سیستم فروشگاهی

سامانه فروشگاهی جویشگر چگونه کار می کند؟

سامانه فروشگاهی جویشگر یک فضای فروشگاهی آنلاین (Marketplace) و بدون واسطه برای کسب و کار شما فراهم می کند. با استفاده از این سامانه می توانید محصولات و خدمات خود را ثبت و قیمت گذاری کرده و بازدید کنندگان نیز می توانند محصولات شمار را مشاهده و سفارش خود را از طریق سبد خرید ایجاد و پرداخت کنند. بدون اینکه درگیر طراحی وب سایت و یا درگاه های پرداخت شوید. محصولات شما در یک فروشگاه بزرگ صنعتی نمایش داده خواهند شد. چیزی شبیه به بازارهای سنتی قدیمی اما به روشی مدرن، ما در جویشگر سعی داریم با استفاده از روش هایی مانند پرداخت امن و یا محصولات آماده به ارسال و همچنین سیستم امتیاز دهی، تجربه بهتری را برای خریداران و فروشندگان فراهم کنیم.
برای شروع ابتدا عضو سایت شوید، محصولات خود را به صورت کامل وارد کرده و قیمت گذاری کنید، محصولات را آماده ارسال کنید و در صورتی که نیاز به پرداخت امن دارید با پشتیبانی تماس بگیرید.
تجربه کاربری

تجربه خرید ساده و امن برای مشتریان

 یکی از بزرگترین مشکلات تجارت الکترونیک عدم اعتماد فروشنده و خریدار به یک دیگر است. ما در جویشگر سعی داریم با استفاده از روش های نوین تجارت الکترونیک این مشکل را برای خریداران و فروشندگان برطرف کنیم.

۱ - استفاده از اعتبار سنجی کاربران و دادن تیک اعتبار به فروشندگان معتبر بیشتر بخوانید

۲ - استفاده از سیستم امتیاز دهی و درج نظرات کاربران برای تصمیم گیری راحت تر هنگام خرید کالا

۳ - استفاده از کالا های آماده به ارسال برای اطمینان فروشنده از موجود بودن کالا ها بیشتر بخوانید

۴ - استفاده از پرداخت امن برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر بخوانید


البته تمامی موارد بالا برای فروشندگان اختیاری بوده و در صورت تمایل می توانند از آنها استفاده کنند. خریداران نیز باید تمامی موارد امنیتی را در هنگام سفارش رعایت کنند. جویشگر با استفاده از این امکانات سعی دارد تا به خرید و فروش های الکترونیکی شما امنیت بیشتری ببخشد.
همه ابزارهای تبلیغاتی

همه ابزارهای تبلیغاتی و فروش در یک جا!

برای داشتن یک فروش موفق در وب فقط داشتن یک فروشگاه خوب کافی نیست. شما باید با انواع روش های تبلیغاتی نیز آشنایی کافی داشته باشید. نیاز به یک پشتیبان وب سایت دارید و باید برنامه ای هم برای سئو وب سایت خود داشته باشید اگر تمامی این موارد را درست انجام داده باشید بعد از چند ماه تا یک سال می توانید به فکر سود ده شدن فروشگاه خود باشید.

جویشگر یک بازار آماده برای فروش محصولات شماست در صورتی که قیمت مناسب و کیفیت خوبی داشته باشید می توانید با استفاده از انواع روش های تبلیغاتی ما فروش محصول خود را افزایش دهید. همچنین راحت تر در موتورهای جستجو دیده خواهید شد.


 

بیشتر بدانیم