علل افزایش قیمت فولاد در کشور

علل افزایش قیمت فولاد در کشور عوامل موثر در افازی قیمت فولاد-خبار صنعت فولاد

عوامل مؤثر در افزایش قیمت فولاد

هنگامی که در مورد صنعت یک کشور و به خصوص تولید کنندگان گفت و گو می شود. معمولاً یکی از مهمترین مباحث. چشم انداز بلند مدت آن صنعت و به بع آن هزینه های جاری مربوط به. مواد اولیه مورد نیاز می باشد. اکثر صنایعی که در چشم انداز خود افزایش قسمت مواد اولیه را پیش بینی می کنند. بخش اصلی هزینه های خود را به خرید مواد اولیه و پر کردن انبار اختصاص می دهند.

تا از فشار تورمی در امان باشند. و قدرت رقابت بیشتری در بازار هدف داشته باشند. بنابراین برای هر فعالیت اقتصادی و به خصوص تولیدی شناخت عوامل تأثیر گذار. در قیمت مواد اولیه بسیار مهم و به نوعی برگ برنده آن برند می باشد. که می تواند با حاشیه سود ثابت و کاهش هزینه های تولید مشتریان بیشتری را جذب نماید.

عرضه و تقاضا اولین دلیل تغییرات قیمت فولاد می باشد. در مقیاس جهانی با شروع رشد اقتصادی در کشورهای توسعه یافته. و افزایش تقاضای مواد اولیه قیمت مواد اولیه فلزی افزایش می یابد. که این مهم با توجه به برخی مؤلفه های تأثیر گذار مانند قیمت فولاد صادراتی. باعث افزایش قیمت فولاد در کشور نیز می گردد.

نمودار تغییرات قیمت جهانی فولاد

در داخل کشورمان عرضه و تقاضا به نوعی دیگر نیز مؤثر واقع می شود. همانطور که می دانیم روابط بین الملل و تحریم ها می تواند قیمت فولاد را تا حدود زیادی افزایش دهد. با توجه به رشد صنایع مولد، میزان تقاضا رشد چشمگیری داشته است. و این تقاضا همراه با عدم واردات محصولات آلیاژی باعث افزایش قیمت ها می گردد. بجز فولادهای سطح پایین مانند St37 – Ck و MO40 که در داخل به وفور تولید می شوند.

فولادهای خاص فقط در خارج از کشور تولید می شوند. که از آن جمله می توان به فولادهای گرمکار و استیل 304 اشاره نمود. بنابراین با توجه به عدم ورود محصولات. به صورت عمده صنعت ایران با کمبود در برخی محصولات رو به رو می گردد. و این کاهش عرضه عاملی برای افزایش قیمت ها می باشد که در سال 1399 شاهد آن بودیم.

اخبار صنعت فولاد

روند قیمت فولاد در ماه های اخیر همچون کالاهای دیگر مانند دلار. سکه و طلا سیری صعودی داشته و همین مورد باعث افزایش هزینه های بسیاری از صنایع وابسته شده است.

با توجه به اینکه قیمت فرآورده های اصلی فولاد. و هزینه های جاری کارخانجات تولید فولاد به جز نیروی انسانی بر اساس قیمت های جهانی تعیین می گردد. عامل مهم دیگر در تعیین نرخ فولاد، قیمت دلار در داخل کشور می باشد. که در واقع قیمت سنگ آهن و عناصر دیگر نظیر مس، نیکل و … از حاصل ضرب قیمت جهانی آن در قیمت دلار بدست می آید. بناربر این افزایش یا کاهش قیمت دلار تأثیر مستقیم در قیمت محصولات فولادی دارد . و با توجه به روند رو به رشد قیمت دلار در دهه های اخیر. قیمت فولاد نیز افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که طبق آمار بدست آمده قیمت متوسط انواع فولاد در سال 1399 بیش از 90 درصد. افزایش را تجربه نموده است.

اخبار صنعت فولاد

از عوامل دیگری که در قیمت فولاد تأثیر دارد میتوان به جنس فولاد که متأثر از. عناصر بکار رفته در تولید آن است اشاره نمود. فولادها از عناصر و آلیاژهای مختلفی تولید می شود. این عناصر هر کدام خواص و تأثیر گذاری متفاوتی دارند. این عناصر با اضافه شدن به آهن تشکیل فولاد آلیاژی می دهند . که علاوه بر خواص بر قیمت فولاد نیز تأثیر گذارند. بعنوان مثال St37 با توجه به اینکه کم آلیاژ ترین فولاد موجود در بازار است.

کمترین قیمت را دارد و تأثیرات قیمت عناصر مختلف تأثیری بر روی آن ندارد. اما فولاد گرمکار 1.2344 که دارای عناصری مانند کروم، مولیبدن، سیلیسیم و وانادیوم می باشد. یا استیل 304 که دارای درصد بالایی از کروم و نیکل می باشد. هم دارای قیمت های بالاتری هستند. و هم با تغییر قیمت عناصر اصلی آنها به دلیل مختلف قیمت این محصول نیز می تواند تغییر کند. آلیاژهایی مانند فسفر و گوگرد قیمت بالاتری نسبت به سایر آلیاژها دارند. و پر واضح ات که فولادهای پر آلیاژ قیمتی بالاتر دارند.

فولاد آلیاژی- اخبار صنعت فولاد

عامل دیگری که در قیمت فولاد تأثیر بسزایی دارد کیفیت فولادها و برند تولید کننده آن است. مسلماً کیفیت بالاتر فولاد در صنایع مختلف باعث افزایش طول عمر محصولات می گردد. و همچنین در صورتی که فولاد مورد استفاده برای تجهیزات. ماشین آلات یا ساخت قالب استفاده شود. موجب افزایش تیراژ تولید محصول اصلی و بهینه سازی خط تولید می گردد. بعنوان مثال معمولاً کیفیت فولادهای اروپایی بالاتر از کیفیت فولادهای آسیایی و به خصوص چینی است. و به همین دلیل قیمت آن هم بیشتر است.

البته باید در نظر داشت که در برخی موارد استفاده از فولادهای چینی. یا ایرانی مناسب تر و بهینه تر می باشد. و لزوماً برای هر پروژه کوتاه مدت و یا تولیدات با تیراژ کم. نیاز به استفاده از فولادهای بسیار با کیفیت نمی باشد. بعنوان مثال فولاد گرمکار تچارت آلیاژ در انواع مختلف ایرانی. چینی، سوئیسی، اوکراین و اتریش ارائه می گردد . که هر کدام برای کاربردهای مختلف مورد استفاده تولید کنندگان می باشد. عوامل ثانویه نیز در قیمت محصولات آلیاژی تأثیر گذار هستند. مانند نوع تولید و نوع آبکاری که در خواص و کاربرد آن تأثیرگذار است.

یکی از عوامل مؤثر دیگر میزان فولاد درخواستی می باشد. که میتواند در حجم و مقدار کم و یا به صورت تناژ خریداری شود. که مسلماً در خریدهای بزرگ و بصورت تناژ حاشیه سود کم میشود. و برای تولید کنندگان یک فولاد را به صورت روتین مصرف می کنند. خریداری مقدار بیشتری از آن فولاد به صرفه تر به نظر می رسد.

موارد فوق در کنار تصمیمات ارگانهای دولتی. مانند قیمت گذاری دستوری و یا مجوز صادرات بخشی از فولاد تولیدی به کارخانجات تولید کننده. و همچنین تصمیمات سیاسی و اقتصادی دیگر که توسط دولت و مجلس به خصوص. در بودجه بندی سالانه نمایان می گردد. همگی تأثیر بسزایی در قیمت گذاری فولاد دارند.

 


1400/1/24
اطلاعات تماس
نامرسول دلاکان
تلفن۰۲۱-۲×××۳۸۲۰callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۶۶۷۵callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران - جاده قدیم کرج - بعد از شیر پاستوریزه - مجتمع تجاری پارس امیر - پلاک 24/1
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • لوله آلیاژی - مانیسمان

  لوله آلیاژی - مانیسمان

  لوله مانیسمان - لوله آلیاژی فروشگاه فولاد رسول دلاکان با نیم قرن تجربه گرانبها در زمینه عرضه انواع ورق آلیاژی،انواع فولاد آلیاژی با استانداردهای روز دنیا در سراسر ایران فعالیت می نماید. ارتباط با ما: 02128423820 - 09122136675 برخی از محصولات شامل: سوپر آلیاژ -لوله مانیسمان- لوله آتشخوار - لوله ژاپنی - x52 -ورق آتشخوار -ورق هاردوکس-ورق آجدار - ورق مخازن بخار - ورق دریایی - ورق ضد اسید - ورق استنلس استیل - ورق ضدسایش - ورق سیاه - ورق نسوز - ورق ضخیم - 600 - 500 - 450 - 420 - 400 - ورق50 - ورق40 - ورق3میل - ورق2.5میل - ورق رول ck45 - ck60 - st53 - st52 - st37 - hardox - GLA - ورق روسی - ورق اکراینی - ورق چینی-ورق نسوز اسپانیا -ورق کلمبوس آفریقای جنوبی- ورق اروپا-ورق مبارکه - ورق اصفهان -ورق سرد کار -ورق گرم کار -فولاد نورد- فولاد مبارکه - فولاد اهواز -فولاد یزد- فولاد آلیاژی - فولاد گرم کار-فولاد سرد کار - فولاد نسوز - فولاد ضد سایش - فولاد نسوز - میلگرد هاردکروم - میل کروم - میلگرد ساده - میلگرد غیر آجدار - نبشی - ناودانی-خرید-فروش-عمده فروشی

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • استیل ۳۰۴-ورق استیل ۳۰۴–استیل ۳۱۶-فولاد نسوز ۳۰۴-ورق حرارتی-فولاد نسوز۳۱۶–ورق استیل۳۱۶

  استیل ۳۰۴-ورق استیل ۳۰۴–استیل ۳۱۶-فولاد نسوز ۳۰۴-ورق حرارتی-فولاد نسوز۳۱۶–ورق استیل۳۱۶

  استیل304-استیل316-ورق استیل316-ورق استیل304-ورق304-استنلس استیل304-فولاد ضد زنگ304 -فولاد حرارتی-فولاد ضد سایش - فولاد ضد زنگ۳۱۶ -ورق316-استنلس استیل 316-فولاد نسوز- تسمه نسوز-پروفیل نسوز -ورق نسوز-استنلس استیل ۳۰۴ در فرایندهای شیمیایی، صنایع غذایی و لبنی و آشامیدنی، انتخابی مناسب است. این گرید دارای ترکیبی عالی از استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت ساخت است. فولاد رسول دلاکان با بیش از بیست و پنج سال تجربه ی ارزشمند در زمینه ی تأمین و توزیع و فروش انواع فولادهای آلیاژی و انواع ورق های آلیاژی در اشکال ورق،میلگرد،نبشی،ناودانی،تسمه،پروفیلهای ساختمانی،لوله- با استانداردها و گواهینامه های روز دنیا در خدمت صنعت کشور فعالیت مینماید. صنعتگر محترم از اینکه فروشگاه فولاد رسول دلاکان را برای خرید فولاد آلیاژی مورد نیاز خود انتخاب مینمایید سپاسگزاریم. ارتباط با ما: 09122136675 – 02128423820 fooladrasuldalakan@gmail.com استنلس استیل ۳۱۶ در صنایع شیمیایی، صنایع کاغذ و خمیرکاغذ، برای پردازش و توزیع مواد غذایی و نوشیدنی و در محیط های خورنده تر استفاده می شود. همچنین در صنایع دریایی به دلیل مقاومت در برابر خوردگی استفاده می شود.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فولادck45 - ورقck45 - تسمهck45 - لولهck45 - میلگردck45

  فولادck45 - ورقck45 - تسمهck45 - لولهck45 - میلگردck45

  ورقck45 - میلگردck45 - تسمهck45 - لولهck45 - فولادck45 فروشگاه فولاد رسول دلاکان*** با ربع قرن تجربه در زمینه عرضه انواع ورق آلیاژی – انواع ورق آلیاژی با استانداردهای روز دنیا و با کیفیک و قیمت مناست در سراسر ایران در خدمت صنعتگران عزیز کشور فعالیت می نماید. تخصص و مشاوره صحیح در هنگام خرید محصولات فروشگاه فولاد رسول دلاکان توانسته است سالها رضایت مشتریانمان در صنعت کشور عزیزمان ایران را به ارمغان آورد. از اینکه ما را برای خرید انتخاب می نمایید سپاسگزاریم. ارتباط با ما: 09122136675- 02128423820 ایمیل: Info@fooladrasuldalakan.ir fooladrasuldalakan@gmail.com فولاد Ck45 از دسته فولاد های آلیاژی عملیات حرارتی شونده می باشد که در استاندارد DIN آلمان با نام 1/1191 و در استاندارد SAE(انجمن مهندسان خودرو) با نام 1045 شناخته میشود. این فولاد از دسته فولاد های کم کربن است. فولاد 1.1191 یکی از پرکاربرد ترینها در صنعت امروز می باشد که در بازار ایران به وفور یافت میشود. فولاد 1.1191 در آب و روغن خنک می شود و به علت کمبود کروم در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم نیست. این فولاد را می توان به عنوان یکی از معمول ترین و در دسترس ترین فولاد های موجود در بازار نام برد. فولاد 1.1191 با توجه به داشتن خواص مکانیکی مناسب و همچنین مقرون به صرفه بودن آن، مطالعات و آزمایش هایی روی آن انجام شد که فولاد آلیاژی Ck45 را برای مصارف کشاورزی نیز کاربردی کرد. طی این پژوهش این فولاد مقاومت به ضربه و سایش بهتری را ثبت کرد. فولاد CK45، فولادی با کربن متوسط است و جزو فولادهای مهندسی برای ساخت انواع قطعات و سازه ها است. از ویژگی های اصلی این فولاد می توان به قابلیت ماشین کاری و مقاومت کششی بالا اشاره کرد. جوش کاری این فولاد به دلیل داشتن کربن بین 0.4 تا 0.5 درصد، تا حدی دشوار است و باید به دست یک جوش کار حرفه ای انجام شود. این فولاد را می توان در محیط هایی مانند روغن و هوا کوئنچ کرد. دمای فول آستنیته شدن آن بین 820 تا 855 درجه سانتیگراد است و دمای تمپر آن بین 550 تا 660 درجه سانتیگراد است. از این فولاد می توان در کارهایی مانند ساخت انواع محورها، غلتک های فورج، یاتاقان، چرخ دنده و ... استفاده کرد. برخی محصولات : ck45 – ck60 – st52 – SAAB- -st37 AHSS– x52 – DILIDUR- GLA – MO40 – Hardox – steel – ALFORM - - AISIسوپر آلیاژ – دورستات – دیلیدور – مونل – نیکل – اینکونل – هسته لوی – هارداکس – هاردوکس – ورق استحکام بالا – گرید500 – گرید 450 – رائکس – فستالپین – فستالپینه – آلفرم – استنلس استیل – مانیسمان – ضد سایش – ضد اسید – فولاد آلیاژی – ورق آلیاژی – میلگرد – میل کروم – درز دار – بدون درز – ورق ضخیم – تسمه فولاد فنر – نبشی – ناودانی – قوطی – پروفیل –هاردکروم – میلگرد ساده – ورق روسی – ورق چینی – ورق اکراینی – ورق مبارکه – ورق دریایی – ورق مخازن بخار – ورق آجدار – ورق سیاه – گرید 400 – گرید420 – گرید600- ورق گالوانیزه - ورق آلمینیوم – تیتانیوم – سرد کار – گرم کار – فولاد ضد زنگ – فولاد زنگ نزن spk - spknl - spkr - cmsk - آموتیت – خرید – فروش – عمده فروشی

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • ورقmo40 - لولهmo40 - فولادmo40 - میلگردmo40 - تسمهmo40

  ورقmo40 - لولهmo40 - فولادmo40 - میلگردmo40 - تسمهmo40

  ورقmo40 - فولادmo40 - تسمهmo40 - لولهmo40 - میلگردmo40 فروشگاه فولاد رسول دلاکان ::::: با ربع قرن تجربه در زمینه عرضه انواع فولاد آلیاژی و انواع ورق آلیاژی در سراسر ایران با استانداردهای روز دنیا و کیفیک و قیمت مناسب در خدمت صنعتگران عزیز کشور فعالیت می نماید. شماره های ارتباطی با ما: ۰۹۱۲۲۱۳۶۶۷۵ – ۰۲۱۲۸۴۲۳۸۲۰ برخی از محصولات فروشگاه شامل: مونل- هسته نیکل- نیکل اینکونل- ورق آلمینیوم گرید ۲ الی ۷۰۰۰- سوپر آلیاژ – تیتانیوم -هسته لوی– لوله مانیسمان – لوله آتشخوار – لوله ژاپنی – x52 – ورق آتشخوار ck45 – ck60 – st53 – st52 – st37 – hardox – GLA – ورق روسی – ورق اکراینی – ورق چینی – ورق نسوز اسپانیا – ورق کلمبوس آفریقای جنوبی – ورق اروپا – ورق مبارکه – ورق اصفهان – ورق سرد کار – ورق گرم کار – ورق هاردوکس – ورق آجدار – ورق مخازن بخار – ورق دریایی – ورق ضد اسید – ورق استنلس استیل – ورق ضدسایش – ورق سیاه – ورق نسوز – ورق ضخیم – ۶۰۰ – ۵۰۰ – ۴۵۰ – ۴۲۰ – ۴۰۰ – ورق۵۰ – ورق۴۰ – ورق۳میل – ورق۲.۵میل – ورق رول –فولاد نبرد – فولاد مبارکه – فولاد اهواز – فولاد یزد – فولاد آلیاژی – فولاد گرم کار – فولاد سرد کار – فولاد نسوز – فولاد ضد سایش – فولاد نسوز –خرید – فروش – عمده فروشی - میلگرد هاردکروم – میل کروم – میلگرد ساده – میلگرد غیر آجدار – قوطی – پروفیل – نبشی – ناودانی فولاد Mo40 ، نوعی فولاد بسیار مقاوم و با ویژگی های کاربردی بسیار عالی است که برای ساخت آن دسته از تجهیزات صنعتی به کار می رود که تحت فشار یا ضربه و حرارت بالا قرار دارند. این نوع فولاد را جزو فولادهای آلیاژی با کیفیت بالا دسته بندی می کنند. در ترکیب شیمیایی اولیه تهیه این فولاد، عناصری مانند مولیبدن، کربن و کروم وجود دارد. جالب است بدانید فولاد Mo40 در استانداردهای مختلف با عناوین متفاوت شناخته می شود. افزودن درصد معینی از عنصر مولیبدن به ترکیب اولیه فولاد Mo40 ، سختی فولاد و خاصیت سختی پذیری آن را افزایش می دهد. همچنین میزان چقرمگی فولاد در این حالت نیز افزایش پیدا می کند. مولیبدن را معمولاً در کنار دو عنصر کروم و نیکل به کار می برند زیرا به طور همزمان قادرند برخی از خواص فولاد نظیر استحکام کششی، سختی و مقاومت به خوردگی را بهینه سازی کنند. فولاد Mo40 به طور ویژه برای کاربردهای صنعتی سنگین استفاده می شود. فولاد Mo40 در استاندارد AISI با عنوان فولاد ۴۱۴۰ شناخته می شود انواع فولادهای آلیاژی در استاندارد AISI با یک کد چهار رقمی شناخته می شوند. بر همین اساس، برخی از انواع فولادها بر حسب عناصر تشکیل دهنده آن ها در این استاندارد نامگذاری می شوند؛ این عناصر شامل بور، کربن، منگنز، مولیبدن، نیکل، سیلیس، کروم و وانادیوم می باشد.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران


محصولات مشابه
 • تولید کننده ی حفاظ دیواری نیزه ای

  تولید کننده ی حفاظ دیواری نیزه ای

  با مواد اولیه ی مرغوب ، امنیت و زیبایی نمای ساختمان شما را برایتان به ارمغان می گروه صنعتی پناهی با تولید بهترین حفاظ های دیواری ، نرده حفاظ سر نیزه ای ، نرده حفاظ سرخم اورد. _ تضمین رضایت مشتری بعد از اتمام کار _ ساخت بهترین نرده حفاظ ها مطابق با سلیقه ی مشتری _ تولید بهترین نرده حفاظ ها با مناسب ترین قیمت شماره تماس : 09351259006_ 09121259006

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • فروش شمش مس ایزوتوپ فقط تناژ بالا

  فروش شمش مس ایزوتوپ فقط تناژ بالا

  فروش قانونی با مجوزات و مدارکات رسمی و تاییده آزمایشگاه. 4000 تن موجود بالاتر از 4000 هزارتن هم موجود می باشد. ***** کاربرد مس ایزوتوپ : مس تعداد نسبتاً زیادی رادیو ایزوتوپ ارائه می دهد که به طور بالقوه برای استفاده در پزشکی هسته ای مناسب هستند. علاقه روزافزونی به استفاده از 64Cu ، 62Cu ، 61Cu و 60Cu برای اهداف تشخیصی و 67Cu و 64Cu برای رادیوتراپی هدفمند وجود دارد. کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار را می‌توان اینگونه بیان کرد: تشخیص و درمان بیماری ها: ایزوتوپ‌های پایدار به عنوان ماده اصلی و یا ماده خام جهت تولید رادیو دارو‌های مختلف کاربرد‌های وسیعی در علوم دارویی دارند. برخی از این کاربرد‌ها عبارتند از: تصویربرداری هسته ای، تصویربرداری PET و SPET، تشخیص‌های رادیودارویی، درمان‌های رادیو دارویی، رادیو تراپی خارجی، آنالیز‌های بیوشیمی. هر یک از این روش‌های فوق جهت تشخیص و یا درمان برخی از بیماری‌های صعب العلاج کاربرد‌های وسیعی دارند. در حوزه صنایع: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار در صنایع مختلف را می‌توان در عکسبرداری گاما، سیستم‌های اندازه گیری و ابزار دقیق، سیستم‌های تشخیص گاز و دود، آنالیز‌ها و فرآیند‌های معدنی مشاهده کرد. در حوزه علوم زیست محیطی: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار را می‌توان در تشخیص منبع آلودگی، نظارت بر گاز‌های اتمسفری جهت تشخیص منابع طبیعی و یا غیرطبیعی، مطالعات جوی و بررسی‌های چرخه آب شاهد بود. در حوزه علوم زیستی: از جمله کاربرد‌های ایزوتوپ‌های پایدار در بوم شناسی، مسیرفتوسنتز، شبکه غذایی، چرخه مواد غذایی در داخل بدن، زادگاه‌های بشری، مطالعات متابولیک، طب ورزشی و سم شناسی است. علاوه بر موارد فوق ایزوتوپ‌های پایدار در بسیاری علوم دیگر از جمله زمین شناسی و، باستان شناسی کاربرد‌های وسیعی دارند.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • کفی تخت فلزی | کفی تختخواب جک دار

  کفی تخت فلزی | کفی تختخواب جک دار

  کفی تخت جکدار در تمام سایزها تولید می گردد و براساس نیاز مشتری توان تولید است، معمولا" ابعاد موجود در بازار به قرار زیر است: 90×200/ 120×200/ 140×200/ 160×200/ 180×200 و در ابعاد بزرگتر 200×200 می باشد که 90×200 برای تخت های استاندارد یک نفره و 160×200 هم برای تخت های استاندارد دو نفره است. فروشگاه مبل راحتی با تهیه و عرضه کننده انواع کفی تخت های فلزی، ساده و جکدار در ابعاد فوق الذکر می باشد و با بهترین کیفیت و ضمانت ارائه می نماید. مزیت کفی تخت جکدار یک نفره و دو نفره بدون نیاز به نصب قابل استفاده در تمامی مدل و ابعاد سفارشی سازی ابعاد حمل آسان و راحت استحکام بالا نسبت به مدل چوبی استفاده بیشتر از فضای زیر تخت خواب خلاصی از سر و صدا نسبت به مدل چوبی

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • مرکز فروش انواع لوله و اتصالات مانیسمان

  مرکز فروش انواع لوله و اتصالات مانیسمان

  بورس انواع لوله و اتصالات مانیسمان ،درزدار و گالوانیزه و...با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در مجموعه آهن شیری پور انواع لوله های بدون درز مانیسمان رده 20 ،40و 80 چینی ، اهوازی لوله گالوانیزه سبک و سنگین لوله گازی سبک ، سنگین api لوله استیل صنعتی درز دار و بدون درز مانیسمان در آلیاژ 304 و 316 - لوله های آلیاژی کربن استیل در سایزهای و استانداردهای مختلف : 1 . انواع لوله بدون درز ( مانیسمان) جهت صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی ، خط انتقال گاز ، آب و .... در استانداردهای API 5L, ASTM A106, Gr, A, B & C و..... انواع لوله های ضخامت بالا و ضخامت پایین لوله ی کارخانه های ارومیه ، سپاهان اصفهان ، سپنتا ، کیهان ، سمنان ، قزوین و... لوله مانیسمان نوعی از لوله‌های بدون درز است که به دلیل نبود جوش در آن‌ها کاربرد فراوانی در بخش‌هایی از صنعت که لوله درزدار نمی‌تواند پاسخگو باشد، دارد. این لوله ها به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایر لوله ها محکم تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله ها دارند. در نتیجه از نظر استحکام مکانیکی، مقاومت به خوردگی، مقاومت در برابر حرارت و فشارهای بالا کیفیت بالاتری دارد و برای بخش‌هایی از صنعت که نیازمند دقت بالا در این ویژگی‌ها باشد، موفق‌تر عمل خواهد کرد. و همچنین در مواردی که ماده در حال انتقال، ارزش بالایی دارد و یا نشت آن بسیار خطرآفرین باشد، از لوله مانیسمان استفاده می‌شود, ، این نوع لوله‌ها دارای طول عمر مفیدتری نسبت به انواع دیگر لوله هستند. آهن شیری پور آدرس سایت : https://ahanshiripour.ir/ تلفن تماس 09123112471 09194824214 دفتر فروش 021-66215631 021-66214946 با حرفه ای ها خرید کنید.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران