قانون کار و استخدام در انگلستان

قانون کار و استخدام در انگلستان درزمان استخدام پرسنل درانگلستان، لازم است از شرایط قانونی مربوط به اشتغال از قبیل قرارداد، اخراج، مهلت اخطار، ساعات کار، مرخصی زایمان، میانگین دستمزد ملی آگاهی داشته و از آنها پیروی کنید. بـرخی از شـرایط قـانونی حائز اهمیت که باید مورد نظر شما قرار گیرد در این جا ارائه می گردد.

قراردادهای استخدام
قرارداد استخدام یک توافق حقوقی الزام آور بین شما و کارمند شما است. این قرارداد از دو بخش توافق شفاهی و کتبی تشکیل می شود که می تواند شامل موارد زیر باشد:

شرایط صریح
شرایط ضمنی از قبیل:
شرایطی که بدیهی تر از آن است که قید شود
شرایط لازم برای اجرایی نمودن قرارداد
شرایط معمول و متداول صنعت
شرایطی که عطف به اسناد دیگر در هر قرارداد گنجانده می شود.
شرایط مندرج در قانون

نیازی به درج تمام شرایط به صورت مکتوب نخواهید داشت، ولی لازم است جزییات شرایط اشتغال را ظرف دو ماه از تاریخ شروع قرارداد به اطلاع کارکنان برسانید. مشروح این جزئیات در “گزارش مکتوب اطلاعات اشتغال” ارائه شده و شما می توانید از سایت وب DTI تحت عنوان “مقررات اشتغال (PL۷۰۰) ” دریافت کنید.
به طور کلی، قراردادها تنها در صورت توافق طرفین قابل حک و اصلاح خواهند بود. اگرشما تغییری در قرارداد ایجاد کنید، کارمندان می توانند ادعای خسارت کرده، استعفاء داده یا انفصال قانونی را در دادگاه مطرح کنند.

هر قرارداد به دو صورت قابل فسخ است:
براساس توافق متقابل با
توسط یکی از طرفین از طریق اعلام اخطار لازم

اخراج
شما می توانید هریک از کارکنان خود را، هر زمان لازم باشد، اخراج کنید معهذا، باید اخطار لازم انجام گیرد مگر شرایط، اخراج بالادرنگ را توجیه نماید. به طور کلی، کارمندان حق دارند ناعادلانه اخراج نشوند. اطلاعات لازم در مورد مهلت قانونی اخطار و اخراج موجه / غیرموجه در سایت وب DTI دراختیار شما قرار دارد.

حداقل دستمزد ملی
حداقل دستمزد ملی ساعتی برای کارگران ۲۲ سال به بالا ۸۵/۴ پوند، کارگران ۱۸ تا ۲۱ سال ۱۰/۴ پوند و برای ۱۶ و ۱۷ ساله ها ۳ پوند است. اطلاعات به روز شده در سایت وب DTI ارائه می گردد.

مقررات ساعت کار
این مقررات حقوق اساسی و پوشش حمایتی لازم را برای کارگران فراهم نموده، عدم اجبار آنان به اضافه کار اجباری و تعلق چهار هفته تعطیلات با حقوق درسال را برای آنان تضمین می کند. شما می توانید یک راهنمای رایگان دراین زمینه از سایت وب DTI درخواست نمایید.

کمک دولت به موسسات تجاری
دولت انگلستان برنامه های متعددی جهت کمک به فعالیت های تجاری، از طریق ترویج داد و ستد، ابتکار و بهره وری روزافزون را فراهم نموده است. دراین جا تنها بخشی از اقداماتی که درحال حاضر توسط اداره تجارت و صنعت (DTI) و دیگر بخش های دولتی و اغلب با کمک سازمانهای وابسته درحال انجام است، ارائه می گردد. سایت های وب ذکر شده مشروح اطلاعات و پیوندهای قابل استفاده در این زمینه را دراختیار شما قرار می دهند.
1396/4/28
اطلاعات تماس
نامسایت 1اشاره سایت 1اشاره
تلفن۰-۹×××۵۷۶۷۹۵
وبسایت
استانتهران
آدرستهران
تلگرامچت تلگرام


