مشخصات شرکت بازرگانی صنعتی توسعه بین الملل

  • تاریخ ثبت شرکت: 1388/1/1
  • تعداد نیرو: ۱۱-۲۰ شخص
  • فعالیت شرکت: شرکت بازرگانی
  • مکان: استان اصفهان
  • در زمینه: بازرگانی، واردات و صادرات
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 2516
درباره شرکت
با تشکر از کلیه مدیران محترم صنایع ، اعضا و بازدیدکنندگان گرامی


مدیر دپارتمان : مهندس فرشید خدارحمی
مدیرامور بین الملل : سر کار خانم نسترن ابراهیمی
مدیر بازرگانی : مهندس محمد همتی
مدیر بازاریابی : امید امینی
مدیر تبلیغات : مهندس سید نیما مرتضوی
امور فنی و مهندسی : شرکت جویشگر پردیس ارم--------------------------------------------------------------------------------
برای آندسته از شرکت ها که دارای وب سایت اختصاصی نیز می باشند مزیت ویژه عضویت افزایش بازدیدکنندگان، افزایش رنکینگ در موتورهای جستجو (نظیر گوگل و یاهو) و در نتیجه آمدن به صدر فهرست نتایج جستجوها، دسترسی بهتر به شرکتهای مشابه و همکار، انجام عملیات مناقصه، مزایده و استخدام در یک سیستم متمرکز و دهها مزیت دیگر می باشد.
بانک جامع اطلاعات صنایع ایران (بانک صنعت) یک شرکت غیرانتفاعی و غیر دولتی است که با هدف جمع آوری و به اشتراک گذاری رایگان اطلاعات در عرصه وب ایجاد گردیده است. سایتهایی که تاکنون صنایع ایرانی و شرکتها در اینترنت برپا کرده اند، عموما دارای مشخصاتی مشابه بوده اند. بطور مثال همه آنها صفحاتی برای معرفی شرکت، محصولات، تاریخچه و راههای تماس داشته اند. با این حال مشکل بزرگ این سایت ها این بوده که در میان خیل عظیم سایتهای اینترنت گم بوده اند و مدیران آنها نیز از این گلایه دارند که چرا وب سایت آنها آنگونه که باید، بازدیدکننده نداشته اند.
برای رفع این مشکل سایتهای پورتال(portal) به وجود آمده اند. شما در یک پورتال فهرستی بزرگ از منابع مرتبط را در دایرکتوری های مختلف خواهید یافت و با استفاده از ساختارهای درختی به آسانی می توانید به هدف خود دسترسی داشته باشید.
با این وجود ما در این سایت علاوه بر راه اندازی پورتال اختصاصی، اطلاعات بیشتری را نیز جمع آوری کرده و در اختیار مخاطب قرار می دهیم. این اطلاعات همان داده های مرجعی هستند که در اکثر سایتها وجود دارند. و با وجود این اطلاعات و امکانات مناسبی که برای سفارشی کردن صفحات اختصاصی در نظر گرفته شده، حتی لزوم داشتن سایت جداگانه برای شرکتها را نیز از بین برده و مدیران می توانند آدرس صفحه اختصاصی خود را در این سایت به عنوان آدرس دائم اینترنتی خود لحاظ کرده و منتشر نمایند. زیرا ما هم صفحاتی برای معرفی شرکت شما در نظر گرفته ایم، هم صفحاتی برای تاریخچه و محصولات و خدمات و سوابق و آدرسها و راههای تماس و ... بعلاوه محدودیتی در ورود اطلاعات و تصاویر نیز وجود ندارد.

اطلاعات تماس
نامفرشید-خدارحمی-
تلفن۰۳۱۱-۶×××۸۶۶callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۳×××۱۸۸۲callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرساصفهان,نظر غربی - ساختمان توکل - واحد 448,8175745455
محصولات و خدمات