تعمیر تخصصی یخچال و فریزر جنرال الکتریک در تهران

تعمیر تخصصی یخچال و فریزر جنرال الکتریک در تهران نمایندگی مجاز تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک ، با ساخت یک تیم قوی که متشکل از افراد تعمیرکار متخصص و آشنا با این برند هستند و همچنین تجربه زیادی در تعمیر محصولات جنرال الکتریک دارند، نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام می کنیم. از سوی دیگر نمایندگی جنرال الکتریک ما با سرویس 24 ساعته در تمام تهران و اطراف آن در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل باعث آرامش خاطر شما می شود. و شما دیگر نگرانی در خصوص تعمیر وسایل نخواهید داشت. بنابراین در هرکجای تهران که باشید برای سرویس تعمیرات محصولا این برند کافیست فقط با نمایندگی مرکزی ما تماس بگیرید (26153912-021) 

امتیازات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

ما اولین و تنهاترین نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر تهران هستیم و خدمات شبانه روزی بدون تعطیلی را به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. همچنین مشتریان ما با رضایتمندی بالا ما را به دیگران معرفی می کنند و این باعث افتخار ماست که با ارائه خدمات بی نقص، موجب رضایتمندی مشتریان می شویم. همچنین تمامی خدمات تعمیر جنرال الکتریک توسط کادر تعمیرکاران ما در کمترین زمان و با دقت بسیار بالایی انجام می پذیرد. تمامی خدمات تعویض قطعات در نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک ما با قطعات اورجینال انجام می شود. همه تعمیرات ضمانت نامه پس از تعمیر شش ماهه دارند. تمامی تعمیرکاران ما در نمایندگی پارسا سرویس جزء افراد متخصص و کار بلد تعمیرات جنرال الکتریک هستند. با سابقه بیست ساله خود در زمینه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک ما منتظر همشهریان عزیز خود هستیم.
 

درباره شرکت جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک (General Electric)، در سال ۱۸۹۲ با ادغام شرکت توماس ادیسون و توماس هاستون تاسیس شد و در واقع تاریخ تاسیس این شرکت به دوران اختراع لامپ ادیسون برمیگردد و خود ادیسون هم شریک تجاری این شرکت بوده است. از سال 1892 تا سال 1911 مدیریت شرکت جنرال الکتریک بدست چارلز کافین بوده است. برند GE (جنرال الکتریک) در واقع یک شرکت خوشه ای چند ملیتی در آمریکاست که در زمینه لوازم خانگی فعالیت بسیار خوب و مفیدی داشته است.

شرکت GE چهار بخش مجزا دارد که هر بحش یک مدیدیت تابع و جداگانه دارد. این شرکت ها عبارتند از: جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنولوژی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر.

چرا نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را انتخاب کنیم ؟

تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، باعث می شود، افرادی متخصص و آشنا با این برند که سال های زیادی مشغول به تعمیر محصولات این برند بوده اند و دارای تجربه زیادی در این زمینه هستند، نسبت به رفع عیب محصول اقدام کنند. از سوی دیگر این نمایندگی با سرویس در تمام تهران و اطراف آن در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل باعث آرامش خاطر شما می شود. و شما دیگر نگرانی در خصوص تعمیرات محصولات جنرال الکتریک نخواهید داشت.
 

تعمیر با قطعات اورجینال

تعمیرات لوازم منزل با استفاده از قطعات اصل باعث می شود تا لوازم تعمیر شده با همان کیفیت قبل کار کنند. تکنسین ها با ارائه راهنمایی های مفید، باعث استفاده بهتر و طول عمر بیشتر محصولات شما می شوند.

قطعات تقلبی علاوه بر اینکه عمر کوتاهی دارند و هزینه های جانبی زیادی هم با خود به همراه می آورند، ریسک و خطر جانی هم دارند. اگر تعمیرکار جنرال الکتریک پس از اینکه به محل شما اعزام شد و خرابی قطعه را بررسی کرد، نیاز به تعویض قطعه را لازم و ضروری دانست، نمایندگی جنرال الکتریک این اطمینان خاطر را به شما می دهد که قطعه ای که جایگزین می شود اصل و اورجینال بوده و با این تعویض در عملکرد و کارکرد دستگاه شما خللی وارد نشود و کیفیت آن افت نکند.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک درهنگام فروش لوازم خانگی تا زمانی مشخص گارانتی فروش ارائه می کند در صورت داشتن ضمانت فروش از خدمات آن بهره مند خواهید شد اما اگر تاریخ گارانتی شما گذشته باشد نگرانی از این بابت نداشته باشید تعمیرکاران ما آن را به بهترین نحو برای شما تعمیر خواهند کرد، توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات پس از فروش جنرال الکتریک شما باید حتماً کارت گارانتی مخصوص نمایندگی را داشته باشید و در صورتی که کارت گارانتی شما توسط فروشنده ارائه شده باشد، این مورد شامل خدمات پس از فروش نخواهد شد.
تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک در تهران : https://generalelectricrepairco.com/

 


1399/10/16


دیگر محصولات
 • نمایندگی تعمیرات سامسونگ | نمایندگی مجاز تعمیر جنرال الکتریک

  نمایندگی تعمیرات سامسونگ | نمایندگی مجاز تعمیر جنرال الکتریک

  نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک https://generalelectricrepairco.com/ ، با ساخت یک تیم قوی که متشکل از افراد تعمیرکار متخصص و آشنا با این برند هستند و همچنین تجربه زیادی در تعمیر محصولات جنرال الکتریک دارند، نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام می کنیم. از سوی دیگر نمایندگی تعمیرات سامسونگ https://samsungrepairco.com/ ما با سرویس 24 ساعته در تمام تهران و اطراف آن در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل باعث آرامش خاطر شما می شود

  متفرقه تهران


محصولات مشابه
 • هیتر گازی انرژی، راندمان حرارتی بالا و قیمت مناسب

  هیتر گازی انرژی، راندمان حرارتی بالا و قیمت مناسب

  ویژگی های هیتر گازی فن دار انرژی : هیترهای گازی انرژی مدل 625 با داشتن مشعل اتمسفریک (بی صدا) و به حداقل رسانیدن زمان گرمایش، از راندمان حرارتی بالا بهره می برند. این هیترها همانند دیگر هیترهای شرکت انرژی دارای ظاهری شکیل و زیبا هستند و در عین حال از کارایی بالایی برخوردارند. برای تعیین ظرفیت هیتر گازی فن دار انرژی مدل 625 مورد نیازجهت سالنهای تجاری، نمایشگاه‌ها، بانک‌ها، مرغداری ها و ... (بر اساس عایق بندی متوسط) به ازاء هر متر مکعب از فضای محل مورد نظر تقریبا معادل 40 کیلوکالری ظرفیت گرمایش در نظر گرفته می شود. هیترهای فوق دارای قدرت حرارتی 25000 Kcal/Hr بوده و قابلیت ایجاد گرمایش در فضاهای 400 تا 700 متر مکعب را دارا می باشند. همچنین در صورت تقاضای خریدار امکان محاسبه دقیق بار حرارتی، ظرفیت گرمایشی و انتخاب هیتر مورد نیاز بر اساس نقشه ارسالی محل پروژه توسط کارشناسان این شرکت وجود دارد. بر خلاف بسیاری از هیترها که معمولا با استفاده از انتقال گرما از طریق بدنه داغ کار می کنند، هیترهای گازی فن دار انرژی مدل 625 توسط یک فن آکسیال دمنده که پشت دستگاه نصب شده است و بوسیله پرتاب باد، فضا را گرم می کنند. همچنین در مدل 625 قابلیت تنظیم زاویه پرتاب باد در 4 جهت نیز وجود دارد. حداکثر مصرف گاز در هیتر گازی فن دار انرژی مدل 625 در صورت عملکرد کامل گرمایشی در طول ساعت، معادل 5 مترمکعب در ساعت خواهد بود. عدد مصرف سوخت ارائه شده برای هیترهای انرژی، در شرایط تنظیم هیتر روی حداکثر حرارت و با کار دائم در طول یک ساعت درنظر گرفته شده است ولی میزان مصرف واقعی سوخت بر اساس شرایط معمول حدود 30 درصد از عدد فوق کمتر خواهد بود. دارا بودن فیروز ایمنی، کلید On/Off ، کنترل ترموستاتیک، شیر کنترل گاز ایتالیایی از دیگر ویژگی های این هیترها می باشد. همچنین این مدل از قابلیت نصب به دو صورت زمینی و دیواری بهره مند می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر جهت خرید هیتر گازی فن دار انرژی مدل 625 روی قسمت مشخصات فنی در همین صفحه کلیک فرمائید. مشاهده محصولات و تخفیف ها در سایت دماتجهیز: https://damatajhiz.com/categories/130/%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C

  متفرقه تهران
 • فروش ویژه هود آشپزخانه (تخفیف شامل تمامی برندها میشود)

  فروش ویژه هود آشپزخانه (تخفیف شامل تمامی برندها میشود)

  چنانچه می خواهید هود آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید باید پس از محاسبه حجم آشپزخانه خود (طول*عرض*ارتفاع)، هود یا هواکشی انتخاب نمائید که طبق استانداردهای مهندسی دارای توانایی 15 بار تخلیه هوای آشپزخانه در هر ساعت را داشته باشد ، به عبارت دیگر اگر برای مثال ابعاد آشپزخانه شما 2.8*4*3 متر است حجم آن معادل 34 متر مکعب است و بنابراین توان هود یا هواکش برای تخلیه هوای آشپزخانه مورد نظر معادل 510=15*34 متر مکعب در ساعت خواهد بود. اطلاعات بیشتر و مشاهده تخفیف ها در سایت دماتجهیز : https://damatajhiz.com/categories/512/%D9%87%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D9%87%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B4-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87

  متفرقه تهران
 • هود اخوان، قیمت مناسب و کیفیت بالا

  هود اخوان، قیمت مناسب و کیفیت بالا

  هود شومینه ای اخوان با ظاهری بسیار شیک و زیبا با جنس شیشه و استیل و صدای مکش خیلی پائین و قیمت مناسب می تواند گزینه مناسبی برای آشپزخانه منزل شما باشد. دو عدد لامپ در زیر این هود تعبیه شده است که به کدبانوی خانه این امکان را می دهد که تسلط بیشتری به غدای در حال پخت و دید آسانتری به آن داشته باشد. هود اخوان دارای ابعاد عرض 60 سانتی متر و عمق 50 سانتی متر می باشد و به همین دلیل ترجیحا به جهت مکش بهتر ، بالای اجاق گازهایی با عرض 60 سانتی متر نصب گردد. https://damatajhiz.com/categories/577/%d9%87%d9%88%d8%af-%d8%a7%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86

  متفرقه تهران
 • دستگاه تصفیه هوا

  دستگاه تصفیه هوا

  دستگاه تصفیه هوا صرف نظر از ظرفیت و ابعاد آنها ، دارای انواع خانگی، پزشکی و حتی صنعتی می باشند که در صورت نیاز می توانید در هنگام انتخاب و خرید آنها با کارشناسان دماتجهیز به عنوان مهم ترین مرکز مشاوره و فروش انواع دستگاه های تصفیه هوا مشاوره نمائید. در دستگاه تصفیه هوا خانگی معمولا برای به دام انداختن انواع ذرات معلق موجود در هوا از فیلترهای مختلف و متخلخل (شامل دانه ها یا یک حجم یکپارچه و یا الیاف) استفاده و برای ضدعفونی کردن هوا نیز از اشعه ماوراءبنفش یا لامپ های UV استفاده می نماید. تصفیه کننده هوا که با تکنولوژی فیلترینگ کار میکنند دارای انواع گوناگونی است: 1.دستگاه تصفیه هوا رومیزی 2.دستگاه تصفیه هوا ایستاده 3.دستگاه تصفیه هوای همراه 4.دستگاه تصفیه هوای اتومبیل https://damatajhiz.com/categories/10/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%81%D9%8A%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7

  متفرقه تهران