۱۰ روش کلی‌ برای سبک زندگی‌ پایدار

۱۰ روش کلی‌ برای سبک زندگی‌ پایدار

سبک زندگی‌ پایدار برای چه؟

سبک زندگی‌ پایدار چرا باید داشته باشیم؟ امروز در وبلاگ اکو کلیکی میخواهیم شما را با ۱۰ روش کلی‌ برای داشتن سبک زندگی‌ پایدار و دوستدار محیط زیست آشنا کنیم. بهتر است که هر کسی‌ سبک زندگی‌ پایدار را آغاز کند. زیرا گزارش سازمان ملل نیز نشان داد که اگر می خواهیم تغییرات آب و هوایی را کنترل کنیم، تنها ۱۲ سال دیگر وقت داریم. بله، نه صد سال فقط ۱۲ سال. پس از آن همه چیز از کنترل خارج می شود. 

خوب، وقت آن است که ما آسیب هایی را که فعالیت‌های انسانی به محیط زیست وارد کرده است را یک بار دیگر بررسی‌ کنیم. دمای کره زمین به طور نگران کننده‌ای در حال افزایش است و در صورت ادامه این شرایط، محیط زیست نمی تواند زنده بماند. بنابراین من و شما چه کاری می توانیم برای خنثی کردن این خسارت‌ها انجام دهیم؟ همه چیز با تعهد ما آغاز میشود. تعهد بدهیم که سبک زندگی‌ پایدار داشته باشیم و به محیط زیست کمترین آسیب را وارد کنیم.

همگی‌ با هم سعی می کنیم شیوه زندگی خود را به سبک زندگی‌ پایدار تغییر دهیم. تغییر ناگهانی اتفاق نمی افتد. بنابراین هر کاری که می توانید انجام دهید. این تغییرات بعد از مدتی به یک عادت تبدیل می شود. نگران نباشید. با یادگیری سبک زندگی‌ سبز شروع کنید. در این نوشته ما به شما راهکار‌های متفاوت را نشان میدهیم. اما قبل از آن بهتر است راجع به خود عبارت “دوستدار محیط زیست” بیشتر بدانیم.

دوستدار محیط زیست دقیقا به چه معنی‌ است؟

دوستدار محیط زیست در لغات نامه به معنی‌ دوستدار زمین بودن است. در حقیقت به زمین و محیط زیست آسیبی نرساندن. این اصطلاح معمولاً برای اشاره به محصولات و روشهایی دارد که به صرفه جویی در منابع مانند آب و انرژی و همچنین جلوگیری از آلودگی هوا، آب و زمین کمک می کند. بهتر است در مورد چگونگی‌ استفاده از این منابع آگاهی‌ کسب کنیم. نیت شما درباره کسب آگاهی‌ هر چیزی میتواند باشد. ممکن است که بخواهید که به محیط زیست کمک کنید. یا بخواهید که در هزینه‌هایتان صرفه جویی‌ کنید. اما این را بدانید که هر تلاشی که می کنید تا سبک زندگی‌ پایدار داشته باشید قطعاً به نجات زمین کمک می کند. در اینجا روش‌های داشتن سبک زندگی‌ پایدار را به شما نشان میدهیم. این روش‌ها به شما کمک می‌کند تا در زمینه‌های مختلف زندگی خود از آنها سود بجویید.      

بخش اول) از پلاستیک کمتر استفاده کنید

 

حدوداً ۴۰ درصد  صنعت بسته‌بندی را محصولات پلاستیکی تشکیل می دهند. برای داشتن یک سبک زندگی پایدار و سازگار با محیط زیست در قدم اول استفاده از محصولات پلاستیکی را کاهش یا متوقف سازیم. به عنوان مثال می توانیم به جای استفاده از مسواک‌های پلاستیکی، از مسواکی که بدنه بامبو دارد استفاده کنیم. همچنین می توانیم به جای استفاده از کیسه‌های پلاستیکی از کیسه‌های زیست تخریب پذیر استفاده کنیم. 

راهکار دیگر جایگزینی ظروف یکبار مصرف پلاستیکی با ظروف یکبار مصرف گیاهی است. ظروف گیاهی سازگار با محیط زیست بوده و بیش از یک بار قابل استفاده می باشند. می توانید این محصولات گیاهی را به صورت عمده خریداری کنیم تا بدین وسیله از دریافت بسته بندی‌های اضافه و پلاستیکی و انباشتن آنها در سطل‌های زباله جلوگیری کنیم. مورد دیگر این است که می توانیم به جای استفاده از تیغ‌های اصلاح پلاستیکی از تیغ‌های اصلاح فلزی استفاده کنیم. می توانید برای دانستن سایر محصولاتی که می‌توان آنها را با محصولات پلاستیکی جایگزین کرد به نوشته مربوطه مراجعه کنید.  

بخش دوم) عادت‌های خرید سازگار با محیط زیست را در خود تقویت کنید

 

راهکار دیگر برای اینکه یک سبک زندگی‌ پایدار داشته باشید این است که عادت‌های خرید سازگار با محیط زیست را در خود نهادینه کنید. به عنوان مثال بهتر است قبل از خرید همواره از خود این سوال را بکنید که واقعاً چقدر نیاز دارید که محصول جدیدی را خریداری کنید. باید مطمئن باشید که محصول جدید مورد استفاده طولانی مدت شما قرار خواهد گرفت. اگر این اصل را رعایت کنید بدانید که کمک بزرگی به کاهش زباله‌های تولیدی کرده‌اید. 

مورد بعدی این است که بتوانید عمده خرید کنید. خرید عمده نه تنها یک حرکت پایدار است، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما نیز می شود. استفاده از قدرت نفوذ اجتماعی یکی از مؤثرترین راه‌ها برای برانگیختن رفتارهای طرفدار محیط‌ زیست در مصرف نیز است. در تحقیقی که توسط دانشگاه هاروارد انجام شده است، به خریداران آنلاین در یک پلتفرم فروش آنلاین اطلاع دادند که افراد دیگر نیز در حال خرید محصولات سازگار با محیط زیست میباشند. همین امر، منجر به افزایش ۶۵ درصدی در حداقل یک خرید پایدار شد. یا مثلاً به افرادی که از بوفه غذا تهیه می کردند گفتند که به صورت نرمال ظرف غذای‌شان را می توانند بیش از یک بار پر کنند. این اتفاق باعث شد که ضایعات غذا تا حدود ۲۱ درصد کاهش پیدا کند.

برای خرید عمده باید یک برنامه‌ریزی مرتب داشته باشید. اگر با برنامه ریزی جلو روید، در کاهش مصرف سوخت و تعداد رفت و آمد به فروشگاه نیز برنامه ریزی کرده اید. نکته بعدی این است که بهتر است روی محصولات با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنیم. چرا که محصولات ارزان اکثراً طول عمر زیادی ندارد. در حقیقت می‌توان گفت که برخی از این محصولات ارزان قیمت می تواند حتی یکبار مصرف نیز به حساب بیایند. بیشتر بخوانید. 

بخش سوم) محصولات دوستدار محیط زیست خرید کنید

 

در حال حاضر هیچ قانون ایا اعزامی برای خرید پایدار و داشتن سبک زندگی پایدار وجود ندارد. اما با خرید پایدار شما می‌توانید تاثیر خود را بر محیط زیست کاهش داده و در جامعه مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی ایفا کنید. همچنین با استفاده از محصولات دوستدار محیط زیست در کسب و کار خود می توانید شهرت خوبی را به دست بیاورید.

مزایای خرید محصولات دوستدار محیط زیست در کسب و کار 

خرید محصولات دوستدار محیط زیست از طرق زیر می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد:

 ۱- باعث کاهش هزینه ها، مواد اولیه، تجهیزات و هزینه های جاری میشود. برای مثال، کاهش حجم زباله‌های مصرفی باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی میشود. همچنین اگر از محصولات و خدماتی که انرژی و آب کمتری مصرف می کنند استفاده می کنید، می توانید قبوض آب و برق خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید. 

۲- شهرت خود را در میان کارکنان، مشتریان و عموم مردم به دلیل “انجام کار درست برای محیط زیست” بهبود بخشید.

۳ – می توانید به راحتی وام دهندگان یا سرمایه‌گذارانی که بر اساس اصول زیست محیطی کار می کنند را جذب کنید.

۴- وقتی که شما سبک کسب و کار پایدار را انتخاب میکنید، میتوانید گاهی اوقات است از کمک هزینه سرمایه برای کارخانه و تجهیزاتی که برای تجارت خود خریداری می کنید، استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر از اینکه چه نوع محصولات سازگار با محیط زیست هستند اینجا را کلیک کنید.

بخش چهارم) بیشتر بازیافت کنید

 

در چند دهه اخیر، اثرات منفی محل دفن زباله به یکی از دلایل اصلی بدتر شدن کیفیت محیط زیست، به ویژه بدتر شدن کیفیت آب‌های زیرزمینی، کیفیت پایین هوا از گازهای ساطع شده و بوهای مضر و بدتر شدن اثرات تغییرات آب و هوایی تبدیل شده است. جای تعجب نیست که استفاده از محل دفن زباله تبدیل به یک تکنیک مدیریت پسماند زباله کمتر ترجیح داده شده است. علاوه بر این، افرادی که در اطراف محل‌های دفن زباله زندگی می‌کنند، اغلب از زیبایی‌شناسی و کیفیت زندگی در همسایگی خود و کاهش ارزش دارایی رنج می‌برند. بنابراین مدیریت پسماند و بازیافت یکی از مهمترین مسائل زیست محیطی است.

اخیراً در کشور‌های اروپایی و در آمریکا مردم را به بازیافت در خانه تشویق می کنند. برای بازیافت در خانه و داشتن یک سبک زندگی‌ پایدار بهتر است که ابتدا زباله‌های خود را در خانه طبقه بندی کنید. می توانید بعضی از زباله‌ها را تبدیل به وسایل جدید کنید. به یاد داشته باشید که همه نوع کاغذ مانند پاکت، کارت تلفن و یا کاغذهای بسته بندی قابل بازیافت هستند. همچنین برای بازیافت در خانه باید زباله‌های تر و خشک را از هم جدا کنید. زباله‌های الکترونیکی رانیز فراموش نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کلیککنید.   

بخش پنجم) راه‌کارهای مؤثر برای کاهش آلودگی را پیدا کنید

 

آلودگی یکی از بحرانی‌ترین مشکلاتی است که جهان ما هر روز با آن مواجه است. در دهه‌های گذشته، آلودگی همیشه به عنوان یک تخریب تلقی می شد که کم کم سیاره محل زندگی ما را نابود می کند. برخی از مردم متوجه آن شده اند، برخی از مردم متوجه نشده اند، و برخی دیگر واقعاً اهمیتی نمی دهند.  

آلودگی زمین به حدی وحشتناک است که تا به امروز، ۲/۴ میلیارد نفر هنوز به منابع آب پاک دسترسی ندارند. زیرا انسان‌ها به طور مداوم منابع ضروری مانند هوا، آب و خاک را آلوده می کنند. به منظور رفع مجدد آن با گفتن این نکته، به عنوان یک فرد نگران این نسل، راه‌هایی را به اشتراک میگذاریم که میتونیم انجام دهیم تا یک تغییردهنده باشیم که تأثیر بزرگی بر محیط ما تا آخر عمر ایجاد شود.

کاهش آلودگی یکی از مهمترین روش های داشتن سبک زندگی‌ پایدار است. کاهش آلودگی و پیشگیری از آن در واقع به هر نوع رفتاری که باعث می شود آلودگی در منبع کاهش یا حذف شود گفته می‌شود. کاهش آلودگی همچنین به نوعی کاهش استفاده از منبع نیز تلقی می شود. کاهش پیشگیری از آلودگی هم هزینه های مالی (مدیریت زباله و پاکسازی) و هم هزینه های زیست محیطی (مشکلات بهداشتی و آسیب های زیست محیطی) را کاهش می دهد. پیشگیری و کاهش آلودگی در عین حال باعث تقویت رشد اقتصادی میشود. این امر از طریق تولید کارآمدتر در صنعت و نیاز کمتر خانوارها، مشاغل و جوامع برای رسیدگی به زباله ها حاصل میشود. برای بررسی دقیق تر چگونگی کاهش آلودگی مطلب مربوطه را مطالعه فرمایید. 

بخش ششم) رژیم غذایی سازگار با محیط زیست بگیرید

 

رژیم غذایی فعلی بشر باعث تغییرات بسیار جدی در محیط زیست شده است. در سرتاسر جهان، جنگل‌ها برای ایجاد فضایی برای نگهداری دامها و پرورش محصولات کشاورزی برای تغذیه آنها ویران شده است. اقیانوس‌های ما با صید بیش از حد آبزیان، در حال تغییر اکوسیستم میباشند. تولید غذا نه تنها بزرگترین عامل از بین رفتن حیات وحش است، بلکه باعث تغییرات آب و هوایی نیز می شود. 

جالب است که بدانید حدود یک چهارم انتشار گازهای گلخانه ای جهانی با مواد غذایی مرتبط است. متخصصان تغذیه بر این باورند که رژیم‌های غذایی سازگار با محیط زیست هم سالم تر بوده و هم آسیب کمتری به این سیاره می رساند. بنابراین باید رژیم غذایی خیلی تغییر کند تا بشود در آینده از فقر غذایی پیشگیری کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رژیم غذایی سازگار با محیط زیست مطلب مربوطه را مطالعه کنید.     

بخش هفتم) در سفر با محیط زیست سازگار باشید

 

سفر پایدار به معنای یافتن راهی است که بتوان گردشگری را در طولانی مدت بدون آسیب رساندن به محیط‌های طبیعی و فرهنگی حفظ کرد. سفر پایدار باید اثرات منفی گردشگری را به حداقل برساند. در حالت ایده آل باید برای منطقه‌ای که در آن سفر انجام می شود مفید باشد.

سازمان جهانی گردشگری، سفر پایدار را اینگونه تعریف می‌کند: « توسعه‌ای که نیازهای گردشگران فعلی و مناطق میزبان را برآورده می‌کند و در عین حال فرصت‌ها را برای آینده محافظت و افزایش می‌دهد. در حقیقت باید همه منابع به‌ گونه‌ای مدیریت شوند که نیازهای اقتصادی، اجتماعی و زیبایی‌شناختی با حفظ یکپارچگی فرهنگی، تنوع زیستی و سیستم حمایت از زندگی را برآورده کند.»

سفر پایدار در مورد ارزش گذاری محیط زیست و مراقبت از منابع طبیعی است. مسافران باید از سطوح آلودگی ناشی از سفر و چگونگی تأثیر آن بر محیط زیست و حیات وحش محلی آگاهی بیشتری داشته باشند. آنها همچنین باید از چگونگی تأثیر گردشگری بر مردم محلی، مشاغل و فرهنگ‌های بومی آگاه باشند. در نوشته مربوط به این موضوع را برای شما چندین مورد ساده آورده ایم تا بتوانید با این مقوله آشنا شوید. 

بخش هشتم) در مصرف آب صرفه جویی‌ کنید

 

مسئولین در حوزه آب کشور همواره با این سوال مبرم روبرو هستند که چگونه می توان از تامین آب پاک و قابل اعتماد با فشارهای ناشی از رشد جمعیت، توسعه پررونق شهری و گرم شدن کره زمین اطمینان حاصل کرد. بسیاری از جوامع در حال حاضر محدودیت های آبی را اعمال می کنند. لازم به ذکر است که بدانید ۳۰ تا ۶۰ درصد آب آشامیدنی خانگی برای آبیاری حیاط ‌ها و باغ‌ ها استفاده می‌شود. همچنین، اغلب مقدار زیادی از آب در پروسه تبخیر و هدایت نادرست روانابها در پیاده‌روها و معابر به هدر می‌رود. 

طبق آماری که ایالات متحده منتشر کرده است، سرانه مصرف آب ۶۶۷ لیتر در روز است. سرانه مصرف آب این مقدار در استرالیا برابر با ۱۳۶ لیتر در روز می باشد. علت این اختلاف این است که استرالیا بسیار در صرف آب صرفه جویی مصرف می کند. اما همچنان کیفیت زندگی بالاتری دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در اکو کلیکی چند کار ساده برای شما نوشته ایم که می‌توانید با انجام آن راهکارها در مصرف آب صرفه جویی کنید. این اقدامات صرفه جویی در مصرف آب می تواند تأثیر زیادی بر تقاضای آب در شهرها داشته باشد. ضمن صرفه جویی در هزینه، شما همچنین این فرصت را دارید که در کمک به رفع بحران آبی مشارکت داشته باشید.     

بخش نهم) از انرژی استفاده بهینه کنید

 

این سوال عجیبی نیست که دقیقاً چگونه مصرف برق خانه شما با انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) مرتبط است. برخلاف احتراق مستقیم سوخت‌های فسیلی که هنگام استفاده از ماشین اتفاق می‌افتد، ما همیشه نمی‌توانیم انتشار گازهای گلخانه‌ای را که در نتیجه استفاده روزمره از برق وارد جو می‌شود را تشخیص دهیم.

بر اساس گزارش دانشگاه هاروارد در مورد نصب پنل های خورشیدی به این نتیجه رسیدند که افرادی پنل خورشیدی نصب میکننند که همسایگان آنها از این انرژی تجدید پذیر استفاده کرده ا‌ند. همچنین تحقیقی در مورد دانشجویان یک دانشگاه در مورد نحوه حمل و نقل به آنها انجام شده بود. زمانی که دانشجویان متوجه شده بودند که بسیاری دیگر از دانشجویان همان دانشگاه به جای استفاده از اتومبیل شخصی خود از دوچرخه که به نوعی حمل و نقل پایدار نیز به حساب می آید استفاده می کنند، پنج برابر بیشتر از سایر افرادی که تنها این گزینه سبک زندگی پایدار را می دانستند به انجام این کار تمایل نشان دادند.

چند مثال ساده …

با این حال، تأثیر زیست محیطی شیوه های کارآمد انرژی در خانه می تواند قابل توجه باشد. در ایالات متحده، بخش داخلی تقریباً ۱۹ درصد از انتشار گازهای گلخانه ای این کشور را در سال ۲۰۱۶ تولید کرد. از این میان، ۶۹ درصد از انتشار گازهای گلخانه ای منازل ناشی از استفاده از برق بوده و استفاده مستقیم از سوخت فسیلی برای گرمایش خانه ۳۱ درصد دیگر را تشکیل می دهد. وقتی در نظر بگیرید که چنین درصد زیادی از انتشار گازهای گلخانه‌ای خانگی به مصرف برق مرتبط است، مشخص می‌شود که اقدامات بهره‌وری انرژی خانگی می‌تواند منجر به کاهش قابل توجه انتشار گازهای گلخانه‌ای شود.

در بیشتر موارد پولی را که برای انجام عملیات بهینه سازی انرژی صرف می کنید، به دلیل ماهیت تولید برق مستقیماً باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای می‌شود. به عنوان مثال، درصد از میانگین قبض برق متعلق به برقی است که صرف روشنایی‌ خانه میشود. اگر لامپ‌های رشته‌ای خود را با لامپ‌های CFL کم مصرف انرژی جایگزین کنید، می‌توانید میزان برق مصرفی برای روشنایی خانه خود را تا ۷۵ درصد کاهش دهید. اگر در هر خانه آمریکایی یک لامپ رشته ای با یک لامپ CFL جایگزین شود، در یک سال انرژی کافی برای تامین انرژی سه میلیون خانه تامین می گردد. این امر باعث کاهش انتشار سالانه به میزان معادل خروج هشتصد هزار خودرو از جاده ها می شود.

لامپ‌های CFL همچنین باعث کاهش انتشار جیوه میشوند. این یکی از مواردی است که برای شما برای داشتن سبک زندگی پایدار در نوشته مربوط به بهینه سازی انرژی به آن اشاره کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. 

