دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

 • شرکت آنودایزینگ آلومینیوم آریا

  گروه صنعتی آریا در سال 1370 فعالیت خود را در زمینه ی ساخت و تولید قطعات و خدمات صنعتی آغاز نمود ، این گروه با توجه به نیاز روز افزون صنعت کشور به خدمات آنودایزینگ ، در سال 1388 اقدام به راه اندازی خط پیشرفته آنودایزینگ نمود و هم اکنون این گروه با در اختیار داشتن تجهیزات روز دنیا ( ساخت کشور سویس ) و بکارگیری تکنسین های کارآزموده در پوشش نام آنودایزینگ آلومینیوم آریا فعالیت می نماید. خط مشی آنودایزینگ آریا مبتنی بر اصول مشتری مداری ، کیفیت خدمات بالا و قیمت مناسب می باشد. از این رو آنودایزینگ آلومینیوم آریا توانسته است با تکیه بر اصول بالا ، اطمینان بخشی همیشگی در بین مشتریان پایدار خود ایجاد نماید و به مهر خدای بزرگ و همراهی مشتریان خوب و صاحب نام خود ، روز به روز دایره مشتریان خود را گسترده تر نماید .

  • کاربر تایید شده
  • آبکاری

  شرکت سروش نوآوران کیان

  نماینده انحصاری محصولات شرکت KRAFT POWERCON سوئد و یاتاقان های خودروانکار SGO کره جنوبی

  شرکت پوشش نگین سپاهان

  پوشش نگین سپاهان همواره کوشیده است در جهت اعتلای صنعت آیدایزینگ آلومینیوم گام‌های مثبتی بردارد تا نقایص موجود در این صنعت را مرتفع نماید که نتیجه این تلاش محصولی زیبا و مقاوم بوده است. از جمله کوشش‌های این گروه کمک به ارتقا پوشش‌های صنایع دفاعی و کمک به صنعت شبیه‌سازی بوده است. این شرکت با داشتن تجربه‌های کافی و هزینه‌های تمام شده پایین اقدام به راه‌اندازی خطوط آندایزینگ آلومینیوم می‌کند و همچنین آماده دریافت انواع سفارشات و تحویل آن‌ها در کمترین زمان ممکن است.

  شرکت تکامل فلز

  تکامل فلز با بیش از چهارده سال سابقه کار و تجربه در آبکاری قطعات صنعت برق به ویژه آبکاری نقره، قلع و نیکل آماده همکاری با صنابع برق و سایر صنایع میباشد.

  شرکت بازرگانی پارسیان متال

  پارسیان متال با چندین سال سابقه مفید در زمینه واردات وتوزیع آهن آلات صنعتی

  شرکت شیمیایی امین

  آبكاری نیكل-كرم-مس -نقره-طلا-روی

  شرکت حامیران

  خدمات آبکاری نیکل ،کرم و مس پذیرفته می شود

  گروه صنعتی فولاد گستر

  سختکاری - سمانتاسیون - نرمالایزینگ - تمپرینگ

  شرکت کیان مس

  باسلام\r\nمجموعه ما تولید کنند کنسانتر ه مس می باشد\r\nانشاالله بتوانیم از طریق سایت شما بتوانیم تولیدات\r\nخود را ارائه کنیم \r\n متشکرم

  حامیان جویشگر
  • فولادبست ایرانیان تولید کننده انواع بست های داکتیل و عرضه ملزومات داربست
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان