مشخصات شرکت نیرو پردازش اسپینر

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده
  • مکان: استان اصفهان
  • در زمینه: تجهیزات ایمنی و امنیتی
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 1229
درباره شرکت
سیتم ضد سرقت فروشگاهی
شرکت نیرو پردازش اسپینر تنها تولید کننده گیت های ضد سرقت فروشگاهی برای اجناسی مثل پوشاک ،کتاب ،پلاسکو ،سوپرمارکت ها و...در ایران و خاورمیانه می باشد. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را مطالعه بفرمایید.

درباره EAS
EAS در واقع مخفف کلمات Electronic article surveillance به معنی ناظر الکترونیکی کالا می باشد . از زمانی که مدیریت فروشگاه ها از حالت سنتی خود خارج شد و دنیای مدرن و نیاز های جدید آن به محیط فروشگاه ها رسید سرقت از این فروشگاه ها نیز از حالت سنتی و آماتور خود خارج شد و دیگر فروشنده به تنهایی قادر به مقابله با سارق های حرفه ای نبود ،که یکی از دلایل افزایش سرقت در دسترس قراردادن اجناس برای انتخاب بهتر مشتری می باشد .لذا نیاز به یک سیستم هوشمند که از کالاهای فروشگاه حفاظت نماید احساس می شد .که در طی فرایند چندین ساله سیستم EAS این نیاز را با مدل های مختلف RF، AM ، EM مرتفع ساخت .
سیستم EAS در بازار با نام های زیر میشناسند:
گیت فروشگاهی
گیت ضد سرقت
دزدگیر لباس و کیف وکفش
توجه :
با توجه به نوع کاربری فروشگاه و محیط اطراف گیت و تجهیزات به کار رفته در فروشگاه مدل گیت مورد استفاده یکی از سه مدل RF، AM ، EM می باشد که این انتخاب به پیشنهاد شرکت مشاور و نصاب گیت می باشد.
در ذیل تفاوت و مزایا و معایب این مدل ها را شرح داده می شود.

گیت فروشگاهی مدل RF (Radio Frequency ):
این مدل با فرکانس های استاندارد از 2 تا10 مگا هرتز کار کرده و و دارای لیبل هایی با چسب قوی می باشد که نقطه قوت تکنولوژی RF میباشد و به همین دلیل در کتاب فروشی‌ها و پلاسکو‌ها تنها سیستم مناسب و در لباس فروشی‌ها رقیب جدی تکنولوژی AM، تکنولوژی RF می‌باشد.
به جرات می توان گفت بیش از هفتاد در صد فروشگاههای دنیا از این مدل به دلایل ذیل استفاده نموده اند:
1. نصب راحت .
2. قیمت مناسب .
3. توانایی تطابق با محیط فروشگاه .
4. پایداری الکترونیکی .
5. و.....

گیت فروشگاهی مدل AM ( acousto magnetic )
این مدل با فرکانس استاندارد 58KHz کار میکند ولی به دلیل عدم چسبندگی تگ های لیبل آن و قیمت بالای آن در مقایسه با مدل RF مورد مصرف کمتری دارد و مزیت آن نسبت به دیگر مدلها عملکرد بهتر در کنار تجهیزات و اجناس فلزی می باشد.

گیت فروشگاهی مدل EM ( Electro Magnetic )
تکنولوژی EM دارای دو نقطه قوت قابلیت فعال و غیر فعال شدن مکرر لیبل‌ها و جواب دهی بهتر بر روی فلزات می‌باشد و ضعف‌های آن نیز عبارتند از کاردکرد نسبتا ضعیف و قیمت بسیار بالا.
اطلاعات تماس
ناممدیر فروش-مدیر فروش
تلفن۰۳۱-۳×××۴۹۶۵callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرساصفهان خ فردوسی خ منوچهری خ مجمر شمالی ساختمان آیین