مشخصات شرکت چاپ و بسته بندی

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , نمایندگی
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: چاپ، تبلیغات و بسته‌بندی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1815
درباره شرکت
کمبود اعتبار واژه ای است که برخی مواقع بهانه ای برای انجام ندادن امور ذاتی برخی از سازمانها می شود، مسئله ای که جلسه کمیسیون تعزیرات زنجان را تحت الشعاع خود قرار داده و مشخص شد که سلامت زنجانی ها اسیر سه میلیون تومان پول است.

چندی پیش خبری در سطح استان زنجان به نقل از مدیران مرتبط با محیط زیست و بهداشت استان در رسانه ها منتشر شد مبنی بر نگهداری زیتون در بشکه های مواد شیمیایی، بعد از انتشار این خبر برخی موضع گیریهای رسمی و غیر رسمی در فضای رسانه ای و اقتصادی و حتی سیاسی استان منتشر شد.

در پی این امر سیاح معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان بر پیگیری سریع و فوق العاده این امر تاکید کرد و خواستار روشن شدن زوایای این امر شد تا اینکه در نخستین جلسه کمیسیون تعزیزات استان زنجان بعد از حضور دیرهنگام نماینده دانشگاه علوم پزشکی مسائلی مطرح شد که با واکنش معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان مواجه شد.

نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه دستگاه مخصوص برای آزمایش آلودگی زیتون و سایر محصولات به مبلغ 20 میلیون تومان خریداری شده است، مدعی شد: هزینه آزمایش زیتون سه میلیون تومان است که این دانشگاه نمی تواند هزینه انجام آزمایش را تقبل کند.

این سخنان نماینده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی که به نمایندگی از دکتر حمیدی معاون غذا و داروی این دانشگاه عنوان شد با واکنش سیاح معاون سیاسی و امنیتی استاندای زنجان مواجه شد و گفت: سلامت مردم شوخی بردار و قابل مسامحه نیست و نباید برای سه یا چهار میلیون تومان سلامت مردم به خاطر بیفتد.

سیاح با یادآوری اینکه با مدیریت خوبی که در استان انجام شد و تعامل و همکاری رسانه ها موضوع زیتون استان همچون برنج های آلوده در کشور مسئله ساز نشد، افزود: جای تعجب دارد که در حالیکه برای یک کنفرانس، 50 تا 60 میلیون تومان هزینه می شود که این تنها بخشی از هزینه یک کنفرانس است برای تامین سه میلیون تومان برای سلامتی مردم زمان تلف شود.

وی با تاکید بر اینکه حوزه سلامت معطلی برای تامین اعتبار را قبول نمی کند، ادامه داد: استان زنجان به لحاظ شاخصهای بهداشت و سلامت، جزو استانهای برتر کشور است و باید در زمینه علت یابی در خصوص بحث زیتون نیز تلاش صورت بگیرید.

سیاح با تاکید بر اینکه استان با هرگونه اخلال در زمینه بهداشت عمومی و روانی مردم بدون تعارف با کسی مقابله می کند، ادامه داد: اگر مطمئن بشویم که دستهایی در بحث آلوده کردن زیتونها بوده، با این امر برخوردی قاطع می کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استان زنجان با انتقاد از تعلل در زمینه انجام آزمایش تنها به بهانه سه میلیون تومان گفت: در حوزه سلامت قابل قبول و تعریف نیست که برای تنها سه میلیون تومان آزمایشی را انجام ندهد و به همین دلیل سلامت جامعه با خطر مواجه شود.

سیاح توجه به حوزه سلامت را امر مهم و ضروری در توسعه استان دانست و با تاکید بر اینکه در استان زنجان فعالیتهای خوبی در زمینه سلامت و ارتقاء آن صورت گرفته است، افزود: باید همه برنامه ریزیهای بهداشتی در استان با روند سرعت بیشتری اجرا شود و این مرکز منتظر تعیین تکلیف از تهران نشود.

در تاریخ هجدهم آذرماه سال گذشته جواد تاراسی مدیرکل محیط زیست استان زنجان و زنگنه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان طارم، نگهداری زیتون در بشکه های آلوده به مواد شیمیایی را در برخی مناطق تائید کردند.

این بشکه های آبی رنگ با قیمتهای پایین به کشاورزان فروخته می شود، در حالی که قیمت بشکه های مخصوص نگهداری زیتون، حدود 14 برابر این بشکه هاست و به همین دلیل کشاورزان ترجیح می دهند بدون توجه به خطرات بهداشتی و تنها به دلیل پایین بودن قیمت، این بشکه ها را خریداری کنند. این در حالی است که هیچ گونه نظارتی نیز از سوی مسئولان مربوطه در این زمینه صورت نمی گیرد.

این بشکه ها حاوی مواد شیمیایی، اسید و مواد سلولزی بوده و حتی بر روی آنها نیز درج شده است که پس از انتقال به کارخانه و خالی کردن مواد داخل آن، به دلیل خطرات بسیار زیادی که دارد باید معدوم شود.
اکثر تولید کنندگان این دستگاه ها درصدد یافتن بازارهای خارجی و توسعه صادرات هستند.
این تولید کننده تجهیزات صنعتی با اشاره به اینکه مشکل اصلی تولید کنندگان این دستگاه ها پایین بودن قدرت خرید مشتریان است، یادآور شد، اعطای تسهیلات بانکی و کمک هزینه های خرید این دستگاه ها به خریداران، موجب حل مشکلات آنها و در نهایت فروش بیشتر تجهیزات بسته بندی می شود.
مدیر امور ماشین الات و مکانیزاسیون شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: تحول مکانیزاسیون در عملیات کاشت و برداشت برنج، علاوه بر رفع سخت شدن کار کشاورزان برنج کار باعث سرعت بخشیدن عملیات، کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت کار آن ها خواهد شد.

ناصر یوسف زاده افزود: توسعه مکانیزاسیون در بخش برنج کاری ، کیفیت عملکرد این بخش را تضمین می کند.

وی گفت: مشکل نقدینگی از جمله عوامل بازدارنده بر سر راه توسعه مکانیزاسیون به شمار می آید که باعث کاهش عملکرد برنجکاران می شود.

مدیر امور ماشین‌آلات شرکت خدمات کشاورزی، با بیان اینکه خرید تضمینی محصول برنجکاران، کمک بزرگی به اقتصاد کشاورزان و کاهش انبارداری این محصول می کند، افزود: انبارنشینی محصول برنج سود اقتصادی برنجکاران را تامین نکرده و باعث کاهش مکانیزاسیون نیز می شود.

یوسف زاده با بیان اینکه نیاز به صادرات این محصول در سال های اخیر، اهمیت بالابردن کیفیت این محصول را ضروری می کند، افزود: برنامه ریزی و مدیریت صحیح بخش کشاورزی به منظور خرید تضمینی محصول برنج، باعث افزایش سطح ارتقای کیفی محصول، رشد صادرات و نیز سود اقتصادی بخش کشاورزی می شود.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر بازار، افزایش توزیع برنج ایرانی و کاهش واردات برنج خارجی، بیش از نیاز داخل، باعث افزایش تولید و بهره وری برنجکاری خواهد شد، تصریح کرد: در حال حاضر میزان واردات بیش از نیاز داخل است که سبب کاهش عملکرد برنجکاران و سود اقتصادی آنها می شود.

اطلاعات تماس
نامچاپ و بسته بندی-چاپ و بسته بندی
تلفن۰۲۱-۸×××۵۶۹callتماس بگیرید
استانتهران
آدرستهران,,