دسته‌بندی‌ها

شرکت اینترنشنال الکترونیک

 • تاریخ ثبت شرکت: 1378/1/1
 • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
 • فعالیت شرکت: شرکت خدماتی
 • مکان: استان تهران
 • در زمینه: ماشین‌آلات
 • نوع شرکت: خصوصی
 • مشاهده: 659
درباره شرکت
اینترنشنال الکترونیک
تعمیر قطعات الکترونیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی
موضوع: اعلام آمادگی جهت همکاری

با سلام
احتراماً به استحضار حضرتعالی می رساند این مجموعه در زمینه عیب یابی و تعمیر قطعات الکترونیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی فعالیت می نماید.
لذا خواهشمند است به توضیحات ذکر شده در ذیل توجه فرمایید.
همانگونه که مستحضر هستید اکثر دستگاه های راهسازی و معدنی جدایی از سیستم برق از مدارات دیگری نیز تغذیه و هدایت میشوند که به آنها کنترلر یا مدار فرمان گفته می شود که با توجه به گستردگی و مدل دستگاه از یک کنترلر تا چند کنترلر را دارا میباشند که هر یک وظایف خود را دارند.
به عنوان مثال: برد کنترل کننده موتور (ECU) که وظیفه کنترل موتور دستگاه را بر عهده دارد. برد کنترل مرکزی (MCU) که وظیفه کنترل تمامی بردهای به کار رفته در دستگاه را بر عهده دارد. برد کنترل حرکت یا گیربکس (TCU) که وظیفه کنترل حرکت دستگاه را عهده دار می باشد.
مانیتور یا کنترل پنل که وظیفه نمایش عملکردهای دستگاه و نمایش کدهای خطای دستگاه راه عهده دار می باشد. پنل کولر و بخاری که وظیفه کنترل بخاری و کولر دستگاه را به عهده دارد.
لذا با توجه به این که اکثر اپراتورهای دستگاه های راهسازی و معدنی صرفاً از روی تجربه، بعد از این که دستگاه با مشکل مواجه میشود و با توجه به کد خطایی که روی پنل نشان داده می شود فوراً به سمت ایراد برق دستگاه می روند .
متأسفانه این اشتباه و غفلت از این که احتمال این می رود اشکال به یکی از بردهای کنترلر مربوط شود، و به دلیل عدم آگاهی و دستکاری به سیستم برقی دستگاه متأسفانه باعث صدمه زدن به یک یا چند برد از بردهای به کار رفته در دستگاه می شود.
البته این موضوع نیز قابل ذکر است که بردها و مدارات الکترونیکی همچون قطعات دیگر دستگاه با توجه به کارکرد نیز احتمال خرابی دارند و نمی توان این موضوع را فقط به عدم آگاهی اپراتور یا صدمه انسانی ارتباط داد.
ین مجموعه با بهره گیری از مهندسین مجرب و دستگاههای پیشرفته این امکان را فراهم نموده تا در سریعترین زمان ممکن و کمترین ضریب خطا تمامی بردهای دستگاه های راهسازی و معدنی اعم از انواع لودر، بولدوزر، گریدر، بیل مکانیکی، دامپ تراک، انواع جرثقیل، انواع کمپرسور و ژنراتور، انواع لیفتراک، دریل واگن و ..... را عیب یابی و تعمیر نماید.
لذا باعث خرسندی این مجموعه می باشد تا با آن شرکت محترم در زمینه ذکر شده فعالیت نموده و به افتخارات این مجموعه اضافه گردد، از دیگر افتخارات این مجموعه همکاری با شرکتهایی چون شرکت سلستین ابر دژ و شرکت ستونهای کلیبرسال، شرکت درُ ریز (نفت، گاز و پتروشیمی) جهان پارس (نفت، گاز و پتروشیمی) بهار دیمه (راهسازی) شالوده (راهسازی) کوا (راه و ساختمان) مهندسین مشاور جودت (راه و ساختمان) بهسرا (راه و ساختمان) معدن انگوران، مس سرچشمه، قرارگاه امام علی، قرارگاه خام الانبیاء، قرارگاه جوادالائمه و .... اشاره کرد.
لذا باعث خرسندی است تا همکاری شما نیز به افتخارات این مجموعه افزوده شود .

با تشکر
آدرس: تهران، سه راه آذری، 45 متری زرند،
مدیر بازاریابی: خانم علیخانی: 09335159520، 09332272838
تآمین و تعمیر قطعات الکترونیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی

اطلاعات تماس
نامNarges Alikhani
تلفن۲۱-۹×××۲۷۲۸۳۸
فاکس۰۲۱-۶۶۸۲۷۸۳۱
همراه۹۳۳×××۹۵۲۰
استانتهران
آدرسسه راه آذری، 45 متری زرند
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان