دسته‌بندی‌ها
ما کیستیم؟
شرکت جویشگر از سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه فن‌آوری اطلاعات آغاز به کار کرد. یکی از اقدامات اصلی جویشگر در این راستا راه‌اندازی پایگاه اینترنتی www.jooyeshgar.com به منظور فراهم کردن بستری مناسب برای تجارت الکترونیک کسب‌و‌کارهای ایرانی به وسیله ارائه خدمات تجارت شرکت با شرکت (business-to-business) به پیشه‌وران گرامی است.
جویشگر یک وب‌سایت تبلیغاتی نیست، بلکه یک بانک اطلاعات مشاغل است که علاوه بر معرفی کسب‌و‌کارها، محصولات/خدماتی که برای فروش عرضه کرده‌اند، نیازهای آن‌ها برای خرید محصولات/خدمات را نیز به عموم مردم و دیگر پیشه‌وران و صاحبان مشاغل معرفی کرده و امکان تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر آن‌ها را فراهم می‌کند. جویشگر در لغت به معنای موتور جستجو است و در بانک اطلاعات مشاغل جویشگر امکان جستجوی گسترده مشاغل، محصولات/خدمات و نیازمندی‌های آن‌ها وجود دارد.
جویشگر از اطلاعات کاربران سایت نه تنها برای ارسال رایانامه تبلیغاتی استفاده نمی‌کند بلکه شماره تلفن همراه شما را نیز در اختیار افرادی که با استفاده از پنل‌های تبلیغاتی به ارسال پیامک انبوه می‌پردازند قرار نمی‌دهد. این وظیفه اخلاقی ما در برابر کاربران سایت است و ما خود را ملزم به رعایت دقیق و بی‌چون و چرای آن می‌دانیم.

مدیریت : مهندس هادی امین زاده
مدیر بازرگانی : سرکارخانم عباسی
امور آموزش مجازی : آکادمی اینترنتی eLearnEver
امور فنی و مهندسی وپشتیبانی : شرکت جویشگر پردیس ارمهدف ما
شرکت جویشگر قصد دارد تا با استفاده از راهکار های تجارت الکترونیک بانک جامع اطلاعات صنایع و مشاغل را ایجاد کند تا با استفاده از آن خریداران و فروشندگان بتوانند بدونه واسطه به یک دیگر دسترسی داشته باشند.
در این سایت قصد داریم که تجارت شرکت با شرکت (‎(business-to-business  را پیاده سازی کنیم و برخلاف سایت های تبلیغاتی دیگر سعی داریم تا محور اصلی سایت شرکت ها بوده و نه محصولات و خدمات آنها بنابراین تمام اعتبار سنجی ها و عضویت ها بر اساس شرکت تعیین شده و نه هریک از اگهی های آنها.

 

مزایای عضویت در جویشگر
  • خرید آسان و بدون واسطه
  • فروش پر سود و بدون واسطه
  • پیدا کردن آسان شرکت های تولید کننده برای بستن قرار داد
  • ایجاد بخش های رایگان تبلیغ برای جذب بیشتر مخاطب
  • ایجاد بخش های ویژه تبلیغ برای داشتن درآمد
  • ایجاد بخش ثبت ابداعات برای پیدا کردن محصولات جدید
  • دسته بندی های متناسب با مشاغل
  • قرار دادن بخش جست و جو بر اساس دسته بندی