اوبار

اوبار سامانه حمل بار آنلاین اوبار بزرگترین باربری آنلاینی است که در سطح کشور فعالیت می کند. اوبار با ایده ی صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در هزینه باربری شکل گرفت و اکنون به قدرتی رسیده که راندمان بالایی در کارکرد رانندگان کامیون نیز ایجاد می کند.
اوبار با فعالیت های داخلی شهری شروع به کار کرد و به علت عملکرد جامع خود تحت نام هایی چون اسنپ بار یا وانت بار اسنپ نیز شناخته می شد. اکنون اوبار به مدد زحمت تیم قوی و پر انرژی خود نه تنها باربری به شهرهای دور بلکه حمل و نقل به تمام کشور را تحت پوشش قرار می دهد. کرایه ماشین سنگین، کرایه کامیون و در کل کرایه ماشین باربری به دلیل مدیریت ضعیف سیستم حمل و نقل در بالاترین حد خود قرار داشت ولی اکنون به مدد سامانه هوشمند اوبار، کرایه های باربری به مقدار قابل توجه مناسبی رسیده است.
 
حمل و نقل بار در کشور از مهمترین اصل های اقتصادی به شمار می آید که به توجه بالایی نیاز دارد. اوبار با تلاش محققان و نخبگان کشور پدید آمد تا به این اصل بپردازد و در سرعت بخشیدن به چرخ اقتصاد تاثیر بسزایی بگذارد. سامانه هوشمند حمل بار اوبار با ارائه خدمات حمل و نقل به تمام کشور تلاش دارد مجموعه ای منظم و پر بازده پدید آورد. کرایه ماشین باربری اوبار نیز به دلیل بهره مندی آن از الگوریتم پیشرفتهmachine learning بهترین محدوده قیمتی را برای صاحبان بار و رانندگان کامیون فراهم می کند. اوبار خدمات بی مانند خود را در سطحی شهری نیز جهت اثاث کشی، حمل وسائل اداری و ... ارائه می دهد که رضایت بالای مشتریان را جلب کرده است.
 
1397/12/19
بود
اطلاعات تماس
ناماوبار اوبار
تلفن۰۲۱-۵×××۶۳۰۰
وبسایت
استانتهران


محصولات مشابه