مشخصات شرکت فرآیند صنعت آروند

  • تاریخ ثبت شرکت: 1379/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: غذا و نوشیدنی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1313
درباره شرکت
شرکت فرایند صنعت آروندیک شرکت مهندسی تجاری است که با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه خطوط تولید نشاسته و مشتقات آن تاسیس گردید. شاید بتوان شرکت آروند را اولین شرکت ایرانی نامید که در صنعت نشاسته و مشتقات آن به صورت پایه ای و مهندسی گام برداشته است.

شرکت فرایند صنعت آروند یک شرکت مهندسی تجاری است که در سال 1379 با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه خطوط تولید نشاسته و مشتقات آن تاسیس گردید. شاید بتوان شرکت آروند را اولین شرکت ایرانی نامید که در صنعت نشاسته و مشتقات آن به صورت پایه ای و مهندسی گام برداشته و با سرعت بالا همچنان در حرکت است. این شرکت مجموعه یکپارچه ای از بخش تحقیقات ٬طراحی ٬مهندسی ٬ ساخت و فروش ماشین آلات خطوط تولید نشاسته و مشتقات آن می باشد و سعی نموده تا با بکا رگیری مجموعه ای از کارشناسان ٬تکنسینها و کارگران فنی که دارای سوابق مفید و درخشان در خطوط تولید نشاسته می باشند ٬ بتواند بهترین خدمات مهندسی را در این صنعت ارائه نماید.
شرکت آروند معتقد است با توجه به پیشرفت های بسیار زیاد این صنعت در دنیا و وجود امکانات و ماشین آلات با تکنولوژی بالا نمی توان ادعا نمود که به تنها یی و با تکیه بر دانش فنی محدود بتوان بهترین پروسه تولید و بهترین خطوط را ارائه نمود لذا برای افزایش توانایی خود جهت ارائه سرویس های مهندسی، ارتباط خوبی را با شرکت های معتبر دنیا برفرار نموده وبا مشاوره و همکاری آنها و تامین بخشی از تجهیزات توسط آنها ، ادعا می نماید که توانایی ارائه خطوط تولید منطبق با آخرین استانداردها و روشهای تولید نشاسته و مشتقات را دارد. این شرکت در راستای توسعه توانمندی خود ، نمایندگی و خدمات پس از فروش چند شرکت بسیار معتبر چینی در زمینه نشاسته گندم و ذرت را اخذ نموده است تا تکمیل کننده فعالیت و ماشین آلات این مجموعه باشد.
اطلاعات تماس
نامcall-us
تلفن۰۲۱-۴×××۶۲۷۸callتماس بگیرید
همراه۴۴۰۵۶×××-۰۲۱callتماس بگیرید
استانتهران
آدرستهران,,
محصولات و خدمات