اجاره خودرو راهکاری نوین در صنعت حمل و نقل

اجاره خودرو راهکاری نوین در صنعت حمل و نقل
یک سوال: آیا درصورت لغو تحریمهای قیمت خودرو کاهش می یابد؟ آیا بازار خودرو به همان اوضاع سه سال پیش خود باز خواهند گشت؛ اگرچه تا لغو کامل تحریمها زمان زیادی نماده است اما مردم منتظرند تا ببیند با لغو تحریمهای خارجی حالا دیگر خودروسازان چه بهانه ای برای افزایش قیمت دارند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره کاهش تحریمهای خارجی به خصوص در حوزه خودروگفت: بدون شک با لغو تحریمهای خارجی علیه صنعت خودروسازی وضعیت بهتر از الان خواهد شد و زمینه بازگشت خودورسازهای بزرگ جهان نیز به ایران فراهم میشود. حال بحث اینجاست با برداشته شدن تحریم های خودرو آیا قیمت خودرو ها کاهش می یابد و در نتیجه قیمت اجاره خودرو ارزان بدون راننده کاهش پیدا می کند و باز هم قیمت های اجاره ماشین ایرانی و یا اجاره ماشین خارجی بدون راننده همچنان ثابت می ماند.
امید کریمیان در پاسخ به این سوال آیا قرار است خودروسازهای بزرگ جهان به ایران بیایند گفت: بنده هم چندی پیش خبر ورود چند خودروساز بزرگ خارجی را برای سرمایه گذاری و همکاری در ایران شنیده ام و فکر میکنم لغو قانونی تحریمهای خودرویی این بستر را بیش از بیش فراهم کند البته این بحث باعث می شود در اجاره خودرو تشریفاتی و رنت ماشین تنوع خودرو ها بیشتر شود. وی درباره تاثیر لغو تحریمهای خارجی در صنعت خودروسازی نیز گفت: مهم ترین اثر لغو این تحریمها کاهش هزینه تولید و افزایش تولید خودرو و به احتمال زیاد کاهش جزئی در قیمت خودرو خواهد بود که اگر این چنین باشد در صنعت موسسه های اجاره ماشین بدون راننده و یا با راننده تغییر چندانی در قیمت خودرو نخواهد داشت. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: دولت باید نقش نظارتی داشته باشد و بگذارد تمام سهم این کارخانجات از طریق بازار سرمایه واگذار شود که از این راه و با تامین سرمایه درگردش آنان و هم با بالا بردن بهره وری نیرو ها و همچنین با بالا بردن کیفیت محصول خود، بتواند تولید خود را افزایش دهند و به سمت محصولی رقابت پذیر با تولیدات دیگر کشورها گام بردارند وی در ادامه درباره بازار خودرو در ایران و دلیل بی کیفیت بودن خودروهای داخلی با بیان اینکه کارخانجات خودروسازی ما همیشه نیازمند حمایت هستند و این در حالی است که دنیا، دنیای رقابتی است و کیفیت تولید، قیمت تمام شده ی آن و دیگر پارامترها، تعیین کننده میزان سهم محصول از بازار است گفت: اگر محصولی با کیفیت بسیار پایین داشته باشیم و استانداردها در آن لحاظ نشده باشد هرچقدر هم تسهیلات بدهیم مشکلی حل نخواهد شد.
 
1396/11/30
سعادت
اطلاعات تماس
ناممرجان رادمهر
همراه۰۹۱۲×××۱۸۱۵callتماس بگیرید
استانتهران
آدرستهران


محصولات مشابه
 • تریلر کمپرسی سه محور طرح جدید

  تریلر کمپرسی سه محور طرح جدید

  ساختار شاسی شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالا (ST52-3/QSTE380 TM ) همراه با جوش CO2 اتوماتیک – بال شاسی زیر و رو 15 میلیمتر و جان شاسی از ورق 6 میلیمتر ST52- کلیه قطعات CNC نوع محور سه عدد محور 12 تنی دیسکی یا کاسه ای Nurmek/Porter که محور جلو مجهز به سیستم بالا رونده میباشد . سیستم ترمز KNORR ساخت آلمان با شیر سبک و سنگین اتوماتیک به همراه بوستر جفت و سیستم RPS , EBS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه ترمز ضد واژگون شدن ) پایه توقف مارک OMS/GOS با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن رنگ شاسی اسیدشوئی دارای ضد رنگ اپوکسی و رنگ نهائی از نوع پلی اورتان ورال رنگ طبق نظر مشتری. سیستم برق سیم کشی کامل 12و 24 ولت چراغ ها از نوع LED رینگ شش عدد یک تکه 11.75*22.5 لاستیک شش حلقه لاستیک 385/65 R 22.5 میل ریش یک عدد 2 اینچ OMS به همراه فلنج جک تلسکوپی پنج طبقه (190-170 بار) قطر 220 با متعلقات مربوطه ساخت ترکیه به همراه منبع روغن ( بدون روغن)

  ماشین‌آلات مرکزی
 • تریلر کفی سه محور

  تریلر کفی سه محور

  ابعاد طول :12600 میلیمتر عرض: 2550 میلیمتر وزن: 5400کیلوگرم ظرفیت : 26000مترمکعب ساختار شاسی شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولاد با استحکام بالا (ST52-3/QSTE380 TM ) تیرهای اصلی از تیر فولادی جوشی مخصوص با تسمه استاندارد و تمام قطعات از مقاطع پرسی فولادی نوع محور سه عدد محور 12 تنی کاسه ای ترک که محور جلو مجهز به سیستم بالارونده میباشد . سیستم ترمز سوپاپ ترمز وزنه ای (بدون ABS) پایه توقف مارک GOS / OMS دو سرعته با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن رنگ شاسی اسیدشوئی دارای ضد رنگ اپوکسی و رنگ نهائی از نوع پلی اورتان ورال رنگ طبق نظر مشتری. سیستم برق سیم کشی کامل 12 و 24 ولت چراغ ها از نوع LED رینگ تامین توسط مشتری لاستیک تامین توسط مشتری میل ریش یک عدد 2 اینچ OMS/GF/JOST به همراه فلنج مربوطه مطابق استاندارد SAE متعلقات بالابر محور جلو ، شش عدد گلگیر نیم دایره و گل پخش کن عقب ، 1 عدد دنده پنج ، سپر عقب ثابت ، دیاق تانک آب ، دو عدد جعبه ابزار ، ضربه گیر عقب ، دارای ستون بغل ، تاج جلو، و ستون جلو فولادی ، جای کپسول آتش نشانی ، جغجغه و قلاب بغل برای مهار کردن بار ، زاپاس بند دوبل

  ماشین‌آلات مرکزی
 • پلمپ امنیتی صنایع شیمیایی و صنایع دارویی

  پلمپ امنیتی صنایع شیمیایی و صنایع دارویی

  شرکت ایمن کاران تولیدکننده انواع پلمپ های امنیتی پلاستیکی(Plastic Security Seal) و کابلی(Cable Security Seal) و همچنین انواع پلمپ های برچسبی امنیتی اثرگذار و هولوگرام های امنیتی میباشد. از جمله مصارف کاربردی پلمپ و لیبل های امنیتی در صنایع مواد شیمیایی و دارویی است که برای حمل مایعات فله ضروری هستند. جهت استفاده در حمل و نقل مواد مواد غذایی و دارویی مایع، مواد اولیه مایع غذایی و دارویی، حمل و نقل شیر، حمل و نقل حلال ها، حمل و نقل سوختی نفت و بنزین، پلمپ درب انبارهای مواد دارویی و.... جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 86020952-021 و 09938359572 و 44782858-021 تماس حاصل فرمایید.

  لوازم ایمنی تهران
 • حمل و نقل

  ارسال بار از شیراز به تمام نقاط کشور با بارنامه و بیمه معتبر

  حمل و نقل داخلی فارس