مشخصات هواساز هایژنیک

مشخصات هواساز هایژنیک
  مشخصات هواساز هایژنیک
     هواساز هایژنیک
   مشخصات هواساز هایژنیک، بدنه هواساز هایژنیک
   
هواساز هایژنیک زیر مجموعه ای از سیستم های اتاق تمیز می باشد که برای فراهم نمودن یک محیط سالم و کاملاً بهداشتی در مکانهایی که نیازمند هوای کاملاً تمیز می باشند مانند اتاق عمل، فضای بیمارستان ها، مکان هایی که برای داروسازی در نظر گرفته شده اند، آزمایشگاه ها، گلخانه ها، کارخانجات صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد شیمیایی نصب می‌شوند. 

 مشخصات هواساز هایژنیک
هواساز هایژنیک زیر مجموعه ای از سیستم های اتاق تمیز می باشد که برای فراهم نمودن یک محیط سالم و کاملاً بهداشتی در مکانهایی که نیازمند هوای کاملاً تمیز می باشند مانند اتاق عمل، فضای بیمارستان ها، مکان هایی که برای داروسازی در نظر گرفته شده اند، آزمایشگاه ها، گلخانه ها، کارخانجات صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد شیمیایی نصب می‌شوند.
مزیت مهم این هواسازها این است که برای فضا های مورد استفاده ، هوای تازه و فیلتر شده تامین نموده و از نشر بسیاری از بیماری ها جلوگیری به عمل می آورد.
مشخصات بدنه هواساز هایژنیک
بدنه هواساز هایژنیک باید دارای سطوح داخلی صیقل یافته و هموار باشد؛ هرچه سطوح داخلی هموارتر باشد رشد میکروارگانیسم ها در آن کمتر می شود.
به منظور استریل کردن سطوح داخلی از لامپ های uv استفاده می شود؛ لامپهای یو وی تمامی میکروارگانیسم های سطوح داخلی هواساز را از بین می برد.
پانل و پروفیلهای بدنه هواساز هایژنیک باید در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت زیادی داشته باشد؛ به همین سبب جنس بدنه این هواسازها از نوع جنس استنلس استیل می باشد. معمولااز ورقه های استنلس استیل ۳۱۶ در تولید هواساز های بهداشتی استفاده می شود.
هواساز های فایبرگلاس نیز از لحاظ بهداشتی مورد تایید بوده و می توان آنها را به پوشش های آنتی باکتریال مجهز نمود.

شکل 1مشخصات هواساز هایژنیک
رنگ هایی که پانل و پروفیلهای بدنه هواساز با آن رنگ می شود باید در برابر حرارت، اشعه، خوردگی و پوسته پوسته شدن مقاوم باشد.
بدنه هواساز هایژنیک باید قابل شستشو و ضد عفونی شدن باشد.
هواساز هایژنیک نسبت به سایر هواسازها درز بندی های پیشرفته تری دارد؛ درز بندی این هواساز به گونه ای است که از ورود گرد و غبار و سایر ذرات به داخل فضای هواساز جلوگیری می نماید.
مشخصات فیلتر هواساز هایژنیک چیست؟
علت اصلی تمایز هواساز هایژنیک با سایر هواسازها نوع فیلترهای این هواساز ها می باشد.
هواساز هایژنیک دارای چند نوع و چند عدد فیلتر می باشد که هوای ورودی به هواساز را در سه مرحله یا بیشتر فیلتر می نماید.
فیلترهای این هواسازها مجهز به سنسور اختلاف فشار می باشد. سنسور اختلاف فشار کمک می‌کند تا تهویه به درستی انجام شود و می‌توان از تمیزی و یا کثیفی فیلتر به راحتی اطمینان حاصل کرد. به طور کلی می توان گفت که این سنسورها باعث می‌شود وضعیت سیستم تهویه به خوبی بررسی شود.
نشانگر پر شدن فیلتر یکی دیگر از سیستم های پیشرفته نصب شده برروی هواساز هایژنیک است.
در این هواسازها ، هوای ورودی به هواساز ابتدا از فیلتر فلزی مشبک عبور کرده و از نظر ذرات درشت و گرد و غبار فیلتر میشود؛ سپس هوا از فیلتر کیسه ای عبور کرده و ۹۵ درصد ذرات موجود در آن فیلتر می گردد. پس از عبور از فیلتر کیسه ای، هوا از فن عبور کرده و وارد فیلترهای هپا و اولپا می‌گردد؛ در هنگام عبور از این فیلتر ها ذرات موجود در هوا۹۹/۹۹ درصد فیلتر می گردد. در واقع تمامی لاشه های باکتری ها، ذرات بیماری زا و غیره که اندازه ی آنها بین یک دهم تا ۳ دهم میکرون است؛ توسط این فیلتر ها فیلتر می شوند.
سپس هوای تمیز و عاری از میکروارگانیسم وارد محیط می شود.
وجود عایق صدا از جنس پلی اورتان یا پشم سنگ، کویل های برودتی و حرارتی همراه با فیل آلومینیومی با قابلیت شستن و ضدعفونی کردن، وجود صداگیر با اسپلیتر افقی از جنس استنلس استیل قابلیت شستشو و ضدعفونی، رطوبت زن بخار استیل با ظرفیت متغیر دیگر مشخصات هواساز هایژنیک است.


 
1401/2/19
اطلاعات تماس
نامتهویه سارآفرین
تلفن۰۲۱-۸×××۱۸۷۲, ۰۲۱-۸×××۹۹۶۷callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۱۱۳۶callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسجاده ساوه-شهرک صنعتی نصیرآباد-شمشاد5-پلاک4
کد پستی3113311358
تلگرامچت تلگرام


دیگر محصولات
 • هواساز و ایرواشر

  هواساز و ایرواشر

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده تجهیزات سرمایشی و گرمایشی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده انواع هواساز و ایرواشر تا ظرفیت های 40000cfm و بالاتر جهت تولید هوای پاک مورد نیاز بیمارستان ها و صنایع و ادارات مجهز به فیلتر های کیسه ای و آلومینیومی کویل های سرمایشی و گرمایشی نازل های متنوع جهت بانک ایرواشر مجهز به فن های سانتریفیوژ کم صدا فوروارد و بک وارد ایرواشرهای کلاس c-8 ایرواشرهای خانگی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده لوازم سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کن مدار باز، برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی، هواساز، ایرواشر، زنت و... ظرفیت واقعی=قیمت ارزانتر جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما بازدید فرمایید : www.sarafarin.com

  متفرقه تهران
 • چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  سارآفرین تولید کننده چیلر و برج خنک کننده صنعتی چیلرهای تراکمی هوایی چیلرهای یک مداره تا چند مداره دارای کمپرسورهای Hermatic و Semi Hermatic پیستونی - Scroll - Screw اواپراتورهای Shell & Tube چند مداره کندانسورهای آبی کندانسورهای هوایی تابلو برق و ادوات کنترل تماما اروپایی سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی،برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز،هواساز،فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی وظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران
 • پکیج تبخیری زنت

  پکیج تبخیری زنت

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده زنت زنت وسیله ای دومنظوره جهت سرمایش و گرمایش با قیمت بسیار ارزانتر از هواساز و پکیج های دیگر قیمتی معادل 5/1 هواساز و گرمایشی معادل هواساز و پکیج کاربری و نگهداری بسیار آسان و ارزان سرمایشی قابل قبول و مصرف انرژی ناچیز قابل نصب در بالکن و یا آشپزخانه و یا..... حذف رادیاتور شوفاژ و لوله کشی پر زحمت داخل منازل با استفاده از زنت امکانپذیر شده است. ظرفیت های خیلی کم و خیلی زیاد مورد استفاده در آپارتمان های کوچک و ادارات بزرگ سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز، هواساز، فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی و ظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران


محصولات مشابه
 • کلاهک دودکش استاندارد

  کلاهک دودکش استاندارد

  تولید کننده کلاهک دودکش مدرن در سایز های مختلف با انواع ورقهای گالوانیزه و روغنی با ضخامت های مختلف و با رنگهای الکترو استاتیک و رنگهای پاششی ماشینی با بهترین کیفت و ماندگاری در برابر شرایط جوی جهت مصارف مجتمع های مسکونی تجاری و صنعتی *کلاهک دودکش مدرن جهت کاور کردن یک یا چند لوله مخصوص تهویه موتور خانه . بخاری های نفتی . گازوییلی و گازی .سرویس های بهداشتی حمام ها . آشپز خانه ها برای جلوگیری از برگشت هوا به داخل ساختمان با استفاده از کلاهک های دودکش مدرن gfiranian دیگر نگران خاموش شدن بخاری در هنگام وزش باد نباشید تلفن های تماس کارخانه 02136428992 02136424452 02136424453 همراه واتس آپ تلگرام 09193772561 https://instagram.com/gf_iranian جهت هرگونه اطلاعات فنی با تلفهای کارخانه و یا به شماره 09193772561 واتس آپ سوالات خود را ارسال فرمایید تا در اسرع وقت کارشناس فنی کارخانه با شما تماس و سوالات پاسخ خواهند داد باتشکر فراوان gfiranian

  متفرقه تهران
 • نیمکت پارکی و محوطه ای

  نیمکت پارکی و محوطه ای

  ساخت انواع صندلی و نیمکتهای پارکی - محوطه ای- ویلاها و باغها - مراکز تجاری - اداری - مدارس و اهل قبور - نمونه های تمام پروفیلی - پروفیل و چوب روسی - سیمانی و چوبی - تمام چوبی - چدنی و چوب روسی دکوارتیو با رنگ استاتیک کوره ای و با رنگ درخواستی شما - ساخته شده از پروفیل 4*4 ضخامت 2 میل از بهترین کارخانجات ایران . بهترین چوب روسی جهت مقاومت بهتر و عدم پوسیدگی و موریانه . دارای رنگ مخصوص چوب ( روشن و یا تیره ) با ما تماس بگیرید از طریق واتساپ 9138333011 کارخانه اصفهان و ارسال به سراسر کشور iranpmg.ir اینستاگرام ما را دنبال کنید : iranpmg7@

