تجهیزات فیبر نوری

تماس با این شرکت

تجهیزات فیبر نوری


شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد پیشرو در صنعت فیبرنوری کشور - تجهیزات پسیو شبکه فیبرنوری تولید باکس OTB , FAT, OCDB تولید انواع باکس / پریز دو کر OTO , ATB تولید انواع باکس CD , ODC - تولید OCDF wall mount/Rack mount پچ پنل رک مونت 12/24/48 کر پچ پنل دیواری 12/24 کر فیوژن باکس - تولید انواع پیگتیل و پچ کورد فیبرنوی - انواع آداپتور فیبرنوری معمولی و هیبرید SC/SC FC/FC LC/LC ST/ST E2000/E2000 Din/Din MTRJ SC/FC SC/LC FC/LC SC/Din - انواع اتنیتور Attenature jqudt تضعیف کننده 2/5/10/15 db female / female male / female - کریمپ حرارتی 4 و 6 سانت - تامین انواع فیوژن فیبر نوری: Fujikura فوجیکورا - تامین تجهیزات جانبی فیوژن : کاتر (Cleaver ) الکترود تیغه کاتر باتری کابل شارژ تجهیزات تست فیبر نوری EXFO اکسفو OTDR : FTB-1, FTB-2 , FTB-500 پاور متر FPM-302 لیزر سورس FLS-300 فایبر اسکوپ FIP-400 قلم نوری FLS-241 - دستگاه تست power meter پاور متر Light source لایت سورس Fiber scope VFL قلم نوری Identifire - ابزار تخصصی فیبر نوری : استریپر ، غلاف بر ، لوز تیوپ بر و ... جعبه ابزرار مفصل بندی - مفصل فیبر نوری خاکی و هوایی: 3M 2178 Network مدل FOC-SS , FOC-S, FOC-M Samjin - انواع کاست فیبر نوری - تامین انواع مبدل : مبدل فیبر به اترنت 10/100 10/100/1000 port SFP /RJ45 /RS485/RS232 مبدل E1 به Ethernet دستگاه مالتی پلکسر( FXS /FXO (SDH , PDH 15/20/30/60/90/120/200 کانال و دارای پورت فیبر و پورت E1 انتقال سیگنال دیجیتال و آنالوگ از طریق فیبر ـ کابل فیبر نوری خاکی ، کانالی ، هوایی - کابل و پچکورد تاکتیکی تامین کننده انواع تجهیزات مورد نیاز شما در شبکه فیبر نوری ( شرکت پویش تجهیز شعبه دیگری ندارد) www.irpuyesh.com yahoo ID: irpuyesh email:puyeshtajhiz@yahoo.com شماره تماس: (در پایین آگهی)-4 فکس (در پایین آگهی) واحد فروش : طهرانی

شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , توزیع کننده و عمده فروش , فروشگاه
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات
  • نوع شرکت: خصوصی

به استحضار می رساند این شرکت با هدف تامین و تجهیز و اجرای تخصصی شبکه های مخابراتی فیبر نوری فعالیت خود را آغاز نمود. در مدت 7 سال فعالیت خود با بکارگیری نیروهای متخصص وآموزش دیده و استفاده از تجهیزات پیشرفته کمپانی های بزرگ در زمینه های ذیل توانسته است بخش عمده ای از نیازمندی های دستگاه های دولتی و خصوصی کشور را تامین نماید و اطمینان کامل مشتریان خود را در کارائی ، پایداری تجهیزات ،آموزش و پشتیبانی فنی فراهم نماید. / - تجهیزات فیوژن فیبر نوری: Fujikura ,Sumitomo / - تجهیزات تست و آنالایزرهای فیبر نوری : EXFO, JDSU - تولید تجهیزات پسیو ( انواع پیگتیل، پچکورد، پچپنل Rack Mountو پچپنل Wall Mount و ... ) تولیدDDF Rack Mount به همراه نگهدارنده کابل / - انواع مفصل های فیبر نوری دفنی و هوایی 3M , NETWORK , SAMJIN انواع کابل های خاکی ، دریایی، هوایی و تاکتیکی فیبر نوری داخلی و خارجی/ - انواع اسپلیتر و کوپلر ( ,DWDM , FWDM … )/ - ابزار های تخصصی فیبر نوری
تولید و تامین انواع تجهیزات پسیو فیبر نوری

اطلاعات تماس
نام tehrani
تلفن۰۲۱-۸×××۰۱۶۲
فاکس۰۲۱-۸۸۵۰۸۳۰۷
وبسایتhttp://www.irpuyesh.com
استانتهران
آدرستهران خیابان شریعتی بالاتر از تقاطع پالیزی کوچه موزه پلاک 15 طبقه سوم
محصولات مشابه
  • سررسید پزشکی - سررسید نوبت دهی 1400 - دفتر نوبت دهی - سالنامه سلامت - سررسید پزشکی اختصاصی - سالنامه اختصاصی

    سررسید پزشکی - سررسید نوبت دهی 1400 - دفتر نوبت دهی - سالنامه سلامت - سررسید پزشکی اختصاصی - سالنامه اختصاصی

