menu دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

  گروه نرم افزاری اوراش

  تولید کننده نرم افزارهای چاپ چک-چاپ فاکتور-چاپ بارکد-حسابداری -خزانه داری

  • کاربر طلایی
  • کاربر تایید شده
  • نرم‌افزار
  • خراسان رضوی

  کامپیوتر و روش های مکانیزه

  تولید نرم افزارهای سفارشی در زمینه ردیابی خودرو ، نگهداری و تعمیرات ، سیستم کنترل تردد هوشمند و ....

  شرکت داده پردازی حرفه ای ها

  http://www.herfeiha.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=14

  آرپا

  شرکت آرپا یکی از شرکتهای فعال و پویا در صنعت تولید نرم افزارهای مالی، اداری و بازرگانی در ایران بوده که از سال ۱۳۸۴ با آنالیز، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای MIS ، کار خود را آغازکرده و پس از ۳ سال فعالیت غیر رسمی، با به کارگیری تکنولوژی های روزنرم افزاری و استفاده نمودن از کارشناسان و مشاوران مالی و فراهم سازی زمینه های مساعد جهت افزایش سرعت و دقت در تولید محصولات توانسته یک محصول جامع و کامل را به بازار نرم افزار ایران ارائه نماید. این شرکت از شروع فعالیت خود نیاز موسسات را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با انجام امور سفارشی شرکت ها توانسته پیشرفت چشم گیری در عرصه حسابرسی کشور داشته باشد.

  گروه برنامه نویسی آوا

  ارائه دهنده ی فروشگاه ساز حرفه ای آوا طراحی وب سایت پیاده سازی پرتال ها طراحی قالب و تبدیل PSD بهینه سازی وب سایت و SEO

  شرکت سراج سبز پارتیکان

  شرکت سراج سبز پارتیکان نماینده برتر نرم افزار هلو در سال 88 شروع به کار کرده است، سراج سبز دارای کادری مجرب است که در راستای مشاوره ، فروش ، آموزش و خدمات نرم افزار هلو فعالیت میکند.

  شرکت فناوری اطلاعات دانشگاه

  تعاونی فن آوری اطلاعات دانشگاه در آبان ماه سال 82 با هسته اولیه ای متشکل از سه نفر از اساتید دانشگاه های اصفهان شروع به فعالیت نمود. زمینه فعالیت گروه از ابتدا تا کنون تولید محصولات نرم افزاری در زمینه اطلاع رسانی و ارتباطات بوده است.\r\n\r\nهم اکنون این شرکت با تولید بسته های نرم افزاری ویژه اطلاع رسانی و تبلیغات از جمله بسته نرم افزاری هوشمند(ویژه سازمانها، فروشگاه و مراکز تولیدی، خدماتی و توزیعی) و بسته نرم افزاری مدرسه برتر(موفق)(ویژه آموزشگاهها و مدارس) افتخار حصول اعتماد بیش از 2000 سازمان، شرکت دولتی و خصوصی، مدرسه و مرکز آموزشی در سطح کشور و حوزه خلیج فارس بعنوان مراکزی که از محصولات این شرکت بهره گیری کرده اند، را دارد. \r\nدر حال حاضر این مجموعه دارای یک دفتر مرکزی و بیش از 20 نمایندگی فعال در سطح کشور و حاشیه خلیج فارس جهت فروش و خدمات پس از فروش محصولات می باشد.

  شرکت مهندس یلدا

  شرکت مهندسی یلدا به منظور تکمیل کادر فنی واقع در اصفهان از بین داوطلبین علاقه مند واجد شرایط از طریق مصاحبه فنی و تائید مراحل جذب، استخدام می نماید. \r\nمتقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را به آدرس پست الکترونیکی YaldaDay.co@Gmail.com ارسال نمایند و یا با مراحعه به سامانه www.Yalda.co.ir نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایند.

  شرکت سایان پرداز

  ما با تجربه ای نزدیک به یک دهه در زمینه استقرار و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه در حوزه مالی، اداری، خدماتی، بازرگانی و صنعتی فعالیت داریم و توانسته ایم با کیفیت بالای محصولات و پشتیبانی خوب و منسجم نظر مشتریانمان را جلب نموده و مورد رضاتمندی آنان واقع شویم. تکیه بر افراد متخصص و علوم روز و در کنار آن کسب تجربه های بزرگ سبب شد که بتوانیم توان و پتانسیل بالایی را جهت اجرای پروژه های نرم افزاری و خدمات it فراهم کنیم.

  شرکت پخش روژینا

  تمام محصولات ما را در کانال تلگرام ما ببینید...\r\ntelegram.me/p_rojina\r\n\r\nبا تشکر- افشین بابائی\r\nشرکت پخش روژینا

حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • گروه کاربران لینوکس اصفهان
 • خبر فارسی
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان