دسته‌بندی‌ها

مشخصات شرکت داروسازی حکیم

 • تاریخ ثبت شرکت: 1341/1/1
 • تعداد نیرو: ۱۱-۲۰ شخص
 • فعالیت شرکت: تولید کننده
 • مکان: استان تهران
 • در زمینه: سلامت و پزشکی
 • نوع شرکت: خصوصی
 • مشاهده: 1289
درباره شرکت
شرکت داروسازی حکیم در سال 1341 تحت عنوان شرکت لپتی ایران با هدف تهیه و تولید دارو تاسیس گردید. پس از 4 دهه فعالیت، دستاورد شرکت ؛ کیفیت برتر در تولید دارو جهت سلامت بیماران با حفظ محیط زیست بوده و این مهم را با اخذ گواهینامه‌های ISO 9001:2000، ISO 14001، OHSAS 18001 تحت لیسانس شرکت RWTUV آلمان به اثبات رسانیده است.
وسعت کنونی شرکت 8 هزار متر مربع و زیر بنای ساختمانهای تولید، اداری و آزمایشگاهها نزدیک به 6000 متر مربع میباشد.
مدیریت: نظامنامه سیستم مدیریت یکپارچه سازمان، حاوی و منعکس کننده اصول اساسی سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای بوده که بعنوان فرهنگ سازمانی شرکت پذیرفته شده و با این نگرش شرکت در جهت تولید فرآورده‌هایی با کیفیت برتر جهت بیماران، بدون هیچگونه آلودگی به محیط پیرامون و صدمه و آسیبی به پرسنل شرکت، گام بر میدارد..
تولید: شرکت داروسازی حکیم در سه رده تولیدات دارویی جامدات، نیمه جامدات و مایعات فعالیت دارد. در جهت تضمین کیفیت تولیدات شرکت، محیط تولید بر اساس اصول cGMP طراحی، بازسازی و یا ساخته شده است. کلیه امکانات و تجهیزات بر این اساس تنظیم و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از جزئی ترین و ابتدایی ترین تا پیچیده ترین امور تهیه و در اختیار پرسنل مربوطه قرار می‌گیرد.
نظام کنترل کیفی:این نظام بر اساس تضمین کیفیت تولیدات شرکت جهت بیماران قرار دارد تا بیماران و پزشکان با طیب خاطر و با اعتماد، فرآورده‌های دارویی شرکت را تجویز و استفاده نمایند.از این روی تلاشهای بی وقفه جهت اخذ گواهینامه‌های ISO صورت گرفته است. بر این اساس کلیه امور در شرکت اعم از تولید، تحقیقات و توسعه، انبارداری، بازرگانی، پشتیبانی، برنامه ریزی و... که بنحوی در کیفیت تولیدات موثر بوده در چهارچوب نظام کنترل کیفی قرار می‌گیرد. آزمایشگاه کنترل بعنوان رکن اجرایی این نظام فعالیت نموده و در این راستا صرف نظر از تمهیدات صورت گرفته در تولید و سایر دوایر، بر کلیه شاخصهای موثر در کیفیت تولیدات نظارت دقیق و مستمر می‌نماید. انتخاب مواد اولیه مناسب از منابع معتبر اروپایی، نظارت بر شرایط نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی در انبارها، کنترلهای حین تولید و انجام کلیه آزمایشات بر روی محصولات تولیدی از اهم فعالیتهای آزمایشگاه کنترل شرکت می‌باشد.
محصولات این شرکت توسط شرکت‌های پخش فردوس , طب نوین , نگین کیمیا , محیا دارو و داروپخش توزیع می‌گردد.
تولیدات دارویی جامدات، نیمه جامدات و مایعات
انتخاب مواد اولیه مناسب از منابع معتبر اروپایی، نظارت بر شرایط نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی در انبارها، کنترلهای حین تولید و انجام کلیه آزمایشات بر روی محصولات تولیدی از اهم فعالیتهای آزمایشگاه کنترل شرکت می‌باشد.
تولیدات دارویی جامدات، نیمه جامدات و مایعات
انتخاب مواد اولیه مناسب از منابع معتبر اروپایی، نظارت بر شرایط نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی در انبارها، کنترلهای حین تولید و انجام کلیه آزمایشات بر روی محصولات تولیدی از اهم فعالیتهای آزمایشگاه کنترل شرکت می‌باشد.

اطلاعات تماس
نامدکتر مهرداد-علیمیان
تلفن۰۲۱-۲×××۳۰۵۱
فاکس۰۲۱-۲۲۲۶۷۹۷۸
همراه۲۲۲۶۳۰۵××× ۰۲۱
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,خیابان دکتر علی شریعتی، دوراهی قلهک، شماره 1370 ,
محصولات و خدمات
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • خانه هنر رزین
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان