ها را طبق مدل و طرح انتخابی برش میدهند زیرا این دستگاه دقت بالایی دارد و احتمال خطا را به حداقل میرساند.

شاید تصور کنید که تا اینجا کار تمام می‌شود. خیر،دور تا دور آینه باید تراش بخورد. تراش، به نوعی از پردازش روی آینه گفته می‌شود که به دور تا دور کار زاویه می‌بخشد. بخش اعظمی از جلوه و نمای آینه‌کاری مدرن را همین تراش کردن به وجود آورده است.

یکی از فضا هایی که اجرای آینه کاری در آن میتواند فضایی عالی و ایده آل ایجاد کند ، اتاق نشیمن یا پذیرایی است.

اتاق پذیرایی به عنوان بهترین قسمت خانه شناخته شده است که در معرض دید تمامی افراد قرار داد و باید بهترین خدمات را برای این قسمت از خانه استفاده کرد.

برخی از آینه هایی که برای آینه کاری دیوار پذیرایی استفاده میشوند عبارتند از :

 1. انواع آینه های دکواتیو که در طرح های چند تیکه دایره ای شکلی هستند که می توانند در کنار هم قرار بگیرند و نحوه قرارگیری آن ها از نظر فاصله و نحوه چیدمان می تواند متناسب با سلیقه شخصی شما باشد.
 2. آینه های دکوراتیو مستطیلی شکل که در ابعاد کوچک و بزرگ، کوتاه و بلند هستند و با قرار گیری شان در کنار هم تجللی از زیبایی و شکوه را با خود به همراه دارند
 3. و اما نوع دیگر این آینه ها به صورت گسترده و وسیع تر و کاملا متفاوت به کار می روند. از آن ها می توان در قسمت هایی از خانه استفاده کرد که می خواهیم فضای بیش تری اشغال شود که چشم ها را به خود خیره کنند.

آینه کاری اتاق خواب

آینه کاری اتاق خواب دارای یک سری مزیت ها مانند بزرگتر نشان دادن اتاق های کوچک ، روشنتر شدن اتاق ، گردش بهتر هوا در اتاق ، بلندتر نشان دادن سقف ، متنوع کردن فضای داخل اتاق و زیبا و شکیل تر کردن اتاق است.

برای اجرای آینه کاری اتاق خواب به نکات زیر توجه کنید :

 1. دیوار روبروی تخت خواب نباید آینه‌کاری شود، زیرا دلایل علمی‌ای وجود دارد که نشان می‌دهند آینه روبروی تخت خواب باعث ایجاد اختلال در خواب می‌شود.
 2. از آنجایی که وجود آینه قدی در اتاق خواب تقریبا ضروری است بهتر است یکی از دیوارهای اتاق تا کف اتاق آینه‌کاری شود (البته به غیر از دیوار روبروی تخت ¬خواب)، اما عرض این آینه‌کاری به سلیقه شخصی و دکوراسیون اتاق شما بستگی دارد.
 3. بهتر است یکی از دیوارهای کنار پنجره اتاق خواب برای انعکاس نور خورشید در طول روز به داخل اتاق خواب و روشن‌تر کردن آن، آینه‌کاری شود.
 4. در صورت وجود درب حمام در داخل اتاق خواب بهتر است درب حمام آینه‌ای باشد همچنین می‌توان در یا پوشش بیرونی کمد اتاق خواب را نیز آینه‌کاری کرد.
 5. بهتر است یکی از دیوارها در دو قسمت موازی آینه‌کاری شود به¬گونه‌ای¬ که انگار دو آینه در کنار هم قرار گرفته‌اند زیرا این¬کار باعث می‌شود که یک فضای دو بعدی به اتاق داده شود و همچنین از آنجایی که این آینه‌کاری‌ها سقف اتاق را نیز نشان می‌دهند حجم فضای اتاق بیشتر به¬ نظر می‌رسد.
 6. برای این که حجم فضای اتاق خواب بزرگ‌تر به¬ نظر برسد بهتر است یکی از گوشه‌های اتاق خواب که منظره خوبی از اتاق روبروی آن قرار می‌گیرد، آینه‌کاری شود.
 7. اگر اتاق دارای دو پنجره است می‌توان برای شکیل‌تر کردن فضای اتاق دیوار بین دو پنجره را آینه‌کاری کرد.
 8. آینه‌کاری دیوار پشت تخت خواب را فراموش نکنید چون این دیوار نقطه کانونی هر اتاق خوابی محسوب می‌شود، حتی اگر هیچ‌کدام از دیوارهای اتاق آینه‌کاری نیستند، سعی کنید حتما این دیوار را آینه‌کاری کنید.
 9. اگر علاقه‌ مند به وجود تقارن در اتاق خواب خود هستید می‌توانید دیوارهای کنار تاج تخت خواب خود را آینه‌کاری کنید و بدین صورت ظاهری کلاسیک به اتاق خواب خود بدهید.

1401/5/16
اطلاعات تماس
نامنوید مرادخانی
تلفن۰۳۱-۳×××۳۹۵۰callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۳×××۵۱۳۰callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرسسپهسالار جنب کلینیک پارس شیشه واینه مرادخانی
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  برای شیشه دکوراتیو یک تعریف ساده هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد، جزئی از شیشه های دکوراتیو به حساب می آید. از آنجایی که یکی از استفاده های مهم شیشه، بخش دکوراسیون است، تنوع زیادی را نیز در این بخش شاهد هستیم. در ادامه چند نوع شیشه که بخشی از همگی زیر مجموعه ی شیشه های دکوراتیو هستند را نام می بریم شیشه های نقش دار رنگی علت محبوبیت این نوع شیشه ها قابلیت بالا و انعطاف آن در طرح و نقش پذیری می باشد. هر طرح و نقشی قابلیت چاپ شدن بر روی شیشه را داراست و این سبب می شود بسیاری به این فکر بیافتند که طرح مورد نظرشان را بر روی شیشه چاپ نمایند. بسیاری از سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی، برند خود بر روی شیشه چاپ و در قسمت های مختلف نصب می کنند. در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، شیشه های طرح دار را بخش های مختلف مانند آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و … نصب می کنند. فروشگاه های مختلف نیز، شیشه چاپی را برای نمایش برند خود مورد استفاده قرار می دهند. شیشه های لاکوبل رنگی شیشه های رنگی یکی از پر استفاده ترین شیشه های دکوراتیو می باشد که تحت عنوان شیشه دکوراتیو رنگی هم شناخته می شود. به علت تنوع بالای رنگ و قابلیت استفاده ی گسترده ی این نوع شیشه در فضاهای متفاوت، شیشه رنگی توسط عموم مردم و همینطور معماران و طراحان داخلی مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است. شیشه لاکوبل، تقریبا در هر فضایی نظیر مجتمع مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … قابل استفاده است. آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد. استفاده از آینه و آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود. امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند.

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • مرکزفروش اینه وشیشه های دکوراتیو

  مرکزفروش اینه وشیشه های دکوراتیو

  تولید وفروش انواع آینه های دکوراتیو بسیار زیبادرجه یک صادراتی وآیینه های خارجی در شکل های مختلف شکسته ومنحنی **در رنگهای سفید،دودی،برنز،مسی،طلایی،شرابی،زیتونی و...تحویل درکمترین زمان ممکن ***وارسال به اقسام نقاط کشور*** *آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد. استفاده از آینه و *آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود. امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و *آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. فروش شیشه های رنگی بین کابینت (لاکوبل) با تنوع رنگ و ضمانت فروش و اجراء انواع شیشه سکوریت، خم، لمینت ،بابیش از 70سال تجربه تلفن و تلگرام: 09133275130-09130679676 اینستا sfahanmirror@ وبسایتwww.moradkhani.com

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  ?آینه ها جزو بهترین وسایل ها برای تزئین یک خانه هستند برای اینکه خانه ای مدرن و شیک داشته باشید سعی کنید از آینه ها در بخش های مختلف خانه استفاده کنید برای مثال استفاده از آینه در اتاق خواب علاوه بر اینکه لازم است باعث میشود اتاقی شیک و زیبا نیز داشته باشید. آینه های دکوراتیو بهترین آینه برای خانه است معمولا در اتاق پذیرایی بالای مبل از این آینه ها قرار میدهند تا باعث زیبایی خانه شده و توجه همه را به خود جلب کند.امروزه دکوراسیون داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی در صنعت معماری دارد بطوری که همه ی طراحان داخلی به دنبال ایده ای جدید و نوین برای طراحی دکوراسیون خانه ای زیبا هستند. یکی از این ایده ها استفاده از آینه در خانه است آینه ها به شما کمک میکنند تا بتوانید دکوراسیون خانه را همانطوری که میخواستید زیبا وشیک طراحی کنید.آینه ها برای زیبا سازی دکوراسیون خانه و شیک و مدرن کردن محیط خانه نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. یکی از ویژگی مهم آینه این است که نور را در فضای خانه انعکاس میکند و باعث افزایش روشنایی میشود. اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک هستید و میخواهید از آینه برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید پیشنهاد ما این است که از آینه های دکوراتیو استفاده کنید زیرا این آینه ها را هرطوری که بخواهید میتوانید بگذارید و همچنین برای اینکه زیبایی این آینه ها بیشتر شود میتوانید از نورپردازی برای اطراف خانه استفاده کنید.نورپردازی در همه جای منزل باعث میشود فضایی زیبا و شیک ایجاد شود که توجه همه را به خود جلب کند.

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • تولید و فروش آینه دکوراتیو مرادخانی در اصفهان

  تولید و فروش آینه دکوراتیو مرادخانی در اصفهان

  تولیدوعرضه انواع آینه های دکوراتیو ساده ورنگی آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان با سابقه ای درخشان ✅طراحی و اجرای آینه دکوراتیو ✅انواع آینه کاری دکوراتیو در اصفهان با بیش از ۷۵ سال تجربه ✅ساخت و نصب انواع آینه های دکوراتیو و جورچین در رنگ بندی های متفاوت ✅انواع شیشه های رو میزی عسلی ✅ شیشه های بین کابینتی لاکوبل ✅ساخت انواع شیشه و آینه های دکوراتیو? سند پلاست? استین گلس? جورچین? شیشه از ضخامت ۴ تا ۲۰ میل?انواع تراش دو پله و سه پله ✅آینه های دکوراتیو و دیواری امروزه به عنوان عنصری برای کمک به طراحی داخلی استفاده می شوند ، آینه ابزاری برای رسیدن به یک طراحی داخلی موثر و از جمله انگیزه های خلاقانه یک طراح است. اگر شما می خواهید به فضای داخلی خود حسی متفاوت و گیرا اضافه کنید و یک اثر هنری داشته باشید آینه گزینه ای مطلوب محسوب می شود. به مدیریت:آقای مرادخانی تمام تولیدات و برش‌ توسط دستگاه‌های مدرن آماده می‌گردد. در کنار این دستگاه‌های به روز و مجهز تیم طراحی تمامی آینه‌ها را منحصراً برای محل مورد نظر شما طراحی می‌کند قبل از کسب درآمد عاشق کارمان هستیم.توانمندی هایمان را برای رسیدن خدمت به مردم و ایجاد آثاری ماندگار به کار میگیریم

  متفرقه اصفهان


محصولات مشابه