مشخصات شرکت ایثار

  • تاریخ ثبت شرکت: 1383/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: توزیع کننده و عمده فروش
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: محصولات کشاورزی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1179
درباره شرکت
شرکت زارع سیستم در سال 1386با طراحی نرم افزار مدیریت کشاورزی زارع سیستم پا به عرصه مدیریت کشاورزی نهاد و افتخار دارد این محصول را بصورت پایلوت در کشت و صنعت امام خمینی (ره) طراحی و اجرا نموده است و اولین نسخه تجاری آن در کشت و صنعت میان آب از سال 1388 نصب ودر حال بهره برداری می باشد . و هم اینک فعالیت های خود را در حوضه های ماشین های ورمی کمپوست ، ابزار دقیق در کنترل فارم های تولید ورمی کمپوست در حال گسترش می باشد. ورمی کمپوست ایثار زیر مجموعه شرکت زارع سیستم می باشد که فعالیت خود را در زمینه ساخت ابزارآلات تولید ورمی کمپوست ، فارم های تولیدی ورمی کمپوست ، تولید کود ورمی کمپوست ،تولید کرم ،تولید کود های آلی وشیمیایی و کود مایع آغاز نموده و هم اینک آماده همکاری با شرکت ها و کشاورزان کشورمان می باشد ونماینده فروش فعال از سرتاسر کشور می پذیرد.

چشم انداز
چشم انداز گروه فنی و مهندسی زارع سیستم هر کشاورز ایرانی یک محصول زارع سیستم می باشد

برای نیل به این هدف بزرگ زارع سیستم از سال 1386 با طراحی نرم افزار مدیریت کشاورزی زارع سیستم پا به عرصه مدیریت کشاورزی نهاد و افتخار دارد این محصول را بصورت پایلوت در کشت و صنعت امام خمینی (ره) طراحی و اجرا نموده است و اولین نسخه تجاری آن در کشت و صنعت میان آب از سال 1388 نصب ودر حال بهره برداری می باشد . و هم اینک فعالیت های خود را در حوضه های ماشین های ورمی کمپوست ، ابزار دقیق در کنترل فارم های تولید ورمی کمپوست در حال گسترش می باشد .

همکاران :

همکاران زارع سیستم از بین متخصصین مجرب دانشگاهی و عملیاتی انتخاب شده اند و سعی شده است با ایجاد یک گروه کارا هم افزایی بین اعضای گروه افزایش و یک محیط ایمن و خلاق برای ابراز ایده های نو فراهم گردد .

در این http://vermicompostisar.comوب سایت شما میتوانید با بخش مدیریت فروش محصولات ارتباط داشته باشید وپیشنهاد های خرید، فروش ، مشاوره و یا راه اندازی فارم های ورمی کمپوست و مدیریت کشاورزی ( نرم افزار مدیریت کشاورزی ) خود را ارئه دهید
اطلاعات تماس
ناممسلم-خسروی راد
تلفن۹۱۲-۵×××۰۸۸callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۱۰۸۸callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران