مشخصات شرکت آرمان

  • تاریخ ثبت شرکت: 1379/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی
  • مکان: استان خوزستان
  • در زمینه: لوازم برقی
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 815
درباره شرکت
از سال 1379 با تخصص کنترل، تثبیت و ذخیره برق وارد عرصه برق صنعتی و نیمه صنعتی گردید. این گروه، تیمی متشکل از مهندسین متخصص و توانای ایرانی است که با هدف ارئه و تولید محصولات به روز گام برداشته است. این شرکت با در نظر گرفتن سه اصل، کیفیت، کارآیی و نوآوری محصولات خود را بطور مرتب به بالاترین حد مشتری پسند بودن اعتلا می بخشد. به همین دلیل محصولات بگونه ایی طراحی می شوند که در ورژن های بعدی بتوان ورژن های قبلی را به روز نمود. استفاده از سیستم های میکروپرسسوری و قابلیت Update شدن ،از پروسه کاری این شرکت در راستای تحقق آن اهداف می باشد.
این دستگاه به منظور تنظیم و تثبیت دقیق ولتاژ و استابیلیتی ژنراتور بکار می رود رگولاتورهای فوق قابل نصب و جایگزین بر انواع ژنراتورهای آلترناتیو می باشد. مشخصه اصلی این دستگاه تنظیم و تثبیت ولتاژ در شرایط Load (تحت بار) با فرکانس کاری 50 هرتز است. شرکت طی درخواست، طراحی و ساخت رگولاتور ولتاژ خاص برای ژنراتورهای خاص و ژنراتورهای با توان بالا را به شیوه استاندارد مهندسی انجام می دهد.
استابلایزهای مدل STBS مطابق با استانداردهای موجود در ایران جهت تقویت و تثبیت ولتاژ ، ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ طراحی و ساخته شده است. استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است که در صورت افت، نوسان و یا هر گونه تداخل در شبکه آن را به سرعت تشخیص داده و بصورت اتوماتیک رفع می نماید.
سیستم کنترل و تثبت کننده دور دیزل و فرکانس کاری آن می باشد. این دستگاه اصولاً تعداد پالس تولیدی از سنسور pikup که مماس بر دنده فلایویل نصب است و در اصل یک سنسور اثر هال می باشد، سیگنال RPM را دریافت و در نهایت به روش PWM سیگنال کنترلی مناسبی را جهت تثبیت سرعت دور دیزل تولید و به شیر برقی (actutor) فرمان های لازم را می دهد.
Automatic Voltage Regulator سیستم کنترل دوگانه بین ژنراتور و شبکه است. با این سیستم پس از بررسی شاخص های الکتریکی شبکه و ژنراتور با تعریف اولویت در هر زمان به یکی از مولد ها اجازه فعال بودن می دهد. بطور مثال در صورتیکه شاخص های برق شبکه در محدوده مجاز باشند برق شبکه به مصرف کننده توزیع می شود...

اطلاعات تماس
نامامین عباسیان
تلفن۶۴۱-۳۲۲۹۰۷۰callتماس بگیرید
وبسایت
استانخوزستان
آدرسآدرس دفتر فروش تهران: خ ولی عصر، روبروی پارک ساعی، برج سرو ساعی، گروه صنعتی TBM