مشخصات شرکت شمایل

  • تاریخ ثبت شرکت: 1380/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: شرکت خدماتی
  • مکان: استان مازندران
  • در زمینه: مجالس و تشریفات
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 1186
درباره شرکت
استودیو شمایل ، در زمینه ارائه خدمات طراحی عکس ، تدوین فیلم ، عکاسی و فیلمبرداری مجالس، جشن ها و مستندسازی از سال 1380 شروع به فعالیت نموده است.

استودیو شمایل نامی است که زیبایی، کیفیت و اطمینان را در بر دارد.ما در مجموعه شمایل می کوشیم با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری عکاسی ، فیلم برداری و خدمات جانبی و استفاده از نیروهای متخصص خدمات و محصولاتی زیبا و منطبق با سبک زندگی ایرانی اسلامی را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

تیم مدیریت استودیو شمایل ، نسل جوان و دانش آموخته ای است که معتقد است که میتوان با دانش روز و استفاده از تجربه گرانمایه اساتید فن در حوزه های عکاسی، طراحی ، چاپ ، بازاریابی و فروش به یک مدل جدید و بهره ور دست یافت.کار گروهی اصل اساسی این فرآیند است زیرا بدون داشتن یک تیم در طراحی ، تدوین و چاپ و عکاسی و فیلمبرداری ، رسیدن به سر منزل موفقیت امکان پذیر نیست.

این موسسه افتخار دارد به عنوان یک مجموعه دانش بنیان کلیه فرآیندها را از آغاز تا پایان زیر نظر کارشناسان انجام دهد ؛ که نوع طراحی ، ترکیب رنگ بندی ، نور پردازی، صدابرداری، طراحی لباس و ده ها مورد دیگر را در حوزه های مختلف توسط تیم تحقیق و توسعه مجموعه جمع آوری ، بررسی و تحلیل می گردد.

در استودیو شمایل برای بررسی و پژوهش ، طراحی و ارائه خدمات و محصولات جدید فرآیندی همیشگی برپاست و هر روز باید منتظر طرح و مدلهای جدید و خلاقانه منطبق بر نیازهای روز خانواده ایرانی باشیم .
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
در استودیو شمایل کیفیت و نوآوری مفهومی بی پایان است.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
استودیو عکس و فیلم شمایل - 09117111181
خدمات عکاسی و فیلمبرداری و تدوین فیلم و آلبوم دیجیتال

اطلاعات تماس
نامابراهیم-اکبرزاده زنگنه
تلفن۰۱۱-۳×××۸۵۰۰
فاکس۰۱۱-۳۳۳۵۴۴۰۰
همراه۰۹۱۱×××۱۱۸۱
وبسایت
استانمازندران
آدرسساری میدان امام خمینی (ره) کوچه ظفر