عوامل موثر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس

عوامل موثر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس  
  عوامل موثر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
 
    برج خنک کننده فایبرگلاس
 
   قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
 
   برج خنک کننده فایبرگلاس در انواع مختلف و شکل های متنوع تولید می شود. قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود؛ نوع فن، شکل برج خنک کننده فایبرگلاس، جنس قطعات به کار رفته شده در برج، قدرت و توان موتور، نوع و جنس و تعداد پکینگ از جمله عوامل موثر میباشند.


 

عوامل موثر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
برج خنک کننده فایبرگلاس در انواع مختلف و شکل های متنوع تولید می شود. به سبب تنوع زیادی که در برج های خنک کننده وجود دارد، نمی توان قیمت واحدی را برای این برجها در نظر گرفت. قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود؛ نوع فن، طرح و استراکچر برج خنک کننده فایبرگلاس، جنس قطعات به کار رفته شده در برج، قدرت و توان موتور، نوع و جنس و تعداد پکینگ از جمله عوامل موثر میباشند.
تاثیر نوع فن بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
فن در برج خنک کننده وظیفه جابجایی هوا را بر عهده دارد. جنس پره ها می تواند از نوع فلزی و یا فایبرگلاس باشند، پره های فن مرکز انتقال و جابجایی هوا در فن می باشند که در تعداد مختلف طراحی شده و هر چه تعداد پره های فن بیشتر باشد نرخ هوادهی فن بالاتر خواهد رفت. تمامی موارد گفته شده اعم از جنس پره، تعداد پره، عرض تیغه و نرخ هوادهی فن در قیمت برج خنک کننده تاثیر گذار می باشد. عرض تیغه هر چقدر بیشتر باشد امکان مکش هوا توسط فن بیشتر خواهد بود، از طرفی برای تولید تیغه با عرض بیشتر ، مواد بیشتری به کار برده می شود به همین جهت عرض تیغه موثر بر قیمت برج می باشد. توان برودتی، جنس و مقاومت شافت های به کار رفته شده در فن از دیگر پارامترهای موثر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس می باشند.
در برج خنک کننده فایبرگلاس فن از نوع فن محوری و یا سانتریفیوژ می باشد، و نوع فن را می توان از دیگر پارامترهای موثر بر قیمت برج دانست.

شکل 1برج خنک کننده فایبرگلاس


تاثیر طرح و استراکچر بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
برج خنک کننده فایبرگلاس در انواع مخروطی، مکعبی و صنعتی تولید می شود. میزان مقاومت بدنه خارجی در برابر رطوبت، گرما و سرما تاثیر قابل توجهی بر قیمت برج خواهد داشت.
اگر در طی تولید برج خنک کننده از پوششهایی چون پوششNPG استفاده شود، قیمت برج بالاتر خواهد رفت زیرا این پوشش‌ها بدنه برج را در برابر ضربه و اشعه UV مقاوم می سازد.
بدنه هایی که در برابر رسوب، جلبک و رشد و تکثیر میکروارگانیسم ها مقاوم باشند، به مراتب قیمت بالاتری خواهند داشت.
ابعاد برج نیز در قیمت برج خنک کننده تاثیر گذار می باشد. برج هایی که در نیروگاه ها استفاده می شود گاهی تا ۲۰۰ متر نیز میرسد؛ در نتیجه قیمت بیشتری نسبت به برج های خانگی خواهند داشت.
تاثیر پکینگ بر قیمت برج خنک کننده فایبرگلاس
پکینگ ها در کولینگ تاور سطح انتقال حرارت را ایجاد می نمایند. قیمت پکینگ ها درصد بالایی از قیمت کولینگ تاور را تشکیل میدهد.
نوع کاربرد و جنس پکینگ در قیمت پکینگ و در نهایت برج خنک کننده تاثیر خواهد داشت.
پکینگها از انواع PVC  یا PP یا چوبی ، و یا سرامیک ها و... ساخته می شوند
پکینگ ها در اشکال نامنظم و یا در شکل هایی با ساختار خاص تولید می شوند، پکینگ های نامنظم ارزان‌تر بوده و پکینگ هایی با شکل خاص کارایی بالاتری داشته و گران تر می باشند.
میزان مقاومت پکینگ ها به دما، زنگ زدگی، پوسیدگی، اشعه های آفتاب و مواد شیمیایی چون اسیدها و بازها تعیین کننده نوع قیمت پکینگ می باشند.


 
1401/2/19
اطلاعات تماس
نامتهویه سارآفرین
تلفن۰۲۱-۸×××۱۸۷۲, ۰۲۱-۸×××۹۹۶۷callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۱۱۳۶callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسجاده ساوه-شهرک صنعتی نصیرآباد-شمشاد5-پلاک4
کد پستی3113311358
تلگرامچت تلگرام


دیگر محصولات
 • پکیج تبخیری زنت

  پکیج تبخیری زنت

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده زنت زنت وسیله ای دومنظوره جهت سرمایش و گرمایش با قیمت بسیار ارزانتر از هواساز و پکیج های دیگر قیمتی معادل 5/1 هواساز و گرمایشی معادل هواساز و پکیج کاربری و نگهداری بسیار آسان و ارزان سرمایشی قابل قبول و مصرف انرژی ناچیز قابل نصب در بالکن و یا آشپزخانه و یا..... حذف رادیاتور شوفاژ و لوله کشی پر زحمت داخل منازل با استفاده از زنت امکانپذیر شده است. ظرفیت های خیلی کم و خیلی زیاد مورد استفاده در آپارتمان های کوچک و ادارات بزرگ سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز، هواساز، فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی و ظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران
 • چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  چیلر و برج خنک کننده صنعتی

  سارآفرین تولید کننده چیلر و برج خنک کننده صنعتی چیلرهای تراکمی هوایی چیلرهای یک مداره تا چند مداره دارای کمپرسورهای Hermatic و Semi Hermatic پیستونی - Scroll - Screw اواپراتورهای Shell & Tube چند مداره کندانسورهای آبی کندانسورهای هوایی تابلو برق و ادوات کنترل تماما اروپایی سارآفرین تولید کننده انواع لوازم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی،برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کننده مدار باز،هواساز،فن و... جهت آشنایی بیشتر با محصولات از سایت ما بازدید فرمایید: http://WWW.SARAFARIN.COM طراحی وظرفیت واقعی= قیمت ارزانتر

  متفرقه تهران
 • هواساز و ایرواشر

  هواساز و ایرواشر

  تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده تجهیزات سرمایشی و گرمایشی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده انواع هواساز و ایرواشر تا ظرفیت های 40000cfm و بالاتر جهت تولید هوای پاک مورد نیاز بیمارستان ها و صنایع و ادارات مجهز به فیلتر های کیسه ای و آلومینیومی کویل های سرمایشی و گرمایشی نازل های متنوع جهت بانک ایرواشر مجهز به فن های سانتریفیوژ کم صدا فوروارد و بک وارد ایرواشرهای کلاس c-8 ایرواشرهای خانگی تهویه و تبرید سارآفرین تولید کننده لوازم سرمایشی و گرمایشی، برج خنک کن مدار بسته و برج خنک کن مدار باز، برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی، هواساز، ایرواشر، زنت و... ظرفیت واقعی=قیمت ارزانتر جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت ما بازدید فرمایید : www.sarafarin.com

  متفرقه تهران


محصولات مشابه
 • فروش ویژه ی مرکب چاپ

  فروش ویژه ی مرکب چاپ

  شرکت هلدینگ آرش ارائه دهنده و فروشنده ی مرکب فلکسو ( پایه آب ) آبشور آرش چند مورد از مزایای مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس سری N بهترین کیفیت مناسب ترین قیمت کیفیت چاپ حرفه‌ای بر روی کاغذ، کارتن و مقوا سرعت خشک شدن هوشمند شدت رنگ و پوشش عالی با ویسکوزیته متناسب توانایی ارائه نقوش باترام دقیق مقاومت متناسب در برابر سایش ارسال در مقادیر مختلف به سرتاسر کشور (ارسال درون شهری برای شما هموطنان عزیز رایگان میباشد) گروه آرش افتخار دارد با تجربه ای چندین ساله در عرصه تامین و تولید با بکار گیری دانش و تکنولوژی روز کشورهای پیشرفته جهان موفقیت های منحصر بفردی را کسب نماید. فروش مرکب چاپ در هلدینگ آرش

  متفرقه خراسان رضوی
 • فروش بالابرنده ی عدد اکتان(اکتان بوستر)

  فروش بالابرنده ی عدد اکتان(اکتان بوستر)

  یکی از انواع افزودنی‌های سوخت، بالابرنده عدد اکتان می‌باشد: مزایا با افزایش ضریب تراکم موتور باعث کاهش ضربه، فشارو استارت راحت و آسان می شود. باعث کاهش دود، انتشار آلودگی، مواد مضر و رسوبات موتور می گردد. الگوهای پاشش سوخت را بهینه کرده و سرعت و احتراق سوخت آن را تسریع و بهبود می بخشد. باعث کاهش 15 درصدی CO و 10 درصد NOX- در گازهای خروجی می گردد. مزایا انژکتور، شیرها و اتصالات را تمیز کرده و باعث جلوگیری از کارکرد نامطلوب موتور می گردد. با فعال نمودن کربن ها، باعث تمیز کردن محفظه احتراق و مجازی خروج دود می گردد. چون رطوبت موجود در سوخت را به صورت خیلی ریز و معلق در می آورد، باعث عدم آسیب رطوبت به سیستم سوخت رسانی و خشک شدن آنها در حالت خاموش بودن موتور می گردد.

  متفرقه تهران
 • چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم

  چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم

  فروش انواع چراغ استوک و نو مزدا 3 نیو و قدیم در فروشگاه عابدی ⭐کلینیک استوک عابدی⭐جزء تأمین کنندگان و فروشندگان اول چراغ با سابقه و پروانه کسب معتبر فروش ب صورت آنلاین و حضوری چراغ استوک مزدا 3 قدیم چراغ نو مزدا 3 قدیم چراغ استوک مزدا نیو تیپ 1 چراغ استوک مزدا نیو تیپ 3 چراغ استوک مزدا نیو تیپ 4 چراغ نو مزدا نیو تیپ 3 و 4 تعمیر و آبندی انواع چراغ شفاف سازی و رفع خط و خش برای مشاهده ی تمامی محصولات به وبسایت ما به آدرس www.clinicstock.ir مراجعه فرمایید

  متفرقه تهران
 • رزین مهندسی سخت مدل ABS برند JamgHe

  رزین مهندسی سخت مدل ABS برند JamgHe

  رزین مهندسی ABS رزین سخت ABS شرکت JamgHe منطبق با انواع پرینتر سه بعدی رزینی با صفحه چاپ رنگی و مونوکروم می باشد و طول موج آن 405 نانومتر است. توصیه می شود بعد از چاپ, جهت شستشو بهتر قطعات از الکل ایزوپروپیل استفاده نمایید. از ویژگی های رزین ABS شرکت JAMGHE می توان به عدم شکستگی, ضد خش و مقاومت خوب در مقابل آب و هوا اشاره کرد. این نوع از رزین برای انجام انواع عملیات های مکانیکی مانند رزوه کاری, پولیش و مونتاژ قطعات استفاده کرد. متوسط زمان تابش نرمال در پرینتر های سه بعدی رزینی MONO بین 2 تا 3 و در پرینتر های DLP بین 1 تا 5 ثانیه می باشد. این تنظیمات با توجه به نوع پرینتر متغییر می باشد. https://azarin3d.com/product/174/jamghe-engineering-abs-like-uv-resin

  متفرقه خراسان رضوی