مشخصات هواساز هایژنیک

مشخصات هواساز هایژنیک
  مشخصات هواساز هایژنیک
     هواساز هایژنیک
   مشخصات هواساز هایژنیک، بدنه هواساز هایژنیک
   
هواساز هایژنیک زیر مجموعه ای از سیستم های اتاق تمیز می باشد که برای فراهم نمودن یک محیط سالم و کاملاً بهداشتی در مکانهایی که نیازمند هوای کاملاً تمیز می باشند مانند اتاق عمل، فضای بیمارستان ها، مکان هایی که برای داروسازی در نظر گرفته شده اند، آزمایشگاه ها، گلخانه ها، کارخانجات صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد شیمیایی نصب می‌شوند. 

 مشخصات هواساز هایژنیک
هواساز هایژنیک زیر مجموعه ای از سیستم های اتاق تمیز می باشد که برای فراهم نمودن یک محیط سالم و کاملاً بهداشتی در مکانهایی که نیازمند هوای کاملاً تمیز می باشند مانند اتاق عمل، فضای بیمارستان ها، مکان هایی که برای داروسازی در نظر گرفته شده اند، آزمایشگاه ها، گلخانه ها، کارخانجات صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد شیمیایی نصب می‌شوند.
مزیت مهم این هواسازها این است که برای فضا های مورد استفاده ، هوای تازه و فیلتر شده تامین نموده و از نشر بسیاری از بیماری ها جلوگیری به عمل می آورد.
مشخصات بدنه هواساز هایژنیک
بدنه هواساز هایژنیک باید دارای سطوح داخلی صیقل یافته و هموار باشد؛ هرچه سطوح داخلی هموارتر باشد رشد میکروارگانیسم ها در آن کمتر می شود.
به منظور استریل کردن سطوح داخلی از لامپ های uv استفاده می شود؛ لامپهای یو وی تمامی میکروارگانیسم های سطوح داخلی هواساز را از بین می برد.
پانل و پروفیلهای بدنه هواساز هایژنیک باید در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت زیادی داشته باشد؛ به همین سبب جنس بدنه این هواسازها از نوع جنس استنلس استیل می باشد. معمولااز ورقه های استنلس استیل ۳۱۶ در تولید هواساز های بهداشتی استفاده می شود.
هواساز های فایبرگلاس نیز از لحاظ بهداشتی مورد تایید بوده و می توان آنها را به پوشش های آنتی باکتریال مجهز نمود.

شکل 1مشخصات هواساز هایژنیک
رنگ هایی که پانل و پروفیلهای بدنه هواساز با آن رنگ می شود باید در برابر حرارت، اشعه، خوردگی و پوسته پوسته شدن مقاوم باشد.
بدنه هواساز هایژنیک باید قابل شستشو و ضد عفونی شدن باشد.
هواساز هایژنیک نسبت به سایر هواسازها درز بندی های پیشرفته تری دارد؛ درز بندی این هواساز به گونه ای است که از ورود گرد و غبار و سایر ذرات به داخل فضای هواساز جلوگیری می نماید.
مشخصات فیلتر هواساز هایژنیک چیست؟
علت اصلی تمایز هواساز هایژنیک با سایر هواسازها نوع فیلترهای این هواساز ها می باشد.
هواساز هایژنیک دارای چند نوع و چند عدد فیلتر می باشد که هوای ورودی به هواساز را در سه مرحله یا بیشتر فیلتر می نماید.
فیلترهای این هواسازها مجهز به سنسور اختلاف فشار می باشد. سنسور اختلاف فشار کمک می‌کند تا تهویه به درستی انجام شود و می‌توان از تمیزی و یا کثیفی فیلتر به راحتی اطمینان حاصل کرد. به طور کلی می توان گفت که این سنسورها باعث می‌شود وضعیت سیستم تهویه به خوبی بررسی شود.
نشانگر پر شدن فیلتر یکی دیگر از سیستم های پیشرفته نصب شده برروی هواساز هایژنیک است.
در این هواسازها ، هوای ورودی به هواساز ابتدا از فیلتر فلزی مشبک عبور کرده و از نظر ذرات درشت و گرد و غبار فیلتر میشود؛ سپس هوا از فیلتر کیسه ای عبور کرده و ۹۵ درصد ذرات موجود در آن فیلتر می گردد. پس از عبور از فیلتر کیسه ای، هوا از فن عبور کرده و وارد فیلترهای هپا و اولپا می‌گردد؛ در هنگام عبور از این فیلتر ها ذرات موجود در هوا۹۹/۹۹ درصد فیلتر می گردد. در واقع تمامی لاشه های باکتری ها، ذرات بیماری زا و غیره که اندازه ی آنها بین یک دهم تا ۳ دهم میکرون است؛ توسط این فیلتر ها فیلتر می شوند.
سپس هوای تمیز و عاری از میکروارگانیسم وارد محیط می شود.
وجود عایق صدا از جنس پلی اورتان یا پشم سنگ، کویل های برودتی و حرارتی همراه با فیل آلومینیومی با قابلیت شستن و ضدعفونی کردن، وجود صداگیر با اسپلیتر افقی از جنس استنلس استیل قابلیت شستشو و ضدعفونی، رطوبت زن بخار استیل با ظرفیت متغیر دیگر مشخصات هواساز هایژنیک است.


 
1401/2/19
اطلاعات تماس
نامتهویه سارآفرین
تلفن۰۲۱-۸×××۱۸۷۲, ۰۲۱-۸×××۹۹۶۷callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۱۱۳۶callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسجاده ساوه-شهرک صنعتی نصیرآباد-شمشاد5-پلاک4
کد پستی3113311358
تلگرامچت تلگرام


دیگر محصولات
 • پکیج تبخیری زنت

  پکیج تبخیری زنت

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده زنت زنت وسیله ای دومنظوره جهت سرمایش و گرمایش با قیمت بسیار ارزانتر از هواساز و پکیج های دیگر قیمتی معادل 5/1 هواساز و گرمایشی معادل هواساز و پکیج کاربری و نگهداری بسیار آسان و ارزان سرمایشی قابل قبول و مصرف انرژی ناچیز قابل نصب در بالکن و یا آشپزخانه و یا..... حذف رادیاتور شوفاژ و لوله کشی پر زحمت داخل منازل با استفاده از زنت امکانپذیر شده است. ظرفیت های خیلی کم و خیلی زیاد مورد استفاده در آپارتمان های کوچک و ادارات بزرگ سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز، هواساز، فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی و ظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران
 • چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  سارآفرین تولید کننده چیلر و برج خنک کننده صنعتی چیلرهای تراکمی هوایی چیلرهای یک مداره تا چند مداره دارای کمپرسورهای Hermatic و Semi Hermatic پیستونی - Scroll - Screw اواپراتورهای Shell & Tube چند مداره کندانسورهای آبی کندانسورهای هوایی تابلو برق و ادوات کنترل تماما اروپایی سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی،برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز،هواساز،فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی وظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران
 • هواساز و ایرواشر

  هواساز و ایرواشر

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده تجهیزات سرمایشی و گرمایشی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده انواع هواساز و ایرواشر تا ظرفیت های 40000cfm و بالاتر جهت تولید هوای پاک مورد نیاز بیمارستان ها و صنایع و ادارات مجهز به فیلتر های کیسه ای و آلومینیومی کویل های سرمایشی و گرمایشی نازل های متنوع جهت بانک ایرواشر مجهز به فن های سانتریفیوژ کم صدا فوروارد و بک وارد ایرواشرهای کلاس c-8 ایرواشرهای خانگی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده لوازم سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کن مدار باز، برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی، هواساز، ایرواشر، زنت و... ظرفیت واقعی=قیمت ارزانتر جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما بازدید فرمایید : www.sarafarin.com

  متفرقه تهران


محصولات مشابه
 • فروش ویژه ی مرکب چاپ

  فروش ویژه ی مرکب چاپ

  شرکت هلدینگ آرش ارائه دهنده و فروشنده ی مرکب فلکسو ( پایه آب ) آبشور آرش چند مورد از مزایای مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس سری N بهترین کیفیت مناسب ترین قیمت کیفیت چاپ حرفه‌ای بر روی کاغذ، کارتن و مقوا سرعت خشک شدن هوشمند شدت رنگ و پوشش عالی با ویسکوزیته متناسب توانایی ارائه نقوش باترام دقیق مقاومت متناسب در برابر سایش ارسال در مقادیر مختلف به سرتاسر کشور (ارسال درون شهری برای شما هموطنان عزیز رایگان میباشد) گروه آرش افتخار دارد با تجربه ای چندین ساله در عرصه تامین و تولید با بکار گیری دانش و تکنولوژی روز کشورهای پیشرفته جهان موفقیت های منحصر بفردی را کسب نماید. فروش مرکب چاپ در هلدینگ آرش

  متفرقه خراسان رضوی
 • فروش بالابرنده ی عدد اکتان(اکتان بوستر)

  فروش بالابرنده ی عدد اکتان(اکتان بوستر)

  یکی از انواع افزودنی‌های سوخت، بالابرنده عدد اکتان می‌باشد: مزایا با افزایش ضریب تراکم موتور باعث کاهش ضربه، فشارو استارت راحت و آسان می شود. باعث کاهش دود، انتشار آلودگی، مواد مضر و رسوبات موتور می گردد. الگوهای پاشش سوخت را بهینه کرده و سرعت و احتراق سوخت آن را تسریع و بهبود می بخشد. باعث کاهش 15 درصدی CO و 10 درصد NOX- در گازهای خروجی می گردد. مزایا انژکتور، شیرها و اتصالات را تمیز کرده و باعث جلوگیری از کارکرد نامطلوب موتور می گردد. با فعال نمودن کربن ها، باعث تمیز کردن محفظه احتراق و مجازی خروج دود می گردد. چون رطوبت موجود در سوخت را به صورت خیلی ریز و معلق در می آورد، باعث عدم آسیب رطوبت به سیستم سوخت رسانی و خشک شدن آنها در حالت خاموش بودن موتور می گردد.

  متفرقه تهران
 • چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم

  چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم

  فروش انواع چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم در فروشگاه عابدی ⭐کلینیک استوک عابدی⭐جزء تأمین کنندگان و فروشندگان اول چراغ با سابقه و پروانه کسب معتبر فروش ب صورت آنلاین و حضوری چراغ استوک مزدا 3 قدیم چراغ نو مزدا 3 قدیم چراغ استوک مزدا نیو تیپ 1 چراغ استوک مزدا نیو تیپ 3 چراغ استوک مزدا نیو تیپ 4 چراغ نو مزدا نیو تیپ 3 و 4 تعمیر و آبندی انواع چراغ شفاف سازی و رفع خط و خش برای مشاهده ی تمامی محصولات به وبسایت ما به آدرس www.clinicstock.ir مراجعه فرمایید

  متفرقه تهران
 • رزین مهندسی سخت مدل ABS برند JamgHe

  رزین مهندسی سخت مدل ABS برند JamgHe

  رزین مهندسی ABS رزین سخت ABS شرکت JamgHe منطبق با انواع پرینتر سه بعدی رزینی با صفحه چاپ رنگی و مونوکروم می باشد و طول موج آن 405 نانومتر است. توصیه می شود بعد از چاپ, جهت شستشو بهتر قطعات از الکل ایزوپروپیل استفاده نمایید. از ویژگی های رزین ABS شرکت JAMGHE می توان به عدم شکستگی, ضد خش و مقاومت خوب در مقابل آب و هوا اشاره کرد. این نوع از رزین برای انجام انواع عملیات های مکانیکی مانند رزوه کاری, پولیش و مونتاژ قطعات استفاده کرد. متوسط زمان تابش نرمال در پرینتر های سه بعدی رزینی MONO بین 2 تا 3 و در پرینتر های DLP بین 1 تا 5 ثانیه می باشد. این تنظیمات با توجه به نوع پرینتر متغییر می باشد. https://azarin3d.com/product/174/jamghe-engineering-abs-like-uv-resin

  متفرقه خراسان رضوی