معرفی کاربردی‌ترین لوازم جانبی خودرو

معرفی کاربردی‌ترین لوازم جانبی خودرو
 لوازم جانبی در هر زمینه‌ای با هدف استفاده‌ی بهتر و آسان‌تر و برای تجربه‌ی لذت بخش استفاده از یک وسیله، طراحی و تولید می‌شود. این وسایل برای اینکه طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها و کاربردها را بتواند پوشش دهد، در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. در این مقاله سعی داریم به لوازم جانبی‌ای که در زمینه‌ی خودرو وجود دارد، بپردازیم که برخی از این موارد امروزه در اکثر خودرو‌ها وجود دارد.

نگه‌دارنده‌ی مغناطیسی موبایل

امروزه تلفن‌های همراه نقش پر رنگی در زندگی ما دارند و تقریبا اکثرا کار‌‌های روزمره به کمک تلفن‌های هوشمند انجام‌ می‌شود. اما استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی می‌تواند خطر آفرین باشد. نگه‌دارنده‌های مغناطیسی گوشی مشکل دسترسی به تلفن همراه در هنگام رانندگی را حل کرده است. این نگه‌دارنده‌ها به دلیل داشتن آهن ربا و خاصیت مغناطیسی آن، با چسباندن گوشی به خود، آن را به خوبی نگه می‌دارد. این نگه‌دارنده‌ها در نقاط مختلف خودرو نصب می‌شوند و تقریبا در طراحی آن‌ها این امکان در نظر گرفته شده که در هر نقطه‌ای از خودرو که کاربر راحت است، توانایی استفاده از این نگهدارنده را داشته باشد. این نگه‌دارنده‌ها را می‌توان از فروشگاه‌های لوازم جانبی موبایل یا فروشگاه‌های لوازم  جانبی خودرو تهیه کنید.
نگه‌دارنده‌ی مغناطیسی موبایل

سیستم رهیاب (GPS)

سیستم‌ رهیاب، از مفیدترین فناوری‌هایی است که ابتدا در ارتش استفاده شده است و مدتی است به درون خودروها نیز راه باز کرده‌ است. البته هنوز روی تمام خودروها تعبیه نشده‌اند، اما در برخی خودروها به کار می روند. برخی از این سیستم‌ها، نه‌تنها کار رهیابی را انجام می‌دهند، بلکه با تلفن ‌همراه نیز هماهنگ می‌شوند و موسیقی، سرعت حرکت، تماس یا پیام‌های ارسال شده به تلفن‌ همراهتان را نیز درست مقابل چشمانتان قرار می‌دهد. تهیه‌ی این سیستم‌ها تنها در فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو امکان پذیر است.

باربند خودرو

در مسافرت‌های برون شهری، مسئله‌ی فضای بار بسیار پر اهمیت می‌شود. به همین دلیل استفاده از باربند روی سقف خودرو در چنین مواقعی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. باربند در مسافرت‌ها به عنوان فضای مازاد بر صندوق عقب خودرو برای قرار دادن بار‌ها استفاده ‌می‌شود اما در استفاده‌ی روزمره از خودرو، مواقعی پیدا می‌شود، بار مورد نظر به هیچ وجه داخل اتاقک خودرو یا صندوق عقب جا نمی‌شود و شما برای حمل آن مجبور به قرار دادن آن روی سقف خودرو هستید. در چنین مواقعی برای اینکه با خیال راحت بتوانید بار خود را روی سقف بگذارید، باید از باربند استفاده کنید تا سقف خودرو در اثر وزن یا ویژگی‌های ظاهری بار،  دچار فرو‌رفتگی یا خش افتادگی نشود. باربند به راحتی نصب می‌شود و ظاهری زیبا و آیرودینامیک دارد که هوا را به اطراف هل داده و از سرعت خودرو نمی‌کاهد. از آنجا ‌که لبه‌هایش گرد است، صدای باد نیز آزاردهنده نخواهد بود.

دوربین عقب

در بیشتر خودروها به دلیل نبود دید کافی نسبت به عقب خودرو، دنده عقب رفتن خطرناک و پر ریسک است. این ریسک زمانی بیشتر می‌شود که شما در مکانی شلوغ چه از لحاظ شلوغی جمعیت یا زیاد بودن المان‌های زیبایی شهری، قصد عقب رفتن دارید. بیشتر المان‌ها در ارتفاعی قرار دارند که از داخل خودرو به خوبی پیدا نیستند لذا با استفاده از دوربین عقب شما می‌توانید با دید خیلی بهتری به عقب حرکت کنید.

دوربین جلو

دوربین جلو به اندازه‌ای که دوربین عقب می‌تواند پر استفاده و کاربردی باشد، کاربردی نیست. اما امروزه در بیشتر خودرو‌های جدید، شاهد این موضوع هستیم که شرکت‌های خودرو سازی علاوه بر دوربین عقب، دوربین جلو نیز برای خودرو نصب کرده‌اند. دلایل استفاده از دوربین جلو تا حدودی مشابه مزایای دوربین عقب است.

سنسور هشدار فاصله‌ی عقب

در بیشتر خودروها به دلیل نبود دید کافی نسبت به عقب خودرو، دنده عقب رفتن خطرناک و پر ریسک است. به خصوص در مواقعی که خودرو در حالت پارک قرار دارد و شما برای بیرون آمدن از جای پارک بین دو خودروی عقبی و جلویی گیر افتاده‌اید و نیاز دارید تا به هر شیوه‌ای از جای پارک بیرون بیایید، با استفاده از این سنسور‌ها می‌توانید بدون اینکه کوچک‌ترین ضربه‌ای به خودروی جلویی یا عقبی خود وارد کنید، از جای پارک خود بیرون بیایید.
6.	سنسور هشدار فاصله‌ی عقب

جعبه ابزار

 
یکی از ضروری‌ترین لوازمی که وجود آن در خودرو حائز اهمیت است، جعبه ابزار می‌باشد. داخل این جعبه، ابزارهای مفید و ضروری که برای خودرو لازم است، گنجانده می‌شود تا در صورت نیاز قابل دسترس باشد. ابزار‌های این جعبه معمولا شامل انواع پیچ گوشتی، کاتر، آچار بکس، ۲ سو و چند سو است.

کپسول آتش نشانی

امروزه با توجه به عیوب احتمالی در سیستم برق کشی خودرو‌ها، حریق و آتش سوزی بسیار محتمل است. از این بابت بیمه کردن خودرو در برابر آتش سوزی نیز توصیه می‌شود. اما بهترین توصیه در این مورد داشتن یک کپسول آتش نشانی کوچک در خودرو است.

کابل باتری به باتری

کابل باتری به باتری قیمتی ندارد و شما را از متداول‌ترین ایراد خودروها نجات می‌دهد. از دست دادن قدرت باتری معمولا بدون هیچ علائمی و به صورت یکباره به وقوع می‌پیوندد. به همراه داشتن این کابل و کمک گرفتن از خودرویی دیگر، فرصت استارت دوباره‌ی موتور و رسیدن به یک باتری ساز برای شما به ارمغان می‌آورد.

آب

آب مایعی بسیار پر کاربرد است. کاربرد‌های این مایع به حدی زیاد است که وجود آن در خودرو نیز ضروری است. برای مثال اگر خودرو ناگهان جوش آورد، شما می‌توانید با ریختن آب روی رادیاتور و خنک کردن آن، از رخ دادن عیوب دیگر پیشگیری کنید.

دستمال تنظیف

یک دستمال بدون پرز تمیز برای پاک کردن شیشه اتومبیل به همراه یک دستمال برای پاک کردن دست در هنگام در تماس بودن با آلودگی و روغن در هر خودرویی نیاز است.

کیسه زباله

شاید یکی از زشت‌ترین رفتار‌هایی که از سرنشینان یک خودرو در خیابان مشاهده کرده‌ایم، پرتاب کردن آشغال از خودرو به بیرون است. از این رو برای اینکه معضل نبود فضای مناسب برای آشغال‌ها در خودرو حل شود، کیسه زباله‌های زیبا و جا دار برای خودرو تولید شده است که در بیشتر فروشگاه‌های لوازم جانبی خودرو به فروش می‌رسد.

شارژر فندکی

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که در حال حرکت با ماشین در خیابان‌های شهر هستید و شارژ گوشی شما رو به اتمام است و به پریز برق یا پاور‌بانک دسترسی ندارید. تجربه‌ی خالی شدن شارژ موبایل و قطع‌ شدن ارتباطات آن چنان تلخ ‌هست که شارژر فندکی به واسطه‌ی حل این مشکل جزء مهم‌ترین لوازم ‌جانبی داخل خودرو به‌ شمار‌ می‌رود. با خرید یک شارژر فندکی خوب دیگر نگرانی بابت به اتمام‌ رسیدن شارژ گوشی خود نداشته ‌باشید؛ زیرا این ‌وسیله با استفاده از برق ‌خودروی شما می‌تواند، گوشی‌ شما را به سرعت شارژ کند. در نظر داشته باشید، استفاده از شارژر و کابل شارژر مناسب و باکیفیت باعث طول عمر باتری گوشی و تبلت شده که همین موضوع موجب می‌شود تا مدت ها نیاز به صرف هزینه برای تعمیر یا تعویض گوشی و تبلت خود نداشته باشید.
13.	شارژر فندکی

1400/7/11
جویشگر


محصولات مشابه
 • آینه بغل اچ سی کراس

  آینه بغل اچ سی کراس

  فروش آینه بغل اچ سی کراس آینه بغل راست دانگ فنگ اچ سی کراس H30 Cross | آینه بغل چپ دانگ فنگ اچ سی کراس H30 Cross آینه های بغل عاملی حیاتی برای افزایش دید راننده از طرفین به حساب می آیند. وظیفه اصلی آن افزودن بر دید راننده در راستای احاطه هرچه بهتر به محیط اطراف و پشت سر می باشد قطعاتی که از آینه بغل به صورت جداگانه قابل تهیه می باشد راهنمای روی آینه اچ سی کراس و شیشه آینه اچ کراس و قاب آینه اچ سی کراس می باشد [خرید آینه بغل از وبسایت ] (http://chineseautopart.ir/shop/%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%db%8c%d8%af%da%a9%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%da%af-%d9%81%d9%86%da%af/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%db%8c%d8%af%da%a9%db%8c-%d8%a7%da%86-%d8%b3%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%a7%d8%b3-h30-cross/%d8%a2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%ba%d9%84-%d8%af%d8%a7%d9%86%da%af-%d9%81%d9%86%da%af-%d8%a7%da%86-%d8%b3%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%a7%d8%b3-h30-cross)

