مشخصات شرکت نور محور فارس

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۵۱-۱۰۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , توزیع کننده و عمده فروش
  • مکان: استان فارس
  • در زمینه: الکتریک و الکترونیک, مکاترونیک
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 4771
درباره شرکت
نور محور فارس با تجربه 30 ساله در صنعت نفت ایران و تحت پوشش سازمان بین المللی ISSeP واقع در بلژیک، اولین تولید کننده تجهیزات الکتریکی ضد انفجار (EXPLOSION PROOF ) در ایران می باشد که عمدتاً در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... مورد استفاده می باشد.


نور محور فارس (NM SWITCHGEAR ) تولید کننده تجهیزات الکتریکی ضد انفجار (EXPLOSION PROOF ) می باشد که عمدتاً در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی .... و محیط های قابل اشتعال EXPLOSIVE ATMOSPHERES, HAZARDOUS AND HOSTILE ENVIRONMENTS ) ) مورد استفاده قرارگرفته است.

تولیدات این شرکت شامل : گلندهای کابل و متعلقات آن ، جعبه های تقسیم ، تابلوهای توزیع برق و تابلو کنترل محلی ، چراغ های روشنایی و ... بوده و دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی " 60079-0, 60079-1, 60079-7 IEC" و دارای آخرین تأئیدیه های وسائل ضدانفجار ATEX با مارک بازار مشترک اروپا و گواهینامه کنترل کیفیت " ISO 9001:2000 " می باشد که بدین سبب قابل مصرف در کلیه کشورهای اروپای غربی بوده و بر همین اساس به مصرف کنندگان داخل و خارج از ایران عرضه گردیده است.

تولیدات نور محور فارس مورد تائید و مطابق با استانداردهای وزارت نفت ایران قرار دارند و این شرکت از سالها پیش در فهرست تولید کنندگان تائید صلاحیت شده قرار گرفته و در اکثر واحد ها و شرکت های تابعه نفت ، گاز و پتروشیمی نصب شده و در حال بهره برداری می باشد . جهت آشنایی بیشتر با کالای الکتریکی ضد انفجار نورمحور فارس از شما دعوت می شود تا از تولیدات موجود در دفتر تهران این شرکت واقع در خیابان ونک و یا مراجعه به سایت WWW.NMSWITCHGEAR.COM بازدید نمایید.

دفتر تهران :
میدان ونک - خیابان ونک برج آینه ونک - پلاک 110 - طبقه 3 - واحد 303
تلفن :8-88789397 فاکس :88776210
sales@nmf.ir
گلند کابل - کنترل استیشن – جعبه تقسیم – تابلو های برق چراغهای ضد انفجار ( رشته ای – جیوه – فلورسنت ) و...
گلند کابل - کنترل استیشن – جعبه تقسیم – تابلو های برق چراغهای ضد انفجار ( رشته ای – جیوه – فلورسنت ) و...

اطلاعات تماس
نامنور محور فارس-نور محور فارس
تلفن۰۷۱۱-۶×××۰۹callتماس بگیرید
وبسایت
استانفارس
آدرسفرهنگ شهر ,خیابان زنبق - پلاک 113 ,