مقالات مرتبط

راه بند اتوماتیک

راه بند اتوماتیک

rozelland

راه‌ بند (barrier) به مانعی گفته می‌شود که در خیابان‌ها و محوطه‌های عمومی به منظور کنترل عبور و مرور، ترافیک، امنیت، و امور عمرانی شهری به کار گرفته می‌شود. در راهبند اتوماتیک، بومی که بر روی دستگاه قرار دارد به صورت اتوماتیک جابه‌جا می‌شود. راهبند اتوماتیک نقشی کلیدی در نظارت و کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه ایفا می‌کند. راه بند را می‌توان در ورودی پارکینگ‌ها، انبارها، تعمیرگاه‌ها و محوطه‌های عمومی مورد استفاده قرار داد. راه بند اتوماتیک از قابلیت تجهیز به ریموت کنترل، کلید انتخاب حالت و کارت خوان برخوردار می‌باشد.

مزایای استفاده از راهبند اتوماتیک شامل موارد زیر می‌باشد:
-    سیکل کاری نامحدود برای تردد
-    دارای کنترل برد دیجیتال هوشمند
-    قابل اتصال به کلیه تجهیزات کنترل تردد و حفاظتی
-    سرعت بالا در حرکت و واکنش سریع در مقابل موانع
-    کنترل آسان تردد و عبور و مرور
-    افزایش امنیت مکان
-    قابلیت کنترل از راه دور

هر راهبند از یک میله که در انتهای آن یک وزنه وصل شده و به شکل افقی در جلو خودرو‌ها در مسیر قرار می گیرد، تشکیل شده است. سیستم راهبند اتوماتیک، کنترل دقیق عبور و مرور خودروها در پارکینگ ها و محوطه‌های عمومی را فراهم می‌کند. در پارکینگ های عمومی کنترل تردد اتومبیل‌ها، ثبت زمان ورود و خروج آن‌ها و محاسبه هزینه‌ها توسط راهبند اتوماتیک انجام می گیرد.
در راهبند اتوماتیک برای ثبت زمان ورود و خروج و یا کنترل مجاز و غیرمجاز بودن ترددها، می‌توان از یک سامانه نرم افزاری متصل به سنسورها و دوربین مداربسته بهره گرفت.
راهبند در تامین امنیت یک محیط نیز می‌تواند نقش ویژه‌ای ایفا کند. جلوگیری از ورود خودروهای مجاز و متفرقه به یک محیط و کنترل اتوماتیک تردد، از طریق هوشمندسازی راهبند اتوماتیک ممکن می‌گردد.

راهبند اتوماتیک به دو نوع اصلی راهبند ستونی و راهبند اهرمی تقسیم می‌شود:

راهبند اتوماتیک ستونی:
راهبند ستونی (Bollard Barrier) استوانه‌هایی هستند که داخل زمین کار گذاشته می‌شوند و با بیرون آمدن از سطح زمین مسیر تردد را مسدود می‌کنند. این نوع راهبند به دلیل دشواری مراحل نصب، پرهزینه و گران می باشد. راهبند ستونی را می‌توان با توجه به معماری و دکوراسیون محیط طراحی کرده و مورد استفاده قرار داد. این‌گونه راهبند بیشتر در اماکن دولتی و نظامی که نیازمند درجه بالایی از امنیت می‌باشند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
راهبند اتوماتیک ستونی یا بولارد موانع بسیار مطمئنی برای کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه هستند و هرگونه برخورد اتومبیل‌ها با این راهبند منجر به خسارت و آسیب شدید وسیله نقلیه خواهد شد.

راهبند اتوماتیک اهرمی:
راهبند اتوماتیک اهرمی، میله‌هایی هستند که بر روی یک دکل نگهدارنده یک متری بر روی زمین نصب می گردد. طول این میله که در اندازه‌های مختلف دو تا هشت متری وجود دارند، برای عبور و مرور اتومبیل‌ها محدودیت ایجاد می‌کند. راهبند اتوماتیک اهرمی متداول‌ترین و پرمصرف‌ترین نوع راهبند اتوماتیک می باشد. در این نوع راهبند قدرت موتور محرک متناسب با طول بازوی راهبند متفاوت می‌باشد. در صورتی که راهبند اهرمی با وسیله نقلیه تصادف کند، آسیبی که بازوی متحرک راهبند وارد می‌شود، بیشتر از وسیله نقلیه خواهد بود.

 


1400/3/18
اطلاعات تماس
نامگروه حفاظتی سپاس حفاظتی سپاس
تلفن۰۳۱-۳×××۰۹۰۰, ۰۳۱-۳×××۰۹۰۱callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۳×××۶۲۹۶callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرسهشت بهشت غربی چهارراه گلزار مجتمع اداری هشت بهشت طبقه اول واحد 15
تلگرامچت تلگرام


دیگر محصولات
 • درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان

  درب شیشه ای اتوماتیک در اصفهان

  گروه حفاظتی سپاس ارائه دهنده درب های اتوماتیک شیشه ای ( آچیلان در- تانیش در - شیشه چی) در اصفهان در مدل های : درب شیشه ای اتوماتیک گردان درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی درب شیشه ای اتوماتیک منحنی درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی درب شیشه ای اتوماتیک کشوئی درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو درب های صنعتی سریع بالارونده سپیداک درب های اتوماتیک زیرسقفی BFT درب های اتوماتیک ریلی BFT درب های اتوماتیک لولائی BFT و انواع راه بند

  تجهیزات ایمنی و امنیتی اصفهان
 • پرده هوا در اصفهان ، گروه حفاظتی سپاس

  پرده هوا ی کریت Corit فرصت استثنایی برای : مراکز درمانی و بهداشتی کارخانجات فروشندگان مواد غذایی : اعم از رستوران ها ، شیرینی فروشی ها ، سوپرمارکتها ، فروشگاه های عرضه گوشت و مرغ فروشگاه های آرایشی و بهداشتی و ............ کلیه مدل های پرده هوا شرکت پدیده کریت با 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در گروه حفاظتی سپاس ارائه و نصب میگردد

  متفرقه اصفهان
 • فروش قفل برقی یوتاب ، کلینیک حفاظتی ایران صدرا

  فروش قفل برقی یوتاب ، کلینیک حفاظتی ایران صدرا

  کلینیک حفاظتی ایران صدرا ، عاملیت فروش انواع قفل های برقی یوتاب و TSA در اصفهان قفل لاک پشتی یوتاب _ قفل کله گاوی _ قفل چهارگوش قفل حیاطی داخل بازشو و بیرون بازشو کلید کامپیوتری ، قفل های حیاطی هوشمند ( کارت ، تگ و ریموت ) کلینیک حفاظتی ایران صدرا ، نماینده انحصاری فروش محصولات BFT ایتالیا و BLANCO تحت لیسانس اسپانیا عامل فروش اپراتورهای شیشه ای یونیک و بلانکو و انواع اپراتورهای درب های اتوماتیک پارکینگی ( لولایی ، ریلی و سکشنال ) و فروشگاهی عاملیت فروش کلیه قطعات انواع درب های اتوماتیک شیشه ای ، پارکینگی و فروشگاهی و مرکز فروش انواع ریموت در برندهای مختلف موحدیان تلفنهای تماس : 03132373292 09133676533 09134488538

  تجهیزات ایمنی و امنیتی اصفهان
 • درب اتوماتیک پارکینگی دراصفهان

  درب اتوماتیک پارکینگی دراصفهان

  گروه حفاظتی سپاس نزدیک به چهار دهه فعالیت در حیطه سیستم های حفاظتی و نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگ در مدل های کشویی _ ریلی _ کناررونده _ زاویه دار _ لولایی _ سه لنگه متحرک _ دولنگه متحرک _ یک لنگه متحرک با هر عرض و طولی ... از ما اتوماتیک کردن انواع درب های خاص را بخواهید و مطمئن باشید ما با سلیقه شما بهترین ها را دراختیارتان قرار میدهیم تا با آرامش و آسایش زندگی کنید .

  تجهیزات ایمنی و امنیتی اصفهان


محصولات مشابه