شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

تماس با این شرکت

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)


معرفی شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که به طور اجمال به شرح زیر می باشد: 1. تولید پیگتیل و پچ کورد با استفاده از انواع کابل ها، چه از نوع Single Mode, None Zero Dispersion و Multi-Mode چه از حیث ضخامت 0.9mm, 0.2mm, 2.8mm با انواع کانکتورهای قابل اتصال مانند FC/UPC,FC/APC,SC, ST , LC, E2000, E2000/HRL , MU ,DIN , MTRJ و همچنین تولید رابط های نظامی و صنعتی در شرایط محیطی سخت 2. آموزش و برگزاری دوره های تخصصی فیبر نوری تحت لیسانس شرکت Oxin فرانسه 3. ارائه ی انواع رک های دیواری و ایستاده و ملزومات مربوطه 4. ارائه ی انواع Fiber Lock نوری و چسب تسا 5. ارائه ی انواع آداپتورها (Adapters) و تضعیف کننده ها (Attenuators) 6. ارائه ی انواع مفصل های خاکی، کانالی و هوایی (Closures) 7. ارائه ی انواع کابل های فیبر نوری اعم از Indoor ،Outdoor و نظامی (شهید قندی و نگزنس) 8. ارائه ی انواع Splitter مانند Coupler ها وDWDM وCWDM 9. اجرا و خدمات در زمینه ی خطوط فیبر نوری (Back Bone) و سازماندهی خطوط (Cable Management) 10. اجرا و مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه ی نصب و راه اندازی کافوهای نوری و SDH & PDH 11. اجرا و مشاوره در زمینه ی Fiber blowing ، FTTH و FTTB 12. اجرای شبکه های اطلاعات تصویری با استفاده از فیبر و ارائه دهنده ی Video Transmitter و Receiverهای مورد لزوم 13. ارائه ی انواع ماژول های GBIC & SFP 14. ارائه ی انواع دستگاه های جوش فیبر نوری و لوازم جانبی آن (Sumitomo, Fujikura) 15. ارائه ی کیف ابزار فیبر نوری و متعلقات آن: کابل بر، طول بر، لوز بر 16. ارائه ی انواع دستگاه های تست فیبر نوری (OTDR, VFL) 17. تولید انواع Patch Panel های افقی و سازگار با رک های 19” و 20” چه به صورت ثابت و چه به صورت متحرک و همچنین Panel های دیواری در مراکز مخابراتی

شرکت اکسین تلکام

  • شرکت معتبر
  • تاریخ ثبت شرکت: 1391/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , شرکت خدماتی
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: خدمات شبکه
  • نوع شرکت: خصوصی

فروش کابل فیبر نوری و کلیه تجهیزات وابسته
آموزش مبانی فیبر نوری
اجرای پروژه های فیبر نوری
فروش و خدمات پس از فروش دستگاه فیوژن فیبر نوری
فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های تست فیبر نوری
اطلاعات تماس
ناماکسین تلکام
تلفن۰۲۱-۸×××۱۲۷۰ (منقضی شده)
فاکس۰۲۱-۸۸۸۵۴۰۸۳
همراه۰۹۱۲×××۲۵۳۵ (منقضی شده)
وبسایتhttp://www.oxintelecom.net
استانتهران
آدرستهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
محصولات مشابه
  • امگا باتری فقط و فقط باتری و شارژر اصلی موبایل و پاوربانک

    امگا باتری فقط و فقط باتری و شارژر اصلی موبایل و پاوربانک

    امگا باتری فروش اینترنتی خود را درزمینه باتری موبایل: باتری سامسونگ باتری هواوی باتری شیائومی باتری آیفون و... شارژر های اصلی موبایل: شارژر سامسونگ شارژر هواوی شارژر ال جی شارژر آیفون شارژر شیائومی و... آغاز کرده و جزء بهترین سایت های ایران در این حوزه می باشد. امگا باتری مرکز پخش انواع باتری، کابل شارژ، آداپتور و شارژهای بی سیم، با سیم و فندکی، پاوربانک یا شارژر همراه با انواع ظرفیت های موجود و کابل شارژ اصلی موبایل به صورت عمده و خرده. ضمانت اصالت کالا، تست 7 روزه و ارسال از طریق پست به کلیه نقاط کشور در کمترین زمان ممکن

    موبایل و تبلت تهران
  • فروش پاور گرین 380 | GREEN GP380A کارکرد با گارانتی

    فروش پاور گرین 380 | GREEN GP380A کارکرد با گارانتی

    پاور گرین GREEN GP380A دست دوم با گارانتی دو ماه گارانتی تاپ پاور 24 پین خروجی ساتا : 4 عدد خروجی مولکس : 3 عدد سایز فن : بزرگ توان خروجی : 380 وات موجودی : 1 عدد

    کامپیوتر، لپ‌تاپ و سخت‌افزار سمنان
  • تجهیزات فیبر نوری

    تجهیزات فیبر نوری

    شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد پیشرو در صنعت فیبرنوری کشور - تجهیزات پسیو شبکه فیبرنوری تولید باکس OTB , FAT, OCDB تولید انواع باکس / پریز دو کر OTO , ATB تولید انواع باکس CD , ODC - تولید OCDF wall mount/Rack mount پچ پنل رک مونت 12/24/48 کر پچ پنل دیواری 12/24 کر فیوژن باکس - تولید انواع پیگتیل و پچ کورد فیبرنوی - انواع آداپتور فیبرنوری معمولی و هیبرید SC/SC FC/FC LC/LC ST/ST E2000/E2000 Din/Din MTRJ SC/FC SC/LC FC/LC SC/Din - انواع اتنیتور Attenature jqudt تضعیف کننده 2/5/10/15 db female / female male / female - کریمپ حرارتی 4 و 6 سانت - تامین ان ...

    فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تهران
  • مفصل فیبرنوری

    مفصل فیبرنوری

    ارائه انواع مفصل فیبر نوری مورد تایید شرکت مخابرات ایران ظرفیت 6 تا 288 کر *مفصل فیبر نوری 3M 2178-S 2178-LS کاست 2522 شانه 2521 با قابلیت افزایش تعداد ورودی/خروجی کابل و افزایش ظرفیت تعداد کور بالا قابل استفاده در کلیه شبکه های مخابراتی فیبرنوری آب بندی آسان Gasket Sealing مورد تایید شرکت مخابرات ایران * مفصل نتورک مدل SS , S , M مورد تایید شرکت مخابرات ایران *مفصل سامجین انواع کاست 6 ، 12، 24 ، 48 کور مورد تایید شرکت مخابرات ایران کیف ابزار تخصصی فیبر نوری (شرکت پویش تجهیز شعبه دیگری ندارد) www.irpuyesh.com ID:irpuyesh email: puyeshtajhi ...

    فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تهران
  • نرم افزار فروشگاهی-نرم افزار رستورانی -نرم افزار مالیاتی

    نرم افزار فروشگاهی-نرم افزار رستورانی -نرم افزار مالیاتی

    نرم افزار آریاسان دارای مهر مالیاتی و تاییدیه اصناف در دو مدل رستورانی و فروشگاهی در ورژن های مختلف با محیطی بسیار آسان دارای قابلیت اتصال به کارتخوان مجموعه ، پنل پیام کوتاه اتصال به ترازو و پنل مدیریت راه دور مناسب برای مجموعه های بزرگ و چند شعبه ایی

    نرم‌افزار تهران
  • سررسید پزشکی - سررسید نوبت دهی 1400 - دفتر نوبت دهی - سالنامه سلامت - سررسید پزشکی اختصاصی - سالنامه اختصاصی

    سررسید پزشکی - سررسید نوبت دهی 1400 - دفتر نوبت دهی - سالنامه سلامت - سررسید پزشکی اختصاصی - سالنامه اختصاصی

    نظم یکساله روی میز منشی شما سررسید ویژه پزشکان، آزمایشگاه ها، کلینیک ها، رادیولوژی ، مطب، MRI و تمامی صنف های مرتبط با نوبت دهی... شامل 46 ردیف در سایز خشی و 72 ردیف در سایز رحلی (تک روزه ) که منشی می تواند از آن برای ویزیت و نوبت دهی به صورت روزانه استفاده نماید. تخفیف_ویژه مخصوص پزشکان، آزمایشگاه ها، دندان پزشکان، داروخانه ها، مراکز عکس برداری، رادیولوژی ها ، عینک سایزی ها، عینک فروشی ها، پاتوبیولوژِی ها، شنوایی سنجی، مراکز درمانی ، مراکزی زیبایی آدرس سایت: https://www.paykefadak.com

    نرم‌افزار قم