آیا استفاده از گیت و تگ فروشگاهی کار درستی است

آیا استفاده از گیت و تگ فروشگاهی کار درستی است

در این فروشگاه ها تگ و گیت یاد شده کار کرد درستی دارد و شما تست میکنید و بدون هیچ مشکلی آلارم خود رو میدهد و شما پس از خرید تگ و گیت فروشگاهی و پس از نصب متوجه میشوید که برای فروشگاه شما کاربرد خاصی ندارد چرا؟

چون تگ و گیت فروشگاهی خریداری شده مناسب برای داخل پاساژ نمیباشد و یا اینکه احتمال دارد در محل فروشگاه شما تعدادی زیادی تگ و گیت فروشگاهی rf وجود داشته باشد ودر صورتی که سیستم خریداری شده به صورت دو آنتن و نیز به صورت دوبرد میباشد باز هم امکان دارد در فروشگاهی محل نصب شما به دلیل تداخل فرکانس و یا آلودگی فرکانسی نتیجه مد نظر برای شما به دست نیاید.

پس باید دقت کنیم که تگ و گیت فروشگاهی مناسب برای فروشگاه خود انتخاب کنیم و همین مطلب درباره بعضی از تگ و گیت فروشگاهی am  در بعضی از موارد صدق میکند پس پیش نهاد میشود در زمان تگ و گیت فروشگاهی تمام معیارهای مد نظر مورد بازبینی قرار بگیرد تا متضرر نشوید.

و همچنین باید در نظر گرفت که تگ و گیت فروشگاهی تمام تگ های موجود در بازار چه rf  و یا په am از نظر ظاهر کاملا همسان هستند و فقط هسته مرکزی آنها با هم متفاوت میباشد وباید در نظر گرفت که اگر قصد خرید تگ و گیت فروشگاهی دست دوم رو دارید.

باید توجه کنید که کیفیت تگ های موجود در فروشگاه در چه حد است تا بعدا بعد از نصب تگ و گیت فروشگاهی دچار مشکل و دردسر نشوید.

در نظر بگیرید برای فروشگاه خود قصد تگ و گیت فروشگاهی دست دوم دارید و اگر ان تعداد تگ خریداری شده نیز بالا باشد و  تعدادی از تگ های موجود در فروشگاه یکسان میباشد و تعداد دیگر دارای فرکانس دیگر و شما بعد از نصب تگ و گیت فروشگاهی متوجه میشوید که تعدادی از تگ ها برای دستگاه شما مناسب نمیباشند و جدا کردن این تغداد تگ در فروشگاه بعد خرید تگ و گیت فروشگاهی بسیار کار پر زحمت و مشقت باری نیز میباشد.

بعلاوه بر این که  شما تگ و گیت فروشگاهی رو خریداری کرده اید و امکان دارد صاحب قبلی در دست رس نباشد و شما باید متحمل ضرر و نیز باید نسبت به تگ و گیت فروشگاهی خود دوباره باید اقدام کنید.

و دراینصورت شما دوبار ضرر کرده اید و مبلغ کل برابر با تگ و گیت فروشگاهی نو میشود علاوه بر اینکه تگ و گیت فروشگاهی شما دارای گارانتی هم نیز نمیباشد،پس برای خرید تگ و گیت فروشگاهی دست دوم باید تمام موارد مد نظر خود رو چک کنید تا متضرر نشوید.

در خدمت شما هستیم در فروشگاه آفرید کالا با انواع مختلف تگ و گیت فروشگاهی میتوانید برای سفارش با ما در تماس باشید و یا پیام بگزارید و یا سفارش خود رو برای خرید تگ و گیت فروشگاهی ثبت نمایید.


1398/9/22
اطلاعات تماس
ناممسعود رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۷۸۴۳callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۶۲۵۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانخراسان رضوی
آدرسبلوار کلاهدوز


محصولات مشابه
 • تجهیزات فروشگاهی

  تجهیزات فروشگاهی

  شرکت کیمیا تندیس آراد ایرانیان تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی ، سیستمهای نوین در امر فروشگاه و فروشگاه داری می باشد.ما با افتخار اعلام میکنیم که تجربه طراحی و تجهیز بیش از 1200 فروشگاه و هایپر مارکت بزرگ و کوچک در داخل کشور واخیرا در خارج از کشور را دارا می باشیم. این شرکت با افتخار برخی دیگر از تولیدات خود را در زمینه تجهیزات فروشگاهی و هایپر مارکت به شرح ذیل اعلام میدارد: قفسه فروشگاهی قفسه یکطرفه فروشگاهی قفسه دو طرفه فروشگاهی استند فلزی و چوبی انواع پالت میز صندوق فروشگاهی میز چک اوت با تسمه نقاله کالسکه و سبد خرید

  متفرقه تهران
 • تجهیزات فروشگاهی

  فروش تمامی تجهیزات مورد نیاز فروشگاهی فیش پرینتر بارکدخوان لیبل پرینتر صندوق فروشگاهی بیسیم مجاز واکی تاکی

  ماشین‌آلات آذربایجان غربی
 • تجهیزات فروشگاهی

  تجهیزات فروشگاهی

  طراحی و تولید قطعات فلزی،تجهیزات فروشگاهی

  آهن آلات و صنایع فلزی البرز