کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟

کلایمر چیست و چه کاربردی دارد؟

از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به عنوان جایگزین داربست استفاده کرد. طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد.

امنیت دستگاه کلایمر

طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد. به منظور جلوگیری از بروز حادثه یک سیم (سیم بکسل) یدکی در کلایمر تعبیه شده است در صورتی که سیم بکسل اول و هدایتگر کلایمر دچار بریدگی شد این یدک (سیم بکسل) دوم از افتادگی سبد کلایمر جلوگیری کند

کلایمر

چند نوع و مدل کلایمر وجود دارد؟

برند های بیشتری در زمینه طراحی و تولید کلایمر وجود دارد که در ایران شمار آنها خیلی کم و پایین می باشد. در کل کلایمر به دو صورت کلایمر برقی,کلایمر دستی طراحی و تولید می شوند

کلایمر دستی به طور معمول هدایت آن توسط دست با چرخاندن دسته ی مخصوص که به سیم هدایتگر آن وصل می شود جا به جا می شود و نسبتا دارای سرعت کمتری نسب به کلایمر برقی می باشد.

کلایمر برقی برخلاف کلایمر دستی دارای جعبه فرمان و دارای دکمه های قابل کنترل می باشد که کار را برای افراد آسان می سازد و با فشرن دکمه ها کلایمر به بالا و یا پایین حرکت میکند

بر خلاف داربست فلزی که استفاده از ان به شدت پرخطر می باشد و هر سال در پی استفاده از داربست های فلزی، افراد جان خود و یا سلامتی خود را از دست میدهند استفاده از کلایمر جایگزین داربست کاملا بی خطر بوده و برای همین منظور یک سبد به ابعاد های مختلف و قابل تنظیم ساخته شده است که فرد بر داخل ان قرار میگیرد و امکان افتادن به پایین در حین انجام کار کاملا غیر ممکن می باشد و این عوامل باعث شده است تا دستگاه کلایمر به یک روش مناسب جهت جایگزین داربست دست پیدا کند

ویژگی و توضیحات فنی کلایمر

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در کلایمر وجود دارد می توان به مواردی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره نمود
کلایمر دارای سبد قابل تظیم به 2 متر ، 3 متر، 4متر، 5متر، 6متر با توجه به نوع و ارتفاع ساختمان قابل تنظیم می باشد
سرعت جابجایی کلایمر در هر دقیقه 7 متر می باشد
با توجه به سیستم کلایمر که بر روی سیم بکسل پیاده سازی می شود، میتوان کلایمر را برای ارتفاعات بی نهایت استفاده کرد

کلایمر

گالری تصویر برای فروش و اجاره کلایمر

تگ های تصاویر به صورت تصادفی انتخاب شده اند و شاید تگ ها با موضوع تصاویر متفاوت باشند
یک ویدیو نیز از کارکرد دستگاه کلایمر برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید آن را مشاهده فرمایید
با شماره موبایل 09125789785 در هر زمان میتوانید تماس بگیرید و اگر نیاز به مشاوره در جهت خرید کلایمر دارید و یا اینکه قصد اجاره کلایمر را دارید با ما در میان بگذارید و ما بهترین و مقرون به صرفه ترین نوع و خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.
همکاری با ما برای شما بسیار سودآور خواهد بود و رضایت شما را در خصوص اجاره کلایمر و خرید کلایمر حتما جلب خواهیم کرد

قیمت کلایمر  و نمونه کار های جدید کلایمر از شرکت رسمی

شرکت رسمی کلایمر فعال در ارائه اجاره کلایمر به شما این اطمینان را می دهد که اگر کاری در نما ساختمان داشته باشید بدون اینکه نگرانی از استفاده داربست داشته باشید از سیستم کلایمر با امنیت بسیار بالا استفاده نمایید و در کنار اهدای آرامش به کارگران یا استاد کار که بر  روی کلایمر کار  را انجام خواهد داد در هزینه های خود نیز به طور چشمگیری صرفه جویی خواهید کرد کلایمر های ساخت شرکت ما از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با اطمینان خاطر باید خدمت تمامی مشتریان عزیز این شرکت اعلام نماییم که توانسته ایم طی طول فعالیت این شرکت پروژه های بی شماری  را انجام داده ایم که هیچ گونه مشکلی در استفاده از دستگاه های ساخت شرکت ما گزارش نشده است و به امید خدا و تکیه بر مهندسین با سابقه  و ناظرین شرکت که مرتب دستگاه ها را از لحاظ امنیت بررسی مینمایند به خصوص دستگاه هایی که از اجاره به کارخانه برگردانده میشوند را به خوبی و دقت هر چه تمام بررسی و برای اجاره مجدد کاملا آماده سازی  و در صورت لزوم قطعات مهم را تعویض میکنند که شاهد مشکلاتی در استفاده از کلایمر نباشیم.

حذف واسطه  در خرید کلایمر و یا اجاره کلایمر

با خرید کلایمر  و یا اجاره کلایمر از شرکت رسمی کلایمر شما مستقیما از خود شرکت تولید کننده اقدام به خرید و اجاره کلایمر مینمایید و یا به عبارتی تماما واسطه را کنار میزنیم تا شما سود بیشتری از خرید کلایمر و اجاره کلایمر داشته باشید.

همچنین در زیر تعدادی از نمونه کارهای جدید ما را مشاهده فرمایید.

 کلایمر نما اجاره کلایمر نما جایگزین داربست نما

 آرامش خاطر حین کار در ارتفاع، هدیه ای است از ما برای شما

پشتیبانی فنی کلایمر و ناگفته های کلایمر در خرید و اجاره کلایمر

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در خرید و یا اجاره کلایمر شما هم دچار تردید شده باشید و در استعلام هزینه کلایمر مبلغ های متفاوتی  را دریافت کنید و این سوال در ذهن شما به وجود خواهد امد که چه علتی باعث اخلاف قیمت در اجاره کلایمر وجود دارد که این تفاوت را بین افراد و شرکت های کلایمر به وجود آورده است.

اول از همه توصیه ما به شما این است که کلایمر  را از شرکت های معتبر تهیه کنید به خصوص شرکت هایی که فعالیت اصلی آنها در زمینه کلایمر هستند و به صورت تخصصی در حوزه تولید کلایمر و فروش کلایمر فعالیت دارند. متاسفانه با گسترش و جایگزین کلایمر  به جای داربست خیلی از افراد و شرکتهایی که در زمینه کلایمر فعالیت ندارند هم به سمت فروش کلایمر و اجاره کلایمر سوق پیدا کردند و حتی در زمینه کلایمر اطلاعات کمتری هم ندارند و از کلایمر فقط فروش و اجاره و در نهایت اخذ هزینه از کارفرما را بلدند و همین باعث می شود موارد بسیاری از لحاظ امنیت در استفاده از دستگاه کلایمر به دست فراموشی سپرده شود علت هم این است که وقتی شما از واسطه  و یا از فردی که در زمینه کلایمر تخصص ندارد کلایمر را خریداری و یا اجاره مکنید موارد  و آموزش های لازم را در جهت استفاده از کلایمر در اختیار  شما قرار نمیدهد و این موضوع میتواند خسارت های جبران ناپذیری را برای شما وارد کند در حالی که شرکت های رسمی و معتبر از ابتدای خرید کلایمر و اجاره کلایمر شما را راهنمایی و تا اتمام پروژه پاسخگوی شما و نیازهای شما خواهند بود و از لحاظ امنیتی هم حین تحویل  و نصب کلایمر تمام موارد را رعایت  و توسط مهندسین با سابقه کنترل خواهد شد.

کپی از این محتوا تحت هر شرایطی ممنوع بوده و به شدت با متخلف برخورد خواهد شد +


1398/11/22
اطلاعات تماس
نامویدا علیپور
همراه۰۹۱۴×××۷۸۵۵
وبسایت
استانتهران
آدرسکرج-نبش فاز 4 مهرشهر


دیگر محصولات
 • اجاره کلایمر و فروش کلایمر

  اجاره کلایمر و فروش کلایمر

  از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به عنوان جایگزین داربست استفاده کرد. طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد.

  آسانسور و بالابر تهران


محصولات مشابه
 • خرید و فروش انواع قالب فلزی بتن مدولار و خاص

  خرید و فروش انواع قالب فلزی بتن مدولار و خاص

  شرکت تنها پولاد بزرگترین مرکز تولید وخرید وفروش تجهیزات قالب بندی بتن نو ودست دوم قالب مدولار،جک سقفی،داربست مثلثی(اسکافولد)،داربست چکشی،سولجرتخته سه لایه،ورق وکلیه متعلقات قالب بندی بتن(پین و گوه،گیره،لوله و پروفیل،بلت،بلت عصایی،مهره بلت،واشردولوله،واشرکاس و..)،انواع اسپیسر ومیان بلت آب بند کننده و ... انواع قالب های فلزی مدولار و خاص در این شرکت تولید و به فروش می رسد. انواع داربست های مدولار مثلثی و چکشی و کاپلاک موجود است. شایان ذکر است که این شرکت در زمینه خرید و فروش کلیه تجهیزات قالب بندی نو و دست دوم فعالیت دارد. 02154651000 0919647638 09120560042 09127640678 www.tanhapoulad.com sale@tanhapoulad.com

  مصالح ساختمانی تهران
 • فروش انواع بالابر

  فروش انواع بالابر

  فروش انواع بالابر هیدرولیکی - بالابر خانگی - بالاب صنعتی - کلایمر - بالابر متحرک و ثابت در ارتفاعات و ظرفیت های نا محدود

  ماشین‌آلات اصفهان
 • اجاره کلایمر و فروش کلایمر

  اجاره کلایمر و فروش کلایمر

  از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به عنوان جایگزین داربست استفاده کرد. طراحی و تولید کلایمر کاملا مهندسی بوده و از لحاظ امنیتی همه لحاظ پیش بینی و تست امنیتی جانی در ان انجام شده است فعلا تا به این تاریخ مشکل فنی اساسی در استفاده از کلایمر گزارش نشده است و از لحاظ امنیتی کاملا بی خطر می باشد.

  آسانسور و بالابر تهران