  متفرقه اصفهان
 • پرینتر سه بعدی رزینی فروزن Phrozen sonic Mini 8K

  پرینتر سه بعدی رزینی فروزن Phrozen sonic Mini 8K

  پرینتر سه بعدی رزینی سونیک مینی 2022 شرکت فروزن منحصر به فرد ترین و خاص ترین پرینتر سه بعدی رزینی با سایز چاپ 7.1 اینچی در بازار می باشد که تا کنون نمونه مشابه نداشته است. Sonic mini 8K جدیدترین پرینتر رزینی Phrozen می باشد که در ایتدای سال 2022 معرفی شد و مجموعه آذرین 3D برای اولین بار در ایران این محصول متفاوت را رونمایی کرد. از ویژگی های متمایز این پرینتر رزینی با تکنولوژی LCD رزولوشن 8K, سایز چاپ 7.1 اینچی, محور Z دوبل و دقت بالای 22 میکرونی می باشد. یک پرینتر رزینی خاص و منحصر به فرد https://azarin3d.com/product/173/phrozen-sonic-mini-8k-resin-3d-printer

  متفرقه خراسان رضوی
 • نمک مخصوص صادرات پاینده

  نمک مخصوص صادرات پاینده

  بازاریابی صادراتی چگونه انجام می شود؟ برای بازاریابی صادراتی چند گام مهم و اساسی باید اجرایی شود تا به برتری در یک بازار بین المللی جهت فروش یک یا چند کالای خاص برسیم: تخقیقات بازار به دلیل اینکه شرایط حاکم بر یک بازار نوین در یک کشور دیگر قطعاً متفاوت با شرایط موجود در کشور اولیه ما خواهد بود. یکی از مهمترین مراحل و شاید مهمترین مرحله بازاریابی صادراتی، تحقیقات بازار است تا از شرایط بازار مورد نظرمان آگاهی داشته باشیم و پلن های مربوط به بازاریابی خود را بر آن اساس تنظیم کنیم. با انجام اصولی این تحقیقات می توانیم تغییرات موجود در یک بازار را، رصد، پیش بینی و دنبال کنیم و به یک ارزیابی نسبتا دقیق از میزان موفقیت خود برسیم. در بازاریابی صادراتی، به دلیل اینکه یک کشور دیگر به عنوان بازار هدف ما مورد تحقیق واقع می شود باید به سوالات مهمی پاسخ دهیم و بر اساس آن به تحلیل درست و واقعی برسیم. کشور هدف چه میزان رابطه سیاسی و اقتصادی با کشور ما دارد؟ مهم‌ترین نیازهای وارداتی در بازار مقصد و وضعیت تولید داخلی آن کالا در کشور هدف چگونه است؟ فاصله جغرافیایی کشور ما و محل تولید کالا با کشور مقصد چه قدر است و چه راه‌های ارتباطی بین دو کشور وجود دارد؟ وضعیت صادرات و واردات کشور ما با کشور مورد نظر در چه شرایطی قرار دارد؟ آمار صادرات محصول مورد نظر از کشور ما و دیگر کشورها به مقصد چگونه است؟ چه قوانین و تعرفه‌های تجاری خاصی در کشور مقصد وجود دارد؟ بازاریابی صادراتی یعنی ،بازاریابی فرای مرز های کشور مبدا،یعنی حرکت در آن سوی مرز های ملی یک کشور که از نظر فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، جغرافیایی تفاوت های بسیاری با ما دارند. پس پیدا کردن یک شرکت با معدن که دارای برند های معتبر در جهان و کشور خود است. این اطمینان را به شما می دهد که راهنمای کامل شما برای انتخاب چه نوع نمکی برای چه کشوری و وضعیت نمک در کشور هدف را به طور کامل شرح می دهد. مجموعه بزرگ نمک پاینده با در نظر گرفتن هزینه حمل و نقل و فاصله جغرافیایی برای صادرات نمک در تکاپوی هر چه ارزان تر در آمدن هزینه ی ارسال نمک برای شما می باشد. به همین خاطر تنها شرکتی که حمل و نقل را با کشتی ، قطار و ماشین های بین المللی انجام می دهد ، نمک پاینده است. برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت زنگ بزنید و مقایسه کنید. شماره تماس ما: 02334208302-4 0234243715-16 02334208363-4 02334280286-7 واتس اپ ما: 09109332773 09109022773 از سایت ما دیدن کنید. https://www.saltpayandeh.com/ http://namakpayandeh.com/ https://salthome.ir/ https://payandehsalt.com/

  متفرقه سمنان