مشخصات شرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان

  • تاریخ ثبت شرکت: 1382/1/1
  • تعداد نیرو: ۵۱-۱۰۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده
  • مکان: استان اصفهان
  • در زمینه: اتومبیل و موتور سیکلت
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 4023
درباره شرکت
شرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان

اولین وتنها تولیدکننده آهن رباهای دائمی سرامیکی در ایران و خاورمیانه


شرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان در سال 1383تاسیس و کارخانه آن در سال 1384 به بهره برداری رسید.

این شرکت باسرمایه گذاری شرکت تابان نیرو سپاهان وابسته به شرکت سرمایه گذارتکادو و شرکت گسترش مواد پیشرفته وابسته به سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران به منظور رشد و توسعه صنایع پیشرفته در حوزه مواد مغناطیسی احداث شده است. درشرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان 90 پرسنل به همراه تخصصهای گوناگون در حوزه فیزیک، مواد، مکانیک و برق والکترونیک در سطوح مختلف کارشناسی ارشد،کارشناسی،فوق دیپلم و دیپلم مشغول بکار هستند. این کارخانه دارای آزمایشگاه تخصصی مغناطیسهای دائمی است. ظرفیت تولید کارخانه 1500تن انواع پودر مغناطیسی وقطعات مغناطیسی از نوع آهن رباهای دائمی سرامیکی (شامل انواع فریتهای باریم واسترانسیوم ) است.
نوع تولید در دو گروه آهن رباهای همسانگرد و ناهمسانگرد میباشد. شکلهای تولید انواع رینگ – قرص –بلوک و سگمنت است کاربرد آنهاعمدتا در صنایع خودرو است که به صورت کاربری در ساخت انواع بلندگو و ساخت موتورهای جریان مستقیم است شرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان محصمحصولات خود را برابر استاندارد های بین المللی تولید نموده وهم اکنون بخشی از آنرا صادر می نماید همچنین این کارخانه دارای محصولات دیگری در حوزه مغناطیس به صورت زیر می باشد:


1 ـ دستگاه کاهنده مغناطیسی سوخت . این محصول یکی از تولیدات شرکت است که میتواندمیزان مصرف سوخت را تا 15% بسته به نوع خودرو کاهش دهد .دستگاه فوق کاربرد موثری در کاهش و بهسوزی انواع خودروهای سواری دارد در متن سایت کوشش میگردد علل کاهش سوخت توضیح داده شود.
2 ـ دستگاه تصفیه مغناطیسی آب (رسوب زدای مغناطیسی آب. (دستگاهی کارا به منظور جلوگیری از تشکیل رسوب در انواع آبگرمکنها و پکیجهای خانگی
3 ـ ساخت و طراحی انواع درام های مغناطیسی ـ گیره های مغناطیسی ـ آهنربا های معلق برای صنایع معدنی ـ سرامیک ـ سیمان و غیره
برای تهیه محصولات این کارخانه میتوانید با شماره تلفنهای کارخانه تماس بگیرید. تذکر مهم : شرکت گسترش مواد مغناطیسی تابان هیچگونه نمایندگی برای فروش محصولات خود ندارد
انواع آهنرباهای دائمی و سرامیکی
و انواع رسوب زدای مغناطیسی آب
انواع آهنرباهای دائمی و سرامیکی
و انواع رسوب زدای مغناطیسی آب

اطلاعات تماس
نامامین ابراهیمی
تلفن۰۳۱۲-۳×××۳۸۰callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرسشهرک صنعتی اشتر جان,منطقه صنعتی تکادو - خیابان 17 پلاک 258,123456789