menu دسته‌بندی‌ها

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد. پیگتیل فیبر نوری پچکورد فیبر نوری پیگتیل سینگل مود پیگتیل مالتی مود پچکورد سینگل مود پچکورد مالتی مود تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد SC-ST پچ کورد LC-LC پچ کورد LC-FC پچ کورد LC-ST پچ کورد FC-ST پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود آداپتور فیبر نوری آداپتور ثابت و هیبرید آداپتور SC آداپتور LC آداپتور FC آداپتور ST آداپتور DIN آداپتور سیمپلکس آداپتور داپلکس سیمپلکس و داپلکس اتنییتور فیبر نوری تضعیف کننده مخابراتی تضعیف کننده فیبر نوری Patch Cord SC-SC Patch Cord SC-LC Patch Cord SC-FC Patch Cord SC-ST Patch Cord LC-LC Patch Cord LC-FC Patch Cord LC-ST Patch Cord FC-ST SC Pigtail LC Pigtail FC Pigtail ST Pigtail Pigtail simplex duplex Attenuator Single Mode Multi Mode SC Adapter LC Adapter FC Adapter ST Adapter

اطلاعات تماس
ناماکسین تلکام
تلفن021-88851270
فاکس021-88854083
همراه09124252535
وبسایتhttp://www.oxintelecom.net
استانتهران
آدرستهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
حامیان جویشگر
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • گروه کاربران لینوکس اصفهان
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان