مشخصات شرکت خورشید ارتباطات

  • تاریخ ثبت شرکت: 1380/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت: نمایندگی
  • مکان: استان اصفهان
  • در زمینه: کامپیوتر و ابزار دیجیتال
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1733
درباره شرکت
خورشید ارتباطات برگرفته از خواست تعدادی از هموطنان شماست که با نگاهی به آینده سعی در ارائه خدمات مطلوب برای شما عزیزان دارند.

از ابتدای (سال 1380) فعالیت ما، سعی داشته ایم همواره جدیدترین تکنولوژی روز را برای میهن پهناور و زرخیز ایران فراهم کنیم و در این را از ناهمواری ها نمی هراسیم. اکنون خورشید ارتباطات با تجربه مدیران خود که سالها در صنعت کامپیوتر فعال بوده اند و ارتباط با شرکت های بزرگ توانسته است سیری کاملی از این محصولات را شامل رایانه های همراه و سایر دستگاهها را برای شما فراهم کند.

خورشید ارتباطات در حال تبدیل شدن به قطب اصلی فروش و خدمات پس از فروش بزرگترین محصولات کامپیوتری در استان اصفهان و دیگر شهرستانها می باشد و هم اکنون تعداد بسیاری از شرکتهای دولتی و خصوصی محصولات ما را به عنوان اولین و بهترین انتخاب خود قرار داده اند.

محصولات ما شامل طیف وسیعی از وسایل کامپیوتری از جمله رایانه های همراه (NoteBook) - کامپیوتر های رو میزی (Desktop) - سرورها (Servers) - دوربینهای دیجیتال - مانیتور - پرینتر - ویدئو پروژکتور و ... می باشد.

خورشید ارتباطات به عنوان بزرگترین عرضه کننده رایانه های همراه (Notebook) با مارک تجاری DELL توانسته با بهترین نوع گارانتی خدمات منحصر بفردی را در استان اصفهان ارائه دهد.(نمایندگی انحصاری محصولات دل در استان اصفهان با گارانتی زیگورات تکنولوژی)

اساس فعالیت ما ارائه جدیدترین تکنولوژی ها همراه با بهترین خدمات می باشد. تنوع زیاد محصولات کامپیوتری در زمان حاضر باعث سر در گمی خریدارن می شود. ما با تمرکز بر روی بهترین ها به شما کمک می کنیم تا با ساده ترین روش به مقصود خود برسید.


مدیریت خورشید ارتباطات
طیف وسیعی از وسایل کامپیوتری از جمله رایانه های همراه (NoteBook) - کامپیوتر های رو میزی (Desktop) - سرورها (Servers) - دوربینهای دیجیتال - مانیتور - پرینتر - ویدئو پروژکتور و ...

اطلاعات تماس
نامخورشید ارتباطات-خورشید ارتباطات
تلفن۰۳۱۱-۲×××۰۲۰callتماس بگیرید
استاناصفهان
آدرساصفهان, اصفهان/ خ بزگمهر/ ابتدای هشت بهشت غربی/ مجتمع تجاری دنیا___اصفهان / خ میر/حد فاصل چهار راه نظر و پل هوایی/ روبروی مسجد کازرونی / فروشگاه خورشید ارتباطات,