مشخصات شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین ( سهامی خاص )

  • تاریخ ثبت شرکت: 1382/1/1
  • تعداد نیرو: ۲۱-۵۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 2845
درباره شرکت
شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین ( سهامی خاص ) در سال 1382 به ثبت رسید و با خرید شرکت چاپ دریای نور در جاده مخصوص تهران – کرج قدم به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی در ایران گذاشت. با توجه به قدمت و صاحب نام بودن چاپ دریای نور، از آغاز فعالیت شرکت آسان قزوین همکاری با بزرگترین نامهای تجاری و مهمترین شرکتهای تولیدی در صنوف مختلف را تجربه نمود. طرح تاسیس کارتن سازی و چاپخانه جدید آسان قزوین در هیات مدیره شرکت در بهمن 1383 به تصویب رسیده و با خرید زمینی به مساحت 45000 متر مربع در 25 کیلومتری شهر قزوین در اسفند 1383 جامع عمل پوشید.
پس از طی نمودن مراحل قانونی جهت ساخت کارخانه و معرفی طرح به وزارت صنایع و ایجاد ساختار لازم در خصوص مدیریت پروژه و انعقاد قراردادهای استخدامی و پیمانکاری در تیرماه 1384، هم زمان عملیات ساختمانی در قزوین و مذاکره با فروشندگان ماشین آلات اروپایی در سوئیس، فرانسه و آلمان شروع و با تلاش شبانه روزی و بی نظیر نیروهای متخصص و تحصیلکرده جوان زیر نظر بهترین مشاوران ایرانی و اروپایی ادامه یافت تا سرانجام در اسفند 1385 اولین تولیدات آسان در شرکت فرآورده های لبنی سحر (روزانه) مورد استفاده قرار گرفت. ایجاد دفتر مرکزی در تیرماه 1386 در شمال تهران باعث شکل گیری نمودار سازمانی گردید و نصب و راه اندازی تمامی ماشین آلات ورق سازی، تبدیل و بخش افست کمک نمودند تا شرکت بتواند با نزدیک شدن به اهداف خود در آذرماه از 70% ظرفیت اسمی استفاده نماید.
طراحی و مهندسی
با بهره گیری از نیروی تحصیلکرده و خلاق تمامی موارد زیر مد نظر قرار خواهد گرفت:
بالا بردن سرعت تولید با استفاده از یک بسته بندی مرغوب
حفظ کیفیت محصول داخل بسته بندی از انبارهای تولید کننده تا دستان مصرف کننده
طراحی خیره کننده و جذاب

بازاریابی و فروش
تولید هر بسته بندی خود به تنهایی یک پروژه می باشد و به همین دلیل در بخ فروش با نظام Accounting Management هر سفارش توسط کارشناسان مجرب از طراحی تا تحویل پیگیری می گردد.
بخش فناوری اطلاعات
با احاطه به دانش روز و شناخت درست از نیازهای بخشهای مختلف، نرم افزاری جامع طراحی و اجرا گردیده است تا هم جوابگوی پیشرفت سریع سیستم بوده و هم خدمت رسانی به مشتریان با سرعت و دقت انجام پذیرد.
تولید
نیروی جوان و پر انرژی در بخش تولید تلاش خود را بکار برده تا با نهایت دقت و بالاترین کیفیت ممکن محصولات را ارائه نمایند.
در پایان با وجود نیروهایی سخت کوش و فعال در یک مجموعه به هم پیوسته و در سایه کار گروهی، ما توانسته ایم محصولاتی با کیفیت برتر تولید نموده و رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب نماییم.
کارتن سازی
دستگاه ورق سازBHS: تولید ورق با عرض 280سانتی متر و با سرعت 300 متر در دقیقه، ساخت آلمان، مدل 2006
دستگاه چاپ فلکسوFFG: با چهاررنگ چاپ و سرعت تولید 18000 کارتن در ساعت ،ساخت فرانسه،مدل 2006
دستگاه چاپ فلکسوDRO: با چهاررنگ چاپ با کیفیت بالا، توانایی دایکات اتوماتیک ،ساخت فرانسه،مدل 2006
دستگاه SPO Vision: توانایی دایکات با دقت بالا و پوشالگیری اتوماتیک ، ساخت سوئیس ،مدل 2006
دستگاه FLEXO Vision : توانایی چاپ با کیفیت عالی درحد چاپ افست ،،ساخت سوئیس ،مدل 2006
دستگاه منگنه ساخت رایبدگس فرانسه ،مدل 2006
دستگاه مرکب ساز: استفاده از مرکبهای مادر وارداتی در این دستگاه، کیفیت رنگ و یکنواختی تولید را ضمانت می نماید.
دستگاه کلیشه ساز و مونتاژ کلیشه : کلیشه ها توسط این دستگاه و با دقت 0.1 میلیمتر مونتاژ و آماده چاپ می گردند.
دستگاه صندوق ساز اتوماتیک : صندوق سازهای اتوماتیک با سرعتی بالغ بر 1000 کارتن در ساعت، بیش از 100 نوع کارتن مختلف با چند برابر استحکام کارتن های معمولی و تلسکوپی تولید می نماید.
متنوع ترین و مدرن ترین بسته بندی روز دنیا در سه خط تبدیل آسان قزوین تولید می گردند:
خط تبدیل شماره یک : انواع نیم کارتن، کارتن های معمولی آمریکایی و کارتن های دایکاتی با سرعت 18000 کارتن در ساعت با 4 رنگ چاپ و بصورت تمام اتوماتیک
خط تبدیل شماره دو : سینی های اتوماتیک، سینی هایWrap Around و انواع کارتن های میوه با سرعت 50000 سینی در ساعت با 4 رنگ چاپ و دایکات همزمان تا سایز 1600 در 2800 میلیمتر
خط تبدیل شماره سه :‌چاپ 4 رنگ مستقیم بر روی کارتن با پوشش براق جهت پایین آوردن قیمت تمام شده با حفظ کیفیت افست، جهت جایگزین نمودن کارتن های لمینیتی.

بخش افست
دستگاه KBA 5/4 ورقی با چاپ شش رنگ و ورنی ، ساخت آلمان ،مدل 2006
دستگاه KBA 5/4 ورقی با چاپ چهار رنگ و ورنی، ساخت آلمان ،مدل 2006
دستگاه 5/4 ورقی با چاپ 2رنگ، ساخت آلمان ،مدل 2006
دستگاه 2 ورقی با چاپ چهاررنگ، ساخت آلمان،مدل 2006
دستگاه 5/4 ورقی چاپ UV، ساخت فرانسه ،مدل 2006
3 عدد دستگاه تیغ زنی 5/4 ورقی، ساخت سوئیس،مدل 2006
دستگاه طلاکوب، ساخت سوئیس،مدل 2006
4 عدد دستگاه جعبه چسبانی، ساخت آلمان و سوئیس ،مدل 2006
لیتوگرافی دیجیتال Kodak، ساخت آمریکا ،مدل 2006
چاپ و جعبه سازی
بسته بندی جهت
محصولات سلولزی
آرایشی بهداشتی
دارویی
گوشتی و پروتئینی
میوه و سبزیجات
نوشیدنی
محصولات لبنی
انواع قطعات خودرو
لوازم خانگی
کارتن های آمریکایی 3 و 5 لا
کارتن های تلسکوپی
کارتن های پستی خود چسب دار
کارتن های نخ دار آسان بازشو
سینی های Wrap Around
سینی های میوه

بارگیری و ارسال
اغلب کالاها در خلال انبارداری و حمل و نقل بر روی هم چیده می شوند، این نکته مهم است که نوع بسته بندی به گونه ای باشد تا بتواند بارهای استاتیکی فشردگی را بدون وارد آمدن آسیب به محصول تحمل کند.
نحوه چیدمان کارتن روی پالت، فیلم رپ، دقت در انبارداری و سرعت در انتقال، باعث گردیده است تا محصولات با کمترین آسیب و هزینه های ناشی از آن آماده استفاده در خطوط تولید مشتریان قرار بگیرند.

ارزش برند وخصوصیات یک بسته بندی کارتن خوب
ایجاد ارتباط فیزیکی
بی عیب بودن
فرم و ترکیب و شکل و اندازه مناسب
ارتباط احساسی با مشتری و ایجاد انگیزه خرید
عملکرد ساده و بهینه

بسته بندی کارتن و برند سازی
بسته بندی در 7 مورد با اشخاص ارتباط برقرار می کند .
نقطه خرید
حمل محصول به منزل
انبار شدن در منزل شخصی
هنگام بازکردن کارتن
هنگام مصرف
هنگام بستن جعبه و دوباره مصرف کردن
هنگام منهدم کردن یا دور انداختن

ارزش برند
تمام فعالیتهایی که در برند سازی می شود در تمام سطوح تولید ، بسته بندی ، پخش و بازاریابی می بایست هماهنگ ، یکسان و یکنواخت باشد و همه المان های برند باید یک پیام را برساند .
بسته بندی به ارزش برند می افزاید .
بسته بندی قلب شناسایی و هویت گرافیکی برند است .
بسته بندی خود برند سازی است
بسته بندی ناخودآگاه ، مشتری که به ارزش های برند مربوط است را بکار می اندازد طرح بسته بندی و زیبایی آن احساسات درونی مشتری را بر می انگیزد .
بسته بندی کارتنی می تواند ابزاری برای تبلیغات باشد .

تبلیغات و فعالیتهای پیشبرد فروش
اگر در مغازه انجام شود در بسته بندی انجام شود
نیروی اضافی جهت سازماندهی حمل و نقل آسان
هزینه کارگر اضافی مستقیماً روی تصمیم خرید اثر می گذارد
تمرکز روی چرخه فروش و توزیع
گاهی تاثیر معکوس می گذارد تمرکز روی مصرف کننده نهایی است
فروشندگان براحتی قبول می کنند
این تبلیغات تا منزل ادامه دارد

