مشخصات شرکت شهد ایران

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , نمایندگی
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: غذا و نوشیدنی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1514
درباره شرکت
شرکت"شهد وینا" بزودی خطوط تولید کنسانتره آبمیوه (سیب، انار، آلبالو، انگور) آبمیوه با تکه های میوه در قوطی های آلومینیومی دو تکه با درب doy-openi، ماءالشعیر با قوطی های آلومینیومی و بطری pet و نوشابه گازدار را راه اندازی می کند. همچنین این شرکت برای اولین بار اقدام به تولید محصولات شیر میوه در پاکت های doy-pack با ماندگاری یکساله نموده است. شرکت"شهد وینا" بزودی خطوط تولید کنسانتره آبمیوه (سیب، انار، آلبالو، انگور) آبمیوه با تکه های میوه در قوطی های آلومینیومی دو تکه با درب doy-openi، ماءالشعیر با قوطی های آلومینیومی و بطری pet و نوشابه گازدار را راه اندازی می کند.
شرکت شهد ایران بزرگترین تولید کننده انواع آبمیوه با نامهای تجاری گلدیس، هانی و بنیس در کشور و نیز یکی از بزرگترین صادرکنندگان آب میوه و کنستانتره آبمیوه و رب گوجه فرنگی در ایران می باشد.
شرکت شهد ایران نخستین مجتمع صنایع غذایی در استان خراسان رضوی است که با فرآوری انواع میوه تازه و مرغوب و تبدیل آن به آبمیوه و کنسانتره , گام هایی بلند در مسیر شکوفایی این صنایع و توسعه اقتصادی ایران برداشته , و اینک به جایگاهی شایسته از نظر ارتقای کیفیت تولید و نیز فرآوری محصولات کشاورزی دست یافته است .
از محصولات دیگر این شرکت نوشابه انرژی زا بدون گاز بوده که در بسته بندی دوی پک(پاکت آلومینیومی) به بازار عرضه گردیده و در ابتدای کار با استقبال چشمگیر مصرف کنندگان مواجه گردیده است. کیفیت،طعم و قیمت مناسب این محصول از جمله مزیت های رقابتی آن در مقایسه با انرژی زا خارجی محسوب می گردد.
شرکت شهد ایران بزرگترین تولید کننده انواع آب میوه با نامهای تجاری گلدیس، هانی و بنیس در کشور و نیز یکی از بزرگترین صادرکنندگان آب میوه و کنستانتره آب میوه و رب گوجه فرنگی در ایران می باشد.

اطلاعات تماس
نامشهد ایران-شهد ایران
تلفن۰۲۱-۸×××۵۸۷۹callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,,