بخش دهم) سایر نکات سازگار با محیط زیست

از سایر نکاتی که می‌توان در این مقاله به آن اشاره کرد این است که بهتر است کمتر مصرف کنید. خریدهای آگاهانه تری داشته باشید تا سبک زندگی پایدار تری داشته باشید. یک نکته در مورد کاهش پسماند این است که می‌توانید به جای استفاده از دستمال های کاغذی از حوله استفاده کنید.از این طریق، از تولید بسیار انبوه دستمال های کاغذی جلوگیری می‌کنید. در مقوله غذا از مهم‌ترین نکات این است که برای وعده‌های غذایی خود برنامه ریزی داشته باشید. بدین ترتیب، به کاهش اتلاف مواد غذایی کمک زیادی کرده اید. در مورد استفاده کمتر از کاغذ و قطع درختان، می توانید تمام قبض های کاغذی خود را قطع کنید و در حقیقت دیجیتالی رفتار کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر نکاتی که می توانید از آن برای زندگی پایدار استفاده کنید لطفاً مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.  


1401/7/12
اکو کلیکی
اطلاعات تماس
نامفروشگاه اکوکلیکی
تلفن-۰×××۲۳۳۰۳۵۲callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۰×××۰۳۵۲callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
کد پستی3393176187
واتساپچت واتساپ


محصولات مشابه
 • ارده سازی با سنگ مهریز

  ارده سازی با سنگ مهریز

  ارده گیری سنتی با سنگ مهریز یزد سنگ رو و سنگ زیر مهریز با ضمانت مادام العمر سنگ معدنی کارکرد ساده و بدون نیاز ب تنظیم کردن و سرویس کاری قبل از استارت کارکرد یکسره کم صدا تولید ارده ای نرم و با کیفیت با دستگاه ارده گیری سنتی که از سنگ مهریز ساخته شده دارای ضمانت یکساله و ۵ سال خدمات پس از فروش نکته ای رو در مورد ارده با این نمونه دستگاه ها بگم اینه که این ویژگی ب عنوان غذایی سنتی ایرانی با قدمت ۱۰۰۰ ساله ثبت یونسکو قرار گرفته و این نشان دهنده قدمت دیرینه و با کیفیت بودن ارده گیری سنتی با سنگ مهریز هست

  رستوران و فست فود اصفهان
 • تولید کننده کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی سلف سرویس

  تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی سلف سرویس سردخانه گارانتی و خدمات پس از فروش ارسال به تمام نقاط کشور یکی از تولید کننده تجهیزات آشپزخانه شرکت استیل تجهیز ونک ( تولید کننده کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی سلف سرویس )

  رستوران و فست فود تهران
 • سرمایه گذاری جهت رستوران رباتیک هوایی قطاری

  (ویژه سرمایه گذاران محترم) *طرح اول:* ♦️ *رستوران رباتیک* ???? اجرای رستوران رباتیک برای اولین بار در ایران با ربات های واقعی!!! ???????????? ▪️پیشرفته تر از مدل های خارجی. ???? رستوران رباتیک، رستورانی لاکچری و خاص در شهر شما! با درآمد باور نکردنی! ???????????? ▪️همین الان رستوران اتو و هتل تو رباتیک کن! ????دارای 7 ربات واقعی (6 عدد ربات گارسون و 1 عدد ربات خوش آمدگو) ▪️ارتفاع قد ربات ها: 1.7 متر ▪️دارای قابلیت صحبت کردن، پذیرایی از مشتری و ثبت سفارش مهمان ▪️کنترل حرکت، توقف و چرخش آن توسط اپراتور از اتاق کنترل ????میزان متراژ مورد نیاز برای رستوران محدودیتی ندارد. ▪️قابل اجرا برای هر مدل رستوران ▪️قابلیت افزایش تعداد ربات ها و تسریع در پذیرایی ???? این پروژه شما را تبدیل به برندی خاص در شهرتان خواهد کرد. هزینه اجرا:1/900/000/000میلیارد تومان *طرح دوم: برج خوشه پروین* ???????????????????????? *(مخصوص سرمایه گذار)* ✅برجی با سه رستوران منحصر به فرد ✔️ برای اولین بار در ایران ✔️میزان متراژ مورد نیاز زمین، حداقل 400 متر مربع ????هزینه صفر تا صد اجرای این رستوران 6.5 میلیارد تومان است. (ویژه سرمایه گذاران محترم) ♦️ *پروژه توریستی رستورانی خوشه پروین* ???? برای اولین بار در ایران ????اجرای انحصاری در شهر شما ????ارتفاع برج پروین 30 متر ارتفاع ????۱۳۰ متر مربع روف گاردن ????۱۲۰ متر مربع رستوران هوایی ثابت ????رستوران کشویی با ظرفیت ۲۰ نفر ????یک دستگاه آسانسور ۱۳ نفره و پلکان اضطراری ???? پروژه توریستی رستورانی برج خوشه پروین، پروژه ای لاکچری و خاص در شهر شما! با درآمد باور نکردنی! ???????????? ????میزان متراژ مورد نیاز برای این پروژه، 400 متر مربع می باشد. ???? این پروژه شما را تبدیل به برندی خاص در شهرتان خواهد کرد. ????هزینه کامل اجرا: 6.5 میلیارد تومان. (ویژه سرمایه گذاران محترم) *طرح سوم:* ♦️ *پروژه منحصر به فرد کافی شاپ و رستوران قطار* ???? برای اولین بار در ایران ????اجرای انحصاری در شهر شما ????جهت استفاده به عنوان کافی شاپ، رستوران، فست فود، کتاب خانه، فروشگاه، گالری ????شامل دو قطار با مساحت مجموعا 100 متر مربع و 100 متر مربع فضای پذیرایی در محوطه(10 سایبان 6 نفره) قطار اول (طول 26 متر و عرض 2.35 متر) قطار دوم (طول 14 متر و عرض 2.35 متر) ???? قطارها شامل امکانات زیر می باشند؛ عایق حرارت و رطوبت در سقف و بدنه دارای 7 درب فولدینگ دارای سیستم روشنایی مرکزی دارای مبلمان داخلی دارای تقویت شاسی دارای کف پوش سرامیک دارای مبلمان محوطه به همراه سایبان ???? پروژه رستوران و کافی شاپ قطار، پروژه ای جذاب و منحصر به فرد در شهر شما! با درآمد باور نکردنی! ???????????? ????میزان متراژ مورد نیاز برای این پروژه، 200 متر مربع می باشد. ???? این پروژه شما را تبدیل به برندی خاص در شهرتان خواهد کرد. ????هزینه کامل صفر تا صد اجرا شامل وسایل سرمایش و گرمایش، میز و صندلی و سایبان محوطه (طبق عکس) : 3.5 میلیارد تومان. *طرح سوم: پروژه منحصر به فرد کافی شاپ و رستوران قطار* ???????????????????????? *(مخصوص سرمایه گذار)* ✅ مجموعه ای جذاب با فضای پذیرایی 200 متر مربع ✔️ برای اولین بار در ایران ✔️میزان متراژ مورد نیاز زمین، حداقل 200 متر مربع ????هزینه صفر تا صد اجرای این رستوران 3.5 میلیارد تومان است.

  رستوران و فست فود گلستان
 • لوازم و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

  لوازم و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

  وصال تجهیز طراحی، تولید و تهیه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مشاوره احداث اشپزخانه های مختلف و ارائه نقشه چیدمان فست فودها ، رستورانها و کلیه مراکز طبخ غذا عرضه کننده انواع اجاقهای پلوپز و چهار شعله فر دار و ترکیبی انواع دم کن و گرمخانه های صنعتی انواع کباب پز های ریلی و سنتی انواع میز کار سینک و وان و قفسه های استیل طراحی و نصب سردخانه های ثابت و متحرک انواع یخچالهای ویترینی و کبابی و رویه میز کار انواع تر ولی های حمل محاسبه، طراحی و نصب هواکشهای صنعتی انواع هود های صنعتی خطوط سلف سرویس انواع تاپینگ و سایر تجهیزات

  رستوران و فست فود البرز