آیا استفاده از گیت و تگ فروشگاهی کار درستی است

در این فروشگاه ها تگ و گیت یاد شده کار کرد درستی دارد و شما تست میکنید و بدون هیچ مشکلی آلارم خود رو میدهد و شما پس از خرید تگ و گیت فروشگاهی و پس از نصب متوجه میشوید که برای فروشگاه شما کاربرد خاصی ندارد چرا؟

چون تگ و گیت فروشگاهی خریداری شده مناسب برای داخل پاساژ نمیباشد و یا اینکه احتمال دارد در محل فروشگاه شما تعدادی زیادی تگ و گیت فروشگاهی rf وجود داشته باشد ودر صورتی که سیستم خریداری شده به صورت دو آنتن و نیز به صورت دوبرد میباشد باز هم امکان دارد در فروشگاهی محل نصب شما به دلیل تداخل فرکانس و یا آلودگی فرکانسی نتیجه مد نظر برای شما به دست نیاید.

پس باید دقت کنیم که تگ و گیت فروشگاهی مناسب برای فروشگاه خود انتخاب کنیم و همین مطلب درباره بعضی از تگ و گیت فروشگاهی am  در بعضی از موارد صدق میکند پس پیش نهاد میشود در زمان تگ و گیت فروشگاهی تمام معیارهای مد نظر مورد بازبینی قرار بگیرد تا متضرر نشوید.

و همچنین باید در نظر گرفت که تگ و گیت فروشگاهی تمام تگ های موجود در بازار چه rf  و یا په am از نظر ظاهر کاملا همسان هستند و فقط هسته مرکزی آنها با هم متفاوت میباشد وباید در نظر گرفت که اگر قصد خرید تگ و گیت فروشگاهی دست دوم رو دارید.

باید توجه کنید که کیفیت تگ های موجود در فروشگاه در چه حد است تا بعدا بعد از نصب تگ و گیت فروشگاهی دچار مشکل و دردسر نشوید.

در نظر بگیرید برای فروشگاه خود قصد تگ و گیت فروشگاهی دست دوم دارید و اگر ان تعداد تگ خریداری شده نیز بالا باشد و  تعدادی از تگ های موجود در فروشگاه یکسان میباشد و تعداد دیگر دارای فرکانس دیگر و شما بعد از نصب تگ و گیت فروشگاهی متوجه میشوید که تعدادی از تگ ها برای دستگاه شما مناسب نمیباشند و جدا کردن این تغداد تگ در فروشگاه بعد خرید تگ و گیت فروشگاهی بسیار کار پر زحمت و مشقت باری نیز میباشد.

بعلاوه بر این که  شما تگ و گیت فروشگاهی رو خریداری کرده اید و امکان دارد صاحب قبلی در دست رس نباشد و شما باید متحمل ضرر و نیز باید نسبت به تگ و گیت فروشگاهی خود دوباره باید اقدام کنید.

و دراینصورت شما دوبار ضرر کرده اید و مبلغ کل برابر با تگ و گیت فروشگاهی نو میشود علاوه بر اینکه تگ و گیت فروشگاهی شما دارای گارانتی هم نیز نمیباشد،پس برای خرید تگ و گیت فروشگاهی دست دوم باید تمام موارد مد نظر خود رو چک کنید تا متضرر نشوید.

در خدمت شما هستیم در فروشگاه آفرید کالا با انواع مختلف تگ و گیت فروشگاهی میتوانید برای سفارش با ما در تماس باشید و یا پیام بگزارید و یا سفارش خود رو برای خرید تگ و گیت فروشگاهی ثبت نمایید.


۲۲ آذر ۱۳۹۸


محصولات مشابه
 • ساعت دیواری کم صدا

  ساعت دیواری کم صدا

  ساعت دیواری کم صدا و رنگی مخصوص اتاق کودک موتور خارجی بازار مشترک کلمات کلیدی: ساعت دیواری - ساعت دیواری زیبا - ساعت دیواری عقربه ای زیبا - ساعت فانتزی - ساعت دیواری دخترانه - ساعت دیواری پسرانه - ساعت دیواری - ساعت دیواری فانتزی - ساعت دیواری زیبا - ساعت دیواری قشنگ - مدل ساعت دیواری - ساعت دیواری برای اتاق خواب - ساعت دیواری برای اطاق خواب - فروش ساعت دیواری - ساعت عقربه ای فانتزی - ساعت دیواری شیک - ساعت دیواری دخترونه - ساعت دیواری پسرونه - ساعت دیواری واسه اتاق خواب ساعت دیواری ساعت دیواری زیبا ساعت دیواری عقربه ای زیبا ساعت فانتزی

  متفرقه گیلان
 • تولید چتر سایه بان ویلاباغ و روف گارن و بام و تراس و حیاطی

  تولید چتر سایه بان ویلاباغ و روف گارن و بام و تراس و حیاطی

  تولید چتر سایه بان ویلاباغ و روف گارن و بام و تراس و حیاطی پایه کنار 4 متری 8ضلعی تنوع رنگ پارچه

  متفرقه تهران
 • کباب پز ذغالی | باربیکیو باغی

  کباب پز ذغالی | باربیکیو باغی

  منقل و کباب پز یکی از وسایل ضروری است که می‌توانید انواع کباب‌ها را در کوتاه‌ترین زمان و خوش طعم‌ترین شکل خود آماده کنید، مخصوصا که پخت گوشت، بدین شکل بسیار راحت‌تر است، وسیله‌ای که می‌توانید در خانه و یا فضای باز آن را مورد استفاده قرار دهید، در دورهمی‌ها می‌توانید طبخ انواع غذاها از قبیل گوشت، مرغ، ماهی و… را به سادگی بر روی آن انجام دهید. منقل و کباب پز از جمله وسایل ضروری است که استفاده از آن محدود به منزل نبوده و در فضای باز هم به سادگی و بدون دردسر می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. کباب کردن انواع گوشت، ماهی، مرغ و… در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌پذیرد

  متفرقه تهران
 • کبابپز | باربیکیو | تنور | آتشدان

  کبابپز | باربیکیو | تنور | آتشدان

  باربیکیو ؛ تنور و ساج منقل و آتشدان دریک‌ محصول!!! گازی و ذغالی معرفی  محصول : ضخامت 0.8 قطر 50 سانت و عمق بیست سانت رنگ لعاب سرامیکی و نسوز درب سوپاپ دار همزمان گازی و زغالی سینی برای پخت و پز دارای ساج برای پخت نان سینی برای خاکستر زغال دارای مایتابه برای پخت و پز دارای شلف برای گریل کردن دارای میله نگهدارنده داخلی سیخ ها مفتول نگهدارنده درب دارای کیف مناسب و با کیفیت اتشدان ورق روغنی فولاد مبارکه حمل و نقل آسان و مناسب جهت استفاده در کمپین ها

  متفرقه تهران