مشخصات گروه صنعتی اتم

  • تاریخ ثبت شرکت: 1375/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: غیره
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: MDF، چوب و مواد اولیه
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 997
درباره شرکت
گروه صنعتی خدمات ابزار برش اتم

گروه صنعتی اتم در سال 1375 با هدف ارائه خدمات نوین در زمینه تیز کردن تیغ‌اره‌ها و ابزار آلات صنعتی در کشور افتتاح و آغاز کار نموده و اکنون پس از گذشت سال‌ها و با بهره‌گیری از بهترین و مدرن‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا و تربیت تکنسین‌های مجرب و دوره دیده در شرکت‌ ولمر آلمان موفق به دریافت گواهینامه تخصصی سرویس ابزارآلات صنعتی از این شرکت شده .
این واحد با تلاش فراوان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات دنیا افتخار دارد که اعلام نماید به اولین و بزرگترین واحد سرویس اره‌های دقیق هالوفیس و تمام‌کنیک در ایران تبدیل گردیده و به همین خاطر موفق به دریافت مجوز سرویس ( سرتیفیکیت) و خدمات پس از فروش از بزرگترین و پرطرفدارترین شرکتهای تولید ابزار صنعتی در اروپا، فروید ایتالیا و انسی فرانسه شده است.
تولیدات این شرکتها در ایران شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است این تایدیه باعث دلگرمی و پشتکار بیشتر کارکنان این واحد صنعتی گردیده است.
گروه صنعتی اتم با ارائه خدماتی متمایز در زمینه سرویس کلیه ابزار آلات در صنعت چوب و آهن افتخار دارد که با ایجاد ترکیبی مناسب از قیمت و کیفیت و دسترسی به موقع به خدماتی مناسب در صدد جلب رضایت کلیه مشتریان و صنعتگران عزیز در سرتاسر ایران باشد .
بنیان گروه صنعتی اتم بر سه اصل استوار میباشد تکنولوژی ـ کیفیت ـ نوآوری
گروه صنعتی اتم علاوه بر ارج نهی ویژه به کیفیت و بر کرامات انسانی نگاه سرمایه ای به نیروی انسانی و کسب کار منطبق بر ارزشهای اجتمایی به بازار هدف خود تکیه اساسی داشته و این مسیر را تنها مسیر سوق دهنده به سمت رشد وتوسعه قلمداد میکند.
گروه صنعتی اتم همچنین با تکیه بر بهترین و مدرن ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا افتخار دارد که میتواند بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما مشتریان و هموطنان عزیز و گرامی ارائه دهد .امید است به یاری خداوند متعال شما هموطنان ما را در این امر خطیر یاری نمائید .
اطلاعات تماس
ناماحسان منصوریان
تلفن۲۱-۷×××۲۰۵۲callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران میدان رسالت خ هنگام خ سیمتری دوم شرقی پلاک 240