مشخصات شرکت برسا

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: مبلمان و دکوراسیون داخلی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1343
درباره شرکت
شرکت برسا جایگاه ویژه‌ای در بازار به دست آورده است که آن را می‌توان نتیجه‌ی ایجاد یک هسته‌ی مدیریتی پویا و داشتن نگاه خاص به مدیریت و سازمان‌دهی پیشرفته مجموعه‌ی فعالیت‌های خود در زمینه‌ی طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی، طراحی و تولید مبلمان اداری و مدیریت پروژه‌های ساختمانی، دانست.
به کارگیری و تربیت تیم‌های تخصصی پروژه به خصوص در بخش طراحی و مدیریت اجرا، شرکت برسا را موفق به پاسخ‌گویی منطقی و صادقانه به نیاز مشتریان ساخته است. برسا به دست آوردن جایگاه ویژه در بازار را نتیجه‌ی تلاش‌های خود در مدت زمان فعالیت و داشتن پشتوانه‌های علمی و فنی چندین ساله در این صنعت می‌داند.
عمده‌ترین فعالیت‌ها و خدمات برسا عبارت‌ است از:

*
مشاوره، طراحی و ساخت غرفه‌های ویژه نمایشگاهی
*
طراحی و تولید مبلمان اداری
*
مشاوره و مدیریت اجرای پروژه‌های ساختمانی

طراحی و به بار نشاندن صد‌ها پروژه‌ی نمایشگاهی در داخل و خارج از کشور، طراحی، مشاوره و اجرای ده‌ها پروژه‌ی ساختمانی شامل ساختمان‌های مسکونی لوکس، هتل‌ها و ساختمان‌های اداری، طراحی و ارایه پروژه‌های مبلمان اداری و راه اندازی کارخانه‌ی مستقل تولید مبلمان با استفاده از پیشرفته‌ترین و مجهزترین ماشین‌آلات صنعتی تولید مبلمان از جمله خدماتی‌ست که تصویر ویژه‌ای را از شرکت برسا در ذهن مشتریان و بازار ترسیم کرده است.
این تصویر به گونه‌ای است که فعالان این صنعت، برسا را شرکتی توان‌مند در سازمان‌دهی گروه‌های تخصصی و مدیریت پروژه‌ها می‌دانند.
برسا در انجام فعالیت‌های تخصصی و ارایه‌ی خدمات خود از همکاری بیش از سی نفر نیروی آموزش دیده، متخصص و خلاق بهره می‌برد.
اطلاعات تماس
نامcall-us
تلفن۰۲۱-۸×××۷۱۸۶callتماس بگیرید
همراه۰۲۱۸×××۷۱۸۷callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,بلوار میرداماد، تقاطع بزرگراه مدرس، ساختمان شماره 283 طبقه سوم غربی، آپارتمان شماره 6 ,
محصولات و خدمات