محصولات مشابه
 • دوره حسابداری بازار کار

  دوره حسابداری بازار کار

  دوره ( کارگاه کارآموزی حسابداری نوابغ حسابداری برای حسابداران بدون تجربه سال1400) قدرتمند و کاربردی که بر اساس تجربیات اثبات شده و سودآور به اجرا درآمده،به شما یاد می دهد که چگونه استعداد و دانش حسابداری تان را به کار گیرید تا از فرصت های دور و برتان حداکثر استفاده را ببرید. کارگاه کارآموزی حسابداری نوابغ حسابداری شما را قادر می سازد تا به سرعت از نردبان موفقیت در حسابداری بالا بروید. کارگاه راهبردی نوابغ حسابداری به شما کمک می کند تا در رقابت ها پیروز شوید،در مصاحبه ها موفق عمل کنید و به آن شغلی دست پیدا کنید که لایق اش هستید. همیشه دانش آموختگان حسابداری دنبال فرصتی هستند تا از جایی که در حال حاضر در آن هستند،به جایی برسند که همواره آرزویش را داشته اند این کارگاه همان فرصت است و حال نوبت شماست. اگر سعی نکنید که همیشه چیزهای تازه ای یاد بگیرید و مهارتهایتان را بروز رسانی نکنید، مطمئن باشید که شخص دیگری در مکان و موقعیت دیگری این قدم را بر می دارد و پیشرفت می کند و وقتی شما با او روبرو می شوید بازنده خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بشتر با ما تماس بگیرید 02186083296

  آموزش تهران
 • نماینده فیوزLawson (لاوسن) انگستان

  نماینده فیوزLawson (لاوسن) انگستان

  صنعت و بازرگانی ریحانی نمایندگی فروش فیوز های British Standard (BS88) از جمله NS , NIT, J , LSCA , LSCB , SS , TB , TBC , TKF , TIS , TIA , PTC , TFP , و غیره با مارک لاوسن انگلستان در ایران را دارا می باشد. صنعت و بازرگانی ریحانی با داشتن 15سال سابقه فروش فیوز های خاص بصورت تخصصی آمادگی خودرا جهت مشاوره و فروش انواع فیوزها با مارکهای Bussmann , Eaton , Eti , Ferraz Shawmut, Mersen , , Siba , Lawson , Lindner, Jean Muller با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت اعلام میدارد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمایید. www. DrElc.com

  برق صنعتی تهران
 • استخدام کارشناس فروش آیتی - کارشناس فنی

  استخدام کارشناس فروش آیتی - کارشناس فنی

  ⭕️⭕️⭕️ استخدام کارشناس فنی IT و کارشناس فروش ⭕️⭕️⭕️ شرکت ویرا سرور تاو (فروش تجهیزات اچ پی و شبکه) در راستای توسعه کار مجموعه از افراد مجرب و علاقمند دعوت به همکاری می‌نماید. + تکنسین فنی مسلط به پیکربندی (کانفیگ) PC - مینی کیس - آقا + کارشناس فروش (همکار خانم) 2 نفر دارای روحیه کار تیمی متعهد و مسئولیت پذیر علاقمند به پیشرفت شخصی و گروهی حقوق مزایا عالی-بیمه کامل‌-آموزش اولیه... - متقاضیان عزیز می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرند: آدرس : تهران میدان رسالت فرجام شرقی... 02191321332 09127035864 09194425461

  وب تهران
 • نمایندگی فروش سنسور های دمایی شرکت وستا VESTA در تبریز

  نمایندگی فروش سنسور های دمایی شرکت وستا VESTA در تبریز

  شرکت ابزار دقیق وستا جزء معدود تولید کننده های انواع سنسورهای دمای صنعتی(ترموکوپل،ترمو رزیستنس PT100 ،ترنسمیتر دما،ترنسمیتر رطوبت) در ایران میباشد که مطابق با استانداردهای جهانی و رنج گسترده ای از محصولات فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۳۷۷ تاسیس و درسال ۱۳۸۸موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت از ITCC انگلستان گردید.

  ابزار دقیق و اتوماسیون آذربایجان شرقی