menu دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

  شرکت برنا نوآوران پویا

  شرکت برنا با پشتوانه 4 سال تحقیق و توسعه در زمینه فناوری ساخت و ارتقاء پرینترهای سه بعدی ، مفتخر است به تولید پرینترهای سه بعدی با قابلیت رقابت با فناوری به روز و پشتیبانی محصولات خود با تیم مجرب و کارآزموده.

  شرکت فناوری اطلاعات فراگستر

  شرکت فناوری اطلاعات فراگستر\r\n\r\nفعالیت خود را از سال 1383با این نیت که بتواند مجموعه ای کامل از نرم افزار های کاربردی مهم و ضروری شامل نرم افزار های مالی ، اداری ,اطلاعاتی را تهیه کند ونیز نیاز های فوق الذکر را تامین نماید و همچنین استفاده بهینه از صنعت IT در کلیه بعد های صنعتی،بازرگانی،خدماتی و اداری با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص آغاز نموده است. همچنین بخش R&D شرکت با استفاده از تیم تحقیقاتی مجرب و بکارگیری دانش پیشرفته روز،نتایج ارزشمند تحقیقات خود را در اختیار کارشناسان خود قرار داده و توانسته است محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه کند.\r\nشرکت فراگستر با محوریت مشتری مداری،هدف اصلی خود را کسب رضایت مشتری،ارایه خدمات و پشتیبانی هر چه بیشتر وبهتر،بهبود مداوم کیفیت و ارایه نوآوری در محصولات خود قرار داده است.\r\nاساسا گذاشتن ابزار کار خوب در اختیار کاربران و حذف تنگنا ها از اصلی ترین مواردی است که شرکت در راستای آن به فعالیت پرداخته است و افتخارمان این است که بگوییم نرم افزاری راحت و کارآمد را به کاربران ارایه دهیم. \r\n\r\nشرکت فناوری اطلاعات فراگستر(سهامی خاص) در سال 1383 با شماره 15582 به ثبت رسیده است.

  شرکت صبا کاربر دلتا

  مجهزترین مرکز تعمیرات و پشتیبانی ماشین های اداری، تجهیزات فروشگاهی و بانکی

  شرکت ارباب صنعت سپاهان

  تهیه و توزیع سخت افزار کامپیوتری ، ماشین آلات اداری و مبلمان اداری .\r\nدرضمن این شرکت در تهیه و توزیع آهن آلات و ابرار آلات صنعتی و ساختمانی نیز فعالیت می کند .

  شرکت جهان گسترش

  شرکت جهان گسترش با کادری مجرب در هوشمند سازی ساختمان های سازمانی,عمومی و مسکونی با ارایه بهترین خدمات \r\nاتوماسیون پارکینگ,اتوماسیون های حضور و غیاب,کیوسک های اطلاع رسانی,قفل های الکترونیکی, قفل های باشگاهی برای کمد برای اطلاعات بیشتر مراجعه به سایت www.jahangostaresh.ir

  شرکت باربد

  اولین وتنها شرکت تولید کننده دستگاه ای نوبت دهی بیسیم و فراخوان و کیوسک های اطلاع رسانی در ایران

  حامیان جویشگر
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • گروه کاربران لینوکس اصفهان
  • خبر فارسی
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان