مشخصات پتروفوند

  • کاربر طلایی
  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۲۱-۵۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی
  • مکان: استان مرکزی
  • در زمینه: متفرقه
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 308
درباره شرکت
شرکت پتروفوند بین الملل در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید روانکار و کولنت و نیز بازسازی ماشین آلات ریخته گری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع در منطقه ویژه اقتصادی کاوه واقع شده است.
پتروفوند بین الملل به عنوان یک شرکت خصوصی در سطح بین المللی، تلاش می‌کند که با در نظر گرفتن نیازهای روز صنعت در ایران و با به کار گیری سرمایه‌های انسانی متخصص و کارآمد، ضمن تأکید بر بازسازی تجهیزات و ماشین آلات ریخته گری، در جهت تولید محصولات روانکار و کولنت گام‌های مؤثری بردارد. در این راه، ضمن حفظ فرهنگ سازمانی، با ارائه محصولات جدید و با استفاده از تجهیزات مدرن و تکنولوژی‌های نوین، تحت همکاری و نظارت مستقیم کمپانی اسپانیایی به دنبال توسعه کمی و کیفی محصولات خود در سطح ملی و بین المللی و نیز افزایش سهم در بازار می‌باشد.
ما با افتخار اعلام می‌کنیم که در حال حاضر از طریق تداوم در کیفیت، نوآوری در محصولات و ارتباط پایدار و سازنده با مشتریان، ضمن پاسخگویی به نیازهای متنوع برترین‌های صنعت ایران در این حوزه، محصولاتی قابل رقابت در عرصه جهانی تولید کنیم.

پتروفوند با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استانداردهای اروپایی توانسته جایگاهی ویژه در صنعت تولید روانکارهای دایکست و سیالات کار با فلزات و همچنین تعمیر و بازسازی دستگاه‌های دایکست بدست آورد.

استراتژی
توسعه ظرفیت خطوط تولید روانکار و کولنت و بازار محصولات در داخل و خارج از کشور و بهبود تعامل با مشتریان برون مرزی و توسعه صادرات

ارزش‌های سازمانی
پایبندی به ایجاد رضایت و وفاداری مشتریان
خلاقیت و نوآوری
بومی سازی، پشتیبانی و توسعه فناوری‌های تولید روانکار و کولنت
رعایت مسئولیت‌های اجتماعی در کسب و کار و کمک به توسعه اقتصادی کشور
چشم انداز
در تلاش هستیم که طی چند سال آتی، در بازارهای ملی و بین المللی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید و نوآوری در محصولات کولنت و روانکار باشیم.
اطلاعات تماس
نام ثابت زاده
تلفن۰۲۱-۸×××۴۳۷۱, ۰۲۱-۸×××۳۶۹۸callتماس بگیرید
همراه۰۹۰۰×××۴۰۶۷callتماس بگیرید
وبسایت
استانمرکزی
آدرسساوه ، شهرصنعتی کاوه ، منطقه ویژه اقتصادی کاوه بلوار پولادگر ، خیابان پولادگر پنجم
کد پستی3914313835
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
محصولات و خدمات