پیچ و مهره گالوانیزه گرم

پیچ و مهره گالوانیزه گرم

گالوانیزه یا آبکاری یه عملی گویند که طی فرآیندی با قرار دادن لایه ایی از مواد محافط بر روی وسایل فولادی از آن ها در برابر خوردگی و  زنگ زدگی در محیط های مربوط محافظت می شود. در ادامه مطالبی در مورد پیچ و مهره گالوانیزه گرم قرار داده می شود.

پیچ و مهره گالوانیزه گرم:

فرآیند گالوانیزه گرم با قرار دادن یک لایه ی زخیم از زینک (روی) بر روی پیچ و مهره های فولادی آن ها را در  برابر خوردگی مقاوم می کند . از این روش بیشتر برای پیچ های خشکه با گرید 8.8 و 10.9 یا 12.9 استفاده می‌شود. پیچ و مهره گالوانیزه گرم مقاومت بسیار بالای در برابر ضربه و خوردگی دارد و در صورت وارد شدن ضربه به آن و یا حتی درست آبکاری نشدند به دلیل تبادل الکترونیکی که انجام می دهد سطح مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

فلز روی دارای مقاومت بیسیار بالایی است و همین خاصیت باعث می شود پیچ و مهره گالوانیزه گرم در برابر زنگی زدگی , خوردگی , گرما و سرمای زیاد و در کل شرایط جوی و محیطی نامطلوب مقاومت زیادی داشته باشد و طول عمر زیادی (در مناطق شهری و خشک بیش از ۸۰ سال و در مناطق مرطوب بیش از ۲۵ سال)  در مقایسه با سایر پیچ و مهره ها داشته باشد.

آماده سازی پیچ مهره برای گالوانیزه گرم:

برای آماده سازی پیچ و مهره ها لازم است سطح آن ها از هر گونه آلودگی زدوده شود. آلودگی هایی نظیر رنگ, روغن و دیگر ضایعات سطحی باید کاملا از روی سطح پیچ و مهره ها برداشته شود تا عمل گالوانیزه به درستی صورت پذیرد و اگر قسمتی از سطح آلوده باشد گالوانیزه نمی شود و مستعد خوردگی و زنگ زدگی خواهد شد. برای زدودن آلودگی از روی سطح پیچ و مهره ها آن ها را درون اسید سولفوریک  قرار  می دهند. این در حالی است که برخی از آلودگی ها نظیر  قیر با این روش پاک نشده و نیازمند روش های فیزیکی مانند سند بلاست هستند.

پس از این مرحله پیچ و مهر ها را از اسید خارج کرده و در محلول ۳۰٪ روی از کلرید آمونیوم در دمای ۶۵ درجه قرار می دهند تا اکسید هایی که اسید سولفوریک بر روی سطح آن ها ایجاد کرده از بین رود و از اکسید بیشتر پیچ و مهره ها جلوگیری شود. با خشک شدن سطح , پیچ و مهره ها آماده فرآیند گالوانیزه خواهند شد.

گالوانیزه گرم:

در این مرحه پیچ و مهره را درون مذاب روی با دمای ۴۴۵ الی ۴۶۵ قرار داده  تا روکشی از روی بر روی سطح آن ها ایجاد شود که ضخامت آن بسته به ضخامت فولاد آبکاری متفاوت است. همین امر باعث به وجود آمدن انواع متفاوت پیچ و مهره ها شده که در کارایی و قیمت پیچ و مهره های گالوانیزه گرم  تاثیر دارد . پس از بیرون آوردن پیچ و مهره ها از مذاب روی, روی اضافه از طریق آبکشی و یا گاهی سانتریفیوژ گرفته می شود و سطحی نرم پیدا می کنند. درصد روی بر روی سطح متفاوت است . سطح داخلی تر و نزدیک به آهن درصد روی پایین تر و سطح بیرونی درصد روی بالاتر با خلوص بیشتری را داراست.

موارد استفاده از پیچ و مهر های گالوانیزه گرم:

همانطور که گفته شد پیچ و مهره های گالوانیزه گرم در برابر سرما  و گرمای زیاد, زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم هستند, بنابراین در صنعت پتروشیمی که دارای گرمای بسیار زیاد است, صنعت پل سازی که دارای تحرک زیاد است و پیچ مهره ها دچار ساییدگی و خوردگی می شوند, راه سازی که شرایط جوی و محیطی متفاوتی را داراست و سازه های ساحلی و بندرگاهی که به دلیل انتقال مکرر آب دچار زنگ زدگی و سایش می شوند کاربرد دارد

مزایا و معایب پیچ و مهر های گالوانیزه گرم:

پیچ و مهره های گالوانیزه گرم به دلیل اینکه با روی پوشش دهی شده اند دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.این پوشش سخت سبب شده که این نوع پیچ و مهره ها در برابر خردگی و سایش مقاوم باشند و در سازه های متحرک بسیار مورد استفاده قرار بگیرند. وجود روی سبب شده پیچ و مهره های گالوانیزه گرم در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی نشوند.

در کنار مزایای گفته شده این پیچ و مهره ها معایبی نیز دارند که می توان به کاهش سختی و افزایش سایز آن اشاره کرد. به دلیل اینکه فرآیند گالوانیزه در دمای بالا صورت می گیرد در بیشتر مواقع سبب کاهش سختی پیچ و مهره می شود . پیچ و مهره گالوانیزه گرم دارای روکش روی است و همین امر باعث می شود ابعاد آن به اندازه چند میکرون افزایش  پیدا کنند و بعضا در باز و بسته شدن آن مشکل ایجاد شود.

 

برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه خرید پیچ و مهره های گالوانیزه گرم به سایت سانیان بولت مراجعه فرمایید.

 


1399/4/7
اطلاعات تماس
نامحسین اهری
تلفن۰۲۱-۶×××۹۵۶۶callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۴۹۳۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسدفتر فروش:شاداباد-مجتمع تجاری 17شهریور-بلوک B/الف پلاک 19
تلگرامچت تلگرام


دیگر محصولات
 • انواع پیچ و مهره خشکه

  انواع پیچ و مهره خشکه

  قبل از آنکه به بررسی این محصول بپردازیم، لازم است این نکته را به شما بیان کنیم که پیچ مهره خشکه با نام فولادی نیز شناخته می‌شود و هیچ تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند. پیچ و مهره خشکه از ترکیب کربن با فولاد ساخته شده است. به همین دلیل از استحکام و قدرت زیادی برخوردار است و در صنعت‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه با این نوع پیچ و مهره و کاربردهایی که در صنعت دارد، بیشتر آشنا می‌شویم. کاربردهای پیچ و مهره خشکه امروزه تقریبا تمامی صنایع از این نوع پیچ و مهره‌ها استفاده می‌کنند. از کارخانه‌های تولید اسباب‌بازی گرفته تا سوله‌سازهایی که معمولا برای اتصالات دستگاه‌های خود به پیچ و مهره‌هایی با استحکام مناسب نیاز دارند. از طرفی با گذشت چند سال و استفاده بیش از حد، دستگاه‌ها رو به فرسودگی می‌روند و نیاز به تعمیرات و نگهداری دارند. بنابراین یکی دیگر از کاربردهای مهم این محصول در حفظ و نگهداری تجهیزات کارخانه و صنعت‌ها است. انواع پیچ ومهره پیچ و مهره های فولادی معمولا در گرید و کلاس تفاوت دارند که این موضوع به متریال ساخت فولاد برمی‌گردد. هر فولاد شماره خاص خود را دارد. به عنوان مثال فولاد کلاس 8 یا گرید 8.8 از میلگرد ck45 و فولاد ck45 ساخته شده است. یا مثلا پیچ و مهره کلاس 10 از میلگرد mo40 و پیچ و مهره کلاس 12 از میلگرد vcn200 ساخته شده است. تمامی این انواع پیچ فولادی هستند و تنها در جنس میلگرد با یکدیگر تفاوت دارند. قیمت پیچ و مهره خشکه قیمت این نوع پیچ و مهره تا حد زیادی به نوع، برند سازنده و نوسانات موجود در بازار بستگی دارد. هر چقدر درجه سختی این محصول بیشتر باشد، طبیعتا قیمت آن نیز بیشتر است. کافیست در ابتدا درک درستی از نیاز خود داشته باشید و متناسب با آن یکی از انواع پیچ و مهره فولادی را برای انجام فعالیت مورد نظر با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. خرید پیچ و مهره خشکه برای [خرید پیچ و مهره خشکه](https://sanianbolt.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%DA%86-%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B4%DA%A9%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C/) کافی است فروشندگان معتبر در این زمینه را پیدا کنید و با اطمینان خاطر پیچ و مهره باکیفیت خریداری کنید. صنایع پیچ و مهره سانیان با تجربه چند ساله در زمینه ساخت و تولید انواع محصولاتی چون: استاد بولت، انکر بولت، پیچ، مهره، واشر،زنجیر و اجزاء قیدوبستی و خدماتی چون: تأمین انواع اتصلات پیچ و مهره ای مورد نیاز کارخانه های صنعتی، تامین انواع پیچ های خشکه انجام کلیه امور آبکاری با بالاترین کیفیت(گالوانیزه گرم و سرد و داکرومات) فعالیت می‌کند. جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی که در پایین آگهی گذاشته شده‌است، با ما تماس بگیرید. دفتر فروش:شاداباد-مجتمع تجاری 17شهریور-بلوک B/الف پلاک 19

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • انواع مهره خشکه

  انواع مهره خشکه

  مهره خشکه از فولاد ساخته شده است و از استحکام مناسبی برخوردار است. ساختار این مهره به صورتی است که می‌شود از آن با خیال راحت در محیط‌هایی که شدت فشار و تنش به شدت بالاست، استفاده کرد. این نوع مهره‌ها قادر به تحمل حداقل وزن 80 کیلوگرم هستند که به نسبت نمونه آهنی آن خیلی بیشتر است. نحوه‌ی ساخت مهره خشکه پیچ و مهره‌ها معمولا توسط میلگردهای متفاوتی بر اساس نوع کاربردی که دارند ساخته می‌شود. درصد کربن و آلیاژی که در ساخت این فولاد وجود دارد، باعث شده است که میلگردهای متفاوتی ایجاد شود. مهره‌های خشکه معمولا از مفتول CK45 ساخته می‌شود. این محصول توسط عملیاتی چون کشش و قالب‌گیری در اندازه‌های متفاوتی روانه بازار می‌شود. انواع مهره خشکه مهره‌های فولادی یا خشکه متناسب با کاربردی که دارند، دارای انواع مختلفی هستند. این انواع بر اساس دو استاندارد ایزو و دین ساخته می‌شوند و از نظر جنس دارای متریالی چون آهن، استیل، فولاد، آلومینیوم، مس یا کربن هستند. از جمله انواع این نوع مهره عبارت است از: مهره‌های متریک استاندارد DIN 934 مهره اینچی استاندارد ASTM A194 مهره استنیلس استیل (فولاد ضدزنگ) مهره خشکه با آبکاری داکرومات مهره با آبکاری گالوانیزه گرم قیمت مهره خشکه برند سازنده، نوع مهره و نوسانات موجود در بازار از عوامل اصلی تعیین قیمت خرید مهره‌های خشکه به حساب می‌آیند. به همین دلیل فروشگاه‌ها معمولا به صورت مستقیم قیمت این مهره‌ها را در سایت قرار نمی‌دهند. برای آگاهی از قیمت انواع مهره خشکه می‌توانید با کارشناسان فروش مجموعه سانیان که شماره آن‌ها در پایین این آگهی قرار گرفته است، تماس بگیرید. خرید مهره خشکه اگر قصد [خرید مهره خشکه](https://sanianbolt.com/%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B4%DA%A9%D9%87/) را به صورت عمده یا خرده با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب دارید، مطمئنا سانیان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد. می‌توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و بهترین نوع مهره را برای انواع اتصالات خود خریداری کنید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید، به وبسایت ما سر بزنید.

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • سانیان پیچ(واردات و تولید اتواع پیچ و مهره و واشر)

  سانیان پیچ(واردات و تولید اتواع پیچ و مهره و واشر)

  تامین انواع اتصالات سازه های فولادی و پیچ و مهره ای (کلاس 8 ، 10 و 12) تامین انواع اتصالات پیچ و مهره ای مورد نیاز کارخانه های صنعتی تأمین انواع پیچ های خاص تأمین انواع کلاس های زنجیر و کرپی تأمین انواع پیچ های خودکار و شیروانی فروش کلیه پیچ های آبکاری با بالاترین کیفیت(گالوانیزه گرم و سرد و داکرومات) افتخار مشارکت با انواع شرکت های خودرو سازی و سازمان های دولتی نظیر بنیاد مسکن و سپاه عمده فعالیت این مجموعه تأمین، واردات، فروش و پخش: انواع پیچ و مهره های کلاس هشت، کلاس ده، کلاس دوازده ، HV، انواع پیچ های آلنی در کلاس های هشت، ده، دوازده و ... می باشد. دفتر فروش: شاداباد-مجتمع تجاری 17شهریور-بلوک B/الف پلاک 19 کارگاه: چهاردانگه-خیابان 17.5 (سانیان پیچ تولید اتواع پیچ ومهره و واشر) اطلاع از اخرین تحولات بازار پیچ و مهره با عضویت در کانال سانیان پیچ SANIANBOLT@ شماره تماس: 021-66639566 09121614933 sanianbolt.com

  ابزار و یراق تهران
 • انواع پیچ و مهره فولادی

  انواع پیچ و مهره فولادی

  پیچ و مهره‌های فولادی معمولا از جنس فولاد ساخته می‌شوند و به طور جدی در صنعت‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پیچ و مهره‌ها بر اساس نوع کاربردی که دارند در دسته‌بندی انواع کلاس‌ها و گریدهای متفاوت قرار می‌گیرند. کلاس‌ها یا گریدهای پیچ و مهره فولادی پیچ و مهره‌های فوق بر اساس میزان سختی و حرارتی که دارند، در کلاس‌های متفاوتی طبقه بندی می‌شوند که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. از جمله کلاس‌های موجود در این نوع محصول عبارت است از: کلاس 8.8 کلاس 10.9 کلاس 12.9 مشخصات پیچ و مهره فولادی کلاس 8.8 کلاس 8 یا گرید 8.8 معمولا جز نرم‌ترین این محصول شناخته می‌شود که متناسب با مشخصات خود در صنعت‌های خاصی استفاده می‌شود. این نوع پیچ از میلگرد CK45 ساخته شده‌ است و حرارت کمتری به آن تابانیده می‌شود. مشخصات پیچ و مهره فولادی کلاس 10.9 پیچ و مهره کلاس 10 نسبت به کلاس 8 استحکام بیشتری دارد. به این معنا که در برابر درجه حرارت بیشتری قرار گرفته شده است. ساختار این نوع پیچ از میلگرد MO40 است و به دلیل سختی بالاتر قیمت آن کمی از گرید 8.8 بیشتر است. مشخصات پیچ و مهره فولادی کلاس 12.9 این نوع از پیچ خشکه حداکثر میزان کربن را در ساختار فولادی خود دارد و ساختار آن از میلگرد VCN200 است. قیمت این محصول از دو مدل ذکر شده بیشتر است و دلیل آن هم باز به درجه سختی برمی‌گردد. خرید پیچ و مهره فولادی اتصالاتی که در صنایع انجام می‌شود، همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین همیشه کیفیت پیچ و مهره خریداری شده، حرف اول را در این زمینه می‌زند. خوشبختانه سانیان با شناخت خوبی که از بازارهای موجود و صنعت‌های متفاوت دارد، به خوبی می‌داند چه نوع پیچ و مهره‌ای را در اختیار مشتریان قرار دهد. بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین نوع این محصول هستید، حتما به فروشگاه ما سر بزنید. https://sanianbolt.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%DA%86-%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%AE%D8%B4%DA%A9%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C/

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران


محصولات مشابه
 • توری جوشی بهترین قیمت توری جوشی

  توری جوشی بهترین قیمت توری جوشی

  ** چشمه 1 سانت _ چشمه 2 سانت _ چشمه 2/5 سانت ** 1_ توری جوشی چشمه 1 سانت مفتول 0/8 میل گالوانیزه گرم عرض 1 متر در طول 30 متر به صورت رول 2_ توری جوشی چشمه 1 سانت مفتول 0/8 میل گالوانیزه گرم عرض 120 سانت در طول 30 متر به صورت رول 3_ توری جوشی چشمه 2 سانت مفتول 0/9 میل گالوانیزه گرم عرض 120 سانت در طول 30 متر به صورت رول 4_ توری جوشی چشمه 2/5 سانت مفتول 0/9 میل گالوانیزه عرض 120 سانت در طول 30 متر به صورت رول کاربرد: قفس پرندگان، انواع قفسه، ساخت پالت، محوطه سازی، سرند، کشاورزی، مسطح نمودن بتن فونداسیون و پروژه های عمرانی و غیره... ساعات کاری دفتر فروش: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 17 و پنج شنبه ها 8 الی 14 تلفن دفتر فروش: 66318069-021 66131258-021 09125853237 سید

