10 مرحله تا موفقیت

10 مرحله تا موفقیت
 • استفاده از قدرت ناخودآگاه برای رسیدن به موفقیت فاصله بین شما و موفقیت چقدر است؟
 1. تفاوت بین افراد موفق و افراد ناموفق چیست؟ این موضوع بسیار ساده و آسان است:
 • افراد موفق فکر می کنند و در مورد آنچه می خواهند ایجاد کنند، صحبت می کنند. اما افراد ناموفق بر چیزهایی که فاقد آن هستند، تمرکز می کنند و درباره آن ها صحبت می نمایند. قدرت ناخودآگاه برای رسیدن به موفقیت در زندگی بسیار مهم است و باید به آن توجه کنید. پس چگونه می توانید شکاف میان موفقیت و عدم موفقیت خود را از بین ببرید؟ بیایید یک تمایز مهم ایجاد کنیم. شما باید بدانید که بین خواستن و داشتن یک تفاوت و فاصله وجود دارد. خواستن: یعنی فقدان چیزی، نقص در برخی جوانب. داشتن: به معنای به دست آوردن، نگه داشتن، دریافت و تجزیه است. هنگامی که شما موردی را در ناخودآگاه خود مرور می کنید، اگر بر خواستن آن تمرکز کنید، یعنی شما فاقد آن مورد هستید. پس شما باید شبکه های عصبی قوی را برای داشتن آن مورد در ذهن خود ایجاد نمایید. با این حال، از طریق قدرت ناخودآگاه برای موفقیت برنامه ریزی کنید. اگر خواسته شما قبلا اتفاق افتاده شما می توانید بر روی «داشتن» تمرکز کنید. تحقیقات نشان داده است که مغز شما تفاوت بین آنچه که در ذهن شما در حال تجسم شدن است را در مقایسه با آن چیزی که در واقعیت اتفاق می افتد نمی داند. این یک تمرین منظم برای ورزشکاران نخبه است. آن ها زمان زیادی را صرف ایجاد تصویر ذهنی از موفقیت خود می کنند، همان طور که آن ها واقعا از لحاظ جسمانی تمرین می نمایند. این کار به ایجاد مسیرهای عصبی در مغز و تقویت حافظه کمک می کند و مسیر موفقیت در زندگی را برای افراد هموارتر می نماید. آن ها قدرت ناخودآگاه برای رسیدن موفقیت را کشف کرده اند و به سود خود از آن بهره می برند. در اینجا 10 گام تقویت کننده قدرت ناخودآگاه برای موفقیت بیان شده است. شما با پیروی از این موارد می توانید زندگی شادتری داشته باشید. اگر این مراحل را به طور منظم انجام دهید، در انتها از نتایج به دست آمده شگفت زده خواهید شد.
 • رسیدن به موفقیت,قدرت ناخودآگاه,قدرت ناخودآگاه ذهن
 1. دقیقا درباره همان کاری که می خواهید انجام دهید و یا ایجاد کنید، تصمیم بگیرید این معمولا بزرگترین مشکل مردم است. آن ها نمی دانند که چه می خواهند و بعد از آن که متوجه آن شدند، بسیار شگفت زده خواهند شد.
 2.  هدف خود را کاملا شفاف و با جزئیات بنویسید هدفی که نوشته نشده باشد، صرفا یک آرزوست. هنگامی که هدف خود را با جزئیات کامل بنویسید از قدرت ناخودآگاه برای موفقیت استفاده خواهید کرد و به ناخودآگاه خودتان این گونه القا می کنید، که شما واقعا می خواهید این هدف خاص را انجام دهید. همچنین وقتی جزئیات یک هدف را می نویسید به شفافیت در مورد آن دست خواهید یافت که بسیار ارزشمند است.
 3.  هدف خود را در زمان حال و با زبانی ساده بنویسید شما باید هدفتان را متناسب با سن خود و با زبانی قابل فهم بنویسید، تا به راحتی بتوانید آن را در ذهن تحلیل نمایید. شما باید اهداف خود را هر روز قبل از این که از خواب بیدار شوید و هر شب قبل از این که به خواب بروید، با خودتان مرور کنید. مرور هدف های زندگی تان به شما انگیزه می دهد که آن ها را دنبال کنید و تصمیمات لازم را برای آن ها بگیرید.
 4. مراحلی را که در گذشته طی کرده اید، با خود مرور نمایید هنگامی که هدف خود را به دست آوردید، تمام مراحلی را که برای تحقق آن هدف طی کرده اید، بررسی کنید. تهیه فهرستی از همه این مراحل انگیزه شما را تقویت می نماید و اعتماد به نفستان را برای تحقق اهداف بزرگتر افزایش می دهد.
 5.  شما باید هر روز حداقل یک گام به سوی دستیابی به اهداف خود بردارید هر روز کاری در ارتباط با اهداف خود انجام دهید، حتی اگر بسیار کوچک و جزئی باشد. شما باید در مسیر موفقیت تداوم و پایداری داشته باشید. همیشه به یاد داشته باشید قدرت ناخودآگاه برای موفقیت در زندگی از طریق کارهای کوچک ظهور می کند. موفقیت یعنی در مسیر بودن. پس اگر در مسیر هستید و گام های کوچکی بر می دارید یعنی موفق هستید و به موفقیت در زندگی دست پیدا کرده اید.
 6.  اهدافتان را بارها برای خود تجسم کنید شما باید بتوانید اهدافتان را همانند یک واقعیت در ذهن تان تجسم نمایید. هر چه تصویری که در ذهن خود می سازید واقعی تر، روان تر و واضح تر باشد، دستیابی به آن سریعتر می شود. موفقیت در زندگی
 7. همیشه احساس موفقیت کنید، حتی اگر هنوز اهدافتان محقق نشده است این که هنگامی که به اهدافتان دست می یابید احساس شادی، رضایت و لذت کنید، امری کاملا طبیعی است. نکته این است که شما باید حتی زمانی که اهدافتان هنوز محقق نشده است، هم این احساسات را داشته باشید. احساسات خوب قدرت ناخودآگاه برای موفقیت را چند برابر می کنند. احساسات خوب نشانه این هستند که شما انسان موفقی هستید و در مسیر درستی قرار دارید.
 8. با اعتماد به نفسی بالا کارهایتان را انجام دهید با اطمینان رفتار کنید به طوری که ذهن ناخودآگاه شما احساس کند که در حال حاضر هدفتان به واقعیت تبدیل شده است. شما باید عزت نفس بالایی داشته باشید تا راحت تر و سریعتر بتوانید در مسیر موفقیت در زندگی حرکت نمایید.
 9. ذهن خود را آرام کنید هر روز زمانی را به دعا و انجام تمرینات مدیتیشن اختصاص دهید. سعی کنید استرس را از خود دور کنید. به این خاطر که آرامش ذهن به شما اجازه می دهد تا مسیرهای جدیدی را کشف نمایید.
 10. ناخودآگاه خود را آزاد بگذارید اگر شما اجازه دهید که ناخودآگاه تان آزادانه فعالیت کند، راحت تر هدفتان محقق می شود. شما فقط باید بدانید که در چه زمانی باید اقدام مناسب را انجام دهید. از امروز سعی کنید از قدرت ناخودآگاه ذهن برای موفقیت استفاده کنید و آن را درک نمایید. فقط یک هدف یا ایده را برای خود در نظر بگیرید و آن را به طور مداوم تمرین کنید، تا بتوانید در دستیابی به این هدف موفق شوید. به چشم یک بازی به این فرآیند نگاه کنید و از آن لذت ببرید. شما باید افکار مثبت و امید را در خود تقویت نمایید و از زندگی تان لذت ببرید.

1397/12/9
اطلاعات تماس
نامامیر حسین احسانبخش
تلفن۰۱۳-۳×××۵۴۰۱
فاکس۰۱۳-۳۲۲۳۷۹۴۱
همراه۰۹۱۱×××۱۰۹۱
وبسایت
استانگیلان


محصولات مشابه
 • کتاب "بازاریابی آسانتر از آن است که می اندیشی"

  کتاب "بازاریابی آسانتر از آن است که می اندیشی"

  کتاب "بازاریابی آسانتر از آن است که می اندیشی( 150 تکنیک عملی برای فروش و بازاریابی موفق )" مولف: مجید شهیدی ناشر:انتشارات دانش پژوهان برین قطع:رقعی؛112 صفحه این کتاب به کارآفرینان،فروشندگان،بازاریابان ، ویزیتورها، منشی ها ،مسئولین دفاترمدیر عامل ،پرسنل بخش فروش و بازاریابی توصیه می شود . بخش هایی از کتاب "بازاریاب و فروشنده امروزی باید مطلع،مسلط ،هوشیارو در یک کلام ،حرفه ای باشد تا جایگاه خود را در میان سایر بازاریابان و فروشندگان متمایز نماید و بدین شکل در میدان رقابت باقی بماند.لذا این کتاب بر آن است تا شما را به تکنیک ها و ابزارهایی مسلح نماید تا موفقیت خود را به عنوان یک بازاریاب و فروشنده جشن بگیرید. این کتاب از آن دست کتابهایی است که اگر حرفه بازاریابی را برای آینده شغلی خود در نظر گرفته اید،باید یک نسخه از آن را همواره در کنار دست خود داشته باشید. چیزی شبیه هند بوک برای رشته بازاریابی و فروش حرفه ای. برخی از نکات: • برای هریک از مکالمات تلفنی خود از قبل برنامه ریزی کنید ،ابتدا تمام مکالمه را در ذهنتان تمرین کنید ،مجسم سازید که پیشاپیش در این کار موفق شده اید و حالا می خواهید این موفقیت را تکرار کنید. • در تماس اول با یک منشی از جمله ای امری، مودبانه و سریع استفاده کنید به عنوان مثال ،"آقای جعفری، لطفا" و از به کاربردن عباراتی با بار منفی نظیر "ببخشید مزاحم شدم" یا "خسته نباشید" استفاده نکنید . • چنانچه مشتری با شما تماس گرفت ،پیشنهاد می شود در سومین زنگ، به او پاسخ دهید؛زودتر از آن ، خود را بیش از حد مشتاق نشان داده و دیرتر از آن نوعی بی احترامی تلقی خواهد شد . • اگر لحن صدایتان نامناسب باشد ممکن است پاسخ نامناسبی دریافت کنید. در بیشتر موارد، با به دست آوردن لحن صدای خوش بینانه و مطمئن، می توانید دیگران را در مسیر موافقت با خودتان همراه کنید. • در مذاکرات گشاده رو، مودب، صادق ، منطقی، مسلط ،راز دار، منصف و صبور باشید ،ارتباط چشمی صحیح برقرارکنید و وارد مسائل شخصی و خانوادگی نشوید. • سه‌چهارم تصمیمات مشتریان برای خرید کالا یا خدمت در نقطه خرید شکل می‌‌گیرد. • 98 درصد از فرایند خرید توام با احساس و تنها2 درصد آن با منطق توام است.لذا مشتری باید از شما خوشش بیاید تا خرید کند. • 5 ثانیه اول هر ملاقاتی از 5 دقیقه بعدی اش، مهم تر است.پس تاثیر ملاقات اول را جدی بگیرید . • 55 درصد از یک ارتباط موثر به شکل ظاهری و زبان بدن ،38 درصد به نوع گفتار و استفاده از کلمات و تنها 7 درصد به محتوای کلام بستگی دارد .از این رو به زبان بدن خود و طرف مقابل دقت کنید . • و..." جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 09138049704 و 36270251 (031) تماس حاصل نمایید .

  مشاوره اصفهان