• شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

تماس با این شرکت

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)


معرفی شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که به طور اجمال به شرح زیر می باشد: 1. تولید پیگتیل و پچ کورد با استفاده از انواع کابل ها، چه از نوع Single Mode, None Zero Dispersion و Multi-Mode چه از حیث ضخامت 0.9mm, 0.2mm, 2.8mm با انواع کانکتورهای قابل اتصال مانند FC/UPC,FC/APC,SC, ST , LC, E2000, E2000/HRL , MU ,DIN , MTRJ و همچنین تولید رابط های نظامی و صنعتی در شرایط محیطی سخت 2. آموزش و برگزاری دوره های تخصصی فیبر نوری تحت لیسانس شرکت Oxin فرانسه 3. ارائه ی انواع رک های دیواری و ایستاده و ملزومات مربوطه 4. ارائه ی انواع Fiber Lock نوری و چسب تسا 5. ارائه ی انواع آداپتورها (Adapters) و تضعیف کننده ها (Attenuators) 6. ارائه ی انواع مفصل های خاکی، کانالی و هوایی (Closures) 7. ارائه ی انواع کابل های فیبر نوری اعم از Indoor ،Outdoor و نظامی (شهید قندی و نگزنس) 8. ارائه ی انواع Splitter مانند Coupler ها وDWDM وCWDM 9. اجرا و خدمات در زمینه ی خطوط فیبر نوری (Back Bone) و سازماندهی خطوط (Cable Management) 10. اجرا و مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه ی نصب و راه اندازی کافوهای نوری و SDH & PDH 11. اجرا و مشاوره در زمینه ی Fiber blowing ، FTTH و FTTB 12. اجرای شبکه های اطلاعات تصویری با استفاده از فیبر و ارائه دهنده ی Video Transmitter و Receiverهای مورد لزوم 13. ارائه ی انواع ماژول های GBIC & SFP 14. ارائه ی انواع دستگاه های جوش فیبر نوری و لوازم جانبی آن (Sumitomo, Fujikura) 15. ارائه ی کیف ابزار فیبر نوری و متعلقات آن: کابل بر، طول بر، لوز بر 16. ارائه ی انواع دستگاه های تست فیبر نوری (OTDR, VFL) 17. تولید انواع Patch Panel های افقی و سازگار با رک های 19” و 20” چه به صورت ثابت و چه به صورت متحرک و همچنین Panel های دیواری در مراکز مخابراتی

شرکت اکسین تلکام

  • شرکت معتبر
  • تاریخ ثبت شرکت: 1391/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • Company activities: تولید کننده , شرکت بازرگانی , شرکت خدماتی
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: خدمات شبکه
  • Company Type: خصوصی

فروش کابل فیبر نوری و کلیه تجهیزات وابسته
آموزش مبانی فیبر نوری
اجرای پروژه های فیبر نوری
فروش و خدمات پس از فروش دستگاه فیوژن فیبر نوری
فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تست فیبر نوری
اطلاعات تماس
ناماکسین تلکام
تلفن۰۲۱-۸×××۱۲۷۰ (منقضی شده)
فاکس۰۲۱-۸۸۸۵۴۰۸۳
همراه۰۹۱۲×××۲۵۳۵ (منقضی شده)
وبسایتhttp://www.oxintelecom.net
استانتهران
آدرستهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22