مشخصات شرکت صهبا رایانه توس

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان خراسان رضوی
  • در زمینه: نرم‌افزار
  • نوع کمپانی:
  • مشاهده: 1762
درباره شرکت
نرم افزار های مالی و اداری صهبا رایانه توس

شرکت مهندسی صهبا رایانه توس در سال 1378 توسط جمعی از برنامه نویسان با اندیشه خدمات نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار های مالی و حسابداری و با بهرگیری از دانش متخصصان نرم افزار و حسابداری آغاز به فعالیت نمود .

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، بهره گیری از دانش متخصصان ، تحلیل بازار و نیاز سنجی دقیق مشتریان ، ایجاد ساختار پویا ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، وجود مراکز ساختار یافته در درون شرکت و .. اکنون بعد از یک دهه فعالیت موفق در رده پیشگامان این عرصه در ایران قرار داده است . تولید مجموعه های مالی و اداری با نام انحصاری ( نفیس ) و ( بلوط ) با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا نشان از توجه خاص این مجموعه به تولید چنین محصولاتی است .

نرم افزارهایی که هم اکنون توانسته در خدمت جامعه وسیعی از واحد های اقتصادی قرار بگیرد و همراه مطمئن آنها در جامعه امور مالی باشند .

وجود بیش از 110000 مشتری راضی در سراسر ایران ، گویای ارائه خدماتی متفاوت و متمایز می باشد . همواره تمامی تلاش خود را نموده ایم تا با تولید محصولاتی برتر و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب بر انجام وظیفه نسیت به مشتریان خود ، مسیر را نیز برای رشد روز افزون آینده هموار نماییم .

مجموعه نرم افزارهای اتوماسیون مالی، اداری و صنعتی صهبا رایانه توس در راستای بهینه کردن فرآیندها برای سازمان ها، شرکت ها و اصناف طراحی و پیاده سازی شده است. استفاده از روش های سنتی در فرآیندها، از جمله فرآیندهای حسابداری باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل سرعت پایین، افزایش بوروکراسی، وابسته شدن فرآیندهای حسابداری سازمان به افراد، عدم هماهنگی با سیستم های مکانیزه حسابداری و نیز افزایش قابل ملاحظه خطاهای انسانی و کاهش بهره وری در سازمان ها می شود. شما می توانید با استفاده از نرم افزار های این مجموعه فرآیندهای سازمان خود را مکانیزه کرده و در پی آن کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و کسب سود بیشتر را برای خود فراهم کنید.


محصولات شرکت

· حسابداری فروشگاهی

· حسابداری شرکتی

· حسابداری تولیدی

· سیستم های اتوماسیون اد اری

· نرم افزار های مدیریتی و ارتباط با مشتری

· سیستم های هوشمند و کنترل از راه دور تجهیزات

· نرم افزار های کاربردی و آموزشیفعالیتهای تخصصی· طراحی سیستمهای جامع اطلاع رسانی

· طراحی سیستمهای اتوماسیون تحت وب

· مشاوره ، نظارت و اجرای پروژه های IT

· اجرای پروژه های نرم افزاری جهت امور جاری شرکتها و سازمانها

· طراحی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی شامل Oracle ، SQL Server ، Access

· نرم افزارهای مبتنی بر وب ( Web base ) با استفاده از جدیدترین متد های برنامه نویسی ASP ، PHP ، NET ، PERL

· نرم افزار های کاربردی و تک کاربره و تحت شبکه با استفاده از زبانهای برنامه نویسی DELPHI و C# و VB

· مشاوره ، طراحی وپیاده سازی سیستمهای اتوماسیون اداری

· ارائه دهنده سیستم های پیشرفته آموزش الکترونیکی E-Learning

· پیاده سازی فن آوری RFIDمسئولیتها

شرکت صهبا رایانه توس در زمینه های زیر خود را متعهد می داند:· در قبال سهامداران : حمایت از سرمایه گذاری سهامداران و تامین سوددهی قابل قبول

· در قبال مشتریان : جلب و حفظ مشتریان با ارائه خدمات که از لحاظ قیمت و کیفیت ارزشمند بوده و مطابق ضوابط و شرایط فنی و تجاری باشد.

· در قبال کارکنان : احترام به حقوق انسانی کارکنان٬ تامین شرایط کاری خوب و ایمن برای آنها ٬ ارائه خدمات تحت شرایط مطلوب ٬ با آموزش ٬ ارتقاء ٬ توسعه و استفاده بهینه از استعدادهای فردی و تامین فرصت های شغلی برابر٬ تشویق کارکنان به برنامه ریزی و جهت دادن به کارهای خود و پایبندی آنها به این اصول در کار شرکت.

· در قبال کسانی که با شرکت رابطه تجاری دارند : دستیابی به روابط سودمند متقابل با نمایندگان شرکت در استانهای مختلف ، فروشندگان محصولات و همچنین بالا بردن اصول کلی تجارت و به کارگیری آنها در روابط فی ما بین می باشد.

· در قبال جامعه : هدایت تجارت در قالب شخصیت حقوقی مسئول در جامعه, رعایت قوانین داخلی و بین المللی

· حمایت از حقوق اساسی مردم در راستای نقش قانونی تجارت و عنایت کامل به اصول اخلاقی و اجتماعی برای مشارکت در توسعه پایدار.


رضایت مشتریان


هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارایى بهینه‌اى خواهد داشت. در این حالت عملا کاربران بدون هیچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمینان به نرم‌افزار، رضایت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقیده مسئولان صهبا رایانه توس بوده و شاهد این مدعا استفاده از نرم‌افزارهاى این شرکت در سراسر کشور پهناور ایران است. همانا رضایت و اعتماد مشتریان، مهمترین راز موفقیت شرکت صهبا رایانه توس در طى سالیان متمادی است .
شرکت صهبا رایانه همگام با رشد سریع تکنولوژى تولید نرم‌افزار و سایر علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون بیش از 60 نفر نیروى متخصص در آن فعالیت دارند که عمده توان خود را بر محور تولید و ارائه خدمات پس از فروش نرم‌افزارها متمرکز ساخته‌اند.

شرکت صهبا رایانه توس در اکثر استان ها دفتر نمایندگی دارد و به تمام مشتریان خود در هر جاى ایران سرویس‌دهى و خدمات ارائه مى‌نماید این شرکت در حال حاضر جزء شرکت‌هاى طبقه‌بندى شده و به رسمیت شناخته شده از سوى شوراى عالى انفورماتیک کشور مى‌باشد.


آموزش

گروه تولیدی صهبا رایانه توس بمنظور بکارگیری سیستم های مکانیزه و جایگزین نمودن سیستم های دستی و سنتی اقدام به تشکیل کلاس های حضوری و غیر حضوری در زمینه آموزش حسابداری و حسابرسی با استفاده از نرم افزارهای مربوطه را بر عهده داشته است .
اطلاعات تماس
نامحسین رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۵۱۰۰callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۵×××۷۰۰۱callتماس بگیرید
استانخراسان رضوی