مشخصات کشت وصنعت باران

  • تاریخ ثبت شرکت: 1373/1/1
  • تعداد نیرو: ۱۰۱-۲۰۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , توزیع کننده و عمده فروش
  • مکان: استان خراسان شمالی
  • در زمینه: سم و کود
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1529
درباره شرکت
این گروه فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با کشاورزی از سال ۱۳۷۳ شروع کرد و در گذر زمان فعالیت خود را در حوزه های صنایع غذایی و بهبود دهنده های کشاورزی گسترش داده است ، به نحوی که هم اکنون واحد های بسیاری از جمله واحد های گلخانه ای ، واحد زراعی و باغی ، واحد های تولیدی کود های کشاورزی و بخش های توزیعی و بازرگانی را در بر میگیرد.

شرکت کشت و صنعت باران واحد کشاورزی این گروه بوده که مسئولیت بهره برداری از اراضی منقطه را بر عهده دارد و علاوه بر بخش تولید ، در عرصه بازرگانی نیز فعالیت های بسیاری داشته که از شاخص ترین این موارد عقد قرارداد همکاری بلند مدت با شرکت اگروخم پروم روسیه میباشد.

این شرکت بزرگترین تولید کننده کود ، سم و بهبود دهنده رشد در روسیه و یکی از پنج تولید کننده بزرگ جهان در صنعت مواد شیمیایی کشاورزی است .

AgroKhimProm

اکنون مجموعه باران با ارائه خدماتی ویژه در بخش های مختلف تولید و بازرگانی ، در تلاش است با گسترش فعالیت خود ، علاوه بر اشتغال بیش از پیش ، گامی در جهت توسعه و آبادانی میهن عزیمان برداشته باشد.

و اکنون پس از چند دهه فعالیت به پشتوانه تیم فنی بومی میتوان با افتخار کیفیت سبد محصول شرکت باران را همتراز با بزرگترین و شاخص ترین تولیدکنندگان جهان برشمرد که در این راه وجود مزارع و گلخانه های تحقیقاتی در چندین نقطه از کشور از اهمیت بسزایی برخوردار بوده که همواره راه توسعه بدون وابستگی را برای این گروه اقتصادی هموار خواهد کرد و از سویی دیگر واحد تولیدی مجموعه افتخار دارد با بکار گیری نخبگان این سرزمین ، بخش اعظم عملیات دستیابی به محصول نهایی را در داخل کشور انجام دهد .

مسئولیت اجتماعی هولدینگ اقتصادی کشاورزی باران ”ترویج کشت سالم با عملکرد بالا“ بوده و به همین منظور در خط مشی مجموعه ”آموزش و ترویج“ بالاتر از فروش قرار گرفته که همین مساله منجر به آگاهی کارشناسان شرکت از نیاز های تغذیه گیاهی اقصی نقاط ایران گردیده است و با وجود شبکه وسیع نمایندگان و کارشناسان مقیم استانی میتوان امید داشت به یاری خداوند این شرکت بزودی در سطح بالایی از اثر گذاری بر تولیدات کشاورزی ایران قرار بگیرد .

بر آنیم تا به یاری هم صنعتی پایدار بر پایه کشاورزی بنا نهیم
محصولات کشاورزی
کود و بذر
ماشین آلات
فعالیت کشاورزی
تولیدات مواد غذایی
تولید و توزیع کود های کشاورزی
تولید ماشین آلات کشاورزی و مواد غذایی

اطلاعات تماس
نامَشرکت باران
تلفن۵۸۵-۷×××۹۱۴callتماس بگیرید
وبسایت
استانخراسان شمالی
آدرستهران - میدان تجریش - ابتدای خیابان ولیعصر - پلاک 3092
تلگرامچت تلگرام