  آهن آلات و صنایع فلزی تهران
 • سایبان رمپ بانک ها و ارگان های دولتی

  سایبان رمپ بانک ها و ارگان های دولتی

  اجرای سایه بان های اداری و شخصی-مجری سازه های پلی یوپان –ورق های پلی کربنات و گالوانیزه-UPVCسازه های -مجری و سازنده سایبان-آلاچیق-پارکینگ های شخصی و اداری،کانکس-اتاقک-سایبون های ارزان و باکیفیت-نمایندگی سایبان در کل ایران-هزینه ساخت سایه بان-شرایط ساخت یک سایبون مقاوم-هزینه اجرای یک آلاچیق چقدر میشود؟-تفاوت سازه های UPVC با گالوانیزه-UPVC بهتر است یا پلی یوپان؟-مزیت ها و معایب سایه بان های UPVC-سایبون مقاوم در برابر باد و برف-مشخصات یک سایبان ایده آل-هزینه ساخت یک آلاچیق در خانه ویلایی

  پیمانکاری تهران
 • مشخصات، قیمت و خرید انواع پیچ های سنگ شکن

  مشخصات، قیمت و خرید انواع پیچ های سنگ شکن

  انواع پیچ های سنگ شکن دستگاه‌های سنگ شکن برای خرد کردن مواد اولیۀ استخراج‌شده از معدن و فراوری مواد معدنی استفاده می‌شوند و انواع مختلفی دارند. دستگاه سنگ شکن فکی، ضربه‌ای، مخروطی و غلطکی برخی از نمونه‌های دستگاه‌های سنگ شکن هستند. پیچ های سنگ شکن متنوعی در این دستگاه‌ها به کار می‌روند که با توجه به ضربات محکمی که این دستگاه‌ها تحمل می‌کنند باید از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشند چرا که قابلیت اطمینان این دستگاه‌ها به این پیچ‌ها وابسته هستند. بهترین انواع پیچ های سنگ شکن را در سایت پایا پیچ خواهید یافت. قیمت انواع پیچ های سنگ شکن تنوع پیچ و مهره برای دستگاه‌های سنگ شکن، ماسه ساز، کوبیت، بهرینگر بسیار زیاد است و هر کدام قیمت متفاوتی دارند؛ همچنین قیمت انواع پیچ های سنگ شکن، تحت تاثیر نرخ ارز و تغییرات بازار متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع پیچ های سنگ شکن با شماره‌های درج‌شده در آگهی تماس بگیرید و یا به سایت https://www.payapich.ir مراجعه کنید. خرید انواع پیچ های سنگ شکن برای خرید پیچ سنگ شکن باید به برندی معتبر مراجعه کنید تا دغدغه‌ای بابت کیفیت و قیمت نداشته باشید. پایاپیچ با بیش از دو دهه تجربه، جدیدترین و باکیفیت‌ترین انواع پیچ دستگاه‌های سنگ شکن را تولید و به سراسر ایران عرضه می‌کند. تجربه و سابقه پایا پیچ در تولید انواع پیچ و مهره، نشان از کیفیت و اعتماد مشتریان است که این مجموعه با وجود نوسانات بازار توانسته تا امروز به کار خود ادامه ‌دهد. برای خرید انواع پیچ های سنگ شکن با شماره‌های درج‌شده در آگهی تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان پایا پیچ برای خرید بهترین پیچ بهره‌مند شوید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین با مراجعه به سایت www.payapich.ir می‌توانید به‌صورت آنلاین انواع پیچ های سنگ شکن را خریداری نمایید. مشخصات انواع پیچ های سنگ شکن پیچ‌های سنگ شکن پایا پیچ بسیار باکیفیت‌ و مستحکم هستند. انواع پیچ های سنگ شکن مطابق با معتبرترین استاندارد جهانی ساخته‌ شده‌اند. اندازه پیچ‌های سنگ شکن عرضه‌شده در سایت پایا پیچ از M۱۶ تا M۶۴ متغیر است. پیچ‌های سنگ شکن به شکل تمام دنده و نیم دنده موجود هستند. ا ستاندارد انواع پیچ های سنگ شکن انواع پیچ های سنگ شکن پایا پیچ با استاندارد DIN۹۳۱ و DIN۹۳۳ تولید شده‌اند و به همین علت کیفیت و استحکام زیادی دارند. سایز انواع پیچ های سنگ شکن پیچ‌های سنگ شکن با توجه به نوع دستگاه در سایزهای مختلفی وجود دارند که باید در هنگام خرید به آن‌ها دقت داشته باشید. پیچ دستگاه هیدروکن در سایز ۲۶۰*۶۴ میلی‌متر برای بستن قطعات دستگاه هیدروکن (تاپ شل و باتم شل) وجود دارد. پیچ کله‌قندی با سایز ١٢٠*٢٥ و ۲۰*۱۲۰ برای بستن قطعات سنگ شکن استفاده می‌شود. سایز پیچ بهرینگر برای اتصال قطعات دستگاه سنگ شکن بهرینگر، ۶۰ *۵ میلی‌متر است. پیچ چهار گوشه در سایزهای ۱۶۰*۳۸ و ۲۸۰ *۳۲ برای اتصال برخی قطعات در دستگاه‌های سنگ شکن و ماسه ساز در سایت پایا پیچ موجود است. پیچ خاردار کوبیت با سایز پیچ ۷۰*۲۰ میلی‌متر برای اتصال قطعات دستگاه‌های سنگ شکن کوبیت وجود دارد. پیچ سر تخت خاردار با سایز پیچ ۸۰*۲۰ میلی‌متر برای اتصال برخی قطعات در انواع دستگاه‌های سنگ شکن کاربرد دارد. پیچ سندان تو پر با سایز پیچ ۱۲۰*۲۲ میلی‌متر برای بستن سندان دو پیچ، سندان سه پیچ در دستگاه سنگ شکن کوبیت استفاده می‌شود. پیچ سنگ شکن سر تخت با سایز پیچ ۶۰*۱۶ میلی‌متر برای بستن برخی قطعات در انواع دستگاه‌های سنگ شکن کاربرد دارد. پیچ سنگ شکن ماسه ساز بلند در سایز ۱۲۰*۲۵ میلی‌متر برای اتصال قطعات در دستگاه سنگ شکن مدل HS۱۰ کاربرد دارند. جنس انواع پیچ های سنگ شکن جنس انواع پیچ های سنگ شکن پایا پیچ با استفاده از آلیاژهای فولادی ضدزنگ و با پوششی از گالوانیزه ساخته‌شده‌اند. کاربرد انواع پیچ های سنگ شکن انواع پیچ های سنگ شکن در صنایع ماشین‌سازی، دستگاه‌های سنگ شکن، ماسه ساز، کوبیت، هیدروکن، بهرینگر و… به کار می‌روند و نقش مهمی را در استحکام و مقاومت دستگاه ایفا می‌کنند. سؤالات متداول انواع پیچ های سنگ شکن را از کجا بخرم؟ پیچ‌های سنگ شکن متنوعی در بازار وجود دارد ولی بهترین و باکیفیت‌ترین پیچ‌های سنگ شکن را می‌توانید از سایت پایا پیچ با بیش از دو دهه تجربه خریداری کنید. بهترین پیچ سنگ شکن چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای خرید بهترین پیچ سنگ شکن باید به جنس و پوشش پیچ توجه کنید. بهترین پیچ سنگ شکن جنسی از فولاد کربنی و ضدزنگ با پوششی از گالوانیزه دارد که در سایت پایا پیچ انواع مختلف آن موجود است. بهترین برند پیچ سنگ شکن کدام است؟ اگر به دنبال بهترین برند پیچ سنگ شکن ایرانی هستید، کافی است یک‌بار از پیچ‌های سنگ شکن پایاپیچ استفاده کنید.

  ماشین سازی تهران
 • داک شلتر، هوابند، چادر بارگیری، داک سیل، سکوی بارگیری

  داک شلتر، هوابند، چادر بارگیری، داک سیل، سکوی بارگیری

  داک شلتر، هوابند، چادر بارگیری، داک سیل، سکوی بارگیری (آبتین صنعت هوراد) ABTINSANAT هوابند (شلتر)، شلتر از سازه فلزی با پوشش گالوانیزه و چادر PVC نسوز و غیر قابل اشتعال و چند لایه به ضخامت 5 میلیمتر و با وزن 800 گرم در هر مترمربع می باشد. سیستم پانتوگراف و فنرهای به کار رفته در سازه فلزی، شلتر را از صدمه به هنگام برخورد با کامیون محافظت می کند. ابعاد استاندارد شلتر با عرض 20/3 متر و ارتفاع 50/3 متر می باشد و 1 متر بالاتر از سطح زمین نصب می گردد. با توجه به محل نصب و نوع کاربری، شلترها با ابعاد و سایزهای مختلف و شکل های گوناگون ساخته می شود.

  مصالح ساختمانی تهران