دسته‌بندی‌ها

مشخصات شرکت مقره سازی صدف گستر زنجان ( سهامی عام )

  • تاریخ ثبت شرکت: 1378/1/1
  • تعداد نیرو: ۱۱-۲۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده
  • مکان: استان زنجان
  • در زمینه: الکتریک و الکترونیک, مکاترونیک
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 2438
درباره شرکت
شرکت مقره سازی صدف گستر زنجان در 1378 در شهرستان زنجان ، تأسیس و پس از تکمیل کارگاههای تولید و نصب ماشین آلات و همچنین چندین مرحله تولید آزمایشی در سال 1380 به بهره برداری رسید و تولید انواعی از مقره های بوشینگ و دوشیاره را آغاز نمود و هم اکنون یکی از تولید کنندگان برجسته مقره پرسلانی در ایران می باشد.
از سال 1383 با توجه به افزایش تناژ تولید و همچنین تولید مقره هایی همچون سوزنی و انواع بوشینگها و با تلاشهای فراوان متخصصین و مدیران و همچنین اخذ برخی از استانداردها بویژه از پژوهشگاه نیرو و توانیر گواهی های کیفیت کالا ، اغلب مقره های مورد مصرف شرکت های ایران ترانسفو زنجان ، ایران ترانسفو ری و ترانسفورماتور سازی کوشکن طبق استانداردهای IEC,ANSI,DIN تا ردیف 33 توسط این شرکت تأمین می گردد .
شایان ذکر می باشد این شرکت علاوه بر تولید انواع مقره های فشار ضعیف و قوی ترانسفورماتورها و مقره های خطوط دوشیاره و سوزنی تا ردیف KV 33 ، در سالهای اخیر نیز تمرکز بیشتری برای تولید مقره های ویژه بر اساس درخواست مشتری نموده و هر نوع مقره سفارشی در کوتاهترین زمان ممکن طراحی و ساخته می شود.
این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ISO 9001:2000 از SGS سوییس می باشد .
این شرکت در طرح و توسعه نیز اقدام به تأسیس سایت های کارگاهی دیگر و ساختمان اداری نموده و هم اکنون کل زمین شرکت محوطه سازی و بهــــــره برداری شده است.
با راه اندازی طرح و توسعه با توجه به تجهیزات پیشرفته ، این شرکت آمادگی تولید هر نوع مقره پرسلانی در طرح های ویژه و روتین برای پاسخگویی به کلیه نیاز مشتریان عزیز خواهد بود .
قابل ذکر می باشد یکی از چشم اندازهای اصلی شرکت صادرات مقره به کشورهای منطقه می باشد که در حال حاضر نیز علاوه بر نیاز داخل، صادرات به کشورهای ترکیه،عراق و افغانستان انجام می گیرد.
انواع مقره های پرسلانی
انواع مقره های پرسلانی

اطلاعات تماس
ناممهندس حسن-خجسته پور
تلفن۰۲۴۱-۲۲۲۱۷۷۲
فاکس۰۲۴۱-۲۲۲۱۷۷۳
همراه۲۲۲۱۷×××۰۲۴۱
وبسایت
استانزنجان
آدرس,شهرک صنعتی شماره یک - فاز سوم - خیابان سهروردی,
محصولات و خدمات