دسته‌بندی‌ها

مشخصات شرکت ایران تری دی

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده
  • مکان: استان اصفهان
  • در زمینه: ماشین سازی
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 3715
درباره شرکت
ماشین سازی "IRAN-3D"
ماشین سازی "ایران تری دی" اولین طراح و سازنده دستگاه های پرینتر سه بعدی در ایران، به مدیریت آقای میثم علمازاده، از سال 1390 تاسیس گردید.

این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان نخبه ی علوم الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، مواد و صنایع، تحقیقات گسترده ای در زمینه ی تخصصی Rapid Prototyping آغاز نمود.

ماشین سازی IRAN3D در سال 1391 موفق به ساخت اولین دستگاه پرینتر سه بعدی با دقت میکرون گردید. پس از طی مراحل آزمایشی و بهبود مکانیزم ها تولید انبوه این دستگاه ها با هدف تخصصی صنعت طلا و جواهر آغاز شد.

اولین دستگاه پرینتر سه بعدی در مقیاس صنعتی در نمایشگاه طلا و جواهر تهران در بهمن ماه 91 رونمایی شد و مورد استقبال صنعت طلا و جواهر قرار گرفت.

این دستگاه در اداره ثبت اختراعات و مالکیت های صنعتی 78077 ثبت شده و توسط دانشگاه صنعتی اصفهان به تائید علمی رسیده است.همان طور که پیش بینی میشد؛ استقبال گسترده ی صنف طلا و جواهر ساز، از دستگاه های پرینتر سه بعدی IRAN3D ، در سال 1392 به وقوع پیوست. به طوریکه کارگاه ها و دفاتر طراحی طلا و جواهر از تهران، اصفهان، تبریز، مشهد و یزد برای خرید دستگاه اقدام نموده اند.

برنامه ی ماشین سازی ایران تری دی، مبنی بر رضایت حداکثری مشتریان و تمرکز بر صنعت طلا و جواهر و دستگاه های با دقت میکرون، با قدرت و سرعت دنبال میگردد.

از مهرماه سال 1392 ، فعالیت ماشین سازی iran3d در صنایع دیگر گسترش یافت. ساخت اولین دستگاه پرینتر سه بعدی با تکنولوژی ذوب ، و دقت 100 میکرون ، در ابعاد 350*350*350 میلیمتر ، نقطه شروع دستگاه های مدلسازی صنعتی ست.

ماشین سازی ایران تری دی بنا دارد، پیشروی سریع و همه جانبه خود را در ساخت دستگاه های پرینتر سه بعدی ادامه دهد و مشتریان خود را مشعوف و شگفت زده نماید.

استراتژی راهبردی IRAN3D :
رضایت حداکثری مشتریان و تامین به روز همه ی ملزومات پرینتر سه بعدی و مدلسازی دقیق در ایران.

اطلاعات تماس
ناممیثم علمازاده
تلفن۰۳۱-۳×××۶۴۳۲
فاکس۰۳۱-۳۲۲۱۶۴۳۲
همراه۰۹۱۳×××۳۲۴۵
وبسایت
استاناصفهان
محصولات و خدمات