    نظم یکساله روی میز منشی شما سررسید ویژه پزشکان، آزمایشگاه ها، کلینیک ها، رادیولوژی ، مطب، MRI و تمامی صنف های مرتبط با نوبت دهی... شامل 46 ردیف در سایز خشی و 72 ردیف در سایز رحلی (تک روزه ) که منشی می تواند از آن برای ویزیت و نوبت دهی به صورت روزانه استفاده نماید. تخفیف_ویژه مخصوص پزشکان، آزمایشگاه ها، دندان پزشکان، داروخانه ها، مراکز عکس برداری، رادیولوژی ها ، عینک سایزی ها، عینک فروشی ها، پاتوبیولوژِی ها، شنوایی سنجی، مراکز درمانی ، مراکزی زیبایی آدرس سایت: https://www.paykefadak.com

    نرم‌افزار قم
  • رم اچ پی HP 2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB

    رم اچ پی HP 2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB

    فروش ویژه انواع سری رم های اورجینال اچ پی و سامسونگ؛ 2گیگ / 4 گیگ / 8 گیگ / 16 گیگ / 32 گیگ / 64گیگ در انواع مدل و سری اچ پی / سامسونگ ### 4GB:10600 / 8GB:10600 / 8GB:12800 / 8GB:2133 / 8GB:2400 / 16GB:2133/ 16GB:12800 16GB: بهترین قیمت بازار (عمده و خرده) + قیمت استثنایی + گارانتی + اورجینال + ارسال پیش فاکتور فروش + ارسال به تمام نقاط کشور (همکاری) ### - ویراسرور برتر؛ مرکز تخصصی ارائه دهنده سرورهای یوزد(دست دوم ) شرکت HP تامین قطعات سرورهای نسل (G10-G5-G6-G7-G8-G9) رکمونت DL و ML و ورک استیشن WORKSTATION سری Z... ------- جهت اطلاع از موجودی سایر محصولات و درخواست پ ...

    کامپیوتر، لپ‌تاپ و سخت‌افزار تهران
  • فروش پاور گرین 380 | GREEN GP380A کارکرد با گارانتی

    فروش پاور گرین 380 | GREEN GP380A کارکرد با گارانتی

    پاور گرین GREEN GP380A دست دوم با گارانتی دو ماه گارانتی تاپ پاور 24 پین خروجی ساتا : 4 عدد خروجی مولکس : 3 عدد سایز فن : بزرگ توان خروجی : 380 وات موجودی : 1 عدد

    کامپیوتر، لپ‌تاپ و سخت‌افزار سمنان
  • قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان - فروش نرم افزار لویالتی - تحویل فوری ، نرم افزار باشگاه مشتریان ، راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان

    قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان - فروش نرم افزار لویالتی - تحویل فوری ، نرم افزار باشگاه مشتریان ، راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان

    فروش نرم افزار باشگاه مشتریان در کارت پرداز با برنامه نویسی تیم مجرب فروش نرم افزار باشگاه مشتریان فروش نرم افزار وفاداری مشتری فروش نرم افزار لویالتی فروش سیستم نرم افزار باشگاه مشتریان http://cardco.ir/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86/ نرم افزار باشگاه مشتریان http://customer-club-software.ir/ راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان http://customer-club-software.ir/ راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان https://cardpardaz.com/customer-club-software/ نرم افزار باشگاه مشتریان ht ...

    نرم‌افزار تهران
  • سرور قدرتمند و اقتصادی HP DL380 G10

    سرور قدرتمند و اقتصادی HP DL380 G10

    سرور قدرتمند و اقتصادی HP DL380 G10 ❇️ Server HP Proliant DL380 GEN10 8SFF ✅ CPU: 4210×1 ✅ RAM: 32GB ✅ POWER: 500W ✔️ قیمت استثنایی ✔️ امکان تخفیف فراهم می باشد ✔️ اقلام اورجینال بوده و دارای یک هفته مهلت تست فنی و شامل گارانتی میباشد کانفیگ مدنظرتان را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت تحویل بگیرید.. #پیشنهاد_ویژه ☘#فروش_ویژه #gen10 #dl360 #dl380 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ جهت اخذ پیش فاکتور و سفارش محصول با مشاوران شرکت ویرا‌سرور‌برتر تماس حاصل فرمایید: 02191300331

    کامپیوتر، لپ‌تاپ و سخت‌افزار تهران
  • تجهیزات فیبر نوری

    تجهیزات فیبر نوری

    شرکت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد پیشرو در صنعت فیبرنوری کشور - تجهیزات پسیو شبکه فیبرنوری تولید باکس OTB , FAT, OCDB تولید انواع باکس / پریز دو کر OTO , ATB تولید انواع باکس CD , ODC - تولید OCDF wall mount/Rack mount پچ پنل رک مونت 12/24/48 کر پچ پنل دیواری 12/24 کر فیوژن باکس - تولید انواع پیگتیل و پچ کورد فیبرنوی - انواع آداپتور فیبرنوری معمولی و هیبرید SC/SC FC/FC LC/LC ST/ST E2000/E2000 Din/Din MTRJ SC/FC SC/LC FC/LC SC/Din - انواع اتنیتور Attenature jqudt تضعیف کننده 2/5/10/15 db female / female male / female - کریمپ حرارتی 4 و 6 سانت - تامین ان ...

    فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تهران