مشخصات سنگ لاشه سنگ مالون سنگ کوهی سنگ ورقه ای فروش سنگ قادری

  • کاربر طلایی
  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , نمایندگی , توزیع کننده و عمده فروش , شرکت خدماتی , فروشگاه
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: مصالح ساختمانی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 750
درباره شرکت
سنگ لاشه، یکی از محصولات معدنی است که از آن به عنوان سنگ ساختمانی و دکوراتیو در پروژه‌های ساختمانی و داخلی استفاده می‌شود. سنگ لاشه به صورت خام، برش خورده و یا تراش داده شده و در انواع مختلفی مانند سنگ کوهی، سنگ مالون، سنگ ورقه ای، سنگ قلوه اب رودخانه ای، سنگ تخت دماوند و ... ارائه می‌شود.

شرکت‌های سنگی و پیمانکاران ساختمانی مختلفی، این نوع سنگ لاشه را به صورت عمده یا خرده فروشی ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها، سنگ لاشه را با نوع و کیفیت مختلفی ارائه می‌دهند و مشتریان می‌توانند بسته به نیاز خود، نوع و کیفیت سنگ لاشه را انتخاب کنند.

پیمانکاری قادری نیز یکی از شرکت‌هایی است که در این حوزه فعالیت دارد. این شرکت، سنگ لاشه سنگ کوهی، سنگ مالون، سنگ ورقه ای، سنگ قلوه اب رودخانه ای و سنگ تخت دماوند با رنگ قهوه ای، قرمز، سفید و مشکی را به صورت خام و یا بسته به درخواست مشتری، برش خورده و تراش داده شده ارائه می‌دهد.

پیمانکاری قادری، خدمات نصب و اجرای سنگ لاشه را نیز ارائه می‌دهد. نصب سنگ لاشه، به دلیل نیاز به تخصص و تجربه، نیازمند پیمانکاران مجرب و حرفه‌ای است. پیمانکاری قادری با توجه به دانش فنی و تجربه کاری خود، نصب سنگ لاشه را با کیفیت و ظرافت لازم انجام می‌دهد.

از جمله پروژه‌هایی که شرکت پیمانکاری قادری در آن‌ها فعالیت داشته، می‌توان به پروژه‌های ساختمانی، دکوراسیون داخلی، طراحی پارکینگ، نمای ساختمان و ... اشاره کرد.

در کل، برای انتخاب پیمانکار مناسب برای نصب سنگ لاشه، بهتر است با شرکت‌ها و پیمانکاران معتبر و مجرب تماس بگیرید و با آن‌ها درباره نوع و کیفیت سنگ، شرایط نصب و قیمت توافق کنید. همچنین، برای داشتن یک کار با کیفیت و قابل قبول، بهتراست که پیمانکار مناسبی را با توجه به تجربه کاری و نمونه‌های پروژه‌های قبلی، انتخاب کنید.
انواع سنگ لاشه و کاربرد آنها
سنگ لاشه یا لاشه سنگ، سنگ های طبیعی با اشکال نامنظم با جنس آذرین بیرونی هستند که با ضخامت های مختلف از یک تا ۵ سانت موجود هستند که برای کاربری کف -دیوار در فضاهای بیرونی به کار میروند. سنگ لاشه سنگی بدون برش بوده و به صورت طبیعی استفاده می شود اما جالب است بدانید این سنگ بر اساس منابع استخراج و نوع پرداخت و فراوری در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. شناخت درست از انواع سنگ لاشه به شما کمک می کند تا انواع آن را بشناسید و بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب نمایید. ما در این مقاله سعی داریم به معرفی انواع سنگ لاشه و کاربرد آنها بپردازیم.

انواع سنگ لاشه
انواع سنگ لاشه
در بالا سنگ لاشه را معرفی کردیم و ویژگی های آن را توضیح دادیم، حال به انواع آن می پردازیم:

سنگ مالون: این سنگ در واقع همان سنگ لاشه ای است که دستخوش یک سری تغییرات از جمله تراش کاری شده است. سنگ مالون نسبت به لاشه سنگ شکل و شمایلی هندسی تر دارد به طوری که پس از تراش کاری به سنگی با سطح صاف و ظاهری چهار گوش تبدیل می شوند.
سنگ ورقه ای: سنگ ورقه ای نیز زیر شاخه لاشه سنگ است اما به دلیل اینکه به صورت ورقه ای استخراج می شود به این نام معروف شده است. این سنگ ها به دلیل اینکه به صورت طبیعی و ورقه ورقه در دل طبیعت و کوه ها ایجاد شده اند، مقاومت زیادی نسبت به شرایط آب و هوایی مختلف چون سرما یا گرمای شدید از خود نشان می دهند. از همین رو کاربرد های فراوانی نیز دارند که در ادامه به آن می پردازیم.
سنگ کوهی: این نوع سنگ نیز مانند سنگ لاشه بوده و به دلیل نوع استخراج به این نام شناخته می شود. سنگ کوهی مستقیما از معدن استخراج شده و در این روند به شیوه های مختلف، قطعات بزرگ سنگ را از کوه جدا می کنند و برای آماده سازی به کارخانه می برند.

اطلاعات تماس
نامذبیح قادری
تلفن-۰×××۷۷۵۴۲۵۴callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۹×××۴۲۵۴callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام
محصولات و خدمات
بیشتر chevron_left