  فروش قطعات جانبی تهران
 • فروش لوازم یدکی اچ سی کراس

  فروش لوازم یدکی اچ سی کراس

  چاینیز اتو پارت فروشگاه تخصصی تامین کننده قطعات و لوازم یدکی دانگ فنگ اچ سی کراس فروش لوازم یدکی اچ س کراس قطعات موتوری قطعات بدنه قطعات جلو بندی قطعات تزیینی قطعات گیربکسی فروش قطعات اصلی دانگ فنگ اچ سی کراس شرکتی ایساکویی تامین قطعات و لوازم یدکی اچ سی کراس وارداتی اصلی عرضه قطعات جلوبندی اچ سی کراس با قیطمت مناسب ارسال به اقصا نقاط کشور در کوتاه ترین زمان برای خرید آنلاین لوازم یدکی اچ سی کراس به سایت ما مراجعه فرمایید [برای خرید آنلاین لوازم یدکی اچ سی کراس به سایت ما مراجعه فرمایید ] (http://chineseautopart.ir/product-category/%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%db%8c%d8%af%da%a9%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%da%af-%d9%81%d9%86%da%af/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%db%8c%d8%af%da%a9%db%8c-%d8%a7%da%86-%d8%b3%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%a7%d8%b3-h30-cross)

  فروش قطعات جانبی تهران
 • فروشگاه لوازم یدکی چاینیز اتوپارت

  فروشگاه لوازم یدکی چاینیز اتوپارت

  فروشگاه پیشرو عرضه کننده مستقیم قطعات یدکی خودرو های چینی ( قطعات بدنه - قطعات موتوری - قطعات جلو بندی - قطعات برقی ) از جمله لوازم یدکی برلیانس , قطعات یدکی Brilliance Cross , لوازم یدکی H220 , قطعات یدکی برلیانس H230 , لوازم یدکی H320 , قطعات یدکی برلیانس H330 , لوازم یدکی آریو , قطعات یدکی آریو Ario , لوازم یدکی جک , قطعات یدکی جک JAC J5 , لوازم یدکی JAC S5 , لوازم یدکی جیلی , قطعات یدکی Geely 7-RV , لوازم یدکی GC-6 , قطعات یدکی Geely X7 , لوازم یدکی چانگان , لوازم یدکی دانگ فنگ , قطعات یدکی دانگ فنگ H30 Cross , لوازم یدکی گریت وال , قطعات یدکی گریت وال VOLEX C30 , لوازم یدکی هایما , لوازم یدکی هایما Haima S7 با گارانتی و کیفیت قطعات اصلی می باشد. تلفن های تماس : 36348987 – 021 36349016 – 021 09197441441 09108409016 [وب سایت ما:] (chineseautopart.ir)

  فروش قطعات جانبی تهران
 • کیت نرم کننده کلاچ طبی پژوبرای خودرو 206 تیپ 5

  کیت نرم کننده کلاچ طبی پژوبرای خودرو 206 تیپ 5

  کیت نرم کننده کلاچ طبی پژو 206 تیپ 5 نوین مبتکران چیست و عملکرد آن چگونه است؟ سیم کلاچ طبی پژو 206 تیپ 5 برای نرم شدن پدال کلاچ خودرو تا شما با خیال آسوده و بدون مشکل به رانندگی بپردازید و از رانندگی با خودروی پژو 206 تیپ 5 دنده ای نهایت لذت رو ببرید. مزایای کلاچ طبی پژو 206 تیپ 5 . 1- گارانتی یکساله بی قید و شرط 2 - رفع درد زانو ونرم شدن همیشگی کلاچ 3 - دارای نمایندگان فعال در سرتاسر کشور 4 -کاهش فشارکلاچ بر پا , بین 50 تا 70 درصد 5 - دارای شماره تایید پارک علم و فناوری به شماره 96944 4 - هزینه وزمان نصب کمتری نسبت به اهرم بندی دارد.(قیمت ارزان) 7 قابل استفاده برای خودرو پژو 206 تیپ 5 تماس با ما : جهت سفارش محصولات شما میتوانید عدد 1 را به سامانه ی 10002649 پیامک بزنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا با : شماره تماس: 05137663408 تماس بگیرید. مدیر بازرگانی و فروش شرکت نوین مبتکران: 3159 111 0915 جناب مهندس فاطمی پست الکترونیک mobtakeranmsco@gmail.com وبسایت : www.psnmco.com آدرس دفتر مرکزی کارخانه : مشهد مقدس ، بازار سپاد ، فاز 3، طبقه اول ، پلاک432

  فروش قطعات جانبی خراسان رضوی