دسته‌بندی‌ها

فروشگاه اینترنتی ووکس

 • تاریخ ثبت شرکت: 1396/9/27
 • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
 • فعالیت شرکت: توزیع کننده و عمده فروش
 • مکان: استان تهران
 • در زمینه: خدمات
 • نوع شرکت: خصوصی
درباره شرکت
فروشگاه اینترنتی ووکس به منظور دسترسی آسان و خریدی راحت محصولات کمیاب بازار با قیمت مناسب تاسیس گردید./ / فروشگاه اینترنتی ووکس با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی های برتر دنیای مجازی توانسته است گامی موثر در ارائه هر چه بهتر محصولات کمیاب بردارد. / / مزایای فروشگاه ووکس :/ / 1. حق انتخاب:/ / یکی از مزایای مهم خرید ووکس قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده ای از کالاهاست. مشتریان به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی محلی شوند می توانند به راحتی به فروشگاه ووکس دسترسی داشته باشند. این ویژگی می تواند پیدا کردن کالاهای کمیاب را افزایش دهد./ / / 2. مقایسه آسان فروشگاهها و کالاها:/ / در مقایسه با خرید از خرده فروشان سنتی , فروشگاه ووکس به خریدان این امکان را می دهد که براحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه مانیتور خود به طور همزمان به دو کالا در کنار فهرستی از مشخصات هر کدام نگاه کنند . این کار بسیار ساده تر از آن است که مشخصات یک کالا را هنگام خرید کالای دیگر به خاطر داشته باشیم./ / یکی از برتری ها فروشگاه اینترنتی ووکس امکان نمایش بازخورد مشتریان است که می تواند به خریدان اطلاعات ارزشمندی درباره کیفیت کالا یا خدمات مشتریان ارایه نماید./ / / 3. عرضه کالا و خدمات با قیمت پایین تر:/ / استفاده از سرویس فروش اینترنتی ووکس باعث می شود هزینه های پیش روی خود را بطور چشمگیری کاهش دهید. ضمن اینکه هزینه های مالیات بر ارزش افزوده شما به دلیل برخی تخفیف های مالیاتی به شما تعلق نمی گیرد و همچنین میتوانید از طرح های فروش و تخفیفات روزانه فروشگاه اینترنتی ووکس برخوردار شوید./ ما در ووکس به رفاه مشتریان، کیفیت محصولات، خدمات متمایز به مشتریان فکر میکنیم./ / آدرس فروشگاه اینترنتی: http://voox.ir/ شماره تماس: 88971161-021/ شماره تلگرام و وایبر: 09101441353/ ایمیل: info@voox.ir/vooxshop@gmail.com/ آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/voox.ir
فروشگاه اینترنتی ووکس به منظور دسترسی آسان و خریدی راحت محصولات کمیاب بازار با قیمت مناسب تاسیس گردید.

فروشگاه اینترنتی ووکس با بهره گیری از دانش نوین و تکنولوژی های برتر دنیای مجازی توانسته است گامی موثر در ارائه هر چه بهتر محصولات کمیاب بردارد.

مزایای فروشگاه ووکس :

1. حق انتخاب:

یکی از مزایای مهم خرید ووکس قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده ای از کالاهاست. مشتریان به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی محلی شوند می توانند به راحتی به فروشگاه ووکس دسترسی داشته باشند. این ویژگی می تواند پیدا کردن کالاهای کمیاب را افزایش دهد.


2. مقایسه آسان فروشگاهها و کالاها:

در مقایسه با خرید از خرده فروشان سنتی , فروشگاه ووکس به خریدان این امکان را می دهد که براحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه مانیتور خود به طور همزمان به دو کالا در کنار فهرستی از مشخصات هر کدام نگاه کنند . این کار بسیار ساده تر از آن است که مشخصات یک کالا را هنگام خرید کالای دیگر به خاطر داشته باشیم.

یکی از برتری ها فروشگاه اینترنتی ووکس امکان نمایش بازخورد مشتریان است که می تواند به خریدان اطلاعات ارزشمندی درباره کیفیت کالا یا خدمات مشتریان ارایه نماید.


3. عرضه کالا و خدمات با قیمت پایین تر:

استفاده از سرویس فروش اینترنتی ووکس باعث می شود هزینه های پیش روی خود را بطور چشمگیری کاهش دهید. ضمن اینکه هزینه های مالیات بر ارزش افزوده شما به دلیل برخی تخفیف های مالیاتی به شما تعلق نمی گیرد و همچنین میتوانید از طرح های فروش و تخفیفات روزانه فروشگاه اینترنتی ووکس برخوردار شوید.
ما در ووکس به رفاه مشتریان، کیفیت محصولات، خدمات متمایز به مشتریان فکر میکنیم.

آدرس فروشگاه اینترنتی: http://voox.ir
شماره تماس: 88971161-021
شماره تلگرام و وایبر: 09101441353
ایمیل: info@voox.ir/vooxshop@gmail.com
آدرس اینستاگرام: https://instagram.com/voox.ir

اطلاعات تماس
نامفروشگاه اینترنتی ووکس
تلفن21-88971161
وبسایت
استانتهران
آدرستهران - میدان گلها - خیابان راد افزون (4/1) شماره 92 - طبقه 5 - واحد 17
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • گروه کاربران لینوکس اصفهان
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان