پد آنتی فریز کرایولیپولیز چیست؟

پد آنتی فریز کرایولیپولیز چیست؟

 پد آنتی فریز کرایولیپولیز Cryolipolysis antifreeze pad چیست؟

پد آنتی فریز کرایولیپولیز، پدی است که بر روی ناحیه ای از بدن قرار میگیرد و مخصوص انجام کرایولیپولیز لاغری است. پد آنتی فریز کرایولیپولیز محصولی خنک کننده و محافظت کننده از پوست مناسب انجام کرایولیپولیز، با تکنولوژی نانو ساختارهای فناوری جدید و پیشرفته. پد آنتی فریز کرایولیپولیز میتواند به طور موثر از منطقه تحت درمان در برابر سرمازدگی محافظت کند. در واقع انجام لاغری موضعی با دستگاه کرایولیپولیز، به کمک پد و ژل آنتی فریز صورت می گیرد. پد و ژل آنتی فریز از فناوری خنک کننده برای از بین بردن میزان قابل توجه چربی بدون جراحی استفاده می کند با این روش، کاهش وزن دردناک نیست. 
پد آنتی فریز

پد آنتی فریز کرایولیپولیز با کیفیت می تواند اثر بخشی لاغری با کرایولیپولیز را افزایش دهد. پد آنتی فریز، یک پد با تکنولوژی انتقال سرما به پوست و بافت چربی است. پد آنتی فریز برای لاغری با دستگاه استفاده می شود و کیفیت آن روی اثر بخشی بیشتر لاغری با دستگاه کرایولیپولیز تاثیر دارد. پدهای آنتی فریز برای اینکه کیفیت بیشتری داشته باشند، باید ویسکوزیته بالایی داشته باشند. به این معنی که ماندگاری آنها روی پوست مناسب و بالا باشد. از نشانه های کیفیت پد آنتی فریز، جنس و مقدار ژل و جنس پد می باشد.
لاغری با دستگاه کرایولیپولیز
 

وظیفه پد و ژل آنتی فریز Antifreeze pad and gel function

پد آنتی فریز باید بعنوان یک رسانا و انتقال دهنده سرما از دستگاه به پوست، عمق پوست و بافت چربی عمل کند. همچنین از دیگر وظایف پد آنتی فریز می توان به حفاظت پوست در برابر سرما اشاره کرد. هنگام انجام عمل کرایولیپولیز ، پدآنتی فریز را روی ناحیه ای که قرار است لاغر شود قرار میدهیم و کاپ دستگاه کرایولیپولیز را روی پد قرار میدهیم. هنگام انجام کرایولیپولیز دمای موضع مورد نظر تا منفی 12 درجه سانتی گراد پایین می آید. در نتیجه پد آنتی فریز باید از پوست محافظت کند تا سرما به آن آسیب نزند و دچار سوختگی ناشی از سرما نشود. 

 

انواع پد و ژل آنتی فریز کرایولیپولیز Types of cryolipolysis antifreeze pads and gels

پد و ژل آنتی فریز موجود در فروشگاه ایران مالما دارای برندهای مختلفی است:

1- پد آنتی فریز برند بکو BECO

پد آنتی فریز بکو BECO یک برند معتبر و با کیفیت است. این پدها با تکنولوژی پیشرفته و جدید، نفوذ پذیری سرما به بافت چربی را تا 2 برابر افزایش می دهند تا تعداد بیشتری از سلول های چربی را از بین ببرد. مقدار ژل آن نیز به اندازه ایی است که تا پایان انجام کرایولیپولیز خشک نشود. همچنین پارچه پد نیز از کیفیت بالایی برخورداراست و هنگام وکیوم و مکش توسط دستگاه، روی پوست باقی می ماند. پد آنتی فریز برند BECO سلول های چربی بیشتری را هدف قرار میدهد.
پد آنتی فریز بکو
 

2- پد و ژل آنتی فریز برند کول تک Cool Tech

 پد آنتی فریز کول تک دارای ابعاد 28*23 

 پد آنتی فریز کول تک

3- پد و ژل آنتی فریز برند زل تیک Zel tique

 ابعاد 40*40 سانیتمتر

 پد آنتی فریز زل تیک

4- ژل آنتی فریز 

ژل آنتی فریز 

یکی از ویژگی های پد آنتی فریز، مقدار ژل آن است؛ پد آنتی فریز باید به مقدار کافی به ژل آغشته باشد تا پد به سرعت خشک نشود و پوست دچار سوختگی شود. همچنین جنس ژل نیز قابل توجه است. هرچه ژل آن کمتر رقیق باشد، پد کیفیت بالاتری دارد و حین وکیوم و مکش، پد از پوست جدا نمی شود. این پدها از سوختن پوست بر اثر سرما جلوگیری می کند. در نتیجه مقدار ژل آنها بسیار حائز اهمیت است. اگر مقدار ژل آنها کم باشد، پد به سرعت خشک شده و باعث سوختن پوست می شود. این دو عامل باعث می شود شما انتخاب مناسبی در خرید پد آنتی فریز داشته باشید تا انجام کرایولیپولیز موفق تری داشته باشید.
ژل انتی فریز 1 کیلوگرم

در نتیجه : 

این پد و ژل آنتی فریز ذکر شده  براساس برند و وزن آن قیمت های مختلفی دارند. در سایت ایران مالما میتوانید پد و ژل آنتی فریز کرایولیپولیز را طبق وزن و برند آن با ضمانت مرجوع کالا، تهیه نمایید . همچنین در صورت هرگونه سوال احتمالی، از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.


1401/5/5
اطلاعات تماس
ناممحبوبه بابایی
تلفن۰۳۱-۳×××۱۲۲۲callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۶×××۱۲۷۹callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرساصفهان- خیابان میرداماد غربی- نبش 20- ساختمان باران- طبقه 2 واحد 3
کد پستی8136865597
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • فروش رول ملحفه یکبار مصرف

  فروش رول ملحفه یکبار مصرف

  فروش رول ملحفه یکبار مصرف در گرماژهای 17-25-38- و در عرض های 60 -80 عرضه میشود. هر رول ملحفه یکبار مصرف به رنگ سفید و به طول 18 متر موجود میباشد. چنانچه رول ملحفه یکبار مصرف به طول بیشتر و رنگ های متنوع تری نیاز دارید سفارش خود را از طریق تماس تلفنی ثبت کنید. ملحفه یکبار مصرف مناسب برای تخت های ماساژ و پاکسازی، مراکز زیبایی و لاغری، کلینیک ها، مراکز درمانی و بهداشتی و بیمارستان، مصارف شخصی ... میباشد. از ملحفه یکبار مصرف در صنایع کشاورزی و خودروسازی و حتی برای کاور لوازم خانه استفاده میشود. ملحفه یکبار مصرف به عنوان روتختی و زیرانداز و روبالشی و حوله و لباس یکبار مصرف کاربرد دارد. ملحفه یکبار مصرف از جنس اسپان باند سوزنی و بدون بافت و ضد حساسیت میباشد. مهمترین مسئله وقت شماست که با انواع ملحفه یکبار مصرف نیازی به صرف وقت و زمان در دوخت و دوز و شست شو ندارید.

  متفرقه اصفهان
 • فروش ملحفه یکبار مصرف 17 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 17 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 17 گرم ملحفه یکبار مصرف سبک 17 گرم در عرض 60 و 80 سانتیمتری با تلورانس 1 گرم. رول های ملحفه یکبار مصرف در طول 180 سانتیمتر پرفراژ شده اند. هر رول ملحفه یکبار مصرف شامل 10 عدد روتختی 180 سانتیمتر میباشد. جنس ملحفه یکبار مصرف اسپان باند میباشد. جنس ملحفه های یکبار مصرف اسپان باند میباشد. طول پرفراژ رول های ملحفه یکبار مصرف، طبق سفارش شما با توجه به کوتاهی یا بلندی تخت شما قابل تغییر میباشد. ملحفه یکبار مصرف مناسب کاور لوازم خانگی - روکش صندلی - برای کشاورزی جلوگیری از آفت - و...

  متفرقه اصفهان
 • فروش ملحفه یکبار مصرف 25 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 25 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 25 گرم ملحفه یکبار مصرف نیمه سنگین گرماژ 25 گرم و عرض 60 و 80 سانتیمتر با تلورانس 1 گرم رول های ملحفه یکبار مصرف 25 گرم در طول 180 سانتیمتر پرفراژ شده اند. هر رول ملحفه یکبار مصرف شامل 10 عدد روتختی 180 سانتیمتر میباشد. جنس ملحفه یکبار مصرف اسپان باند میباشد. طول پرفراژ رول های ملحفه یکبار مصرف، طبق سفارش شما با توجه به کوتاهی یا بلندی تخت شما قابل تغییر میباشد.

  پزشکی اصفهان
 • فروش ملحفه یکبار مصرف 38 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 38 گرم

  فروش ملحفه یکبار مصرف 38 گرم ملحفه یکبار مصرف سنگین گرماژ 38 گرم و عرض 60 و 80 سانتیمتر با تلورانس 1 گرم رول های ملحفه یکبار مصرف 38 گرم در طول 180 سانتیمتر پرفراژ شده اند. هر رول ملحفه یکبار مصرف شامل 10 عدد روتختی 180 سانتیمتر میباشد. جنس ملحفه یکبار مصرف اسپان باند میباشد. طول پرفراژ رول های ملحفه یکبار مصرف، طبق سفارش شما با توجه به کوتاهی یا بلندی تخت شما قابل تغییر میباشد.

  پزشکی اصفهان


محصولات مشابه