تبلیغات روی بسته بندی
تا کنون بسته بندی را بعنوان یک رسانه در نظر نگرفته اند میتوان از فضا و سطح روی بسته بندی برای تبلیغات کالاهای دیگرنیز استفاده کرد .
تعداد کمی از خریداران دقیقا همان چیزی را که بعد از ورود به فروشگاه قصدش را داشتند می خرند – امروزه 70 درصد از تصمیم گیری خرید در محل خرید اتفاق می افتد و درست در این نقطه یک فروشنده با هوش با استفاده از رنگ و طرح توجه مشتری را جلب می کند حتی اگر این مشتری برای خرید این محصول نیامده باشد .
بسته بندی چاپ شده و رنگی یک ابزار مهم در تبلیغات است و به گونه ای عمل می کند که گویا هر محصول بطور جداگانه رسانه تبلیغاتی است و این بسته بندی به آسانی به خریداران کمک می کند تا یک برند را در مقابل رقبا انتخاب کنند .
(برند سازی بوسیله تولید کننده – شناسایی کالا بوسیله مشتری)
بسته بندی چاپ شده رنگی یک ابزار مفید در بازاریابی است که یک شناسایی آنی به مشتری می دهد و توانایی های برند سازی به تولید کننده می دهد – در واقع هر بسته بندی بصورت یک بازاریاب مجانی برای فروشنده است . فرصتی است جهت ارتباط با مشتری با روش بسیار ارزان
بسته بندی رنگی این امکان را به فروشندگان می دهد که یک نوشته مشخص تبلیغات یا تخفیف و عملیات پیشبرد فروش مانند جایزه و مسابقه را در بسته بندی رنگی و چاپ شده و زیبا داشته باشند
فوائدی که برای فروشندگان فروشگاهها دارد جابجائی و حمل و نقل کالاهای متنوع با بسته بندی نامناسب مشکل آفرین است و بسته بندی چاپ شده رنگی با بارکد و علائم مشخص کننده به زنجیره تولید تا پخش و فروش کمک می کند تا راحت تر انبار شود و استفاده گردد و همچنین مشتریان می دانند داخل بسته بندی چیست و در آخر علائم و استانداردهای لازم و اجباری را می توان روی بسته بندی چاپ کرد .
بسته بندی می بایست در وحله اول از کالا بخوبی محافظت کند – براحتی شناسایی شود – براحتی باز شده و استفاده گردد و به نوعی طراحی شده باشد که انبار کردن و در قفسه قرار گرفتن بسته بندی آسان باشد .
استند و نمایش در نقطه فروش به فروش کمک می کند .
با یک طرح خلاقانه و ساختار مناسب نقطه فروش محل مناسبی برای تبلیغات و نمایش کالا جهت فروش با کمترین زحمت است .
بسته بندی زیبا کمک می کند که در انبوهی از محصولات ، محصول با چاپ چند رنگ و طراحی زیبا چشمگیر شده و در کنار رقبا جلوه بیشتری کند . در واقع فروش مستقیم دریک لحظه
چگونه می توان بسته بندی های کارتن را چشمگیر و زیبا کرد ؟
بوسیله چاپ فلکسو چند رنگ و ماشین آلات تبدیل با تکنولوژی جدید به همراه طرح زیبا و خلاق می تواند به این مهم دست یافت . در پاره ای از بسته بندی ها از بسته بندی بصورت جعبه های مقوایی با چاپ افست چند رنگ و پوشش براق یووی و تیغ و قالب و برش خوب و حتی استفاده از طلا کوب به نتیجه مطلوب رسید برای چاپ در حد افست روی کارتن نیز ماشین آلات جدیدی وجود دارد که روی کارتن سفید با ورق براق چاپ در حد افست انجام می دهد تا بتوانیم بسته بندی های زیبا ی چاپ شده رنگی که در قبل فواید آن گفته شد را داشته باشیم .
بسته بندی کارتنی چاپ شده و رنگی دریک نگاه
1- بسته بندی چاپدار رنگی به فروش کالا کمک میکند .
2- بسته بندی چاپدار رنگی به مشتری کمک می کند که براحتی محصول مورد نظر را شناسایی کند .
3- بسته بندی چاپ شده رنگی یک نوع تبلیغات مطمئن و موثر است .
4- بسته بندی چاپ شده رنگی در واقع یک رسانه مجانی جهت تبلیغ محصول است .
ضرورت استفاده از بسته بندی مناسب جهت استاندارد کردن و پایین آوردن هزینه های بسته بندی و حمل و نقل در زمینه های مختلف مانند میوه – لبنیات – چیپس و غیره
در این روش در زنجیره تامین کالا می بایست روشی بکار گرفته شود که هم شرایط حمل و نقل را بی عیب و با هزینه پائین تر و بهره وری بالاتر انجام شود.

صرفه جویی در فضا و قابلیت پالت کردن با بسته بندی های جدید
با روش ساخت کارتن های استاندارد با قابلیت پالت شدن و روی هم قرارگرفتن بدون نیاز به شرینک پلاستیکی در هزینه کارتن – هزینه انبار کردن – کم کردن فضای مفید – نهایتا به پائین آوردن هزینه حمل و نقل و سوخت منجر می شود .
زیبایی در عرضه کالا و متمایز کردن کالا از رقبا
با استفاده از این نوع بسته بندی جدید علاوه بر خصوصیات ذکر شده زیبایی و سهولت در کاربرد کمک می کند تا کالا با بقیه کالاها که از این روش استفاده نمی کنند متمایز گردد
دریک نگاه استفاده از این روش بسته بندی
1- استاندارد کردن جعبه های تولید شده از ورق کارتن به یک شکل که براحتی روی هم قرار گیرند و قفل شوند .
2- با تغییر در ارتفاع می توان اندازه کارتن ها را تغییر داد و حجم های مورد نظر را بدست آورد
3- استفاده بهینه از فضا
4- صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و جابجایی
5- مناسب در جهت حفظ محیط زیست

اطلاعات تماس
نامشرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین -شرکت صنایع
تلفن۰۲۱-۲×××۹۶۰۴callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,خیابان ولی عصر ، بالاتر از بزرگراه نیایش ، روبروی سازمان مدیریت صنعتی ، پلاک 1471,